Jégkorong, Oroszország: KHL 2019/2020 élő eredmények, meccsek, tabellák

Jégkorong » Oroszország » KHL » 2019/2020

KHL
Loading...
results
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷SIr1Kv42¬ZD÷t¬ZE÷8Ym4QROM¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000183000KHL 003......000¬ZS÷2019-2020¬ZCC÷0¬ZAF÷Oroszország¬~AA÷tKZLwVAh¬AD÷1567342800¬ADE÷1567342800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSZKA Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷CSZKA Moszkva¬JA÷j1aUkWBB¬WU÷cszka-moszkva¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬JB÷UibYljRH¬WV÷avangard-omszk¬AW÷1¬~AA÷hfwQxkQb¬AD÷1567429200¬ADE÷1567429200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬JB÷nTxaWsBj¬WV÷szeversztal-cserepovec¬WM÷AVT¬AE÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JA÷8xveXNep¬WU÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AW÷1¬~AA÷jocLM6As¬AD÷1567429200¬ADE÷1567429200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Minszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minszk¬JA÷MVAOXzpj¬WU÷dinamo-minszk¬WN÷NYE¬AF÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬JB÷zZESWfad¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AW÷1¬~AA÷rqWxzmAH¬AD÷1567429200¬ADE÷1567429200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOV¬AF÷Nyizsnyij Novgorod¬JB÷rFM1j32M¬WV÷nyizsnyij-novgorod¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬JA÷4ONciqmG¬WU÷dinamo-moszkva¬AW÷1¬~AA÷p8dPLQPm¬AD÷1567429200¬ADE÷1567429200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riga¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬JA÷lx3Aevxc¬WU÷dinamo-riga¬WN÷SZP¬AF÷Szpartak Moszkva¬JB÷SS1Efbi3¬WV÷szpartak-moszkva¬AW÷1¬~AA÷nHxUy9u5¬AD÷1567429200¬ADE÷1567429200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬JA÷0WQteRmi¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬JB÷EZUpfo3c¬WV÷szka-szentpetervar¬AW÷1¬~AA÷Q7yYzTfB¬AD÷1567429200¬ADE÷1567429200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Cseljabinszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Cseljabinszk¬JA÷dbKkg5I3¬WU÷traktor-cseljabinszk¬WN÷POD¬AF÷Vityaz Podolszk¬JB÷zkJghPX9¬WV÷vityaz-podolszk¬AW÷1¬~AA÷v7kYJ4f0¬AD÷1567515600¬ADE÷1567515600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barys Nur-Sultan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barys Nur-Sultan¬JA÷thHJidyM¬WU÷barys-nur-sultan¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vlagyivosztok¬JB÷feLNjGjS¬WV÷vlagyivosztok¬AW÷1¬~AA÷MZUtZ6PN¬AD÷1567515600¬ADE÷1567515600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSZKA Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷CSZKA Moszkva¬JA÷QwC6kNHS¬WU÷cszka-moszkva¬WN÷BAR¬AF÷Ak Barsz Kazany¬JB÷nsIXpsQq¬WV÷ak-barsz-kazany¬AW÷1¬~AA÷IclxJO96¬AD÷1567515600¬ADE÷1567515600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit Helsinki¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬JA÷0xbjnzaq¬WU÷jokerit-helsinki¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬JB÷vTdfofEk¬WV÷avangard-omszk¬AW÷1¬~AA÷dr0TKpuf¬AD÷1567515600¬ADE÷1567515600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷8vJBgI69¬WU÷hc-kunlun-red-star¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬JB÷nVHFhxMF¬WV÷szalavat-ufa¬AW÷1¬~AA÷GdUpYQvU¬AD÷1567515600¬ADE÷1567515600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szibir Novoszibirszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZI¬AE÷Szibir Novoszibirszk¬JA÷t4Hyp1uj¬WU÷szibir-novoszibirszk¬WN÷AMU¬AF÷Amur Habarovszk¬JB÷KfGuqLfd¬WV÷amur-habarovszk¬AW÷1¬~AA÷YDbailuh¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVT¬AE÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JA÷Qiiu4MWL¬WU÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬WN÷POD¬AF÷Vityaz Podolszk¬JB÷4rjq3tnS¬WV÷vityaz-podolszk¬AW÷1¬~AA÷SSVSunHJ¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬JA÷t6dh6ejF¬WU÷dinamo-moszkva¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minszk¬JB÷Kded5F5L¬WV÷dinamo-minszk¬AW÷1¬~AA÷QNipH2vJ¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riga¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬JA÷lbvo8HL2¬WU÷dinamo-riga¬WN÷NOV¬AF÷Nyizsnyij Novgorod¬JB÷nqcl7yy9¬WV÷nyizsnyij-novgorod¬AW÷1¬~AA÷6uC6kS94¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬JA÷dtRJdvPe¬WU÷hk-szocsi¬WN÷NYE¬AF÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬JB÷AqVNebv2¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AW÷1¬~AA÷nXhtIrPC¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬JB÷ng02qYr2¬WV÷szalavat-ufa¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷821bpETe¬WU÷hc-kunlun-red-star¬AW÷1¬~AA÷hILCTpmo¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬JA÷dCaO74Xd¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬WN÷SZP¬AF÷Szpartak Moszkva¬JB÷z3bS6On3¬WV÷szpartak-moszkva¬AW÷1¬~AA÷fNaehUPo¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬JA÷UPcW5r29¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬JB÷rT1z52HF¬WV÷szeversztal-cserepovec¬AW÷1¬~AA÷SlD2j8fb¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Cseljabinszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Cseljabinszk¬JA÷zRxBb0fq¬WU÷traktor-cseljabinszk¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬JB÷EHyFcK9k¬WV÷szka-szentpetervar¬AW÷1¬~
744

Oroszország

É. és K.-Amerika

Európa

Ausztrália és Óceánia

Más versenysorozatok