Foci, Fehéroroszország: Fehérorosz Kupa 2020/2021 élő eredmények, meccsek, tabellák

hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Foci Fehéroroszország

Fehérorosz Kupa
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷FEHÉROROSZORSZÁG: Fehérorosz Kupa¬ZEE÷nZdPEiqF¬ZB÷31¬ZY÷Fehéroroszország¬ZC÷6aCKgA6I¬ZD÷p¬ZE÷lIWIc846¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷31_nZdPEiqF¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/foci/feheroroszorszag/kupa/¬ZX÷00Fehéroroszor016ország0060000000001000Fehérorosz K015z Kupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Fehéroroszország¬~AA÷dSJIddWP¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baranovicsi¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baranovicsi¬JA÷MBTZPbX5¬WU÷fk-baranovicsi¬WN÷SMO¬AF÷Szmorgon¬JB÷zFXwPInC¬WV÷smorgon¬~AA÷2TOW3Dwg¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BGU Minszk¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BGU¬AE÷BGU Minszk¬JA÷f19EfAxc¬WU÷bgu-minszk¬WN÷GOM¬AF÷Gomel¬JB÷hnSHgUi3¬WV÷gomel¬~AA÷4hqdAF0P¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BumProm Gomel¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUM¬AE÷BumProm Gomel¬JA÷ObSlvkhG¬WU÷bumprom-gomel¬WN÷DNE¬AF÷Dnyepr Mogiljev¬JB÷x2Whw97M¬WV÷dnyepr-mogiljev¬~AA÷lQKS4gOn¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Energetik-BGU¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OST¬AF÷Osztrovec¬JB÷tbLWVQad¬WV÷osztrovec¬WM÷BGU¬AE÷Energetik-BGU¬JA÷27MSW6pj¬WU÷energetik-bgu-minszk¬~AA÷AZagjf9g¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorki¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorki¬JA÷SUo1TXwb¬WU÷gorki¬WN÷OSH¬AF÷Oshmyany¬JB÷v5k5Sig4¬WV÷oshmyany¬~AA÷lQbckEOa¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kronon Sztolbci¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRO¬AE÷Kronon Sztolbci¬JA÷YRl9RB8A¬WU÷kronon-sztolbci¬WN÷MIK¬AF÷Mikasevicsi¬JB÷CImDQVNG¬WV÷mikashevichi¬~AA÷rmb1lYw6¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Meliorator Zsitkovicsi¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Meliorator Zsitkovicsi¬JA÷thhHPkwN¬WU÷meliorator-zsitkovicsi¬WN÷LID¬AF÷Lida¬JB÷KriLO9hT¬WV÷fk-lida¬~AA÷E76phGvs¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novaya Pripyat¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Novaya Pripyat¬JA÷UyXsOx2I¬WU÷novaya-pripyat¬WN÷VOL¬AF÷Volna Pinszk¬JB÷fHmgVg9o¬WV÷volna-pinszk¬~AA÷61VN5Z8t¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oszipovicsi¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSI¬AE÷Oszipovicsi¬JA÷WOVdxTMS¬WU÷oszipovicsi¬WN÷SPU¬AF÷Szputnyik¬JB÷YXHOXnVq¬WV÷szputnyik¬~AA÷fN15mhgC¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Persi Regien¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Persi Regien¬JA÷xOwmKT0p¬WU÷persi-regien¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Gomel¬JB÷jRsiJmGj¬WV÷lokomotiv-gomel¬~AA÷djOz3Xha¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polock¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polock¬JA÷n9RLhl79¬WU÷polock¬WN÷CHI¬AF÷Himik Szvetlogorszk¬JB÷QaQPi8MF¬WV÷himik-szvetlogorszk¬~AA÷zsNv2i85¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartak Shklov¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAF¬AF÷Naftan¬JB÷YPTXkniS¬WV÷naftan¬WM÷SPA¬AE÷Spartak Shklov¬JA÷fZUTjSyM¬WU÷spartak-shklov¬~AA÷GxjEoWNO¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stroitel Kapyl¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Stroitel Kapyl¬JA÷joUttBN3¬WU÷stroitel-kapyl¬WN÷ORS¬AF÷Orsa¬JB÷UyTpuVxA¬WV÷orsa¬~AA÷hb5lizfm¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SZMI Autotransz¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMI¬AE÷SZMI Autotransz¬JA÷61fB6AWp¬WU÷szmi-autotransz¬WN÷FCS¬AF÷FC Szlonyim¬JB÷Y7ncUDOi¬WV÷fc-szlonyim¬~AA÷xniAnC8I¬AD÷1591444800¬ADE÷1591444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sztenlesz Pinszk¬ER÷1/32 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Sztenlesz Pinszk¬JA÷4UVYsXhi¬WU÷sztenlesz-pinszk¬WN÷ARS¬AF÷Arszenál Dzsarzsinszk¬JB÷rLUxsi8c¬WV÷arszenal-dzsarzsinszk¬~
15
hirdetés
hirdetés
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Nyelv: Magyar
Sötét mód
Fehérorosz Kupa élőben a Scoreboard.com oldalain. Ez a(z) Fehérorosz Kupa 2020/2021, (Foci/Fehéroroszország) aloldala. Amennyiben másik, de ezzel megegyező nevű (Fehérorosz Kupa) versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát a bal oldali menüben. Kövesd a(z) Fehérorosz Kupa 2020/2021 élő eredményeit, végeredményeit, a meccseket és a tabellákat. Élő eredmények a Scoreboard.com oldalain: Gólszerzők, sárga/piros lapok, összeállítások és cserék a meccsinformációknál. A Scoreboard.com ezeken kívül részletes statisztikákat kínál (labdabirtoklás, kaput találó és kaput nem találó lövések, szabadrúgások, szögletek, lesek és szabálytalanságok), élő kommentár és a meccs összefoglalója nagyobb bajnokságok esetén. Tabellák: A Scoreboard.com oldalain megtalálhatóak a hazai/vendég/összesített Fehérorosz Kupa 2020/2021 tabellák, formatabella (legutóbbi 5 meccs), over/under tabella és a góllövőlista is.
Következő meccsek: 06.06. Baranovicsi - Szmorgon, BGU Minszk - Gomel, BumProm Gomel - Dnyepr Mogiljev, Energetik-BGU - Osztrovec, Gorki - Oshmyany, Kronon Sztolbci - Mikasevicsi, Meliorator Zsitkovicsi - Lida, Novaya Pripyat - Volna Pinszk, Oszipovicsi - Szputnyik, Persi Regien - Lokomotiv Gomel, Polock - Himik Szvetlogorszk, Spartak Shklov - Naftan, Stroitel Kapyl - Orsa, SZMI Autotransz - FC Szlonyim, Sztenlesz Pinszk - Arszenál Dzsarzsinszk
Továbbiak