Basketball, USA: NBA 2019/2020 live resultater, stillinger, resultater

annonce
annonce
annonce
annonce
annonce

Basketball USA

NBA
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/basketball/usa/nba/¬ZX÷04USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷42d0uSr1¬AD÷1596915000¬ADE÷1596915000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596926783¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷feHWy8s0¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷134¬AT÷105¬BI÷29¬BA÷15¬BC÷34¬BE÷30¬BG÷26¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷CWByySd6¬WV÷utah-jazz¬AZ÷0¬AH÷132¬AU÷105¬BJ÷27¬BB÷29¬BD÷34¬BF÷25¬BH÷17¬AM÷2 ekstra perioder spillet.¬AW÷1¬~AA÷CxcdrUB9¬AD÷1596906000¬ADE÷1596906000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596914964¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷rBKwjky0¬WU÷portland-trail-blazers¬AG÷117¬BA÷37¬BC÷38¬BE÷21¬BG÷21¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷xYJsk9j6¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷122¬BB÷34¬BD÷35¬BF÷26¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷hrPFkiIq¬AD÷1596848400¬ADE÷1596848400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596857300¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷rHDUNHZG¬WU÷toronto-raptors¬AG÷100¬BA÷14¬BC÷23¬BE÷20¬BG÷43¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷Qu3ZMykN¬WV÷boston-celtics¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷122¬BB÷21¬BD÷31¬BF÷39¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷OlI52hoj¬AD÷1596844800¬ADE÷1596844800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596853937¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷WpzMy5nO¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷28¬BC÷26¬BE÷37¬BG÷27¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷xOzIxoXH¬WV÷washington-wizards¬AH÷107¬BB÷32¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷b1DHmjyL¬AD÷1596839400¬ADE÷1596839400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596848927¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷8vgkPUcf¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷29¬BG÷31¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷21hgOlD0¬WV÷orlando-magic¬AH÷101¬BB÷23¬BD÷27¬BF÷29¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷4nIsBAF2¬AD÷1596834000¬ADE÷1596834000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596842779¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷Stkd6RFr¬WV÷sacramento-kings¬AH÷106¬BB÷27¬BD÷26¬BF÷29¬BH÷24¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷dGg05oVl¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷119¬BA÷24¬BC÷39¬BE÷30¬BG÷26¬AW÷1¬~AA÷xUNGNma8¬AD÷1596830400¬ADE÷1596830400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596839071¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷zs9DVsqf¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷25¬BC÷38¬BE÷32¬BG÷26¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷U38HU1b0¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AH÷92¬BB÷37¬BD÷23¬BF÷18¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷YHA4wieN¬AD÷1596819600¬ADE÷1596819600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596828208¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷h0QHCre5¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷119¬BA÷36¬BC÷24¬BE÷36¬BG÷23¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷AyLMB2AB¬WV÷utah-jazz¬AH÷111¬BB÷27¬BD÷23¬BF÷34¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷Qy1ZMA9j¬AD÷1596762000¬ADE÷1596762000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596772146¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷xxvpjf8m¬WV÷los-angeles-lakers¬AH÷97¬BB÷26¬BD÷30¬BF÷23¬BH÷18¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷fDYlkENg¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷33¬BC÷32¬BE÷29¬BG÷19¬AW÷1¬~AA÷MuA2rzBG¬AD÷1596758400¬ADE÷1596758400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596767021¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷UBrXIViK¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷27¬BD÷35¬BF÷30¬BH÷33¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷CzYyIk7Q¬WU÷denver-nuggets¬AG÷115¬BA÷26¬BC÷23¬BE÷38¬BG÷28¬AW÷1¬~AA÷EexM16xk¬AD÷1596753000¬ADE÷1596753000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596762291¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷42YrG2q7¬WU÷dallas-mavericks¬AG÷111¬BA÷22¬BC÷36¬BE÷29¬BG÷24¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷zTTvHrU0¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷126¬BB÷23¬BD÷36¬BF÷32¬BH÷35¬AW÷1¬~AA÷j3Kg88aL¬AD÷1596744000¬ADE÷1596744000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596754014¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷OSYbQn7E¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷130¬BA÷25¬BC÷31¬BE÷36¬BG÷38¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷4vjdP6MK¬WV÷miami-heat¬AH÷116¬BB÷34¬BD÷39¬BF÷25¬BH÷18¬AW÷1¬~AA÷C898xBAT¬AD÷1596744000¬ADE÷1596744000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596752424¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷lSJQAMPH¬WV÷indiana-pacers¬AH÷99¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷27¬BH÷24¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷rkJU9tuO¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷114¬BA÷28¬BC÷24¬BE÷34¬BG÷28¬AW÷1¬~AA÷A58iVY1A¬AD÷1596735000¬ADE÷1596735000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596743909¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷4OJ6xyvl¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷125¬BB÷39¬BD÷31¬BF÷33¬BH÷22¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷A1K2wHOs¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷140¬BA÷49¬BC÷28¬BE÷40¬BG÷23¬AW÷1¬~AA÷pGMjAq0Q¬AD÷1596675600¬ADE÷1596675600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596685040¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷QyciTXSg¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷115¬BB÷25¬BD÷27¬BF÷25¬BH÷38¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷KbdeSir0¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷149¬BA÷34¬BC÷37¬BE÷35¬BG÷43¬AW÷1¬~AA÷4zxyyn4q¬AD÷1596672000¬ADE÷1596672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596681222¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷dIGEi2C4¬WU÷orlando-magic¬AG÷99¬BA÷11¬BC÷24¬BE÷33¬BG÷31¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷QiLIjMRA¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷26¬BD÷29¬BF÷23¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷r5JRr1kg¬AD÷1596666600¬ADE÷1596666600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596676795¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷ETRWO3JH¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷86¬BA÷18¬BC÷27¬BE÷21¬BG÷20¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷W4MyONYN¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷105¬BB÷26¬BD÷26¬BF÷29¬BH÷24¬AW÷1¬~
1122
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/basketball/usa/nba/¬ZX÷04USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷rPs4LXiS¬AD÷1596924000¬ADE÷1596924000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1596928938¬BX÷5¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷Y5fA75Wi¬WV÷los-angeles-lakers¬AH÷66¬BB÷24¬BD÷35¬BF÷7¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷GUqF6Pob¬WU÷indiana-pacers¬AG÷64¬BA÷34¬BC÷20¬BE÷10¬AW÷1¬~AA÷SfS7epY5¬AD÷1596929400¬ADE÷1596929400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷pjP5MDPM¬WU÷miami-heat¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷SEEALXvT¬WV÷phoenix-suns¬AW÷1¬~AA÷2DKKhrIO¬AD÷1596933000¬ADE÷1596933000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷lnYYL1j9¬WV÷milwaukee-bucks¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷fPYUMsy3¬WU÷dallas-mavericks¬AW÷1¬~AA÷fHzilm8k¬AD÷1596990600¬ADE÷1596990600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷bLBDEk82¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷M3SUk6V1¬WV÷washington-wizards¬AW÷1¬~AA÷AwAEAhf9¬AD÷1596996000¬ADE÷1596996000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷IZRCzeJM¬WV÷memphis-grizzlies¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷n9WGZEYS¬WU÷toronto-raptors¬AW÷1¬~AA÷bFhj2kjE¬AD÷1596999600¬ADE÷1596999600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷6cyCTR4n¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷bXy8U7kt¬WV÷san-antonio-spurs¬AW÷1¬~AA÷vicrZjMR¬AD÷1597006800¬ADE÷1597006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷UFfm9I7d¬WU÷boston-celtics¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷rJrVX1pc¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬~AA÷EilwBPXh¬AD÷1597012200¬ADE÷1597012200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷vVVGDwbk¬WV÷philadelphia-76ers¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷MgLLCcDe¬WU÷portland-trail-blazers¬AW÷1¬~AA÷WfiqFGC5¬AD÷1597017600¬ADE÷1597017600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷x8K5dBmA¬WV÷houston-rockets¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷6sP9eV2G¬WU÷sacramento-kings¬AW÷1¬~AA÷UPTBwCCK¬AD÷1597021200¬ADE÷1597021200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷MyMlWTie¬WV÷brooklyn-nets¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷40BgVm71¬WU÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬~AA÷Uo9ePFh3¬AD÷1597084200¬ADE÷1597084200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷fa7rg6Hb¬WV÷oklahoma-city-thunder¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷xOdmhQW4¬WU÷phoenix-suns¬AW÷1¬~AA÷4rrfjkdQ¬AD÷1597086000¬ADE÷1597086000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷rPDDepL6¬WV÷dallas-mavericks¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷Qm3If4zD¬WU÷utah-jazz¬AW÷1¬~AA÷65mqi4gl¬AD÷1597098600¬ADE÷1597098600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷xvawiG33¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷40VZkzJ9¬WV÷toronto-raptors¬AW÷1¬~AA÷vXCzsuK5¬AD÷1597104000¬ADE÷1597104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷p2FlsoZo¬WU÷miami-heat¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷SQ4gt5lh¬WV÷indiana-pacers¬AW÷1¬~AA÷2svanRx2¬AD÷1597107600¬ADE÷1597107600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷r9DPBmhL¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷QX2UA77R¬WV÷denver-nuggets¬AW÷1¬~AA÷MJxRfhQc¬AD÷1597165200¬ADE÷1597165200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷UafaPLvB¬WV÷brooklyn-nets¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷OMg3OufH¬WU÷orlando-magic¬AW÷1¬~AA÷GIy4H07g¬AD÷1597168800¬ADE÷1597168800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷t83Pl6eU¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷ITvV9kRu¬WV÷houston-rockets¬AW÷1¬~AA÷zRYPpTJm¬AD÷1597177800¬ADE÷1597177800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷Wpf8HRsQ¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷xSWzDojs¬WV÷phoenix-suns¬AW÷1¬~AA÷QHjmEzSB¬AD÷1597179600¬ADE÷1597179600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷pYNDfkIM¬WV÷portland-trail-blazers¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷SdDIg9XS¬WU÷dallas-mavericks¬AW÷1¬~~
37
annonce
annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Sprog: Dansk
Mørk visning
NBA live på Scoreboard.com. Denne side handler om NBA 2019/2020 (Basketball/USA). Hvis du søger efter resultater fra en anden turnering med navnet NBA, skal du vælge din sport i topmenuen eller en kategori (land) til venstre.
Følg NBA 2019/2020 for live resultater, slutresultater, stillinger og tabeloversigter! Live Resultater på Scoreboard.com: Her finder du live resultater, kvartal- og slutresultater samt kamphistorik, punkt for punkt indenfor kampdetaljer. Desuden giver Scoreboard.com lineups, statistikker (antallet af 2 - og 3-punkts forsøg, frikast, skudprocent, rebounds, turnoversl, personlige fejl), og spillerstatistik fra de øverste basketbal ligaer. Stilling: Scoreboard.com tilbyder hjemme/ude/samlede NBA 2019/2020 stillinger og form (sidste 5 kampe) indenfor tabeller.
Vis mere