Fotbal, USA: MLS 2020 live výsledky, tabulka, rozlosování

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Fotbal USA

MLS
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS - Play Off¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷r9JCtsvk¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/cz/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000001000MLS - Play O014ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷fcKkBBUt¬AD÷1606275000¬ADE÷1606275000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606282940¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷Egbk8IH4¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷Sd2g7xXA¬WV÷los-angeles-fc¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷6yj0Pp8k¬AD÷1606266000¬ADE÷1606266000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606273710¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷jo651ZEE¬WU÷philadelphia-union¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NEW¬AF÷New England Revolution¬JB÷IgZYq7qs¬WV÷new-england-revolution¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷0bk4O4Ne¬AD÷1606258800¬ADE÷1606258800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto FC¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606269163¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷dpYxqRbm¬WU÷toronto-fc¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷j7XtroEg¬WV÷nashville-sc¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4I0VFiMP¬AD÷1606100400¬ADE÷1606100400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Portland Timbers¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606111502¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷tt0sAvmh¬WU÷portland-timbers¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷KWbo9b2b¬WV÷fc-dallas¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷CODqhlUI¬AD÷1606091400¬ADE÷1606091400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Utd¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606098908¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Utd¬JA÷GMKS7l6O¬WU÷minnesota-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷8EnzC0Iu¬WV÷colorado-rapids¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷YmJgAVqm¬AD÷1606078800¬ADE÷1606078800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sporting Kansas City¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606090081¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷MJ1c6dnH¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷0A015G1N¬WV÷san-jose-earthquakes¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷QR1RGX6J¬AD÷1605988800¬ADE÷1605988800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1605996725¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷n5ovBKXo¬WV÷new-york-red-bulls¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷UPOW68LU¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷bL9ugUEC¬AD÷1605978000¬ADE÷1605978000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Orlando City¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1605990162¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷r9MK9AyC¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷MaLO8UjI¬WV÷new-york-city¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~ZA÷USA: MLS - Kvalifikace - Play Offs¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Q5L6FnB3¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷16¬ZL÷/cz/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000001000MLS - Kvalif029y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷MBUG46dR¬AD÷1605924000¬ADE÷1605924000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville SC¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1605931524¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷xYMIp32q¬WU÷nashville-sc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷INT¬AF÷Inter Miami¬JB÷GOLMqNHk¬WV÷inter-miami¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷rLVC5nsL¬AD÷1605915000¬ADE÷1605915000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1605923311¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New England Revolution¬JA÷SbymjPvM¬WU÷new-england-revolution¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷6kzikqfS¬WV÷montreal-impact¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷EVhgl5So¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷CfQrJpTP¬AD÷1604878200¬ADE÷1604878200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604886087¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷MaNvXJLO¬WU÷houston-dynamo¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷AFGMe3bP¬WV÷colorado-rapids¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷xCUwW7KH¬AD÷1604878200¬ADE÷1604878200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604886186¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷OAzyHKTj¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷xEOIu46i¬WV÷portland-timbers¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷z5PFyCjt¬AD÷1604878200¬ADE÷1604878200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Utd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604886093¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Utd¬JA÷SvVNMk0C¬WU÷minnesota-united¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷M1URL9FI¬WV÷fc-dallas¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷tElFepWf¬AD÷1604878200¬ADE÷1604878200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604885952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷OvAI14wp¬WU÷real-salt-lake¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷W49M0Ohj¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷jZExm0e9¬AD÷1604878200¬ADE÷1604878200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604886085¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷MaeYxN77¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷z3qG16p8¬WV÷san-jose-earthquakes¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷6996aN79¬AD÷1604878200¬ADE÷1604878200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604886045¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷OnSQds77¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷xjG8LQq8¬WV÷los-angeles-galaxy¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷0p4hbqi0¬AD÷1604867400¬ADE÷1604867400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604874831¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷WSqaKtxJ¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Utd¬JB÷pWXtqQEJ¬WV÷atlanta-united¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷Yq5u2GT7¬AD÷1604867400¬ADE÷1604867400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604875354¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷I1FqvWe4¬WV÷montreal-impact¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷DCU¬AE÷DC United¬JA÷nyKmwjBA¬WU÷dc-united¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷GW2c8NF0¬AD÷1604867400¬ADE÷1604867400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604874840¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷OxowRK6e¬WU÷chicago-fire¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷IapsQvM1¬WV÷new-york-city¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷f35TpEan¬AD÷1604867400¬ADE÷1604867400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inter Miami¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604874769¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FC¬AF÷FC Cincinnati¬JB÷WhVHx9Zd¬WV÷fc-cincinnati¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷INT¬AE÷Inter Miami¬JA÷IkszEPdd¬WU÷inter-miami¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷rTBQLAKt¬AD÷1604867400¬ADE÷1604867400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604874735¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷GhLqqIw1¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷pSPmrxg7¬WV÷toronto-fc¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷jFfDp7ZA¬AD÷1604867400¬ADE÷1604867400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604874872¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷69MHmJ4S¬WU÷orlando-city¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷b1EqqwDq¬WV÷nashville-sc¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷vwCkRIYk¬AD÷1604867400¬ADE÷1604867400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604874957¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New England Revolution¬JB÷6ofqm7VE¬WV÷new-england-revolution¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷xCkulmG8¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~
266
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS - Play Off¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷r9JCtsvk¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/cz/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000001000MLS - Play O014ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~UD÷167687¬ZC÷r9JCtsvk¬UN÷Semifinále¬UL÷2¬UF÷¬US÷1607288400¬~UD÷167686¬ZC÷r9JCtsvk¬UN÷Finále¬UL÷1¬UF÷1¬US÷1607821200¬~AA÷hUFzPqXc¬AD÷1606680000¬ADE÷1606680000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New England Revolution¬JB÷ANfud1CG¬WV÷new-england-revolution¬GRB÷0¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷4pfqeLRM¬WU÷orlando-city¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷WERRQ52o¬AD÷1606698000¬ADE÷1606698000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷rcAeq3BD¬WU÷columbus-crew¬GRA÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷d0bw8nlE¬WV÷nashville-sc¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷vagHyNG3¬AD÷1606876200¬ADE÷1606876200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷dIVaLHuS¬WV÷fc-dallas¬GRB÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷lANRGylq¬WU÷seattle-sounders¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷IZ9ZEsFd¬AD÷1606960800¬ADE÷1606960800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷Oj21lk6d¬WU÷sporting-kansas-city¬GRA÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Utd¬JB÷jcjqDYrc¬WV÷minnesota-united¬GRB÷0¬AW÷1¬~
4
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Jazyk: Čeština
Tmavý režim
MLS live na Scoreboard.com. Tato stránka je o soutěži MLS 2020, kategorie Fotbal/USA. Pokud hledáte live výsledky jiné soutěže s názvem MLS, vyberte si prosím jiný sport v horním menu nebo kategorii v levém menu. Sledujte MLS 2020 livescore, live výsledky, konečné výsledky, rozlosování a tabulky.
Live výsledky na Scoreboard.com: v detailu zápasu můžete sledovat góly, žluté karty, červené karty, sestavy a střídání. U vybraných soutěží i podrobné statistiky - procento držení míče, počet střel na bránu/mimo, ofsajdy, rohové kopy.
Tabulky: Scoreboard.com poskytuje detailní tabulky soutěže MLS 2020: tabulky doma/venku/celkově. Tabulku formy - posledních 5 zápasů. Tabulku over/under - počet vstřelených gólů. Tabulku střelců.
Zobraz více