Fotbal, USA: MLS 2020 live výsledky, tabulka, rozlosování

Fotbal USA

MLS
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷EVhgl5So¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0010000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0tzHvFZd¬AD÷1582999200¬ADE÷1582999200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DCU¬AE÷DC United¬JA÷zLYWbrbr¬WU÷dc-united¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷EBXzb2Dl¬WV÷colorado-rapids¬AW÷1¬~AA÷vXYKwZl3¬AD÷1583006400¬ADE÷1583006400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷8YWvcMSf¬WU÷montreal-impact¬WN÷NEW¬AF÷New England Revolution¬JB÷Myyqdtr1¬WV÷new-england-revolution¬AW÷1¬~AA÷86wPxg49¬AD÷1583008200¬ADE÷1583008200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷Gbzme0c7¬WU÷houston-dynamo¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷fkZjfKCD¬WV÷los-angeles-galaxy¬AW÷1¬~AA÷ncxTyDJF¬AD÷1583015400¬ADE÷1583015400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷MeNYI3kE¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷0nMxIN4K¬WV÷toronto-fc¬AW÷1¬~AA÷ULRXzXYL¬AD÷1583017200¬ADE÷1583017200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷f9LtHsKQ¬WU÷fc-dallas¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷WUC8C1Ss¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬~AA÷tdVyzilS¬AD÷1583017200¬ADE÷1583017200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷QiCCBLsl¬WU÷orlando-city¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷4rBGAucf¬WV÷real-salt-lake¬AW÷1¬~AA÷byI3VAdq¬AD÷1583024400¬ADE÷1583024400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville SC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷YHFK9aC0¬WU÷nashville-sc¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Utd¬JB÷C8EO8JR6¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬~AA÷xSG7UUBk¬AD÷1583033400¬ADE÷1583033400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷6VDS7wsD¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷I5HW6cdJ¬WV÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬~AA÷f3BCTlRe¬AD÷1583083800¬ADE÷1583083800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷W85EVtZJ¬WU÷columbus-crew¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷Aa4IU0lQ¬WV÷new-york-city¬AW÷1¬~AA÷YgAGS8t2¬AD÷1583085600¬ADE÷1583085600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FC¬AF÷FC Cincinnati¬JB÷trelPvCm¬WV÷fc-cincinnati¬WM÷NEW¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷2idpQKds¬WU÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬~AA÷ncbbihJ2¬AD÷1583092800¬ADE÷1583092800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷z5fhObRg¬WU÷seattle-sounders¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷l8bdNIt0¬WV÷chicago-fire¬AW÷1¬~AA÷0022jCY8¬AD÷1583101800¬ADE÷1583101800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷rVc0Mxd6¬WU÷los-angeles-fc¬WN÷INT¬AF÷Inter Miami CF¬JB÷MLd4LdBC¬WV÷inter-miami¬AW÷1¬~AA÷rPi7kWmF¬AD÷1583109000¬ADE÷1583109000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷fmABJztP¬WV÷minnesota-united¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷GdB7KGQI¬WU÷portland-timbers¬AW÷1¬~AA÷KlFzY3Is¬AD÷1583605800¬ADE÷1583605800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New England Revolution¬JA÷AJpiSSqP¬WU÷new-england-revolution¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷nuxJNnht¬WV÷chicago-fire¬AW÷1¬~AA÷EPTwXNXm¬AD÷1583607600¬ADE÷1583607600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷t2yNM67n¬WU÷real-salt-lake¬WN÷NEW¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷KhzRLQMh¬WV÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬~AA÷rX7rQO5T¬AD÷1583611200¬ADE÷1583611200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷M7B63m2t¬WU÷fc-dallas¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷GUAA27Hn¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬~AA÷4t9vR4jN¬AD÷1583613000¬ADE÷1583613000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DCU¬AE÷DC United¬JA÷WrWdqpHO¬WU÷dc-united¬WN÷INT¬AF÷Inter Miami CF¬JB÷pnKv8TgP¬WV÷inter-miami¬AW÷1¬~AA÷hGSsWsmf¬AD÷1583618400¬ADE÷1583618400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷lSvVKpxa¬WU÷toronto-fc¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷SIwZJ4i5¬WV÷new-york-city¬AW÷1¬~
442
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Jazyk: Čeština
MLS live na Scoreboard.com. Tato stránka je o soutěži MLS 2020, kategorie Fotbal/USA. Pokud hledáte live výsledky jiné soutěže s názvem MLS, vyberte si prosím jiný sport v horním menu nebo kategorii v levém menu. Sledujte MLS 2020 livescore, live výsledky, konečné výsledky, rozlosování a tabulky.
Live výsledky na Scoreboard.com: v detailu zápasu můžete sledovat góly, žluté karty, červené karty, sestavy a střídání. U vybraných soutěží i podrobné statistiky - procento držení míče, počet střel na bránu/mimo, ofsajdy, rohové kopy.
Tabulky: Scoreboard.com poskytuje detailní tabulky soutěže MLS 2020: tabulky doma/venku/celkově. Tabulku formy - posledních 5 zápasů. Tabulku over/under - počet vstřelených gólů. Tabulku střelců.
Zobraz více