Håndball, Romania: Liga Nationala Kvinner 2016/2017 liveresultater, kampoppsett, tabeller

Håndball » Romania » Liga Nationala Kvinner » 2016/2017

Liga Nationala Kvinner
Loading ...
results
SA÷7¬~ZA÷ROMANIA: Liga Nationala Kvinner¬ZEE÷p2ADRKlk¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷proWk5ot¬ZD÷p¬ZE÷ju65C9Oj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷157_p2ADRKlk¬ZJ÷2¬ZL÷/no/handball/romania/liga-nationala-kvinner/¬ZX÷02Romania 007omania0010000000169000Liga Nationa022vinner000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷WhdtwEG3¬AD÷1493652600¬ADE÷1493652600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Cisnadiei K¬ER÷Runde 26¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadiei K¬WU÷magura-cisnadiei¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷27¬BA÷11¬BC÷16¬WN÷DUN¬AF÷Dunarea Braila K¬WV÷dunarea-braila¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷27¬BB÷12¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷AqepxYV9¬AD÷1493557200¬ADE÷1493557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramnicu Valcea K¬ER÷Runde 26¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RMV¬AE÷Ramnicu Valcea K¬WU÷ramnicu-valcea¬AG÷20¬BA÷14¬BC÷6¬WN÷CSM¬AF÷SCM Craiova K¬WV÷scm-craiova¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷16¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷xWdxvf1c¬AD÷1493470800¬ADE÷1493470800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bistrita K¬ER÷Runde 26¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CSM¬AF÷CSM Roman K¬WV÷csm-roman¬AH÷23¬WM÷BIS¬AE÷Bistrita K¬WU÷csm-bistrita¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬AN÷n¬~AA÷bk1nHWgp¬AD÷1493458200¬ADE÷1493458200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Corona Brasov K¬ER÷Runde 26¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COR¬AE÷Corona Brasov K¬WU÷brasov¬AG÷26¬WN÷CSM¬AF÷CSM Bucuresti K¬WV÷csm-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷vovZvzni¬AD÷1493370000¬ADE÷1493370000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Slobozia K¬ER÷Runde 26¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Slobozia K¬WU÷unirea-slobozia¬AG÷20¬BA÷9¬BC÷11¬WN÷ZAL¬AF÷Zalau K¬WV÷zalau¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷15¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷IF12RGHi¬AD÷1493211600¬ADE÷1493211600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cluj K¬ER÷Runde 25¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Cluj K¬WU÷cluj¬AG÷28¬BA÷15¬BC÷13¬WN÷COR¬AF÷Corona Brasov K¬WV÷brasov¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷16¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷xIH3Pfn4¬AD÷1493049600¬ADE÷1493049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Braila K¬ER÷Runde 25¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUN¬AE÷Dunarea Braila K¬WU÷dunarea-braila¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷12¬BC÷14¬WN÷RMV¬AF÷Ramnicu Valcea K¬WV÷ramnicu-valcea¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷12¬AN÷n¬~ZA÷ROMANIA: Liga Nationala Kvinner - Nedrykk¬ZEE÷p2ADRKlk¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷j5a1mNp5¬ZD÷p¬ZE÷ju65C9Oj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷157_p2ADRKlk¬ZJ÷14¬ZL÷/no/handball/romania/liga-nationala-kvinner/¬ZX÷02Romania 007omania0010000000301000Liga Nationa032edrykk000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷lKiRs4Xb¬AD÷1495810800¬ADE÷1495810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷HCM Buzau K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HCM¬AE÷HCM Buzau K¬WU÷hcm-buzau¬AG÷20¬WN÷CSU¬AF÷Danubius Galati K¬WV÷csu-danubius-galati¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷39¬AN÷n¬~AA÷AThNrpIh¬AD÷1495803600¬ADE÷1495803600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Resita K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RES¬AE÷Resita K¬WU÷resita¬AG÷16¬BA÷10¬BC÷6¬WN÷UNI¬AF÷Unirea Slobozia K¬WV÷unirea-slobozia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬BB÷24¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷v9pvu2HH¬AD÷1495724400¬ADE÷1495724400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danubius Galati K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CSU¬AE÷Danubius Galati K¬WU÷csu-danubius-galati¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷12¬BC÷14¬WN÷BAI¬AF÷Baia Mare K¬WV÷baia-mare¬AH÷20¬BB÷8¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷dpeZur2B¬AD÷1495717200¬ADE÷1495717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Slobozia K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Slobozia K¬WU÷unirea-slobozia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷19¬BA÷10¬BC÷9¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Bucuresti K¬WV÷dinamo-bucuresti¬AH÷17¬BB÷9¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷S43IqQ2n¬AD÷1495638000¬ADE÷1495638000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baia Mare K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAI¬AE÷Baia Mare K¬WU÷baia-mare¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷20¬BC÷15¬WN÷HCM¬AF÷HCM Buzau K¬WV÷hcm-buzau¬AH÷25¬BB÷14¬BD÷11¬AN÷n¬~AA÷E1aEp6mt¬AD÷1495630800¬ADE÷1495630800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Bucuresti K¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RES¬AF÷Resita K¬WV÷resita¬AH÷23¬BB÷13¬BD÷10¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Bucuresti K¬WU÷dinamo-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷17¬BC÷15¬AN÷n¬~
7
1496122738
157
fixtures
7
1496122738
0

Romania

Europa

Asia

Andre konkurranser