Americký fotbal, Japonsko: X League 2017 live výsledky, tabulka, rozlosování

Americký fotbal » Japonsko » X League » 2017

results
SA÷5¬~ZA÷JAPONSKO: X League - Zápasy o umístění¬ZEE÷EDjd3Wg2¬ZB÷100¬ZY÷Japonsko¬ZC÷YFPLHy0b¬ZD÷p¬ZE÷fknm5cYc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_EDjd3Wg2¬ZJ÷100¬ZL÷/cz/americky-fotbal/japonsko/x-league/¬ZX÷07Japonsko 008ponsko0130000000196000X League - Z028ístění000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonsko¬~AA÷AoAXwnaD¬AD÷1511575800¬ADE÷1511575800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asahi Challengers¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷Asahi Challengers¬JA÷WtW7enoo¬WU÷asahi-challengers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷27¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷6¬WN÷ASO¬AF÷As One Black Eagles¬JB÷ppKkKVNo¬WV÷as-one-black-eagles¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬~ZA÷JAPONSKO: X League - Play Off¬ZEE÷EDjd3Wg2¬ZB÷100¬ZY÷Japonsko¬ZC÷xpzeHHph¬ZD÷p¬ZE÷fknm5cYc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_EDjd3Wg2¬ZJ÷11¬ZL÷/cz/americky-fotbal/japonsko/x-league/¬ZX÷07Japonsko 008ponsko0130000000235000X League - P019ay Off000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonsko¬~AA÷AZ7c4MZm¬AD÷1513591200¬ADE÷1513591200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fujitsu¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IBM¬AF÷IBM Big Blue¬JB÷vojiVxpG¬WV÷ibm-big-blue¬AH÷23¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷10¬BH÷0¬WM÷FUJ¬AE÷Fujitsu¬JA÷dM0nWIU9¬WU÷fujitsu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷63¬BA÷21¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷14¬~AA÷2L6Pu8U0¬AD÷1511668800¬ADE÷1511668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fujitsu¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUJ¬AE÷Fujitsu¬JA÷vVyU2UhB¬WU÷fujitsu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷OBI¬AF÷Obic Seagulls¬JB÷Y5jX1l8H¬WV÷obic-seagulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷WfBTvSq7¬AD÷1511668800¬ADE÷1511668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panasonic¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IBM¬AF÷IBM Big Blue¬JB÷Cdky18NN¬WV÷ibm-big-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷14¬BH÷7¬WM÷PAN¬AE÷Panasonic¬JA÷fLvt0SxU¬WU÷panasonic¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷7¬~AA÷UPFc7A7p¬AD÷1510455600¬ADE÷1510455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panasonic¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panasonic¬JA÷QgbLCiqA¬WU÷panasonic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷3¬WN÷MIT¬AF÷Mitsubishi¬JB÷8ImQBBbG¬WV÷mitsubishi¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷OSGdiAFo¬AD÷1510387200¬ADE÷1510387200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lixil¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIX¬AE÷Lixil¬JA÷jPV6bCTL¬WU÷lixil¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷IBM¬AF÷IBM Big Blue¬JB÷4SZAcWrS¬WV÷ibm-big-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷51¬BB÷10¬BD÷10¬BF÷15¬BH÷16¬~AA÷4hXxQexU¬AD÷1510376400¬ADE÷1510376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fujitsu¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUJ¬AE÷Fujitsu¬JA÷x2wusOUb¬WU÷fujitsu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷7¬BC÷13¬BE÷14¬BG÷0¬WN÷KOD¬AF÷Kobe¬JB÷KQSqtrp5¬WV÷kobe¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷zDNESQxo¬AD÷1510365600¬ADE÷1510365600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sagamihara Rise¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAG¬AE÷Sagamihara Rise¬JA÷IBXb0Yb9¬WU÷sagamihara-rise¬AG÷22¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷6¬BG÷9¬WN÷OBI¬AF÷Obic Seagulls¬JB÷d2W2ahEF¬WV÷obic-seagulls¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷41¬BB÷17¬BD÷10¬BF÷14¬BH÷0¬~AA÷2JF0jUUi¬AD÷1509847800¬ADE÷1509847800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOD¬AE÷Kobe¬JA÷A9Cwgjiq¬WU÷kobe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷47¬BA÷7¬BC÷19¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷ASO¬AF÷As One Black Eagles¬JB÷l0BshA6k¬WV÷as-one-black-eagles¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷13¬~AA÷pr55klpb¬AD÷1509847200¬ADE÷1509847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asahi Silver Star¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷Asahi Silver Star¬JA÷ryQpiULe¬WU÷asahi-silver-star¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷MIT¬AF÷Mitsubishi¬JB÷MROljly2¬WV÷mitsubishi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷10¬~ZA÷JAPONSKO: X League - Baráž o udržení¬ZEE÷EDjd3Wg2¬ZB÷100¬ZY÷Japonsko¬ZC÷lIWoEVKo¬ZD÷p¬ZE÷fknm5cYc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_EDjd3Wg2¬ZJ÷14¬ZL÷/cz/americky-fotbal/japonsko/x-league/¬ZX÷07Japonsko 008ponsko0130000000315000X League - B026držení000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonsko¬~AA÷GhjiS0tT¬AD÷1513486800¬ADE÷1513486800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bulls¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulls¬JA÷nw0wKEBo¬WU÷bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷TOK¬AF÷Tokyo Bullseyes¬JB÷0t4sJYQi¬WV÷tokyo-bullseyes¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷13¬~AA÷2knmTtRM¬AD÷1513476000¬ADE÷1513476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tokyo Eagles¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokyo Eagles¬JA÷rPZSaBQT¬WU÷tokyo-eagles¬AZ÷0¬AG÷14¬AT÷14¬BI÷0¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷DEN¬AF÷Dentsu¬JB÷pYLfeVYp¬WV÷dentsu¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷17¬AU÷14¬BJ÷3¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷tnOVVqJN¬AD÷1511586600¬ADE÷1511586600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawkeye¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawkeye¬JA÷GhhwIZzo¬WU÷hawkeye¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷SID¬AF÷Sidewinders¬JB÷IcWLtJDo¬WV÷sidewinders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷3¬~
5
1527237929
67
fixtures
5
1527237929
0

Japonsko

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Ostatní soutěže