Besbol, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan MLB 2018

Besbol » Amerika Syarikat » MLB » 2018

results
SA÷6¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: MLB¬ZEE÷zcDLaZ3b¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷KvfZSOKj¬ZD÷t¬ZE÷r3414Mwe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_zcDLaZ3b¬ZJ÷2¬ZL÷/my/besbol/amerika-syarikat/mlb/¬ZX÷03Amerika Syar016arikat0010000000179000MLB 003......000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷tGVXvKpS¬AD÷1537928100¬ADE÷1537928100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco Giants¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFG¬WO÷["Melancon M.",1,3]¬AE÷San Francisco Giants¬JA÷M9unZqYf¬WU÷san-francisco-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷9¬WH÷2¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷1¬WN÷SAN¬WP÷["Wick R.",0,1]¬AF÷San Diego Padres¬JB÷00vjY3m1¬WV÷san-diego-padres¬WG÷12¬WI÷3¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬BT÷0¬AM÷3 ining tambahan dimainkan.¬AW÷1¬~AA÷SQ62fapF¬AD÷1537927800¬ADE÷1537927800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Mariners¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬WO÷["Colome A.",7,5]¬AE÷Seattle Mariners¬JA÷d4NwyRKu¬WU÷seattle-mariners¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷14¬WH÷0¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷2¬BQ÷1¬BS÷2¬WN÷OAK¬WP÷["Pagan E.",3,1]¬AF÷Oakland Athletics¬JB÷zeMszozn¬WV÷oakland-athletics¬WG÷16¬WI÷1¬AH÷8¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷0¬AM÷2 ining tambahan dimainkan.¬AW÷1¬~AA÷nc80zvgq¬AD÷1537927620¬ADE÷1537927620¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Angels¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAA¬WO÷["Ramirez N.",7,5]¬AE÷Los Angeles Angels¬JA÷UZrfXN27¬WU÷los-angeles-angels¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷4¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷TEX¬WP÷["Gallardo Y.",8,7]¬AF÷Texas Rangers¬JB÷8QsbWsID¬WV÷texas-rangers¬WG÷6¬WI÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬~AA÷Y37beuV8¬AD÷1537926000¬ADE÷1537926000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Diamondbacks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬WO÷["Boxberger B.",3,7]¬AE÷Arizona Diamondbacks¬JA÷WO6ST9DC¬WU÷arizona-diamondbacks¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷8¬WH÷2¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷2¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷1¬WN÷LAD¬WP÷["Maeda K.",8,10]¬AF÷Los Angeles Dodgers¬JB÷AF5WSTSI¬WV÷los-angeles-dodgers¬WG÷10¬WI÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷1¬AW÷1¬~AA÷fD8fdLF2¬AD÷1537922400¬ADE÷1537922400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rockies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬WP÷["Velasquez V.",9,12]¬AF÷Philadelphia Phillies¬JB÷l0HNUkb6¬WV÷philadelphia-phillies¬WG÷10¬WI÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷2¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷COL¬WO÷["Johnson DJ",1,0]¬AE÷Colorado Rockies¬JA÷zcDJVVr0¬WU÷colorado-rockies¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷14¬WH÷1¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷3¬BI÷2¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷X¬AW÷1¬~AA÷IePBXyw2¬AD÷1537920900¬ADE÷1537920900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.Louis Cardinals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬WO÷["Gomber A.",6,2]¬AE÷St.Louis Cardinals¬JA÷2qFBXiEm¬WU÷st-louis-cardinals¬WF÷8¬WH÷3¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷MIL¬WP÷["Williams T.",1,3]¬AF÷Milwaukee Brewers¬JB÷tzEFWBTg¬WV÷milwaukee-brewers¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷15¬WI÷0¬AH÷12¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷4¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷3¬AW÷1¬~AA÷CzvHr2o3¬AD÷1537920600¬ADE÷1537920600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago White Sox¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CWS¬WO÷["Hamilton I.",1,2]¬AE÷Chicago White Sox¬JA÷86FCKpJ1¬WU÷chicago-white-sox¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷8¬WH÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷3¬WN÷CLE¬WP÷["Carrasco C.",16,10]¬AF÷Cleveland Indians¬JB÷M9JGJ4Y7¬WV÷cleveland-indians¬WG÷7¬WI÷3¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬~AA÷v5Q7YHNe¬AD÷1537920600¬ADE÷1537920600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Twins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬WO÷["Hildenberger T.",4,6]¬AE÷Minnesota Twins¬JA÷KOBnwEjQ¬WU÷minnesota-twins¬WF÷9¬WH÷3¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷0¬WN÷DET¬WP÷["Alcantara V.",1,0]¬AF÷Detroit Tigers¬JB÷MXcEYXbs¬WV÷detroit-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷6¬WI÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷4¬BR÷0¬AW÷1¬~AA÷prR3Zc8k¬AD÷1537920300¬ADE÷1537920300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Cubs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHC¬WO÷["Montgomery M.",5,6]¬AE÷Chicago Cubs¬JA÷Cb8vuzMD¬WU÷chicago-cubs¬WF÷5¬WH÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷PIT¬WP÷["Archer C.",6,8]¬AF÷Pittsburgh Pirates¬JB÷Q1CrvfyK¬WV÷pittsburgh-pirates¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷10¬WI÷0¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬~AA÷pUoVKbgd¬AD÷1537917000¬ADE÷1537917000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Mets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYM¬WO÷["Gsellman R.",6,3]¬AE÷New York Mets¬JA÷j7QYRSQR¬WU÷new-york-mets¬WF÷6¬WH÷2¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷ATL¬WP÷["Winkler D.",4,0]¬AF÷Atlanta Braves¬JB÷hGC0NnZr¬WV÷atlanta-braves¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷10¬WI÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷4¬BP÷3¬BR÷0¬AW÷1¬~AA÷2PWTu0VL¬AD÷1537917000¬ADE÷1537917000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Rays¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬WO÷["Faria J.",4,4]¬AE÷Tampa Bay Rays¬JA÷SAnwy63r¬WU÷tampa-bay-rays¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷NYY¬WP÷["Severino L.",19,8]¬AF÷New York Yankees¬JB÷vojszQIl¬WV÷new-york-yankees¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷10¬WI÷1¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬AW÷1¬~AA÷EJltjaBJ¬AD÷1537916820¬ADE÷1537916820¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Blue Jays¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬WO÷["Gaviglio S.",3,9]¬AE÷Toronto Blue Jays¬JA÷44kHVv2q¬WU÷toronto-blue-jays¬WF÷6¬WH÷3¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷HOU¬WP÷["James J. J.",2,0]¬AF÷Houston Astros¬JB÷relLUbHk¬WV÷houston-astros¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷8¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷2¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬~AA÷YkSPttGF¬AD÷1537916700¬ADE÷1537916700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Nationals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬WO÷["Scherzer M.",18,7]¬AE÷Washington Nationals¬JA÷Wv17tSuL¬WU÷washington-nationals¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷11¬WH÷2¬AG÷9¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷6¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷MIA¬WP÷["Brigham J.",0,4]¬AF÷Miami Marlins¬JB÷AVaBuneR¬WV÷miami-marlins¬WG÷9¬WI÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷1¬AW÷1¬~AA÷faTLsM09¬AD÷1537915200¬ADE÷1537915200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Reds¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬WO÷["Iglesias R.",2,5]¬AE÷Cincinnati Reds¬JA÷zD7brlB8¬WU÷cincinnati-reds¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷2¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷KAN¬WP÷["McCarthy K.",5,4]¬AF÷Kansas City Royals¬JB÷E362s8QE¬WV÷kansas-city-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷7¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬AW÷1¬~AA÷fwhoVrH3¬AD÷1537841700¬ADE÷1537841700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco Giants¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFG¬WO÷["Holland D.",7,9]¬AE÷San Francisco Giants¬JA÷CdFZIXsc¬WU÷san-francisco-giants¬WF÷7¬WH÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷SAN¬WP÷["Mitchell B.",2,4]¬AF÷San Diego Padres¬JB÷QaJwIic3¬WV÷san-diego-padres¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷12¬WI÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷2¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬~AA÷6wmRLvvj¬AD÷1537841400¬ADE÷1537841400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Mariners¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬WO÷["Armstrong S.",0,1]¬AE÷Seattle Mariners¬JA÷fuXPTldF¬WU÷seattle-mariners¬WF÷6¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷OAK¬WP÷["Buchter R.",5,0]¬AF÷Oakland Athletics¬JB÷8ryUS8BL¬WV÷oakland-athletics¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷10¬WI÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷2¬BP÷2¬BR÷0¬AW÷1¬~AA÷YTjkU2W9¬AD÷1537841220¬ADE÷1537841220¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Angels¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬WP÷["Moore M.",3,8]¬AF÷Texas Rangers¬JB÷nF7nGVRF¬WV÷texas-rangers¬WG÷7¬WI÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷2¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬BT÷0¬WM÷LAA¬WO÷["Cole T.",3,2]¬AE÷Los Angeles Angels¬JA÷8O8rHBC9¬WU÷los-angeles-angels¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷7¬WH÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷2¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷1¬AW÷1¬~AA÷QRVTMKOq¬AD÷1537839600¬ADE÷1537839600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Diamondbacks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬WO÷["Chafin A.",1,6]¬AE÷Arizona Diamondbacks¬JA÷MRYHVAR2¬WU÷arizona-diamondbacks¬WF÷7¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬WN÷LAD¬WP÷["Kershaw C.",9,5]¬AF÷Los Angeles Dodgers¬JB÷0IXLUUt9¬WV÷los-angeles-dodgers¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷9¬WI÷0¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷3¬AW÷1¬~AA÷OIq2R0GS¬AD÷1537836000¬ADE÷1537836000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rockies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬WP÷["Eflin Z.",11,8]¬AF÷Philadelphia Phillies¬JB÷pAkZ6Rl2¬WV÷philadelphia-phillies¬WG÷5¬WI÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷COL¬WO÷["Gray J. C.",12,8]¬AE÷Colorado Rockies¬JA÷6JjV77Ze¬WU÷colorado-rockies¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷13¬WH÷0¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷5¬BG÷3¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬AW÷1¬~AA÷UepbSt1M¬AD÷1537834500¬ADE÷1537834500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.Louis Cardinals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬WO÷["Norris B.",3,6]¬AE÷St.Louis Cardinals¬JA÷0MmN9T4q¬WU÷st-louis-cardinals¬WF÷8¬WH÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷3¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷MIL¬WP÷["Burnes C.",7,0]¬AF÷Milwaukee Brewers¬JB÷CdiR8mKk¬WV÷milwaukee-brewers¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷9¬WI÷0¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷2¬BN÷1¬BP÷1¬BR÷1¬AW÷1¬~AA÷p8Af8L9j¬AD÷1537834200¬ADE÷1537834200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago White Sox¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CWS¬WO÷["Hamilton I.",1,2]¬AE÷Chicago White Sox¬JA÷f1pFFby5¬WU÷chicago-white-sox¬WF÷4¬WH÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷CLE¬WP÷["Kluber C.",20,7]¬AF÷Cleveland Indians¬JB÷84lJEIjB¬WV÷cleveland-indians¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷14¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷3¬AW÷1¬~AA÷GhtfTMoG¬AD÷1537833900¬ADE÷1537833900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Cubs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHC¬WO÷["Hamels C.",9,11]¬AE÷Chicago Cubs¬JA÷GlCjFksM¬WU÷chicago-cubs¬WF÷7¬WH÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷PIT¬WP÷["Taillon J.",14,9]¬AF÷Pittsburgh Pirates¬JB÷fuBfE9dS¬WV÷pittsburgh-pirates¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷7¬WI÷0¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷1¬AW÷1¬~AA÷YX6j91fp¬AD÷1537830600¬ADE÷1537830600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Red Sox¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬WO÷["Eovaldi N.",6,7]¬AE÷Boston Red Sox¬JA÷Yod6HK6h¬WU÷boston-red-sox¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷10¬WH÷0¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷0¬BG÷2¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷BAL¬WP÷["Bundy D.",8,16]¬AF÷Baltimore Orioles¬JB÷CxeAGvMb¬WV÷baltimore-orioles¬WG÷7¬WI÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬AW÷1¬~AA÷Q3msWO1c¬AD÷1537830600¬ADE÷1537830600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Rays¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬WO÷["Yarbrough R.",15,6]¬AE÷Tampa Bay Rays¬JA÷K2SmeUkj¬WU÷tampa-bay-rays¬WF÷2¬WH÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷NYY¬WP÷["Gray S.",11,9]¬AF÷New York Yankees¬JB÷bgRifl5d¬WV÷new-york-yankees¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷8¬WI÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬~AA÷CEAcRFYI¬AD÷1537830420¬ADE÷1537830420¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Blue Jays¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬WP÷["Keuchel D.",12,11]¬AF÷Houston Astros¬JB÷YL2kzLgS¬WV÷houston-astros¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷10¬WI÷1¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬WM÷TOR¬WO÷["Estrada M.",7,14]¬AE÷Toronto Blue Jays¬JA÷fV3oy1vM¬WU÷toronto-blue-jays¬WF÷11¬WH÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷2¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬AW÷1¬~AA÷nDlwX4ni¬AD÷1537830300¬ADE÷1537830300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Nationals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬WO÷["Miller J.",7,1]¬AE÷Washington Nationals¬JA÷2RmNDx6H¬WU÷washington-nationals¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷9¬WH÷2¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷4¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷MIA¬WP÷["Alcantara S.",2,2]¬AF÷Miami Marlins¬JB÷viBjdAzp¬WV÷miami-marlins¬WG÷6¬WI÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬~~
6
1537944205
2860
fixtures
SA÷6¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: MLB¬ZEE÷zcDLaZ3b¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷KvfZSOKj¬ZD÷t¬ZE÷r3414Mwe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_zcDLaZ3b¬ZJ÷2¬ZL÷/my/besbol/amerika-syarikat/mlb/¬ZX÷03Amerika Syar016arikat0010000000179000MLB 003......000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷bXZCqrWd¬AD÷1537981500¬ADE÷1537981500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Red Sox¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1537934457¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬WO÷["Price D.",15,7]¬AE÷Boston Red Sox¬JA÷niR3M6lk¬WU÷boston-red-sox¬WN÷BAL¬WP÷["Meisinger R.",2,0]¬AF÷Baltimore Orioles¬JB÷QsQ7LQ3e¬WV÷baltimore-orioles¬AW÷1¬~AA÷nZLnZlE6¬AD÷1537992300¬ADE÷1537992300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Nationals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Nationals¬JA÷IXjLm44o¬WU÷washington-nationals¬WN÷MIA¬WP÷["Chen W.",6,11]¬AF÷Miami Marlins¬JB÷dOkPnOJi¬WV÷miami-marlins¬AW÷1¬~AA÷SMhpkJQP¬AD÷1537992420¬ADE÷1537992420¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Blue Jays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬WO÷["Reid-Foley S.",2,4]¬AE÷Toronto Blue Jays¬JA÷QJwQTIWe¬WU÷toronto-blue-jays¬WN÷HOU¬WP÷["Devenski C.",2,2]¬AF÷Houston Astros¬JB÷vNsUSxn2¬WV÷houston-astros¬AW÷1¬~AA÷8rNrzVb0¬AD÷1538001600¬ADE÷1538001600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Reds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬WP÷["Fillmyer H.",3,2]¬AF÷Kansas City Royals¬JB÷GSCxPKRp¬WV÷kansas-city-royals¬WM÷CIN¬WO÷["Reed C.",1,2]¬AE÷Cincinnati Reds¬JA÷v7LAT0JT¬WU÷cincinnati-reds¬AW÷1¬~AA÷MROzxiUm¬AD÷1538003100¬ADE÷1538003100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Red Sox¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬WO÷["Sale C.",12,4]¬AE÷Boston Red Sox¬JA÷ARTgXrK4¬WU÷boston-red-sox¬WN÷BAL¬WP÷["Ramirez J.",1,7]¬AF÷Baltimore Orioles¬JB÷lIScW2ZA¬WV÷baltimore-orioles¬AW÷1¬~AA÷v3ZVxXEs¬AD÷1538003400¬ADE÷1538003400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬WP÷["Newcomb S.",12,9]¬AF÷Atlanta Braves¬JB÷G4UkYO4b¬WV÷atlanta-braves¬WM÷NYM¬WO÷["deGrom J.",9,9]¬AE÷New York Mets¬JA÷IJBnZ4kh¬WU÷new-york-mets¬AW÷1¬~AA÷ze2seWzQ¬AD÷1538003400¬ADE÷1538003400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.Louis Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬WO÷["Gant J.",7,6]¬AE÷St.Louis Cardinals¬JA÷hENGxvdp¬WU÷st-louis-cardinals¬WN÷MIL¬WP÷["Chacin J.",14,8]¬AF÷Milwaukee Brewers¬JB÷W4MKybBj¬WV÷milwaukee-brewers¬AW÷1¬~AA÷UcBiY8TC¬AD÷1538003400¬ADE÷1538003400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Rays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Rays¬JA÷4lkTorZc¬WU÷tampa-bay-rays¬WN÷NYY¬WP÷["Tanaka M.",12,5]¬AF÷New York Yankees¬JB÷rulXp2l4¬WV÷new-york-yankees¬AW÷1¬~AA÷GlpAjjqs¬AD÷1538006700¬ADE÷1538006700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHC¬WO÷["Quintana J.",13,11]¬AE÷Chicago Cubs¬JA÷p8A20sli¬WU÷chicago-cubs¬WN÷PIT¬WP÷["Nova I.",9,9]¬AF÷Pittsburgh Pirates¬JB÷drE6a13c¬WV÷pittsburgh-pirates¬AW÷1¬~AA÷0INvyBqf¬AD÷1538007000¬ADE÷1538007000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago White Sox¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CWS¬AE÷Chicago White Sox¬JA÷6gN2VMlH¬WU÷chicago-white-sox¬WN÷CLE¬WP÷["Bieber S.",10,5]¬AF÷Cleveland Indians¬JB÷ppM6Ut4N¬WV÷cleveland-indians¬AW÷1¬~AA÷fuqEkAbm¬AD÷1538007000¬ADE÷1538007000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Twins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬WO÷["Odorizzi J.",7,10]¬AE÷Minnesota Twins¬JA÷v73BbLI3¬WU÷minnesota-twins¬WN÷DET¬WP÷["Boyd M.",9,12]¬AF÷Detroit Tigers¬JB÷Ic2FcuY9¬WV÷detroit-tigers¬AW÷1¬~AA÷l2rIlUDg¬AD÷1538008800¬ADE÷1538008800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rockies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬WO÷["Marquez G.",13,10]¬AE÷Colorado Rockies¬JA÷nX6JdamG¬WU÷colorado-rockies¬WN÷PHI¬WP÷["Pivetta N.",7,13]¬AF÷Philadelphia Phillies¬JB÷QN5NeJ2M¬WV÷philadelphia-phillies¬AW÷1¬~AA÷0xnMmlTa¬AD÷1538012400¬ADE÷1538012400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Diamondbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬WO÷["Greinke Z.",14,11]¬AE÷Arizona Diamondbacks¬JA÷8neSfwIS¬WU÷arizona-diamondbacks¬WN÷LAD¬WP÷["Stripling R.",8,5]¬AF÷Los Angeles Dodgers¬JB÷p8nfjcQq¬WV÷los-angeles-dodgers¬AW÷1¬~AA÷d43wdCLJ¬AD÷1538014020¬ADE÷1538014020¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Angels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAA¬WO÷["Heaney A.",9,10]¬AE÷Los Angeles Angels¬JA÷YTtpr0YM¬WU÷los-angeles-angels¬WN÷TEX¬WP÷["Mendez Y.",2,2]¬AF÷Texas Rangers¬JB÷CKulsKmT¬WV÷texas-rangers¬AW÷1¬~AA÷r1yRn8r6¬AD÷1538014200¬ADE÷1538014200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬WO÷["Hernandez F.",8,13]¬AE÷Seattle Mariners¬JA÷vVobkHuj¬WU÷seattle-mariners¬WN÷OAK¬WP÷["Jackson E.",6,3]¬AF÷Oakland Athletics¬JB÷ILp2lyed¬WV÷oakland-athletics¬AW÷1¬~AA÷r1FeXSrJ¬AD÷1538014500¬ADE÷1538014500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFG¬AE÷San Francisco Giants¬JA÷Q3wxpM3A¬WU÷san-francisco-giants¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Padres¬JB÷v7stqtJG¬WV÷san-diego-padres¬AW÷1¬~AA÷WMHL8k5P¬AD÷1538068200¬ADE÷1538068200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Rays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬WO÷["Glasnow T.",2,7]¬AE÷Tampa Bay Rays¬JA÷4nlP3Gfq¬WU÷tampa-bay-rays¬WN÷NYY¬WP÷["Sabathia C.",8,7]¬AF÷New York Yankees¬JB÷rwmT2zAk¬WV÷new-york-yankees¬AW÷1¬~AA÷8r9m49Dt¬AD÷1538075400¬ADE÷1538075400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rockies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬WO÷["Senzatela A.",6,6]¬AE÷Colorado Rockies¬JA÷Q1xY1fPe¬WU÷colorado-rockies¬WN÷PHI¬WP÷["Arrieta J.",10,10]¬AF÷Philadelphia Phillies¬JB÷xxtx1Ev2¬WV÷philadelphia-phillies¬AW÷1¬~AA÷UHwwp6SO¬AD÷1538089500¬ADE÷1538089500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Orioles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬WP÷["Cole G. A.",15,5]¬AF÷Houston Astros¬JB÷Cfdc8dnS¬WV÷houston-astros¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Orioles¬JA÷Y3cg9xXL¬WU÷baltimore-orioles¬AW÷1¬~AA÷MizVoScC¬AD÷1538089800¬ADE÷1538089800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYM¬WO÷["Vargas J.",6,9]¬AE÷New York Mets¬JA÷4O5xDKXd¬WU÷new-york-mets¬WN÷ATL¬WP÷["Teheran J.",9,8]¬AF÷Atlanta Braves¬JB÷rF4tCvm3¬WV÷atlanta-braves¬AW÷1¬~AA÷258i3TSn¬AD÷1538093100¬ADE÷1538093100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬WP÷["Williams T.",14,9]¬AF÷Pittsburgh Pirates¬JB÷UVSNOHW8¬WV÷pittsburgh-pirates¬WM÷CHC¬WO÷["Lester J.",17,6]¬AE÷Chicago Cubs¬JA÷juUJPcH2¬WU÷chicago-cubs¬AW÷1¬~AA÷td7e2mrg¬AD÷1538093400¬ADE÷1538093400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Twins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Twins¬JA÷n7NSNynF¬WU÷minnesota-twins¬WN÷DET¬WP÷["Liriano F.",5,11]¬AF÷Detroit Tigers¬JB÷OWpd69Gs¬WV÷detroit-tigers¬AW÷1¬~AA÷jRvZpnDI¬AD÷1538093700¬ADE÷1538093700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Royals¬JA÷xx4pBb29¬WU÷kansas-city-royals¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Indians¬JB÷ju8lAIHF¬WV÷cleveland-indians¬AW÷1¬~AA÷8Iwh17ca¬AD÷1538100600¬ADE÷1538100600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Mariners¬JA÷Igp05TVm¬WU÷seattle-mariners¬WN÷TEX¬AF÷Texas Rangers¬JB÷Wdl44mof¬WV÷texas-rangers¬AW÷1¬~
6
1537944205
70

Amerika Syarikat

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Pertandingan Lain-lain