Fodbold, Wales: Liga Cup 2020/2021 live resultater, tabeloversigter, stillinger  

annonce
annonce
annonce
annonce
annonce

Fodbold Wales

Liga Cup
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷WALES: Liga Cup¬ZEE÷xAcLgIDU¬ZB÷207¬ZY÷Wales¬ZC÷0WAnnHPM¬ZD÷p¬ZE÷lbxkptUg¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷207_xAcLgIDU¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/fodbold/wales/liga-cup/¬ZX÷00Wales 005......0060000000001000Liga Cup 008ga Cup000¬ZXF÷00Wales 005......0060000000001000Liga Cup 008ga Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wales¬~AA÷Kr4UMe40¬AD÷1607783400¬ADE÷1607783400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor City¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607789755¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Gresford¬JB÷0CBBHUab¬WV÷gresford¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BAN¬AE÷Bangor City¬JA÷6yc8IAph¬WU÷bangor-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷6JlPPcKs¬AD÷1607783400¬ADE÷1607783400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Buckley¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607790760¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colwyn Bay¬JB÷48Kn19FH¬WV÷colwyn-bay¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷BUC¬AE÷Buckley¬JA÷zZFr2k0B¬WU÷buckley¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷nFHb9xz1¬AD÷1607783400¬ADE÷1607783400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Conwy Borough¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607790313¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RUT¬AF÷Ruthin¬JB÷nVYbjh1a¬WV÷ruthin-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷CON¬AE÷Conwy Borough¬JA÷v5ZfiYog¬WU÷conwy-borough¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷nV5MOHZm¬AD÷1607783400¬ADE÷1607783400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Holyhead¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607790527¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LLA¬AF÷Llandudno¬JB÷xMIfampU¬WV÷llandudno-fc¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HOL¬AE÷Holyhead¬JA÷raJj0TUN¬WU÷holyhead¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷EPPoCvjr¬AD÷1607783400¬ADE÷1607783400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pontypridd¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607789630¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PON¬AE÷Pontypridd¬JA÷82hVzD1C¬WU÷pontypridd-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CWM¬AF÷Cwmbran Celtic¬JB÷xxcZZWGI¬WV÷cwmbran-celtic¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fuL67G4D¬AD÷1607783400¬ADE÷1607783400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Port Talbot¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607790530¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAM¬AF÷Cambrian & Clydach¬JB÷S8zFnA0O¬WV÷cambrian-clydach¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷POR¬AE÷Port Talbot¬JA÷YoyBmjoI¬WU÷port-talbot¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷4A2cUwCQ¬AD÷1607783400¬ADE÷1607783400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Risca¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607790027¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AFA¬AF÷Afan Lido¬JB÷drHv3Vp5¬WV÷afan-lido¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷RIS¬AE÷Risca¬JA÷2LHz4BVb¬WU÷risca-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬~AA÷Am3gVJdK¬AD÷1607779800¬ADE÷1607779800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ammanford¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607786415¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRE¬AF÷Trefelin¬JB÷joEW4iGh¬WV÷trefelin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬WM÷AMM¬AE÷Ammanford¬JA÷dOES5X0n¬WU÷ammanford-town¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷8OIfAIKf¬AD÷1607779800¬ADE÷1607779800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Llanrhaeadr¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607786905¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LLA¬AF÷Llangefni¬JB÷0EzihEWn¬WV÷llangefni¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷LLA¬AE÷Llanrhaeadr¬JA÷6iymgfHt¬WU÷llanrhaeadr¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷GlM28dk7¬AD÷1607715900¬ADE÷1607715900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607722534¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAF¬AF÷Taffs Well¬JB÷KrX6lWVB¬WV÷taffs-well¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff¬JA÷QLX2kCG5¬WU÷cardiff¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷QL4QNykf¬AD÷1607715000¬ADE÷1607715000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Llanelli¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607721766¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LLA¬AF÷Llantwit Major¬JB÷Spb4JjVo¬WV÷llantwit-major¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷LLA¬AE÷Llanelli¬JA÷EsAMf7ho¬WU÷llanelli¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~
11
fixtures
0
annonce
annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Sprog: Dansk
Mørk visning
Liga Cup live på Scoreboard.com. Denne side handler om Liga Cup 2020/2021 (Fodbold/Wales). Hvis du søger efter resultater fra en anden turnering med navnet Liga Cup, skal du vælge din sport i topmenuen eller en kategori (land) til venstre.
Følg Liga Cup 2020/2021 for live resultater, slutresultater, stillinger og tabeloversigter! Live resultater på Scoreboard.com: Her finder du målscorere, gule/røde kort, lineups og udskiftninger i kampdetaljerne. Desuden giver Scoreboard.com statistikker (boldbesiddelse, skud på/fra mål, frispark, hjørnespark, offsides og frispark), live kommentarer og videohøjdepunkter fra de største fodboldligaer. Stilling: Scoreboard.com tilbyder hjemme/ude/samlede Liga Cup 2020/2021 stillinger, form (sidste 5 kampe), over/under og tabeller for topscorere.
Vis mere