Ръгби Юниън, Нова Зеландия: Шампионати на Хартланд 2020 livescore, програма, класиране

Ръгби Юниън Нова Зеландия

Шампионати на Хартланд
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷8¬~ZA÷НОВА ЗЕЛАНДИЯ: Шампионати на Хартланд¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷Нова Зеландия¬ZC÷4zEXR3M0¬ZD÷p¬ZE÷CbKTMWW8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷2¬ZL÷/bg/rugby-union/new-zealand/heartland-championships/¬ZX÷08Нова Зеланди013ландия0020000000001000Шампионати н022ртланд000¬ZCC÷0¬ZAF÷Нова Зеландия¬~AA÷bR4QqQw3¬AD÷1598061600¬ADE÷1598061600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thames Valley¬ER÷Кръг 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬JA÷d4Ulxxq5¬WU÷thames-valley¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬JB÷A7YhydbB¬WV÷mid-cant¬~AA÷fcEzN2Wk¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬ER÷Кръг 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬JA÷nBhPLGbO¬WU÷east-coast¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬JB÷0EdTKzEU¬WV÷buller¬~AA÷6XHvMMod¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Otago¬ER÷Кръг 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Otago¬JA÷xzYYuKqt¬WU÷north-otago¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬JB÷GQWxuvan¬WV÷south-cant¬~AA÷Kz6Mp6Od¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Poverty Bay¬ER÷Кръг 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬JB÷2sVpwITb¬WV÷king-country¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬JA÷OjWtvbEh¬WU÷poverty-bay¬~AA÷G2aVrpg9¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wairarapa¬ER÷Кръг 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAI¬AE÷Wairarapa¬JA÷4UXdzGDH¬WU÷wairarapa¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬JB÷tfeQImrp¬WV÷west-coast¬~AA÷fgbZs48F¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wanganui¬ER÷Кръг 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬JA÷ATaUH7cj¬WU÷wanganui¬WN÷HOR¬AF÷Horowhenua¬JB÷lKbYGRCd¬WV÷horowhenua¬~AA÷lGcwsONL¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬ER÷Кръг 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬JA÷2NnGuBkc¬WU÷buller¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬JB÷EcjKvV43¬WV÷north-otago¬~AA÷2J1strwS¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬ER÷Кръг 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬JA÷8KkOwkK9¬WU÷horowhenua¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬JB÷nBlSx9ZF¬WV÷thames-valley¬~AA÷80vAy2oq¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷King Country¬ER÷Кръг 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬JA÷GpgWyTlM¬WU÷king-country¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬JB÷fyhzym4S¬WV÷wairarapa¬~AA÷niwEzM0k¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mid Cant¬ER÷Кръг 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬JA÷CGv2W6Cq¬WU÷mid-cant¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬JB÷QJr6VQRk¬WV÷poverty-bay¬~AA÷fHxIZuGe¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Cant¬ER÷Кръг 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬JA÷KtrAUpsd¬WU÷south-cant¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬JB÷bXtET4d2¬WV÷wanganui¬~AA÷Y7yMYaV1¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast¬ER÷Кръг 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast¬JA÷EHWhxc02¬WU÷west-coast¬WN÷EAS¬AF÷East Coast¬JB÷h8VdyHF8¬WV÷east-coast¬~AA÷v5CLg17R¬AD÷1599271200¬ADE÷1599271200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thames Valley¬ER÷Кръг 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬JA÷OUEYlzp8¬WU÷thames-valley¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬JB÷2LDxlfaE¬WV÷king-country¬~AA÷zDF4cq82¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬ER÷Кръг 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬JA÷nVU0zyVE¬WU÷buller¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬JB÷0YY4ZfpL¬WV÷west-coast¬~AA÷lGJ8d3N8¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬ER÷Кръг 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬JA÷feY8YEaR¬WU÷east-coast¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬JB÷d4KzUY7r¬WV÷poverty-bay¬~AA÷rwJCeNxF¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬ER÷Кръг 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬JA÷QwPvThNl¬WU÷horowhenua¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬JB÷4UNrSCxe¬WV÷wairarapa¬~AA÷MTHGfshL¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Cant¬ER÷Кръг 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬JB÷ARQjQj77¬WV÷mid-cant¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬JA÷biNnRWi1¬WU÷south-cant¬~AA÷tEbmkLFr¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wanganui¬ER÷Кръг 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬JA÷WfItmEEK¬WU÷wanganui¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬JB÷AoHpnYTQ¬WV÷north-otago¬~
48
Настройки на известията
Известията са блокирани от браузъра
Настройки
Език: Български език
Тъмен фон
Шампионати на Хартланд на живо в Scoreboard.com/bg/. Това е страницата за Шампионати на Хартланд 2020 от категорията Ръгби Юниън/Нова Зеландия. Ако търсите резултати от друга надпревара с името Шампионати на Хартланд, моля, изберете желания спорт от топ менюто или категория (страна) вляво.
Следвайте Шампионати на Хартланд 2020 за резултати в реално време, крайни изходи от двубоите, програма с предстоящи мачове, и класиране! Scoreboard.com/bg/ предлага домакинско/гостуващо/общо класиране в Шампионати на Хартланд 2020 и временна форма (последни 5 мача).
Покажи още