Fotbal american, SUA: scoruri live NFL 2020/2021, program meciuri, clasamente

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate

Fotbal american SUA

NFL
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/ro/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷07SUA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷fPGx1pb7¬AD÷1600388400¬ADE÷1600388400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600400725¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷2sBgOQWE¬WU÷cleveland-browns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷tY9cNpnL¬WV÷cincinnati-bengals¬AH÷30¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷QkCY1Qr1¬AD÷1600136400¬ADE÷1600136400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600147608¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷fH7oQn22¬WU÷denver-broncos¬AG÷14¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷8KBkP6H8¬WV÷tennessee-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷naDU26Tf¬AD÷1600125000¬ADE÷1600125000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600135514¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷2NKa2qAe¬WU÷new-york-giants¬AG÷16¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷tEJ313P1¬WV÷pittsburgh-steelers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷3¬BD÷13¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷4zOP3nEl¬AD÷1600042800¬ADE÷1600042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600053499¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷G6Mi45uq¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷fcLe3Pfk¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷YiXg98jR¬AD÷1600028700¬ADE÷1600028700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600040826¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷CAXDBmm9¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷j1WHA72F¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AH÷23¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷jXJL4Sbr¬AD÷1600028700¬ADE÷1600028700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600039829¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷pOVL9RHL¬WU÷san-francisco-49ers¬AG÷20¬BA÷10¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷bRZP8oXR¬WV÷arizona-cardinals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷f1YkAlyL¬AD÷1600027500¬ADE÷1600027500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600039475¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷4pU5D9Id¬WU÷cincinnati-bengals¬AG÷13¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷0¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷ryT9CTX2¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷YVeJdV6L¬AD÷1600016400¬ADE÷1600016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600027786¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷fXgqAhdb¬WU÷atlanta-falcons¬AG÷25¬BA÷3¬BC÷9¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷YNhm9CB4¬WV÷seattle-seahawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬BB÷14¬BD÷0¬BF÷14¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷EkHhBULE¬AD÷1600016400¬ADE÷1600016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600027897¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷dQPADR2j¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷fBrECoId¬WV÷cleveland-browns¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷GfoOekMR¬AD÷1600016400¬ADE÷1600016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600027993¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷2cci8WQA¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷tlde7jtH¬WV÷new-york-jets¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷MeU6mRT7¬AD÷1600016400¬ADE÷1600016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600027490¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷hUzXK9AG¬WU÷carolina-panthers¬AG÷30¬BA÷9¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷15¬WN÷RAI¬AF÷Las Vegas Raiders¬JB÷WKZzKTPM¬WV÷las-vegas-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷10¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷I3Xki9Ur¬AD÷1600016400¬ADE÷1600016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600028366¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷zBea6AeN¬WU÷detroit-lions¬AG÷23¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷lEa35UAT¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷21¬AW÷1¬~AA÷zaIlCA68¬AD÷1600016400¬ADE÷1600016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600027031¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷23Q6E7mp¬WV÷indianapolis-colts¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷3¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷0fvuJmuT¬WU÷jacksonville-jaguars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷10¬AW÷1¬~AA÷nwxfjTqk¬AD÷1600016400¬ADE÷1600016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600028235¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷ppoZa8Yj¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷43¬BB÷3¬BD÷19¬BF÷7¬BH÷14¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷6gnV0lJp¬WU÷minnesota-vikings¬AG÷34¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷24¬AW÷1¬~AA÷QTzbkmae¬AD÷1600016400¬ADE÷1600016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600026536¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷CjZGOiBi¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷jsYKNBQc¬WV÷miami-dolphins¬AH÷11¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷8¬AW÷1¬~AA÷8hQ2l7E1¬AD÷1600016400¬ADE÷1600016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Football Team¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600028264¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Football Team¬JA÷p4XOMVu4¬WU÷washington-football-team¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷13¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷b7yTLkeA¬WV÷philadelphia-eagles¬AH÷17¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷MehFcBiF¬AD÷1599783600¬ADE÷1599783600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599794506¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷0AfuBYth¬WV÷houston-texans¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷13¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷lziyCERo¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷10¬AW÷1¬~
17
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/ro/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷07SUA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷YFFt04DD¬AD÷1600621200¬ADE÷1600621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷A7E1M41R¬WU÷chicago-bears¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷CG0THO9r¬WV÷new-york-giants¬AW÷1¬~AA÷zLgPOmjE¬AD÷1600621200¬ADE÷1600621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷ID3yG2ve¬WV÷atlanta-falcons¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷6w0XGrPl¬WU÷dallas-cowboys¬AW÷1¬~AA÷Wvyh7LKt¬AD÷1600621200¬ADE÷1600621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷jR1qEt97¬WV÷detroit-lions¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷Cz3uFMg1¬WU÷green-bay-packers¬AW÷1¬~AA÷4hZa5akg¬AD÷1600621200¬ADE÷1600621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷OWL2Jyom¬WV÷minnesota-vikings¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷ATHbKHVt¬WU÷indianapolis-colts¬AW÷1¬~AA÷MTT44J4a¬AD÷1600621200¬ADE÷1600621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷dpKAHFFa¬WV÷buffalo-bills¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷IgL6Ie0g¬WU÷miami-dolphins¬AW÷1¬~AA÷0KS83wK5¬AD÷1600621200¬ADE÷1600621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷UBXHFgpC¬WV÷san-francisco-49ers¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷jLYDGZU5¬WU÷new-york-jets¬AW÷1¬~AA÷fsSC2cZB¬AD÷1600621200¬ADE÷1600621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷xxyQDXEO¬WV÷los-angeles-rams¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷OYWLEDaI¬WU÷philadelphia-eagles¬AW÷1¬~AA÷8pWG1HlI¬AD÷1600621200¬ADE÷1600621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷hlBZXz0t¬WV÷denver-broncos¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷juP7xHiP¬WU÷pittsburgh-steelers¬AW÷1¬~AA÷j9LL0y4O¬AD÷1600621200¬ADE÷1600621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷0EEsWEUh¬WV÷carolina-panthers¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷MNFwXfFn¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AW÷1¬~AA÷Q1zd6uzm¬AD÷1600621200¬ADE÷1600621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷IXgVyp1E¬WV÷jacksonville-jaguars¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷vseRxQo8¬WU÷tennessee-titans¬AW÷1¬~AA÷UaKPaeJU¬AD÷1600632300¬ADE÷1600632300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Football Team¬JB÷6BHkUha5¬WV÷washington-football-team¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷fyEoVYqa¬WU÷arizona-cardinals¬AW÷1¬~AA÷bFfZJb4n¬AD÷1600633500¬ADE÷1600633500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷nkJ5QAbU¬WV÷baltimore-ravens¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷8bK1RjqO¬WU÷houston-texans¬AW÷1¬~AA÷KOeVKvkt¬AD÷1600633500¬ADE÷1600633500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷vPFcSWTH¬WV÷kansas-city-chiefs¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷0YGgTCEB¬WU÷los-angeles-chargers¬AW÷1¬~AA÷tvpvJIJh¬AD÷1600647600¬ADE÷1600647600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷xEbFpEqn¬WV÷new-england-patriots¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷OAfBofUu¬WU÷seattle-seahawks¬AW÷1¬~AA÷fslrIxZb¬AD÷1600733700¬ADE÷1600733700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Raiders¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷ARdNrhEb¬WV÷new-orleans-saints¬WM÷RAI¬AE÷Las Vegas Raiders¬JA÷WzbJqYbh¬WU÷las-vegas-raiders¬AW÷1¬~
239
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Limba: Română
Mod întunecat
NFL live la Scoreboard.com. Această pagină este pentru NFL 2020/2021, (Fotbal american/SUA). Dacă doriți să aflați rezultate din altă competiție cu numele NFL, vă rugăm selectați sportul dorit din meniul de sus sau o categorie (țară) din stânga.
Urmăriți scoruri live din NFL 2020/2021, rezultate finale, program meciuri și clasamente! Live scorepe Scoreboard.com: aici găsiți scoruri live, rezultate finale, marcatori touchdown, echipe de start la detalii meciuri. În plus, pe Scoreboard.com găsiți statistici live (1st downuri, total/passing/rushing yarzi, penaltyuri, yarzi penalizare, turnoveruri, punturi și istoric meciuri punct cu punct) din ligile importante de fotbal american. Clasamente: Scoreboard.com oferă clasamente acasă/deplasare/total din NFL 2020/2021 și forma echipelor (ultimele 5 meciuri).
Mai mult