Jégkorong, Oroszország: KHL 2017/2018 élő eredmények, meccsek, tabellák

Jégkorong » Oroszország » KHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷fsdmnXY8¬ZD÷t¬ZE÷zFvRnRSg¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000169000KHL 003......000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Oroszország¬~AA÷MD3is3me¬AD÷1510997400¬ADE÷1510997400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷GUPLvUuF¬WU÷red-star-kunlun¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬JB÷UXTPwleL¬WV÷szka-szentpetervar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8AamrqYl¬AD÷1510988400¬ADE÷1510988400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Admiral Vlagyivosztok¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minszk¬JB÷Y5zHuAQ8¬WV÷dinamo-minszk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vlagyivosztok¬JA÷fFyDtjB2¬WU÷vlagyivosztok¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷df4dOZOP¬AD÷1510988400¬ADE÷1510988400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Amur Habarovszk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬JA÷8lrBatt8¬WU÷amur-habarovszk¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Moszkva¬JB÷nusFb0eE¬WV÷dinamo-moszkva¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I35hPF9J¬AD÷1510936200¬ADE÷1510936200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSZKA Moszkva¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷CSZKA Moszkva¬JA÷jDDQiUM1¬WU÷cszka-moszkva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BAR¬AF÷Ak Barsz Kazany¬JB÷4GHUjlx8¬WV÷ak-barsz-kazany¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QoArqPIr¬AD÷1510936200¬ADE÷1510936200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jokerit Helsinki¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬JA÷S8qRInJe¬WU÷jokerit-helsinki¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SOC¬AF÷HK Szocsi¬JB÷6arVH6Y1¬WV÷hk-szocsi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tnM90WWI¬AD÷1510936200¬ADE÷1510936200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Vityaz Podolszk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬JA÷IaFIgjhk¬WU÷vityaz-podolszk¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NYE¬AF÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬JB÷djEMhA7e¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2eN51CHC¬AD÷1510934400¬ADE÷1510934400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬JA÷bFYoaCUR¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬JB÷0OKDfWxq¬WV÷szalavat-ufa¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8YN12h26¬AD÷1510923600¬ADE÷1510923600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avangard Omszk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVA¬AE÷Avangard Omszk¬JA÷67Gv1YaF¬WU÷avangard-omszk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬JB÷4hZs0hFL¬WV÷szibir-novoszibirszk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OxOGm5AR¬AD÷1510853400¬ADE÷1510853400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Riga¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬JA÷Y9jIK8lq¬WU÷dinamo-riga¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk¬JB÷ppfMJS3k¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dbKc3Yn0¬AD÷1510849800¬ADE÷1510849800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szpartak Moszkva¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬JA÷phSV2fV2¬WU÷szpartak-moszkva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TOG¬AF÷Lada¬JB÷OrRZ1Ep9¬WV÷lada-togliatti¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zqWl5fIm¬AD÷1510848000¬ADE÷1510848000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬JA÷MJtysD8q¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬JB÷zNputXNk¬WV÷traktor-cseljabinszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EZUh4EXg¬AD÷1510848000¬ADE÷1510848000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬JA÷Iozpuiwd¬WU÷szeversztal-cserepovec¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JB÷dxZmvBh2¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U19DloeL¬AD÷1510831800¬ADE÷1510831800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minszk¬JB÷tESlxyKG¬WV÷dinamo-minszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷2NTpwH4A¬WU÷red-star-kunlun¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Uq4HN2YE¬AD÷1510824600¬ADE÷1510824600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Admiral Vlagyivosztok¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vlagyivosztok¬JA÷6ou4leG9¬WU÷vlagyivosztok¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Moszkva¬JB÷pxv8mFVF¬WV÷dinamo-moszkva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷69Rp6z3s¬AD÷1510824600¬ADE÷1510824600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amur Habarovszk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬JA÷Qme5nZpM¬WU÷amur-habarovszk¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬JB÷4vf9og0S¬WV÷szka-szentpetervar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nLECOrJ8¬AD÷1510763400¬ADE÷1510763400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSZKA Moszkva¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬JB÷COu0ky13¬WV÷szalavat-ufa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷CSKA¬AE÷CSZKA Moszkva¬JA÷bLydjHoc¬WU÷cszka-moszkva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jBA9kRuF¬AD÷1510763400¬ADE÷1510763400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jokerit Helsinki¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬JA÷6ezxuwzb¬WU÷jokerit-helsinki¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷NYE¬AF÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬JB÷pnZuvck4¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YHA8PO32¬AD÷1510763400¬ADE÷1510763400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vityaz Podolszk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬JA÷IPb9SDgj¬WU÷vityaz-podolszk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BAR¬AF÷Ak Barsz Kazany¬JB÷dGcDRX8d¬WV÷ak-barsz-kazany¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KEMQ0uR1¬AD÷1510761600¬ADE÷1510761600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬JA÷ns8wYZVS¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SOC¬AF÷HK Szocsi¬JB÷ljf5Tgvp¬WV÷hk-szocsi¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tONM1LBe¬AD÷1510754400¬ADE÷1510754400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Jugra Hanti-Manszijszk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬JB÷4IIYYFGM¬WV÷szibir-novoszibirszk¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷JUG¬AE÷Jugra Hanti-Manszijszk¬JA÷hrFUZe1G¬WU÷jugra-hanti-manszijszk¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8nL4j7Q8¬AD÷1510752600¬ADE÷1510752600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Barisz Asztana¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barisz Asztana¬JA÷bVWTta5o¬WU÷barisz-asztana¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬JB÷CYzYuJKi¬WV÷avangard-omszk¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1511012533
429
fixtures
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷fsdmnXY8¬ZD÷t¬ZE÷zFvRnRSg¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000169000KHL 003......000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Oroszország¬~AA÷EZjOJgXt¬AD÷1511013600¬ADE÷1511013600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬JA÷f5tJcKAK¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬WN÷TOG¬AF÷Lada¬JB÷YeuNdvQQ¬WV÷lada-togliatti¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷SxeSIDnm¬AD÷1511013600¬ADE÷1511013600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬JA÷vwIkhbYs¬WU÷szeversztal-cserepovec¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk¬JB÷htMgiIml¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/hu\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷A1pXHX1g¬AD÷1511013600¬ADE÷1511013600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szpartak Moszkva¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬JA÷n3Lcjx3f¬WU÷szpartak-moszkva¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬JB÷QgK1kdI0¬WV÷traktor-cseljabinszk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷rTcvGBW5¬AD÷1511100000¬ADE÷1511100000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSZKA Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷CSZKA Moszkva¬JA÷zP1hCJPD¬WU÷cszka-moszkva¬WN÷NYE¬AF÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬JB÷pYTLfift¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷lhqyHiHa¬AD÷1511100000¬ADE÷1511100000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬JA÷rVE6lGX6¬WU÷hk-szocsi¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬JB÷MLDAmzmD¬WV÷szalavat-ufa¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Gz3etN21¬AD÷1511103600¬ADE÷1511103600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riga¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JB÷Q3FeYRIr¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬JA÷OfTTx8AR¬WU÷dinamo-riga¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷MJdrFVoC¬AD÷1511170200¬ADE÷1511170200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Admiral Vlagyivosztok¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vlagyivosztok¬JA÷SdJQgB9n¬WU÷vlagyivosztok¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Jaroszlavl¬JB÷6mIUhVOh¬WV÷lokomotiv-jaroszlavl¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷fR1ausI7¬AD÷1511170200¬ADE÷1511170200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amur Habarovszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬JA÷hQohXoYl¬WU÷amur-habarovszk¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minszk¬JB÷WGpdW5me¬WV÷dinamo-minszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wror4Qf8¬AD÷1511181000¬ADE÷1511181000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szibir Novoszibirszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZI¬AE÷Szibir Novoszibirszk¬JA÷Qwp0VP21¬WU÷szibir-novoszibirszk¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬JB÷vsl4UqI7¬WV÷barisz-asztana¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷4rnmEk1I¬AD÷1511193600¬ADE÷1511193600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ak Barsz Kazany¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Ak Barsz Kazany¬JA÷zNMYikva¬WU÷ak-barsz-kazany¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬JB÷EDLxi9g5¬WV÷avangard-omszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷IojiD9GO¬AD÷1511193600¬ADE÷1511193600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬JA÷dxBsjT8B¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk¬JB÷AuFokmOH¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WlvZyggP¬AD÷1511193600¬ADE÷1511193600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOG¬AF÷Lada¬JB÷rgDgmRhU¬WV÷lada-togliatti¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬JA÷42Ekl7wO¬WU÷szeversztal-cserepovec¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YcQ0XC1t¬AD÷1511281800¬ADE÷1511281800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SZKA Szentpétervár¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZK¬AE÷SZKA Szentpétervár¬JA÷hELi8AOu¬WU÷szka-szentpetervar¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬JB÷W4Ke7Uwn¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jZK5WWGn¬AD÷1511281800¬ADE÷1511281800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szpartak Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬JA÷QRJa6lgh¬WU÷szpartak-moszkva¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JB÷vVN3588b¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AZqn3pAE¬AD÷1511285400¬ADE÷1511285400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riga¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬JA÷tnSngTf8¬WU÷dinamo-riga¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬JB÷KxRjhmAE¬WV÷traktor-cseljabinszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2V7FoIvs¬AD÷1511287200¬ADE÷1511287200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slovan Bratislava¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLO¬AE÷Slovan Bratislava¬JA÷lCVfi7PK¬WU÷slovan-bratislava¬WN÷POD¬AF÷Vityaz Podolszk¬JB÷S2UbjRvR¬WV÷vityaz-podolszk¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1511012533
327

Oroszország

Észak- és Közép-Amerika

Európa

Ausztrália és Óceánia

Más versenysorozatok