Futbolas, Izraelis: Stato Taurė 2017/2018 rezultatai gyvai, susitikimai

Futbolas » Izraelis » Stato Taurė » 2017/2018

results
1
1513313179
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAELIS: Stato Taurė¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Izraelis¬ZC÷txgh9xin¬ZD÷p¬ZE÷l6Yun9qS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/izraelis/stato-taure/¬ZX÷00Izraelis 008raelis0030000000169000Stato Taurė 011 Taurė000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Izraelis¬~AA÷IusORdG6¬AD÷1513681200¬ADE÷1513681200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beit Shean¬ER÷1/32-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beit Shean¬JA÷6XqZZHIn¬WU÷beit-shean¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Kaukab¬JB÷KzlwZyYh¬WV÷hapoel-kaukab¬AN÷n¬~AA÷dW1ctdVa¬AD÷1513681200¬ADE÷1513681200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Iksal Imad¬ER÷1/32-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷Kfar Kasem¬JB÷42MaxBvo¬WV÷kfar-kasem¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Iksal Imad¬JA÷2gzYtiWT¬WU÷hapoel-iksal-imad¬AN÷n¬~AA÷zHDlrI0m¬AD÷1513681200¬ADE÷1513681200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Kfar Shalem¬ER÷1/32-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HKS¬AE÷Hapoel Kfar Shalem¬JA÷lG1PpZW4¬WU÷hapoel-kfar-shalem¬WN÷IRO¬AF÷Ramat Hasharon¬JB÷2J5TqgnB¬WV÷i-ramat-hasharon¬AN÷n¬~AA÷SAOElKNJ¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Akei Nazaretas¬ER÷1/32-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKE¬AE÷Akei Nazaretas¬JA÷rwubUDnO¬WU÷akei-nazareth¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Or Yehuda¬JB÷fDr2TX1U¬WV÷ironi-or-yehuda¬AN÷n¬~AA÷4xwKSx10¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitaras Šimšonas T.A.¬ER÷1/32-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitaras Šimšonas T.A.¬JA÷Ma82uveP¬WU÷beitar-shimshon-t-a¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Kfar-Saba¬JB÷O8fUzb3t¬WV÷beitar-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷OtApqbos¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷1/32-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬JA÷S0DGne2h¬WU÷h-petach-tikva¬WN÷MSD¬AF÷MS Daburiya Osama¬JB÷6iCKoFHb¬WV÷ms-daburiya-osama¬AN÷n¬~AA÷C2tSQGVC¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷1/32-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷EcmsYema¬WU÷h-ramat-gan¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Jaffa¬JB÷hlnoXF25¬WV÷maccabi-jaffa¬AN÷n¬~AA÷Q561uGp6¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷1/32-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷I5As1fHo¬WU÷hapoel-afula¬WN÷HAP¬AF÷H. Nazareth¬JB÷W8Eo0EWi¬WV÷hapoel-natzrat-illit¬AN÷n¬~AA÷MDmFTIof¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Bnei Musmus¬ER÷1/32-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Musmus¬JA÷G2LGHz3I¬WU÷hapoel-bnei-musmus¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Bnei Lod¬JB÷fgKKGfIO¬WV÷h-bnei-lod¬AN÷n¬~AA÷rNlBUbWm¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nesher¬ER÷1/32-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nesher¬JA÷KzS7JdY5¬WU÷ironi-nesher¬WN÷HAS¬AF÷Hapoel Shfaram¬JB÷YwWBIGmC¬WV÷hapoel-shfaram¬AN÷n¬~AA÷61NImvwQ¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nes Tziona¬ER÷1/32-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEK¬AE÷Nes Tziona¬JA÷KzA8lHXu¬WU÷sektzya-ness-ziona¬WN÷HER¬AF÷M. Herzlija¬JB÷bR8Cmymn¬WV÷m-herzliya¬AN÷n¬~AA÷4d55vz0C¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷1/32-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷EX3jaYob¬WU÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬WN÷BNE¬AF÷Bnei HaGolan VeHaGalil¬JB÷hO2fbh14¬WV÷bnei-hagolan-vehagalil¬AN÷n¬~AA÷Iu3gsxGg¬AD÷1513789200¬ADE÷1513789200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rubi Shapira¬ER÷1/32-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUB¬AE÷Rubi Shapira¬JA÷dt5XrD1H¬WU÷rubi-shapira¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Katamon¬JB÷zX3yrXGN¬WV÷hapoel-katamon¬AN÷n¬~AA÷jguWPzoJ¬AD÷1513796400¬ADE÷1513796400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷1/32-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬JA÷APtjWZHB¬WU÷h-tel-aviv¬WN÷DIM¬AF÷FC Dimona¬JB÷lGufVgXH¬WV÷fc-dimona¬AN÷n¬~
1
1513313179
14

Izraelis

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Afrika

Kitos varžybos