Basketball, USA: NBA 2020/2021 live resultater, stillinger, resultater

Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
NBA
2020/2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/basketball/usa/nba/¬ZX÷04USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷CbhuOZXb¬AD÷1618797600¬ADE÷1618797600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618805968¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷tlzErhco¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷124¬BA÷29¬BC÷43¬BE÷32¬BG÷20¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷KvZHsCCi¬WV÷minnesota-timberwolves¬GRB÷0¬AH÷105¬BB÷26¬BD÷27¬BF÷16¬BH÷36¬AW÷1¬~AA÷EDZyPFIh¬AD÷1618788600¬ADE÷1618788600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618797392¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷Ofb7vtoU¬WU÷dallas-mavericks¬GRA÷0¬AG÷107¬BA÷20¬BC÷30¬BE÷27¬BG÷30¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷Q3pZZago¬WV÷sacramento-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷121¬BB÷22¬BD÷45¬BF÷20¬BH÷34¬AW÷1¬~AA÷YJw4A2SP¬AD÷1618786800¬ADE÷1618786800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618795316¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷jmyOAT8a¬WV÷portland-trail-blazers¬GRB÷0¬AH÷101¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷21¬BH÷29¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷CdxKB9gg¬WU÷charlotte-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷109¬BA÷44¬BC÷21¬BE÷28¬BG÷16¬AW÷1¬~AA÷WlpXPe3n¬AD÷1618786800¬ADE÷1618786800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618795875¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷GUfat2GH¬WU÷orlando-magic¬GRA÷0¬AG÷110¬BA÷28¬BC÷31¬BE÷18¬BG÷33¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷UXb3uMVN¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷114¬BB÷28¬BD÷25¬BF÷32¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷WpWEKFqc¬AD÷1618786800¬ADE÷1618786800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618795757¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷QXgqSuWm¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷112¬BA÷28¬BC÷24¬BE÷29¬BG÷31¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷4OhmRaof¬WV÷oklahoma-city-thunder¬GRB÷0¬AH÷106¬BB÷31¬BD÷28¬BF÷21¬BH÷26¬AM÷Spiller hjemmekampene på et andet stadion - Amalie Arena.¬AW÷1¬~AA÷hboTQylt¬AD÷1618774200¬ADE÷1618774200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618782710¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷rHdirOo5¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷109¬BA÷32¬BC÷32¬BE÷22¬BG÷23¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷M7eesr1B¬WV÷brooklyn-nets¬GRB÷0¬AH÷107¬BB÷31¬BD÷29¬BF÷24¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷2Z5J6Y2O¬AD÷1618765200¬ADE÷1618765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618773818¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷Ugjyn6nt¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷129¬BA÷35¬BC÷31¬BE÷28¬BG÷35¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷tUguoQ1n¬WV÷indiana-pacers¬GRB÷0¬AH÷117¬BB÷23¬BD÷34¬BF÷33¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷tQ4N5hIU¬AD÷1618765200¬ADE÷1618765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618776039¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷zigqppHh¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷122¬AT÷103¬BI÷19¬BA÷21¬BC÷36¬BE÷22¬BG÷24¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷Eshmq4Wb¬WV÷new-orleans-pelicans¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷112¬AU÷103¬BJ÷9¬BB÷25¬BD÷19¬BF÷35¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷KAGE7EmI¬AD÷1618711200¬ADE÷1618711200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618719151¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷EsGRR21O¬WU÷phoenix-suns¬GRA÷0¬AG÷85¬BA÷19¬BC÷26¬BE÷23¬BG÷17¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷hYEVQMGU¬WV÷san-antonio-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷111¬BB÷28¬BD÷36¬BF÷23¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷67CA8fYB¬AD÷1618707600¬ADE÷1618707600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618716073¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷6HCJTOWB¬WU÷milwaukee-bucks¬GRA÷0¬AG÷115¬BA÷31¬BC÷28¬BE÷30¬BG÷26¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷p8BNSrnI¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷128¬BB÷35¬BD÷34¬BF÷31¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷CpD69zJ5¬AD÷1618705800¬ADE÷1618705800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618715170¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷bi9BVp2a¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷119¬BA÷24¬BC÷36¬BE÷29¬BG÷30¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷CfDFU4H5¬WV÷golden-state-warriors¬GRB÷0¬AH÷114¬BB÷33¬BD÷33¬BF÷23¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷YgE2AG3a¬AD÷1618704000¬ADE÷1618704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618711687¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷QwB3X6Xn¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷106¬BA÷29¬BC÷18¬BE÷33¬BG÷26¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷4U97WQng¬WV÷cleveland-cavaliers¬GRB÷0¬AH÷96¬BB÷24¬BD÷25¬BF÷21¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷hrc5Bdlg¬AD÷1618704000¬ADE÷1618704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618712372¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷IDBaYnIt¬WV÷detroit-pistons¬GRB÷0¬AH÷100¬BB÷27¬BD÷28¬BF÷25¬BH÷20¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷G4PXxT9P¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷121¬BA÷27¬BC÷34¬BE÷32¬BG÷28¬AW÷1¬~AA÷Eib1CxZn¬AD÷1618691400¬ADE÷1618691400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618701671¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷lbXoFPHI¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷127¬AT÷110¬BI÷17¬BA÷34¬BC÷31¬BE÷29¬BG÷16¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷21yjEqXO¬WV÷utah-jazz¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷115¬AU÷110¬BJ÷5¬BB÷35¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷KUbcDIJt¬AD÷1618623000¬ADE÷1618623000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618632840¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷GpZwHom6¬WU÷dallas-mavericks¬GRA÷0¬AG÷109¬BA÷25¬BC÷27¬BE÷27¬BG÷30¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷fyYsG52C¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷117¬BB÷34¬BD÷22¬BF÷27¬BH÷34¬AW÷1¬~AA÷r97VHbBP¬AD÷1618619400¬ADE÷1618619400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618627269¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷8KVVI7Ig¬WU÷san-antonio-spurs¬GRA÷0¬AG÷106¬BA÷31¬BC÷26¬BE÷28¬BG÷21¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷nBUZHRXa¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷107¬BB÷28¬BD÷20¬BF÷35¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷bavmtEhi¬AD÷1618617600¬ADE÷1618617600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618625782¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷86YNSTTR¬WU÷chicago-bulls¬GRA÷0¬AG÷115¬BA÷33¬BC÷24¬BE÷28¬BG÷30¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷pSPkOmxq¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷126¬BB÷33¬BD÷24¬BF÷37¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷2DUrfeJI¬AD÷1618617600¬ADE÷1618617600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618625815¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷pQjiwx48¬WU÷houston-rockets¬GRA÷0¬AG÷99¬BA÷28¬BC÷21¬BE÷30¬BG÷20¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷OGkexdJE¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷128¬BB÷35¬BD÷34¬BF÷31¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷t4TngFYO¬AD÷1618617600¬ADE÷1618617600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618626471¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷GCDOKTms¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷119¬BA÷26¬BC÷35¬BE÷27¬BG÷31¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷EcWRJm3m¬WV÷miami-heat¬GRB÷0¬AH÷111¬BB÷37¬BD÷24¬BF÷32¬BH÷18¬AW÷1¬~AA÷df04HUFj¬AD÷1618615800¬ADE÷1618615800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618624140¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷zgzGUkaF¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷130¬BA÷29¬BC÷32¬BE÷33¬BG÷36¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷EqZJT9EL¬WV÷charlotte-hornets¬GRB÷0¬AH÷115¬BB÷35¬BD÷26¬BF÷28¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷trz8yj7M¬AD÷1618615800¬ADE÷1618615800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618624321¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷IHePLFXs¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷113¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷38¬BG÷28¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷d8fTKZnl¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬AH÷102¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷19¬BH÷32¬AM÷Spiller hjemmekampene på et andet stadion - Amalie Arena.¬AW÷1¬~AA÷2wdVNWxN¬AD÷1618614000¬ADE÷1618614000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618623644¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷27WEAU7q¬WU÷detroit-pistons¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷110¬BA÷25¬BC÷31¬BE÷30¬BG÷24¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷tbVI9lNk¬WV÷oklahoma-city-thunder¬GRB÷0¬AH÷104¬BB÷32¬BD÷24¬BF÷23¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷tUfZMjhT¬AD÷1618614000¬ADE÷1618614000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618624131¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷zLUM88xd¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷106¬BA÷31¬BC÷28¬BE÷22¬BG÷25¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷lOYQ7Si2¬WV÷los-angeles-clippers¬GRB÷0¬AH÷103¬BB÷20¬BD÷27¬BF÷30¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷b9s1IA0p¬AD÷1618614000¬ADE÷1618614000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618624006¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷2RM8WBU2¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷117¬AT÷105¬BI÷12¬BA÷30¬BC÷32¬BE÷24¬BG÷19¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷tILCVVq9¬WV÷new-orleans-pelicans¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷115¬AU÷105¬BJ÷10¬BB÷29¬BD÷32¬BF÷28¬BH÷16¬AW÷1¬~~
900
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/basketball/usa/nba/¬ZX÷04USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷6LiqNgm5¬AD÷1618873200¬ADE÷1618873200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷E1YLtWRc¬WU÷detroit-pistons¬GRA÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷S4xQujs4¬WV÷cleveland-cavaliers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷pCjmMD2B¬AD÷1618875000¬ADE÷1618875000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷MRyUvAdA¬WU÷boston-celtics¬GRA÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷0IzYwUBG¬WV÷chicago-bulls¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷2mohLXHH¬AD÷1618875000¬ADE÷1618875000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷UiuxwlRM¬WU÷philadelphia-76ers¬GRA÷0¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷8rvtx8tT¬WV÷golden-state-warriors¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷OtnB5Sbl¬AD÷1618876800¬ADE÷1618876800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷fk7QoBB3¬WU÷indiana-pacers¬GRA÷0¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷6PAUpVQ9¬WV÷san-antonio-spurs¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷tvpdKiXN¬AD÷1618876800¬ADE÷1618876800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷QNQ7XRlp¬WU÷miami-heat¬GRA÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷xbUBWo4j¬WV÷houston-rockets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷CMzSEVfo¬AD÷1618876800¬ADE÷1618876800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷bRL1g9B3¬WU÷milwaukee-bucks¬GRA÷0¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷xIK5hTQ9¬WV÷phoenix-suns¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷z1q0JBnU¬AD÷1618876800¬ADE÷1618876800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷UiHcfkdc¬WV÷oklahoma-city-thunder¬GRB÷0¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷j1IgeVti¬WU÷washington-wizards¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷Gf18NNbo¬AD÷1618880400¬ADE÷1618880400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷WvK9imtG¬WU÷denver-nuggets¬GRA÷0¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷rHnwzLAr¬WV÷memphis-grizzlies¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷fo0CMsEi¬AD÷1618884000¬ADE÷1618884000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷xvnsZvQl¬WU÷los-angeles-lakers¬GRA÷0¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷GUpoYbue¬WV÷utah-jazz¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷2BaGL1Tc¬AD÷1618961400¬ADE÷1618961400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷OfpkXIf1¬WU÷atlanta-hawks¬GRA÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷2oqgWxA7¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷OQmPJubA¬AD÷1618961400¬ADE÷1618961400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷OEzqg0HK¬WU÷new-orleans-pelicans¬GRA÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷25ZnhKWQ¬WV÷brooklyn-nets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷t2bKKLr4¬AD÷1618961400¬ADE÷1618961400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷GlXzeMn8¬WU÷new-york-knicks¬GRA÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷Uiyuft2E¬WV÷charlotte-hornets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷WjiXHJSM¬AD÷1618970400¬ADE÷1618970400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷QerQpxP0¬WV÷los-angeles-clippers¬GRB÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷SAPMoI9f¬WU÷portland-trail-blazers¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷AsjyHwrT¬AD÷1618970400¬ADE÷1618970400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷KIsUqdv7¬WU÷sacramento-kings¬GRA÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷b9tYrGgD¬WV÷minnesota-timberwolves¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷jyY3Ccjp¬AD÷1619046000¬ADE÷1619046000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷nPZF7aWD¬WU÷cleveland-cavaliers¬GRA÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷QFYJ6JoK¬WV÷chicago-bulls¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷URW7BH5j¬AD÷1619046000¬ADE÷1619046000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷KxYN5w1Q¬WU÷indiana-pacers¬GRA÷0¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷dbPk1c9s¬WV÷oklahoma-city-thunder¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷rVKkz1ri¬AD÷1619046000¬ADE÷1619046000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷jLOg0HOm¬WU÷philadelphia-76ers¬GRA÷0¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷UBNcayvf¬WV÷phoenix-suns¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷plzJJZb3¬AD÷1619046000¬ADE÷1619046000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷YcciQJ00¬WU÷toronto-raptors¬GRA÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷CldePwG6¬WV÷brooklyn-nets¬GRB÷0¬AM÷Spiller hjemmekampene på et andet stadion - Amalie Arena.¬AW÷1¬~AA÷f5OgZKcc¬AD÷1619046000¬ADE÷1619046000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷xxN1beg0¬WU÷washington-wizards¬GRA÷0¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷GSL5cF86¬WV÷golden-state-warriors¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷GKC2XbS9¬AD÷1619049600¬ADE÷1619049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷xdDeKxGJ¬WU÷houston-rockets¬GRA÷0¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷GnCaJdVP¬WV÷utah-jazz¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷xUDbYvD3¬AD÷1619049600¬ADE÷1619049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷OhPDegwJ¬WV÷atlanta-hawks¬GRB÷0¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷AkL9dZNC¬WU÷new-york-knicks¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷pfqiqunH¬AD÷1619051400¬ADE÷1619051400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷OluDEoTG¬WV÷detroit-pistons¬GRB÷0¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷pbt9FRDA¬WU÷dallas-mavericks¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷pfH6WIsG¬AD÷1619051400¬ADE÷1619051400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷8v4REGws¬WU÷san-antonio-spurs¬GRA÷0¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷nV2VDzgm¬WV÷miami-heat¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷MJvzFjCr¬AD÷1619056800¬ADE÷1619056800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷th2ZCf8g¬WU÷los-angeles-clippers¬GRA÷0¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷hS5wCENa¬WV÷memphis-grizzlies¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷4rUvEARl¬AD÷1619056800¬ADE÷1619056800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷nk5sBYx6¬WU÷portland-trail-blazers¬GRA÷0¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷Qu4oAhhC¬WV÷denver-nuggets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷IoYrDUte¬AD÷1619056800¬ADE÷1619056800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷fF8k9C7I¬WU÷sacramento-kings¬GRA÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷Y57g8WMO¬WV÷minnesota-timberwolves¬GRB÷0¬AW÷1¬~
230
Annonce
Annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Sprog: Dansk
Mørk visning
NBA live på Scoreboard.com. Denne side handler om NBA 2020/2021 (Basketball/USA). Hvis du søger efter resultater fra en anden turnering med navnet NBA, skal du vælge din sport i topmenuen eller en kategori (land) til venstre.
Følg NBA 2020/2021 for live resultater, slutresultater, stillinger og tabeloversigter! Live Resultater på Scoreboard.com: Her finder du live resultater, kvartal- og slutresultater samt kamphistorik, punkt for punkt indenfor kampdetaljer. Desuden giver Scoreboard.com lineups, statistikker (antallet af 2 - og 3-punkts forsøg, frikast, skudprocent, rebounds, turnoversl, personlige fejl), og spillerstatistik fra de øverste basketbal ligaer. Stilling: Scoreboard.com tilbyder hjemme/ude/samlede NBA 2020/2021 stillinger og form (sidste 5 kampe) indenfor tabeller.
Vis mere