Amerikansk fodbold, Finland: Vaahteraliiga 2021 live resultater, stillinger, tabeloversigter

Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Vaahteraliiga
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷FINLAND: Vaahteraliiga¬ZEE÷WfOxyqK6¬ZB÷76¬ZY÷Finland¬ZC÷U5YPL3Jb¬ZD÷p¬ZE÷W08rCqbs¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷76_WfOxyqK6¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/amerikansk-fodbold/finland/vaahteraliiga/¬ZX÷06Finland 007inland0140000000001000Vaahteraliig013aliiga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Finland¬~AA÷fs6qFNj6¬AD÷1622986200¬ADE÷1622986200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wasa Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷United Newland Crusaders¬JB÷GQELfm5B¬WV÷united-newland-crusaders¬GRB÷0¬WM÷WAS¬AE÷Wasa Royals¬JA÷M3FHeTk5¬WU÷wasa-royals¬GRA÷0¬~AA÷2BRyx6FG¬AD÷1623425400¬ADE÷1623425400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seinajoki Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Wasa Royals¬JB÷b1busOy5¬WV÷wasa-royals¬GRB÷0¬WM÷SEI¬AE÷Seinajoki Crocodiles¬JA÷URgyr4Mb¬WU÷seinajoki-crocodiles¬GRA÷0¬~AA÷nH2yHqMg¬AD÷1623499200¬ADE÷1623499200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Porvoo Butchers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Wolverines¬JB÷ddI5bV5n¬WV÷helsinki-wolverines¬GRB÷0¬WM÷POR¬AE÷Porvoo Butchers¬JA÷2ZI1aBjt¬WU÷porvoo-butchers¬GRA÷0¬~AA÷YX4mEs6C¬AD÷1623943800¬ADE÷1623943800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Roosters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Roosters¬JA÷OjIThRZN¬WU÷helsinki-roosters¬GRA÷0¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Wolverines¬JB÷UTIPg7KH¬WV÷helsinki-wolverines¬GRB÷0¬~AA÷jP36U2jg¬AD÷1624030200¬ADE÷1624030200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷United Newland Crusaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷United Newland Crusaders¬JA÷pfWJCLQd¬WU÷united-newland-crusaders¬GRA÷0¬WN÷POR¬AF÷Porvoo Butchers¬JB÷Wjrxlxld¬WV÷porvoo-butchers¬GRB÷0¬~AA÷MVneyE78¬AD÷1624109400¬ADE÷1624109400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wasa Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KUO¬AF÷Kuopio Steelers¬JB÷IToz0NPg¬WV÷kuopio-steelers¬GRB÷0¬WM÷WAS¬AE÷Wasa Royals¬JA÷O6nW03Am¬WU÷wasa-royals¬GRA÷0¬~AA÷GYBeGCVr¬AD÷1625153400¬ADE÷1625153400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Porvoo Butchers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Roosters¬JB÷nPgilQQs¬WV÷helsinki-roosters¬GRB÷0¬WM÷POR¬AE÷Porvoo Butchers¬JA÷tngemptl¬WU÷porvoo-butchers¬GRA÷0¬~AA÷0MoazYME¬AD÷1625239800¬ADE÷1625239800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Wolverines¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Wolverines¬JA÷OQlrb1f6¬WU÷helsinki-wolverines¬GRA÷0¬WN÷UNI¬AF÷United Newland Crusaders¬JB÷U3kvasu0¬WV÷united-newland-crusaders¬GRB÷0¬~AA÷4hDWHP6m¬AD÷1625319000¬ADE÷1625319000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kuopio Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEI¬AF÷Seinajoki Crocodiles¬JB÷QDRZ3irP¬WV÷seinajoki-crocodiles¬GRB÷0¬WM÷KUO¬AE÷Kuopio Steelers¬JA÷AsifeavP¬WU÷kuopio-steelers¬GRA÷0¬~AA÷OKSXxn0A¬AD÷1625758200¬ADE÷1625758200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Roosters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Roosters¬JA÷jyeXrp7h¬WU÷helsinki-roosters¬GRA÷0¬WN÷POR¬AF÷Porvoo Butchers¬JB÷dEeTqQin¬WV÷porvoo-butchers¬GRB÷0¬~AA÷tEdJR0zC¬AD÷1625758200¬ADE÷1625758200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Wolverines¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Porvoo Butchers¬JB÷z7J53Hmq¬WV÷porvoo-butchers¬GRB÷0¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Wolverines¬JA÷IRWw8cuS¬WU÷helsinki-wolverines¬GRA÷0¬~AA÷K4eNQKkI¬AD÷1625844600¬ADE÷1625844600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kuopio Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Roosters¬JB÷rXMD1eIe¬WV÷helsinki-roosters¬GRB÷0¬WM÷KUO¬AE÷Kuopio Steelers¬JA÷EcI92y3k¬WU÷kuopio-steelers¬GRA÷0¬~AA÷pE3CCUU7¬AD÷1625844600¬ADE÷1625844600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seinajoki Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Wolverines¬JB÷pGmS1qes¬WV÷helsinki-wolverines¬GRB÷0¬WM÷SEI¬AE÷Seinajoki Crocodiles¬JA÷hOe06PnQ¬WU÷seinajoki-crocodiles¬GRA÷0¬~
42
Annonce
Annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Sprog: Dansk
Mørk visning
Vaahteraliiga live på Scoreboard.com. Denne side handler om Vaahteraliiga 2021 (Amerikansk fodbold/Finland). Hvis du søger efter resultater fra en anden turnering med navnet Vaahteraliiga, skal du vælge din sport i topmenuen eller en kategori (land) til venstre.
Følg Vaahteraliiga 2021 for live resultater, slutresultater, stillinger og tabeloversigter! Live Resultater på Scoreboard.com: Her finder du live resultater, slutresultater, mål og touchdowns og lineups indenfor kampdetaljerne. Desuden giver Scoreboard.com live statistikker (1. downs, total/passing/rushing yards, penalties, penalties yards, turnovers, punts og kamphistorik punkt for punkt) fra de største amerikansk fodbold ligaer. Stilling: Scoreboard.com tilbyder hjemme/ude /samledel Vaahteraliiga 2021 stillinger og form (sidste 5 kampe) indenfor tabeller.
Vis mere