Koszykówka, Filipiny: Puchar Filipin 2017/2018 wyniki na żywo, terminarze, tabele

Koszykówka » Filipiny » Puchar Filipin » 2017/2018

results
3
1513115958
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷FILIPINY: Puchar Filipin¬ZEE÷GhNsQTdP¬ZB÷153¬ZY÷Filipiny¬ZC÷8ra7I5SI¬ZD÷p¬ZE÷jZtiBP5l¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷153_GhNsQTdP¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/koszykowka/filipiny/puchar-filipin/¬ZX÷03Filipiny 008lipiny0010000000169000Puchar Filip014ilipin000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Filipiny¬~AA÷2aiVLMSq¬AD÷1513507500¬ADE÷1513507500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Miguel Beermen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMB¬AE÷San Miguel Beermen¬JA÷lnYajWWs¬WU÷san-miguel-beermen¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Fuelmasters¬JB÷r9X3kjnl¬WV÷phoenix-fuelmasters¬AN÷n¬~AA÷KznzLtrj¬AD÷1513757700¬ADE÷1513757700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kia Picanto¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIA¬AE÷Kia Picanto¬JA÷dCy8lA1f¬WU÷kia-picanto¬WN÷NLE¬AF÷NLEX Road Warriors¬JB÷vyRCmUG0¬WV÷nlex-road-warriors¬AN÷n¬~AA÷bRpvK0cd¬AD÷1513771200¬ADE÷1513771200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magnolia Hotshots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magnolia Hotshots¬JA÷IRPGnlW6¬WU÷magnolia-hotshots¬WN÷ALA¬AF÷Alaska Aces¬JB÷n1UKo8oD¬WV÷alaska-aces¬AN÷n¬~AA÷CUYLrpzc¬AD÷1513930500¬ADE÷1513930500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackwater Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackwater Elite¬JA÷QiTOpS0J¬WU÷blackwater-elite¬WN÷MER¬AF÷Meralco Bolts¬JB÷tbII9U0J¬WV÷meralco-bolts¬AN÷n¬~AA÷QXxQs4k3¬AD÷1513940400¬ADE÷1513940400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rain Or Shine Paint.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAI¬AE÷Rain Or Shine Paint.¬JA÷hYLM8lGP¬WU÷rain-or-shine-paint¬WN÷TEX¬AF÷TNT KaTropa¬JB÷AD8l48Ot¬WV÷tnt-katropa¬AN÷n¬~AA÷8dSUtO49¬AD÷1514185200¬ADE÷1514185200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NLEX Road Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GLO¬AF÷Global Port¬JB÷6u2c2ngg¬WV÷global-port-batang-pier¬WM÷NLE¬AE÷NLEX Road Warriors¬JA÷l47h3Swm¬WU÷nlex-road-warriors¬AN÷n¬~AA÷nmRYurKF¬AD÷1514193300¬ADE÷1514193300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ginebra Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIN¬AE÷Ginebra Kings¬JA÷pW01168a¬WU÷barangay-ginebra-san-miguel¬WN÷MAG¬AF÷Magnolia Hotshots¬JB÷vg050QN5¬WV÷magnolia-hotshots¬AN÷n¬~AA÷fDQxu2ZL¬AD÷1514362500¬ADE÷1514362500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Fuelmasters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Fuelmasters¬JA÷hd49apwC¬WU÷phoenix-fuelmasters¬WN÷KIA¬AF÷Kia Picanto¬JB÷zLgEb4hI¬WV÷kia-picanto¬AN÷n¬~AA÷Y3PtvMlS¬AD÷1514372400¬ADE÷1514372400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Meralco Bolts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SMB¬AF÷San Miguel Beermen¬JB÷tIt0M7pP¬WV÷san-miguel-beermen¬WM÷MER¬AE÷Meralco Bolts¬JA÷EBhIcO7O¬WU÷meralco-bolts¬AN÷n¬~AA÷vo29Zucq¬AD÷1514535300¬ADE÷1514535300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackwater Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackwater Elite¬JA÷rRSRHRht¬WU÷blackwater-elite¬WN÷RAI¬AF÷Rain Or Shine Paint.¬JB÷QkIWGo8n¬WV÷rain-or-shine-paint¬AN÷n¬~AA÷hl6DYaCk¬AD÷1514545200¬ADE÷1514545200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TNT KaTropa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷TNT KaTropa¬JA÷vgMzG5Nh¬WU÷tnt-katropa¬WN÷ALA¬AF÷Alaska Aces¬JB÷YFLvFPxa¬WV÷alaska-aces¬AN÷n¬~
3
1513115958
11

Filipiny

Ameryka Północna i Centralna

Ameryka Południowa

Europa

Azja

Australia i Oceania

Inne rozgrywki