Superliga 2019/2020 rozlosování, program zápasů

Fotbal Argentina

Superliga
2019/2020
Loading...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Superliga¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷nakfPrr8¬ZD÷p¬ZE÷OWKqbCfi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/argentina/superliga/¬ZX÷00Argentina 009entina0000000000001000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷GYo01pgn¬AD÷1582584000¬ADE÷1582584000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷Chi0bVqc¬WU÷defensa-y-justicia¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬JB÷jqj4cka3¬WV÷rosario¬AW÷1¬~AA÷6NvDbrw5¬AD÷1582591500¬ADE÷1582591500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STR¬AF÷Central Cordoba¬JB÷xtOiloMk¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷bkPmkR6q¬WU÷union-santa-fe¬AW÷1¬~AA÷pEwHc2hB¬AD÷1582591800¬ADE÷1582591800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷W2Nem5yd¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬JB÷p6RanPj2¬WV÷huracan¬AW÷1¬~AA÷ObBwF3No¬AD÷1582927200¬ADE÷1582927200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷rJSvmdsD¬WU÷racing-club¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷M9RrnGdJ¬WV÷newells-old-boys¬AW÷1¬~AA÷l6d39aiN¬AD÷1582935000¬ADE÷1582935000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷Aora7opP¬WU÷colon¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷CfUQ25ht¬WV÷boca-juniors¬AW÷1¬~AA÷2kAsENxh¬AD÷1583008500¬ADE÷1583008500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷zDFQAaZJ¬WU÷gimnasia-l-p¬WN÷TUC¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷nmJU9JlQ¬WV÷atletico-tucuman¬AW÷1¬~AA÷hvsPetNN¬AD÷1583016000¬ADE÷1583016000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷KxJk9nbF¬WU÷river-plate¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬JB÷d2tJiKSs¬WV÷defensa-y-justicia¬AW÷1¬~AA÷hv3fBLMA¬AD÷1583023500¬ADE÷1583023500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Central Cordoba¬JA÷M9mE1ed6¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷zDiI0FBC¬WV÷banfield¬AW÷1¬~AA÷pjcY3wFp¬AD÷1583023500¬ADE÷1583023500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬JB÷tzMsaNi5¬WV÷union-santa-fe¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷2qNw03xa¬WU÷godoy-cruz¬AW÷1¬~AA÷bH3jC174¬AD÷1583094900¬ADE÷1583094900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷0fa53HRg¬WU÷aldosivi¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷vob92ys0¬WV÷san-lorenzo¬AW÷1¬~AA÷KQ4nDshb¬AD÷1583102400¬ADE÷1583102400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷hUec5wcs¬WU÷lanus¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬JB÷WKf14cCm¬WV÷estudiantes¬AW÷1¬~AA÷6s7bAuxH¬AD÷1583102400¬ADE÷1583102400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷UZjMaZQI¬WU÷rosario¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬JB÷8QkQbgtP¬WV÷arsenal-sarandi¬AW÷1¬~AA÷AeNejKpo¬AD÷1583109900¬ADE÷1583109900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷niZVlIC0¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷QsYZmxS6¬WV÷argentinos-jrs¬AW÷1¬~AA÷Sde78J6T¬AD÷1583186400¬ADE÷1583186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷6HTU1P7n¬WU÷patronato¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷KKXY0qNh¬WV÷talleres-cordoba¬AW÷1¬~AA÷z3WTf0xU¬AD÷1583194200¬ADE÷1583194200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷vRVNjvrl¬WU÷huracan¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷hUZRkbcf¬WV÷independiente¬AW÷1¬~AA÷xAmboY2l¬AD÷1583359200¬ADE÷1583359200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷Oz7kFKPC¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷2R5gEvuJ¬WV÷godoy-cruz¬AW÷1¬~AA÷vkvPQ0Mc¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷23. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬JB÷pM77Frxn¬WV÷rosario¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷6V83GOMu¬WU÷argentinos-jrs¬AW÷1¬~AA÷2iVqMxyT¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷23. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬JA÷M7IoT16o¬WU÷arsenal-sarandi¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬JB÷zBMkSLLi¬WV÷aldosivi¬AW÷1¬~AA÷nF32vKjc¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷23. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUC¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷joVr5kKe¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬JB÷UyUn49Z1¬WV÷river-plate¬AW÷1¬~AA÷UwXyOb6G¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banfield¬ER÷23. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬JA÷WxfTAKjH¬WU÷banfield¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬JB÷AThX9v6N¬WV÷huracan¬AW÷1¬~AA÷Otdx3cUj¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷23. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷A9Qobs7B¬WU÷boca-juniors¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷l0Pkc1MH¬WV÷gimnasia-l-p¬AW÷1¬~AA÷8UVuNILM¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷23. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷Ighy9bLT¬WU÷defensa-y-justicia¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬JB÷K2v34ITp¬WV÷patronato¬AW÷1¬~AA÷C2xXOviA¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷23. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷zB0KCtM4¬WU÷estudiantes¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬JB÷lE4OB0yB¬WV÷racing-club¬AW÷1¬~AA÷YBwTPKy4¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷23. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷2c2CE2ih¬WU÷independiente¬WN÷STR¬AF÷Central Cordoba¬JB÷tl1GDM6b¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AW÷1¬~AA÷xpMBHdqp¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷23. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷UXLgRuyb¬WU÷newells-old-boys¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷8OKcQaj4¬WV÷godoy-cruz¬AW÷1¬~AA÷QozLRt7i¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷23. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷WOEfdLyO¬WU÷san-lorenzo¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬JB÷U9XceuiU¬WV÷lanus¬AW÷1¬~AA÷baAKFzEd¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷23. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷dnxz7Bkq¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷8Muv6V4k¬WV÷colon¬AW÷1¬~AA÷K8BGGGbj¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷23. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷QaF2PJ5A¬WU÷union-santa-fe¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷4jE6OwLG¬WV÷velez-sarsfield¬AW÷1¬~
170
28
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Jazyk: Čeština
Superliga 2019/2020 program zápasů na Scoreboard.com. Na této stránce najdete rozlosování soutěže Superliga 2019/2020 - program všech zápasů celé soutěže. Vybrané soutěže (až na 7 dní dopředu) si můžete přidat do oblíbených a sledovat je potom v záložce Moje zápasy. Dalších záložky soutěže Superliga 2019/2020 jsou Přehled (live výsledky, poslední výsledky, bude se hrát, tabulka/pavouk), Výsledky (výsledky všech zápasů soutěže), Archiv výsledků (výsledky starších ročníků). U většiny soutěží ještě Tabulka (s podrobnými tabulkami doma/venku, tabulkou formy nebo počtem gólů over/under) nebo Pavouk (play-off soutěže).
Zobraz více