Amerikansk fotball, Danmark: Nasjonal Ligaen 2017 liveresultater, kampoppsett, tabeller

Amerikansk fotball » Danmark » Nasjonal Ligaen » 2017

Nasjonal Ligaen
Loading ...
results
SA÷5¬~ZA÷DANMARK: Nasjonal Ligaen¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danmark¬ZC÷4jIJAYDP¬ZD÷p¬ZE÷Kt9LYeal¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷2¬ZL÷/no/amerikansk-fotball/danmark/nasjonal-ligaen/¬ZX÷06Danmark 007anmark0110000000169000Nasjonal Lig015Ligaen000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Danmark¬~AA÷W8jY8ElF¬AD÷1505052000¬ADE÷1505052000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aarhus Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AAB¬AF÷AaB 89'ers¬JB÷trISxBkb¬WV÷aab-89-ers¬AH÷10¬WM÷AAR¬AE÷Aarhus Tigers¬JA÷O6NNwizh¬WU÷aarhus-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬AN÷n¬~AA÷xniU9fZ8¬AD÷1505044800¬ADE÷1505044800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Tomahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷Copenhagen Tomahawks¬JA÷WCzxGmro¬WU÷copenhagen-tomahawks¬AG÷24¬WN÷HER¬AF÷Herlev Rebels¬JB÷pGOJvXKo¬WV÷herlev-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷ChXknis2¬AD÷1504969200¬ADE÷1504969200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COP¬AF÷Copenhagen Towers¬JB÷bLJaZyq6¬WV÷copenhagen-towers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬WM÷TRI¬AE÷Triangle Razorbacks¬JA÷jeKezITa¬WU÷triangle-razorbacks¬AG÷13¬AN÷n¬~AA÷behQAzK2¬AD÷1504965600¬ADE÷1504965600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amager Demons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amager Demons¬JA÷xCI3YebC¬WU÷amager-demons¬AG÷6¬WN÷SLL¬AF÷Sollerod Gold Diggers¬JB÷Kz88XFDI¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷48¬AN÷n¬~AA÷Y1YomXRe¬AD÷1504440000¬ADE÷1504440000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amager Demons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amager Demons¬JA÷UuWnxvam¬WU÷amager-demons¬AG÷26¬WN÷HER¬AF÷Herlev Rebels¬JB÷C4LiybEg¬WV÷herlev-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷vuZslDCk¬AD÷1504353600¬ADE÷1504353600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Tomahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷Copenhagen Tomahawks¬JA÷bcuHs0yQ¬WU÷copenhagen-tomahawks¬AG÷28¬WN÷AAR¬AF÷Aarhus Tigers¬JB÷GxSrwKqs¬WV÷aarhus-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬AN÷n¬~ZA÷DANMARK: Nasjonal Ligaen - Play Off¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danmark¬ZC÷tC9o6hMt¬ZD÷p¬ZE÷Kt9LYeal¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷11¬ZL÷/no/amerikansk-fotball/danmark/nasjonal-ligaen/¬ZX÷06Danmark 007anmark0110000000225000Nasjonal Lig026ay Off000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Danmark¬~AA÷SOydLo13¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬JA÷UH9kfPfH¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷20¬WN÷SLL¬AF÷Sollerod Gold Diggers¬JB÷S2ShgqAN¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷2TAFWgNd¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sollerod Gold Diggers¬ER÷Semifinaler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLL¬AE÷Sollerod Gold Diggers¬JA÷pMo10zL5¬WU÷sollerod-gold-diggers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷17¬WN÷TRI¬AF÷Triangle Razorbacks¬JB÷Spy6afzC¬WV÷triangle-razorbacks¬AH÷15¬AN÷n¬~AA÷lQMX7Apd¬AD÷1506168000¬ADE÷1506168000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬ER÷Semifinaler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬JA÷xdrg2djg¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷62¬WN÷AAR¬AF÷Aarhus Tigers¬JB÷6Vnc1G5a¬WV÷aarhus-tigers¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷rkwcIjat¬AD÷1505649600¬ADE÷1505649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aarhus Tigers¬ER÷Kvartfinaler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAR¬AE÷Aarhus Tigers¬JA÷d474W7qc¬WU÷aarhus-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬WN÷AAB¬AF÷AaB 89'ers¬JB÷ze68VRb3¬WV÷aab-89-ers¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷6ToVMWjP¬AD÷1505576700¬ADE÷1505576700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle Razorbacks¬ER÷Kvartfinaler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Triangle Razorbacks¬JA÷WQFI84ij¬WU÷triangle-razorbacks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷53¬WN÷HER¬AF÷Herlev Rebels¬JB÷r1JM7O6d¬WV÷herlev-rebels¬AH÷7¬AN÷n¬~ZA÷DANMARK: Nasjonal Ligaen - Nedrykk¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danmark¬ZC÷2Rcf4Wjg¬ZD÷p¬ZE÷Kt9LYeal¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷14¬ZL÷/no/amerikansk-fotball/danmark/nasjonal-ligaen/¬ZX÷06Danmark 007anmark0110000000301000Nasjonal Lig025edrykk000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Danmark¬~AA÷lYxhMRoc¬AD÷1506783600¬ADE÷1506783600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Tomahawks¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷Copenhagen Tomahawks¬JA÷82LtdoQ4¬WU÷copenhagen-tomahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬WN÷ODE¬AF÷Odense Badgers¬JB÷ngKpe5uB¬WV÷odense-badgers¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷nTb9cr9d¬AD÷1506765600¬ADE÷1506765600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amager Demons¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amager Demons¬JA÷0xIYc7eh¬WU÷amager-demons¬AG÷0¬WN÷FRE¬AF÷Frederikssund Oaks¬JB÷vTGxcRAb¬WV÷frederikssund-oaks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬AN÷n¬~
5
1511369788
47
fixtures
5
1511369788
0

Danmark

Nord- og mellom-Amerika

Sør-Amerika

Europa

Asia

Andre konkurranser