Siatkówka, Białoruś: Division A 2016/2017 wyniki na żywo, terminarze, tabele

Siatkówka » Białoruś » Division A » 2016/2017

results
SA÷12¬~ZA÷BIAŁORUŚ: Division A¬ZEE÷l8SNSMTF¬ZB÷31¬ZY÷Białoruś¬ZC÷GSWaX4Bc¬ZD÷p¬ZE÷dS9OvZMp¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷31_l8SNSMTF¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/siatkowka/bialorus/division-a/¬ZX÷05Białoruś 008ałoruś0030000000001000Division A 010sion A000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Białoruś¬~AA÷Einh5Tl9¬AD÷1488110400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mogilev¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOG¬AE÷Mogilev¬WU÷mogilev¬AG÷0¬BA÷23¬BC÷21¬BE÷14¬WN÷LEG¬AF÷Legion Obuhovo¬WV÷legion-obuhovo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬AN÷n¬~AA÷tvlp7kKd¬AD÷1488103200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bgu Bate Borisov¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BGU¬AE÷Bgu Bate Borisov¬WU÷bgu-bate-borisov¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷MAP¬AF÷Mapid Minsk¬WV÷mapid-minsk¬AH÷0¬BB÷13¬BD÷21¬BF÷13¬AN÷n¬~AA÷h8tCbcGd¬AD÷1488099600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soligorsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOL¬AE÷Soligorsk¬WU÷shakhtar-soligorsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷ZAP¬AF÷Zapadnij Bug¬WV÷zapadnij-bug¬AH÷0¬BB÷15¬BD÷15¬BF÷21¬AN÷n¬~AA÷KUnl69Z2¬AD÷1488099600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stroitel Minsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Stroitel Minsk¬WU÷stroitel-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷MAR¬AF÷Marco Vitebsk¬WV÷marco-vitebsk¬AH÷0¬BB÷13¬BD÷14¬BF÷12¬AN÷n¬~AA÷l07WxavU¬AD÷1488034800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bgu Bate Borisov¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BGU¬AE÷Bgu Bate Borisov¬WU÷bgu-bate-borisov¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷23¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷MAP¬AF÷Mapid Minsk¬WV÷mapid-minsk¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷18¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷tz4OvL9H¬AD÷1488033000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soligorsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOL¬AE÷Soligorsk¬WU÷shakhtar-soligorsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷26¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷ZAP¬AF÷Zapadnij Bug¬WV÷zapadnij-bug¬AH÷0¬BB÷24¬BD÷19¬BF÷18¬AN÷n¬~AA÷j9gbYIno¬AD÷1488031200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mogilev¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOG¬AE÷Mogilev¬WU÷mogilev¬AG÷0¬BA÷22¬BC÷17¬BE÷17¬WN÷LEG¬AF÷Legion Obuhovo¬WV÷legion-obuhovo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬AN÷n¬~AA÷KQ2SwuPN¬AD÷1488031200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stroitel Minsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Stroitel Minsk¬WU÷stroitel-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷MAR¬AF÷Marco Vitebsk¬WV÷marco-vitebsk¬AH÷0¬BB÷13¬BD÷14¬BF÷12¬AN÷n¬~AA÷nVm0psAm¬AD÷1487498400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legion Obuhovo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOL¬AF÷Soligorsk¬WV÷shakhtar-soligorsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷25¬WM÷LEG¬AE÷Legion Obuhovo¬WU÷legion-obuhovo¬AG÷1¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷19¬AN÷n¬~AA÷thm4q1Pg¬AD÷1487498400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zapadnij Bug¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAP¬AE÷Zapadnij Bug¬WU÷zapadnij-bug¬AG÷0¬BA÷17¬BC÷21¬BE÷16¬WN÷BGU¬AF÷Bgu Bate Borisov¬WV÷bgu-bate-borisov¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬AN÷n¬~AA÷Krn8rLv0¬AD÷1487494800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marco Vitebsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marco Vitebsk¬WU÷marco-vitebsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷MOG¬AF÷Mogilev¬WV÷mogilev¬AH÷0¬BB÷21¬BD÷15¬BF÷18¬AN÷n¬~AA÷OCjMyXGg¬AD÷1487433600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marco Vitebsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MOG¬AF÷Mogilev¬WV÷mogilev¬AH÷1¬BB÷21¬BD÷31¬BF÷20¬BH÷17¬WM÷MAR¬AE÷Marco Vitebsk¬WU÷marco-vitebsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷29¬BE÷25¬BG÷25¬AN÷n¬~AA÷dQlUZAo6¬AD÷1487430000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legion Obuhovo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEG¬AE÷Legion Obuhovo¬WU÷legion-obuhovo¬AG÷1¬BA÷25¬BC÷14¬BE÷25¬BG÷27¬WN÷SOL¬AF÷Soligorsk¬WV÷shakhtar-soligorsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷27¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷23kQziWa¬AD÷1487430000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zapadnij Bug¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAP¬AE÷Zapadnij Bug¬WU÷zapadnij-bug¬AG÷0¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷20¬WN÷BGU¬AF÷Bgu Bate Borisov¬WV÷bgu-bate-borisov¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬AN÷n¬~
12
1488270062
112
fixtures
12
1488270062
0

Białoruś

Ameryka Północna i Centralna

Ameryka Południowa

Europa

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki