Krepšinis, Filipinai: Filipinų Taurė 2017/2018 rezultatai gyvai, susitikimai, turnyrinės lentelės

Krepšinis » Filipinai » Filipinų Taurė » 2017/2018

results
3
1513081273
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷FILIPINAI: Filipinų Taurė¬ZEE÷GhNsQTdP¬ZB÷153¬ZY÷Filipinai¬ZC÷8ra7I5SI¬ZD÷p¬ZE÷jZtiBP5l¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷153_GhNsQTdP¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/krepsinis/filipinai/filipinu-taure/¬ZX÷01Filipinai 009ipinai0010000000169000Filipinų Tau014 Taurė000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Filipinai¬~AA÷2aiVLMSq¬AD÷1513507500¬ADE÷1513507500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Miguel Beermen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMB¬AE÷San Miguel Beermen¬JA÷lnYajWWs¬WU÷san-miguel-beermen¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Fuelmasters¬JB÷r9X3kjnl¬WV÷phoenix-fuelmasters¬AN÷n¬~AA÷KznzLtrj¬AD÷1513757700¬ADE÷1513757700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kia Picanto¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIA¬AE÷Kia Picanto¬JA÷dCy8lA1f¬WU÷kia-picanto¬WN÷NLE¬AF÷NLEX Road Warriors¬JB÷vyRCmUG0¬WV÷nlex-road-warriors¬AN÷n¬~AA÷bRpvK0cd¬AD÷1513771200¬ADE÷1513771200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magnolia Hotshots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magnolia Hotshots¬JA÷IRPGnlW6¬WU÷magnolia-hotshots¬WN÷ALA¬AF÷Alaska Aces¬JB÷n1UKo8oD¬WV÷alaska-aces¬AN÷n¬~AA÷CUYLrpzc¬AD÷1513930500¬ADE÷1513930500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackwater Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackwater Elite¬JA÷QiTOpS0J¬WU÷blackwater-elite¬WN÷MER¬AF÷Meralco Bolts¬JB÷tbII9U0J¬WV÷meralco-bolts¬AL÷{"2":[{"BU":"\/lt\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/lt\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-65w7oJbi.png?bookmaker","IO":21,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AN÷n¬~AA÷QXxQs4k3¬AD÷1513940400¬ADE÷1513940400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rain or Shine Elasto Painters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAI¬AE÷Rain or Shine Elasto Painters¬JA÷hYLM8lGP¬WU÷rain-or-shine-elasto-painters¬WN÷TNT¬AF÷TNT KaTropa¬JB÷AD8l48Ot¬WV÷tnt-katropa¬AL÷{"2":[{"BU":"\/lt\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/lt\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-65w7oJbi.png?bookmaker","IO":21,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AN÷n¬~AA÷8dSUtO49¬AD÷1514185200¬ADE÷1514185200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NLEX Road Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NLE¬AE÷NLEX Road Warriors¬JA÷l47h3Swm¬WU÷nlex-road-warriors¬WN÷GLO¬AF÷Global Port¬JB÷6u2c2ngg¬WV÷global-port-batang-pier¬AN÷n¬~AA÷nmRYurKF¬AD÷1514193300¬ADE÷1514193300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barangay Ginebra San Miguel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barangay Ginebra San Miguel¬JA÷pW01168a¬WU÷barangay-ginebra-san-miguel¬WN÷MAG¬AF÷Magnolia Hotshots¬JB÷vg050QN5¬WV÷magnolia-hotshots¬AN÷n¬~AA÷fDQxu2ZL¬AD÷1514362500¬ADE÷1514362500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Fuelmasters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIA¬AF÷Kia Picanto¬JB÷zLgEb4hI¬WV÷kia-picanto¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Fuelmasters¬JA÷hd49apwC¬WU÷phoenix-fuelmasters¬AN÷n¬~AA÷Y3PtvMlS¬AD÷1514372400¬ADE÷1514372400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Meralco Bolts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Meralco Bolts¬JA÷EBhIcO7O¬WU÷meralco-bolts¬WN÷SMB¬AF÷San Miguel Beermen¬JB÷tIt0M7pP¬WV÷san-miguel-beermen¬AN÷n¬~AA÷vo29Zucq¬AD÷1514535300¬ADE÷1514535300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackwater Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackwater Elite¬JA÷rRSRHRht¬WU÷blackwater-elite¬WN÷RAI¬AF÷Rain or Shine Elasto Painters¬JB÷QkIWGo8n¬WV÷rain-or-shine-elasto-painters¬AN÷n¬~AA÷hl6DYaCk¬AD÷1514545200¬ADE÷1514545200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TNT KaTropa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALA¬AF÷Alaska Aces¬JB÷YFLvFPxa¬WV÷alaska-aces¬WM÷TNT¬AE÷TNT KaTropa¬JA÷vgMzG5Nh¬WU÷tnt-katropa¬AN÷n¬~
3
1513081273
11

Filipinai

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Kitos varžybos