Rugby League, Europa: Challenge Cup 2017 wyniki na żywo, terminarze, tabele

Rugby League » Europa » Challenge Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷11Europa 006Europa0390000000153000Challenge Cu013ge Cup000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷rJEJZvB0¬AD÷1487426400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Hull¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Hull¬WU÷west-hull¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬WN÷THA¬AF÷Thatto Heath¬WV÷thatto-heath¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷Iy7WWxeJ¬AD÷1486828800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Chargers¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷London Chargers¬WU÷london-chargers¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷FRY¬AF÷Fryston¬WV÷fryston¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬BB÷24¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷ldFFzLef¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Featherstone Lions¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WN÷WES¬AF÷Wests Warriors¬WV÷wests-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷26¬BB÷10¬BD÷16¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Lions¬WU÷featherstone-lions¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷M9DNYbQ6¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Haydock¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAY¬AE÷Haydock¬WU÷haydock¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬WN÷THO¬AF÷Thornhill Trojans¬WV÷thornhill-trojans¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷WveEeMXJ¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kells¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷KEL¬AE÷Kells¬WU÷kells¬AZ÷0¬AG÷14¬AT÷14¬BA÷6¬BC÷8¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬WV÷rochdale-mayfield¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷16¬AU÷14¬BB÷4¬BD÷10¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷rFbIftmQ¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pilkington Recs¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷PIL¬AE÷Pilkington Recs¬WU÷pilkington-recs¬AG÷10¬BA÷10¬BC÷0¬WN÷SID¬AF÷Siddal¬WV÷siddal¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷34¬AN÷n¬~AA÷ldyoj0es¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wigan St Patricks¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIG¬AE÷Wigan St Patricks¬WU÷wigan-st-patricks¬AG÷18¬WN÷EGR¬AF÷Egremont Rangers¬WV÷egremont-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷vo8SXIuD¬AD÷1486819800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Myton Warriors¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MYT¬AE÷Myton Warriors¬WU÷myton-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬WN÷YOR¬AF÷York Acorn¬WV÷york-acorn¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷jcJ96P1C¬AD÷1485622800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Warriors¬WU÷wests-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬WN÷GRE¬AF÷Great Britain Police¬WV÷great-britain-police¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷fVP08oXa¬AD÷1485613800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Featherstone Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DIS¬AF÷Distington¬WV÷distington¬AH÷28¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Lions¬WU÷featherstone-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬AN÷n¬~AA÷C6K575n6¬AD÷1485613800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wath Brow Hornets¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷WAT¬AE÷Wath Brow Hornets¬WU÷wath-brow-hornets¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷HAY¬AF÷Haydock¬WV÷haydock¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷17¬BB÷10¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷OtnIG9PJ¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Egremont Rangers¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷EGR¬AE÷Egremont Rangers¬WU÷egremont-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷8¬BC÷16¬WN÷BRI¬AF÷British Army¬WV÷british-army¬AH÷14¬BB÷6¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷GvRd9RHg¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fryston¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRY¬AE÷Fryston¬WU÷fryston¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬WN÷NOR¬AF÷Normanton Knights¬WV÷normanton-knights¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷8ENlBmms¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull University¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull University¬WU÷hull-university¬AG÷12¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬WV÷rochdale-mayfield¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷zL9RgnI6¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Navy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Navy¬WU÷royal-navy¬AG÷34¬WN÷MYT¬AF÷Myton Warriors¬WV÷myton-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷38¬AN÷n¬~AA÷2XpMFTvQ¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siddal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SID¬AE÷Siddal¬WU÷siddal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷16¬WN÷MIL¬AF÷Milford Marlins¬WV÷milford-marlins¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷dzbzhQnJ¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thornhill Trojans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷THO¬AE÷Thornhill Trojans¬WU÷thornhill-trojans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬WN÷LOC¬AF÷Lock Lane¬WV÷lock-lane¬AH÷18¬AN÷n¬~AA÷IqaWh6XC¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Bowling¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Bowling¬WU÷west-bowling¬AG÷0¬WN÷KEL¬AF÷Kells¬WV÷kells¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷MHRhA72m¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Hull¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Hull¬WU÷west-hull¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬WN÷HUL¬AF÷Hull Dockers¬WV÷hull-dockers¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷Sf6Je8mf¬AD÷1485610200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aberdeen¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷ABE¬AE÷Aberdeen¬WU÷aberdeen¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷PIL¬AF÷Pilkington Recs¬WV÷pilkington-recs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷62¬BB÷22¬BD÷40¬AN÷n¬~AA÷MH5NfS20¬AD÷1485610200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Air Force¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Air Force¬WU÷royal-air-force¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷YOR¬AF÷York Acorn¬WV÷york-acorn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬BB÷10¬BD÷20¬AN÷n¬~AA÷l47FdlYm¬AD÷1485610200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thatto Heath¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷THA¬AE÷Thatto Heath¬WU÷thatto-heath¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷14¬BC÷16¬WN÷SKI¬AF÷Skirlaugh¬WV÷skirlaugh¬AH÷10¬BB÷6¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷WSCAcUIs¬AD÷1485608400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leigh Miners¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leigh Miners¬WU÷leigh-miners¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷WIG¬AF÷Wigan St Patricks¬WV÷wigan-st-patricks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷f3ksFdlF¬AD÷1485608400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Chargers¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WN÷BLU¬AF÷Northern Bulls¬WV÷blue-bulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SOU¬AE÷London Chargers¬WU÷london-chargers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷116¬BA÷40¬BC÷76¬AN÷n¬~
19
1487802249
24
fixtures
SA÷19¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷11Europa 006Europa0390000000153000Challenge Cu013ge Cup000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷W4bDmpOm¬AD÷1488027600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Siddal¬ER÷1/64-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SID¬AE÷Siddal¬WU÷siddal¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Wolfpack¬WV÷toronto-wolfpack¬AN÷n¬~AA÷bsc0684O¬AD÷1488031200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Hull¬ER÷1/64-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Hull¬WU÷west-hull¬WN÷WHI¬AF÷Whitehaven¬WV÷whitehaven¬AN÷n¬~AA÷x8lYrMxJ¬AD÷1488033000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Warriors¬ER÷1/64-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Warriors¬WU÷wests-warriors¬WN÷HAY¬AF÷Haydock¬WV÷haydock¬AN÷n¬~AA÷4fEYfSVD¬AD÷1488034800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fryston¬ER÷1/64-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRY¬AE÷Fryston¬WU÷fryston¬WN÷KEI¬AF÷Keighley¬WV÷keighley¬AN÷n¬~AA÷0M7sg60Q¬AD÷1488042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle¬ER÷1/64-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle¬WU÷newcastle¬WN÷WOR¬AF÷Workington Town¬WV÷workington-town¬AN÷n¬~AA÷AecHn4wf¬AD÷1488117600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrow¬ER÷1/64-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬WU÷barrow¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬WV÷rochdale-mayfield¬AN÷n¬~AA÷jiQjWrgD¬AD÷1488117600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hemel¬ER÷1/64-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEM¬AE÷Hemel¬WU÷hemel¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬WV÷london-skolars¬AN÷n¬~AA÷2Vg9lQ8s¬AD÷1488121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Doncaster¬ER÷1/64-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DON¬AE÷Doncaster¬WU÷doncaster¬WN÷MYT¬AF÷Myton Warriors¬WV÷myton-warriors¬AN÷n¬~AA÷IcIxfnoK¬AD÷1488121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gloucestershire¬ER÷1/64-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GLO¬AE÷Gloucestershire¬WU÷gloucestershire¬WN÷NOR¬AF÷Crusaders¬WV÷north-wales-crusaders¬AN÷n¬~AA÷bHkUq2NC¬AD÷1488121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hunslet Rlfc¬ER÷1/64-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WEG¬AE÷Hunslet Rlfc¬WU÷hunslet-rlfc¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬WV÷coventry¬AN÷n¬~AA÷4fjQpr86¬AD÷1488121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Wales Ironmen¬ER÷1/64-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Wales Ironmen¬WU÷south-wales-ironmen¬WN÷OXF¬AF÷Oxford RLFC¬WV÷oxford-rlfc¬AN÷n¬~AA÷hKnMoOh0¬AD÷1488121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷York City¬ER÷1/64-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬WN÷EGR¬AF÷Egremont Rangers¬WV÷egremont-rangers¬AN÷n¬~
19
1487802249
12

Europa

Europa

Australia i Oceania

Inne rozgrywki