Baschet, Lume: scoruri live Club Friendly 2018, program meciuri, clasamente

Baschet » Lume » Club Friendly » 2018

Club Friendly
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷LUME: Club Friendly¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Lume¬ZC÷0CCV7Pn4¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/ro/baschet/lume/club-friendly/¬ZX÷03Lume 004......0090000000179000Club Friendl013iendly000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Lume¬~AA÷rLqxvDcf¬AD÷1537556400¬ADE÷1537556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fortitudo Bologna (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fortitudo Bologna (Ita)¬JA÷t64T90vp¬WU÷fortitudo-bologna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷67¬BA÷23¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷13¬WN÷TRA¬AF÷Trapani (Ita)¬JB÷zT3X8Kgj¬WV÷trapani¬AH÷50¬BB÷10¬BD÷9¬BF÷17¬BH÷14¬~AA÷4UpYvgrl¬AD÷1537554600¬ADE÷1537554600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Venezia (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEN¬AE÷Venezia (Ita)¬JA÷MLNdFMGM¬WU÷venezia¬AG÷60¬BA÷17¬BC÷21¬BE÷14¬BG÷8¬WN÷CRE¬AF÷Cremona (Ita)¬JB÷vcI1EtWS¬WV÷cremona¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷70¬BB÷17¬BD÷13¬BF÷23¬BH÷17¬~AA÷6VW8iigi¬AD÷1537552800¬ADE÷1537552800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSKA Moscova (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moscova (Rus)¬JA÷6F2gTzP6¬WU÷cska-moscova¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷18¬BG÷15¬WN÷BAY¬AF÷Bayern (Ger)¬JB÷0x2cSfvD¬WV÷bayern¬AH÷73¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷16¬~AA÷M9s9pFKQ¬AD÷1537552800¬ADE÷1537552800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spars Sarajevo (Bih)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spars Sarajevo (Bih)¬JA÷8bHtJ4Hc¬WU÷spars-sarajevo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷95¬BA÷28¬BC÷16¬BE÷27¬BG÷24¬WN÷UBS¬AF÷UBSC Graz (Aut)¬JB÷jN6oIOW3¬WV÷ubsc-graz¬AH÷65¬BB÷11¬BD÷13¬BF÷24¬BH÷17¬~AA÷Eqv1nyjE¬AD÷1537551000¬ADE÷1537551000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Polpharma Starogard (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polpharma Starogard (Pol)¬JA÷dKmO0N1T¬WU÷polpharma-starogard¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷96¬AT÷78¬BI÷18¬BA÷21¬BC÷19¬BE÷17¬BG÷21¬WN÷LEG¬AF÷Legia (Pol)¬JB÷21QjdsAp¬WV÷sk-legia-warszawa¬AZ÷0¬AH÷86¬AU÷78¬BJ÷8¬BB÷15¬BD÷19¬BF÷34¬BH÷10¬~AA÷vTtUqrUF¬AD÷1537551000¬ADE÷1537551000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Poznań (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POZ¬AE÷Poznań (Pol)¬JA÷ry6XiSIb¬WU÷poznan¬AG÷82¬WN÷BYD¬AF÷Bydgoszcz (Pol)¬JB÷xb5yinY4¬WV÷astoria-bydgoszcz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬~AA÷Cv0INiDD¬AD÷1537550100¬ADE÷1537550100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pogon Prudnik (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw (Pol)¬JB÷rHqK13nN¬WV÷slask-wroclaw¬AH÷83¬BB÷31¬BD÷12¬BF÷16¬BH÷24¬WM÷PRU¬AE÷Pogon Prudnik (Pol)¬JA÷lfpG2qXG¬WU÷pogon-prudnik¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷19¬BC÷24¬BE÷24¬BG÷24¬~AA÷Ym1EOXc7¬AD÷1537548300¬ADE÷1537548300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ravenna (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAV¬AE÷Ravenna (Ita)¬JA÷UiUE4524¬WU÷ravenna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷16¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷17¬WN÷BER¬AF÷Bergamo (Ita)¬JB÷A3oC3PHA¬WV÷bergamo¬AH÷80¬BB÷19¬BD÷19¬BF÷25¬BH÷17¬~AA÷4EdAPDr1¬AD÷1537547400¬ADE÷1537547400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levice (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEV¬AE÷Levice (Svk)¬JA÷dvW66RXi¬WU÷levice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷26¬BC÷14¬BE÷18¬BG÷16¬WN÷HEL¬AF÷Helios Domzale (Slo)¬JB÷j1VA5omb¬WV÷helios-domzale¬AH÷73¬BB÷14¬BD÷26¬BF÷12¬BH÷21¬~AA÷QNc6QgTf¬AD÷1537546500¬ADE÷1537546500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virtus Bologna (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRE¬AF÷Trento (Ita)¬JB÷ryS277Io¬WV÷aquila-basket-trento¬AH÷74¬BB÷15¬BD÷15¬BF÷19¬BH÷25¬WM÷VIR¬AE÷Virtus Bologna (Ita)¬JA÷tWmKrOuo¬WU÷virtus-bologna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷19¬BC÷15¬BE÷21¬BG÷26¬~AA÷WO4cSFbr¬AD÷1537545600¬ADE÷1537545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Klosterneuburg (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLO¬AE÷Klosterneuburg (Aut)¬JA÷lY8uj6mB¬WU÷klosterneuburg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷22¬BC÷21¬BE÷30¬BG÷13¬WN÷POL¬AF÷St. Polten (Aut)¬JB÷WdbpkQ2H¬WV÷st-polten¬AH÷56¬BB÷18¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷10¬~AA÷ra81RZDl¬AD÷1537545600¬ADE÷1537545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Varese (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAR¬AE÷Varese (Ita)¬JA÷AmcllpIN¬WU÷varese¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷21¬BC÷16¬BE÷16¬BG÷22¬WN÷ZAS¬AF÷Zielona Gora (Pol)¬JB÷vN1hm4XT¬WV÷zielona-gora¬AH÷66¬BB÷19¬BD÷17¬BF÷16¬BH÷14¬~AA÷4QhQS7Gj¬AD÷1537543800¬ADE÷1537543800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv (Isr)¬JA÷CG9pVdff¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AG÷60¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷15¬BG÷17¬WN÷FEN¬AF÷Fenerbahce (Tur)¬JB÷fuakUG90¬WV÷fenerbahce¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷65¬BB÷13¬BD÷18¬BF÷9¬BH÷25¬~AA÷r1mLo4a3¬AD÷1537542000¬ADE÷1537542000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leszno (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LES¬AE÷Leszno (Pol)¬JA÷WdxFZp3U¬WU÷leszno¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷19¬BC÷22¬BE÷18¬BG÷20¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Walbrzych (Pol)¬JB÷8IDKfUYu¬WV÷gornik-walbrzych¬AH÷68¬BB÷13¬BD÷18¬BF÷26¬BH÷11¬~AA÷0xrQpOE9¬AD÷1537542000¬ADE÷1537542000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trefl Sopot (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRE¬AE÷Trefl Sopot (Pol)¬JA÷n9COglln¬WU÷trefl-sopot¬AG÷60¬BA÷14¬BC÷16¬BE÷14¬BG÷16¬WN÷LUB¬AF÷Lublin (Pol)¬JB÷4p7Th83h¬WV÷start-lublin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷96¬BB÷24¬BD÷19¬BF÷28¬BH÷25¬~AA÷I9M06pC4¬AD÷1537542000¬ADE÷1537542000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unics Kazan (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unics Kazan (Rus)¬JA÷8WIyt0gE¬WU÷unics-kazan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷25¬BE÷15¬BG÷18¬WN÷GAL¬AF÷Galatasaray (Tur)¬JB÷nNHuuK8K¬WV÷galatasaray¬AH÷69¬BB÷9¬BD÷20¬BF÷17¬BH÷23¬~AA÷4AlHnppc¬AD÷1537540200¬ADE÷1537540200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zilina (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIL¬AE÷Zilina (Svk)¬JA÷zVr6y7YH¬WU÷pp-tv-raj-zilina¬AG÷96¬BA÷18¬BC÷24¬BE÷23¬BG÷31¬WN÷HRA¬AF÷Hradec Kralove (Cze)¬JB÷IgYAzRmO¬WV÷hradec-kralove¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷105¬BB÷28¬BD÷27¬BF÷15¬BH÷35¬~AA÷fu7QPMxp¬AD÷1537538400¬ADE÷1537538400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atomeromu SE Paks (Hun)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATO¬AE÷Atomeromu SE Paks (Hun)¬JA÷YNwrsB4t¬WU÷atomeromu-se-paks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷24¬BG÷16¬WN÷KTE¬AF÷KTE-Duna (Hun)¬JB÷SpwntVJn¬WV÷kte-duna¬AH÷71¬BB÷12¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷17¬~AA÷x4dVOthj¬AD÷1537538400¬ADE÷1537538400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GTK Gliwice (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GTK¬AE÷GTK Gliwice (Pol)¬JA÷tlsjukZh¬WU÷gtk-gliwice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷88¬BA÷17¬BC÷20¬BE÷24¬BG÷27¬WN÷OST¬AF÷Ostrava (Cze)¬JB÷OCWfv9la¬WV÷ostrava¬AH÷61¬BB÷16¬BD÷20¬BF÷6¬BH÷19¬~AA÷j70ZN07d¬AD÷1537538400¬ADE÷1537538400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tallinna Kalev (Est)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TTU¬AE÷Tallinna Kalev (Est)¬JA÷23VbwT35¬WU÷ttu-kalev¬AG÷95¬BA÷30¬BC÷21¬BE÷23¬BG÷21¬WN÷SAL¬AF÷Salon Vilpas (Fin)¬JB÷dvp2xmJB¬WV÷salon-vilpas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷98¬BB÷30¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷23¬~AA÷hWKbU2US¬AD÷1537536600¬ADE÷1537536600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaziantep (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAZ¬AE÷Gaziantep (Tur)¬JA÷KtXVZgcD¬WU÷gaziantep-bb¬AG÷76¬BA÷18¬BC÷24¬BE÷20¬BG÷14¬WN÷SAK¬AF÷Sakarya BB (Tur)¬JB÷dbGEbwzE¬WV÷sakarya-buyuksehir¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷83¬BB÷20¬BD÷13¬BF÷17¬BH÷33¬~AA÷6X33beUu¬AD÷1537473600¬ADE÷1537473600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melilla (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melilla (Esp)¬JA÷0jgr38Je¬WU÷melilla¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷90¬BA÷26¬BC÷20¬BE÷20¬BG÷24¬WN÷OUR¬AF÷Ourense (Esp)¬JB÷vshn2SY1¬WV÷ourense¬AH÷64¬BB÷19¬BD÷15¬BF÷16¬BH÷14¬~AA÷O4EEOkr1¬AD÷1537473600¬ADE÷1537473600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Canoe (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Canoe (Esp)¬JA÷0Iq27CZn¬WU÷real-canoe¬AG÷70¬BA÷11¬BC÷28¬BE÷22¬BG÷9¬WN÷CAC¬AF÷Caceres (Esp)¬JB÷v9r66Wlg¬WV÷caceres¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷18¬BD÷25¬BF÷9¬BH÷25¬~AA÷I3XJxfQ9¬AD÷1537470000¬ADE÷1537470000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷L'Hospitalet (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LHO¬AE÷L'Hospitalet (Esp)¬JA÷ERWIcM0a¬WU÷l-hospitalet¬AG÷62¬BA÷15¬BC÷12¬BE÷23¬BG÷12¬WN÷PRA¬AF÷Prat Joventut (Esp)¬JB÷SUzNdtG5¬WV÷prat-joventut¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷89¬BB÷29¬BD÷16¬BF÷20¬BH÷24¬~AA÷jNlMTm1p¬AD÷1537468200¬ADE÷1537468200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milano (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Milano (Ita)¬JA÷4j6xXIPs¬WU÷milan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷22¬BC÷20¬BE÷18¬BG÷20¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv (Isr)¬JB÷YPAtWxul¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AH÷75¬BB÷19¬BD÷22¬BF÷14¬BH÷20¬~AA÷027UkQEl¬AD÷1537468200¬ADE÷1537468200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Valladolid (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBV¬AE÷Valladolid (Esp)¬JA÷UZdMUZiD¬WU÷valladolid¬AG÷82¬BA÷19¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷19¬WN÷OVI¬AF÷Oviedo (Esp)¬JB÷6it5gJUD¬WV÷oviedo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷92¬BB÷26¬BD÷21¬BF÷21¬BH÷24¬~AA÷CUAAPVSf¬AD÷1537466400¬ADE÷1537466400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Benfica (Por)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIS¬AE÷Benfica (Por)¬JA÷4YrXCYBP¬WU÷lisboa-benfica¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷24¬BC÷17¬BE÷23¬BG÷30¬WN÷VIT¬AF÷Vitoria (Por)¬JB÷6sVb8hKt¬WV÷vitoria¬AH÷65¬BB÷14¬BD÷24¬BF÷19¬BH÷8¬~AA÷jFM1Ribr¬AD÷1537466400¬ADE÷1537466400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MoraBanc Andorra (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷MoraBanc Andorra (Esp)¬JA÷GC2xiik6¬WU÷morabanc-andorra¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷27¬BC÷18¬BE÷24¬BG÷15¬WN÷ZAR¬AF÷Zaragoza (Esp)¬JB÷f31tjB4C¬WV÷zaragoza¬AH÷77¬BB÷16¬BD÷21¬BF÷27¬BH÷13¬~AA÷U5L5QBDl¬AD÷1537466400¬ADE÷1537466400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Okapi Aalstar (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BON¬AF÷Bonn (Ger)¬JB÷2T4llkZO¬WV÷bonn¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷99¬BB÷27¬BD÷16¬BF÷26¬BH÷30¬WM÷OKA¬AE÷Okapi Aalstar (Bel)¬JA÷lQ0pkVJI¬WU÷okapi-aalstar¬AG÷79¬BA÷27¬BC÷14¬BE÷25¬BG÷13¬~AA÷bNUZVXkR¬AD÷1537465500¬ADE÷1537465500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Burgos (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Burgos (Esp)¬JA÷Kp9ThDKg¬WU÷burgos¬AG÷72¬BA÷17¬BC÷23¬BE÷16¬BG÷16¬WN÷LAG¬AF÷Gipuzkoa (Esp)¬JB÷by8XiXZa¬WV÷gipuzkoa-basket¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷73¬BB÷12¬BD÷21¬BF÷16¬BH÷24¬~AA÷O4xNYZ58¬AD÷1537462800¬ADE÷1537462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dukes (Ned)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUK¬AE÷Dukes (Ned)¬JA÷Sh11kvE1¬WU÷dukes-new-heroes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷90¬BA÷24¬BC÷25¬BE÷22¬BG÷19¬WN÷WIL¬AF÷Willebroek (Bel)¬JB÷6q05lbT7¬WV÷willebroek¬AH÷79¬BB÷27¬BD÷21¬BF÷12¬BH÷19¬~AA÷x8tRXgLE¬AD÷1537462800¬ADE÷1537462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Etoile Sportive La Goulette (Tun)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETO¬AE÷Etoile Sportive La Goulette (Tun)¬JA÷fagmDs68¬WU÷etoile-sportive-la-goulette¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷58¬BA÷14¬BC÷15¬BE÷15¬BG÷14¬WN÷USM¬AF÷Monastir (Tun)¬JB÷YkhiC1LE¬WV÷u-s-monastir¬AH÷55¬BB÷17¬BD÷22¬BF÷9¬BH÷7¬~AA÷KWVVWDzL¬AD÷1537462800¬ADE÷1537462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya (Isr)¬JB÷QN9Pgg5m¬WV÷ironi-nahariya¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬BB÷19¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷27¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil (Isr)¬JA÷Em6LfZks¬WU÷gilboa-galil¬AG÷77¬BA÷25¬BC÷19¬BE÷20¬BG÷13¬~AA÷jaYwCCbe¬AD÷1537461000¬ADE÷1537461000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bayreuth (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAY¬AE÷Bayreuth (Ger)¬JA÷Gh6LbriF¬WU÷bayreuth¬AG÷85¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷24¬BG÷14¬WN÷GIE¬AF÷Giessen (Ger)¬JB÷fq5Pc26L¬WV÷giessen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷92¬BB÷27¬BD÷15¬BF÷21¬BH÷29¬~AA÷WAkyBWD1¬AD÷1537461000¬ADE÷1537461000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Latina (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Latina (Ita)¬JA÷zeMMdMLR¬WU÷latina¬AG÷62¬BA÷18¬BC÷19¬BE÷15¬BG÷10¬WN÷AVE¬AF÷Avellino (Ita)¬JB÷x48lhtUr¬WV÷avellino¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷95¬BB÷22¬BD÷31¬BF÷20¬BH÷22¬~AA÷A1luAjT7¬AD÷1537461000¬ADE÷1537461000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mega Bemax (Srb)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEG¬AE÷Mega Bemax (Srb)¬JA÷WQ7hi0qk¬WU÷mega-bemax¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷11¬BC÷29¬BE÷22¬BG÷14¬WN÷KKD¬AF÷KK Dynamic (Srb)¬JB÷pUBdjKbe¬WV÷kk-dynamic¬AH÷44¬BB÷11¬BD÷17¬BF÷12¬BH÷4¬~AA÷IozWDYTr¬AD÷1537459200¬ADE÷1537459200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSU Sibiu (Rou)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSU¬AE÷CSU Sibiu (Rou)¬JA÷SWPQx1Ue¬WU÷csu-sibiu¬AG÷61¬BA÷11¬BC÷18¬BE÷15¬BG÷17¬WN÷CSU¬AF÷CS Universitatea Cluj (Rou)¬JB÷6NOUyLq2¬WV÷csu-cluj-napoca¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷69¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷23¬BH÷18¬~AA÷Ys2fYThT¬AD÷1537459200¬ADE÷1537459200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liaoning (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIA¬AE÷Liaoning (Chn)¬JA÷KIU5xu2K¬WU÷liaoning¬AG÷46¬BA÷11¬BC÷5¬BE÷18¬BG÷12¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Moscova (Rus)¬JB÷2sKAyaHQ¬WV÷cska-moscova¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷90¬BB÷25¬BD÷21¬BF÷23¬BH÷21¬~AA÷C8ZZChqk¬AD÷1537459200¬ADE÷1537459200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prometheus (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Prometheus (Gre)¬JA÷8S2D04M2¬WU÷prometheus¬AG÷62¬BA÷21¬BC÷22¬BE÷12¬BG÷7¬WN÷TOF¬AF÷Tofas (Tur)¬JB÷MV6HaOy9¬WV÷tofas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷15¬~AA÷tQr4IELR¬AD÷1537458300¬ADE÷1537458300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KK Primorska (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷KK Primorska (Slo)¬JA÷K6MIvNaq¬WU÷kk-primorska¬AG÷76¬BA÷18¬BC÷23¬BE÷13¬BG÷22¬WN÷NYM¬AF÷Nymburk (Cze)¬JB÷bcLMwsFk¬WV÷nymburk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷82¬BB÷14¬BD÷26¬BF÷19¬BH÷23¬~AA÷KAfeKziF¬AD÷1537457400¬ADE÷1537457400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beroe (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Beroe (Bul)¬JA÷rRSvn579¬WU÷beroe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬BA÷15¬BC÷24¬BE÷18¬BG÷21¬WN÷CRA¬AF÷SCM Craiova (Rou)¬JB÷MHRroPMF¬WV÷scm-craiova¬AH÷69¬BB÷20¬BD÷13¬BF÷16¬BH÷20¬~AA÷bajGlsZI¬AD÷1537457400¬ADE÷1537457400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Opava (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OPA¬AE÷Opava (Cze)¬JA÷f1fFgnj2¬WU÷opava¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷25¬BC÷14¬BE÷25¬BG÷18¬WN÷HAN¬AF÷Handlova (Svk)¬JB÷d6YcIVS2¬WV÷handlova¬AH÷81¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷19¬BH÷23¬~AA÷b1gaJf6L¬AD÷1537457400¬ADE÷1537457400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zamora (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMI¬AE÷Zamora (Esp)¬JA÷GvRnpqxM¬WU÷zamora¬AG÷58¬BA÷23¬BC÷9¬BE÷11¬BG÷15¬WN÷AVI¬AF÷Avila (Esp)¬JB÷EPqjq3iS¬WV÷avila¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷66¬BB÷15¬BD÷18¬BF÷16¬BH÷17¬~AA÷jyjiLGy9¬AD÷1537450200¬ADE÷1537450200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sakarya BB (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakarya BB (Tur)¬JA÷naZVmRxc¬WU÷sakarya-buyuksehir¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷90¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷18¬BG÷21¬WN÷PIN¬AF÷Pinar Karsiyaka (Tur)¬JB÷QkYZnoh3¬WV÷pinar-karsiyaka¬AH÷84¬BB÷19¬BD÷20¬BF÷19¬BH÷26¬~AA÷4vvLQOYL¬AD÷1537448400¬ADE÷1537448400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FUB¬AF÷Fubon Braves (Tpe)¬JB÷rqvEFbV7¬WV÷fubon-braves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷82¬BB÷8¬BD÷26¬BF÷22¬BH÷26¬WM÷SHA¬AE÷Shandong (Chn)¬JA÷4huAGvG1¬WU÷shandong¬AG÷79¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷9¬~AA÷Sj0fsE6A¬AD÷1537446600¬ADE÷1537446600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pardubice (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Pardubice (Cze)¬JA÷2XMIk4cn¬WU÷pardubice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷18¬BC÷14¬BE÷16¬BG÷26¬WN÷INT¬AF÷Inter Bratislava (Svk)¬JB÷pdCNlOCh¬WV÷inter-bratislava¬AH÷71¬BB÷15¬BD÷16¬BF÷17¬BH÷23¬~AA÷n3qGR4JF¬AD÷1537441200¬ADE÷1537441200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xinjiang (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷XIN¬AE÷Xinjiang (Chn)¬JA÷dSy2I0ok¬WU÷xinjiang¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷27¬BC÷34¬BE÷26¬BG÷20¬WN÷GRE¬AF÷Green Warriors (Phl)¬JB÷AVu6HK0e¬WV÷green-warriors¬AH÷103¬BB÷27¬BD÷27¬BF÷24¬BH÷25¬~AA÷CpimMdM2¬AD÷1537441200¬ADE÷1537441200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zwolle (Ned)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZWO¬AE÷Zwolle (Ned)¬JA÷KhspQNpj¬WU÷zwolle¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷23¬BC÷19¬BE÷17¬BG÷21¬WN÷DEN¬AF÷Den Helder (Ned)¬JB÷YeolPs0d¬WV÷den-helder¬AH÷66¬BB÷22¬BD÷15¬BF÷16¬BH÷13¬~AA÷r1J7SOPh¬AD÷1537435800¬ADE÷1537435800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Kings (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans (Aus)¬JB÷25Q8ZSDe¬WV÷cairns-taipans¬AH÷60¬BB÷19¬BD÷14¬BF÷15¬BH÷12¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Kings (Aus)¬JA÷8rR4z9bk¬WU÷sydney-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷22¬BC÷15¬BE÷20¬BG÷18¬~AA÷8CpCSp49¬AD÷1537434000¬ADE÷1537434000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mobis Phoebus (Kor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOB¬AE÷Mobis Phoebus (Kor)¬JA÷xvPTz91G¬WU÷mobis-phoebus¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷27¬BC÷15¬BE÷20¬BG÷15¬WN÷CHI¬AF÷Chiba (Jpn)¬JB÷E3ncJtWr¬WV÷chiba¬AH÷71¬BB÷28¬BD÷20¬BF÷16¬BH÷7¬~AA÷0Ek5EypD¬AD÷1537428600¬ADE÷1537428600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne United (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne United (Aus)¬JA÷tzjexdH8¬WU÷melbourne-united¬AG÷87¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷15¬BG÷22¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide 36ers (Aus)¬JB÷zckayGWE¬WV÷adelaide-36ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷97¬BB÷26¬BD÷24¬BF÷23¬BH÷24¬~AA÷Eko8TQl3¬AD÷1537426800¬ADE÷1537426800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Diamond Dolphins (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬AE÷Diamond Dolphins (Jpn)¬JA÷UDLLxVW3¬WU÷diamond-dolphins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷22¬BC÷23¬BE÷22¬BG÷12¬WN÷GUA¬AF÷Zhejiang Guangsha (Chn)¬JB÷84KPyknA¬WV÷zhejiang-guangsha¬AH÷71¬BB÷21¬BD÷20¬BF÷15¬BH÷15¬~
3
1537586125
354
fixtures
SA÷3¬~ZA÷LUME: Club Friendly¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Lume¬ZC÷0CCV7Pn4¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/ro/baschet/lume/club-friendly/¬ZX÷03Lume 004......0090000000179000Club Friendl013iendly000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Lume¬~AA÷bV2Nj5aj¬AD÷1537585200¬ADE÷1537585200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Cairns Taipans (Aus)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1537585540¬BX÷8¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Cairns Taipans (Aus)¬JA÷UF8kO0hO¬WU÷cairns-taipans¬AG÷13¬BA÷13¬WN÷PER¬AF÷Perth Wildcats (Aus)¬JB÷867gNK7U¬WV÷perth-wildcats¬AH÷14¬BB÷14¬~AA÷CY6RkPEd¬AD÷1537592400¬ADE÷1537592400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Kings (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Kings (Aus)¬JA÷YTYar4wt¬WU÷sydney-kings¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide 36ers (Aus)¬JB÷p4x4sOhn¬WV÷adelaide-36ers¬~AA÷Qye9E8ic¬AD÷1537601400¬ADE÷1537601400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illawarra Hawks (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ILL¬AE÷Illawarra Hawks (Aus)¬JA÷vRy8tr8h¬WU÷illawarra-hawks¬WN÷BRE¬AF÷NZ Breakers (Nzl)¬JB÷IHzCu2Nb¬WV÷nz-breakers¬~AA÷lnbzSJH5¬AD÷1537606800¬ADE÷1537606800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Diamond Dolphins (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬AE÷Diamond Dolphins (Jpn)¬JA÷2kpOGU2C¬WU÷diamond-dolphins¬WN÷RYU¬AF÷Ryukyu (Jpn)¬JB÷WOlSFlII¬WV÷okinawa¬~AA÷4SgDDS63¬AD÷1537608600¬ADE÷1537608600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Bullets (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Bullets (Aus)¬JA÷zgVGvMx5¬WU÷brisbane-bullets¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United (Aus)¬JB÷EqUKwthB¬WV÷melbourne-united¬~AA÷r9cvRwXB¬AD÷1537614000¬ADE÷1537614000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou (Chn)¬JA÷AFmWE8XO¬WU÷guangzhou-long-lions¬WN÷SEO¬AF÷Seoul Thunders (Kor)¬JB÷CKREwhAP¬WV÷seoul-thunders¬~AA÷pMVCjB8c¬AD÷1537632000¬ADE÷1537632000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bayern (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAY¬AE÷Bayern (Ger)¬JA÷vT01REgJ¬WU÷bayern¬WN÷LIA¬AF÷Liaoning (Chn)¬JB÷EJ89ZBot¬WV÷liaoning¬~AA÷tf4btYLG¬AD÷1537632000¬ADE÷1537632000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pardubice (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Pardubice (Cze)¬JA÷OnBRmrSb¬WU÷pardubice¬WN÷DAB¬AF÷Dabrowa Gornicza (Pol)¬JB÷INPUn2s5¬WV÷dabrowa-gornicza¬~AA÷46EvKDH6¬AD÷1537641000¬ADE÷1537641000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belfius Mons (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEX¬AE÷Belfius Mons (Bel)¬JA÷0I3jtPfg¬WU÷belfius-mons¬WN÷OOS¬AF÷Oostende (Bel)¬JB÷v92fuqAa¬WV÷oostende¬~AA÷EezHkVN3¬AD÷1537641000¬ADE÷1537641000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fenerbahce (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARM¬AF÷Milano (Ita)¬JB÷nX6HXkGh¬WV÷milan¬WM÷FEN¬AE÷Fenerbahce (Tur)¬JA÷hA7DYV0n¬WU÷fenerbahce¬~AA÷Ii9IAQjM¬AD÷1537664400¬ADE÷1537664400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NZ Breakers (Nzl)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷NZ Breakers (Nzl)¬JA÷KbCtesNo¬WU÷nz-breakers¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans (Aus)¬JB÷bkBpf1xh¬WV÷cairns-taipans¬~AA÷WfDM9p6S¬AD÷1537671600¬ADE÷1537671600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Bullets (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Bullets (Aus)¬JA÷tE0kgLib¬WU÷brisbane-bullets¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Kings (Aus)¬JB÷fH4ghu74¬WV÷sydney-kings¬~AA÷pvBACnM9¬AD÷1537680600¬ADE÷1537680600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide 36ers (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide 36ers (Aus)¬JA÷86TOx07H¬WU÷adelaide-36ers¬WN÷PER¬AF÷Perth Wildcats (Aus)¬JB÷M9XSyKMN¬WV÷perth-wildcats¬~AA÷OU9EB6yG¬AD÷1537687800¬ADE÷1537687800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne United (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne United (Aus)¬JA÷4YMXzvxU¬WU÷melbourne-united¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks (Aus)¬JB÷6s9aWcpo¬WV÷illawarra-hawks¬~AA÷EXeZoK7o¬AD÷1537700400¬ADE÷1537700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cherkaski Mavpy (Ukr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DNI¬AF÷Dnipro (Ukr)¬JB÷pGdI03fO¬WV÷dnipro¬WM÷CHE¬AE÷Cherkaski Mavpy (Ukr)¬JA÷2i7D1quI¬WU÷cherkaski-mavpy¬~AA÷4QO2id1i¬AD÷1538175600¬ADE÷1538175600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers (Usa)¬JA÷ryfAOtVk¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United (Aus)¬JB÷tMCDN0pd¬WV÷melbourne-united¬~AA÷CACGD0jJ¬AD÷1538267400¬ADE÷1538267400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks (Usa)¬JA÷v1v7bg2s¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷BEI¬AF÷Beijing (Chn)¬JB÷YNwBcDHm¬WV÷beijing¬~AA÷rHN6jGGc¬AD÷1538269200¬ADE÷1538269200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz (Usa)¬JA÷fP0enpNd¬WU÷utah-jazz¬WN÷PER¬AF÷Perth Wildcats (Aus)¬JB÷YFaao4x3¬WV÷perth-wildcats¬~AA÷hOfwovNi¬AD÷1538305200¬ADE÷1538305200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dnipro (Ukr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DNI¬AE÷Dnipro (Ukr)¬JA÷O6eMaN9U¬WU÷dnipro¬WN÷CHE¬AF÷Cherkaski Mavpy (Ukr)¬JB÷zuxSK6ut¬WV÷cherkaski-mavpy¬~~
3
1537586125
29

Lume

America Centrala si De Nord

America de Sud

Europa

Asia

Australia & Oceania

Alte competitii