OverWatch Overwatch League 2020 - rezultati

eSportovi OverWatch

Overwatch League
2020
Loading...
results
SA÷36¬~ZA÷OVERWATCH: Overwatch League (SAD)¬ZEE÷IyzlS2u4¬ZB÷7613334¬ZC÷SdT01Q4B¬ZD÷p¬ZE÷KdRgNWdd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷90280_IyzlS2u4¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/esportovi/overwatch/overwatch-league/¬ZX÷3399028.000Overwatch Le016League10100000Overwatch Le022 (SAD)¬ZHS÷9028¬ZCC÷0¬ZAF÷OverWatch¬~AA÷MTeVvyqU¬AD÷1586166300¬ADE÷1586166300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Charge¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586173099¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Charge¬JA÷ULOdQx6e¬WU÷guangzhou-charge-overwatch¬AG÷2¬WN÷HAN¬AF÷Hangzhou Spark¬JB÷OrO0PdL1¬WV÷hangzhou-spark-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷4h1QuHTN¬AD÷1586160300¬ADE÷1586160300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Hunters¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586165646¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Hunters¬JA÷r5QlSbyq¬WU÷chengdu-hunters-overwatch¬AG÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Dragons¬JB÷jVPhRIjk¬WV÷shanghai-dragons-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷Q12MtcEH¬AD÷1586128500¬ADE÷1586128500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586134520¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Fuel¬JA÷CI3Hp7iA¬WU÷dallas-fuel-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Valiant¬JB÷6u3LqR6G¬WV÷los-angeles-valiant-overwatch¬AH÷2¬~AA÷tpqzlQIq¬AD÷1586124000¬ADE÷1586124000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Fusion¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586128315¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Fusion¬JA÷zFVl3g8j¬WU÷philadelphia-fusion-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷WAS¬AF÷Washington Justice¬JB÷lIJWRxoi¬WV÷washington-justice-overwatch¬AH÷0¬~AA÷CW7LshH1¬AD÷1586116800¬ADE÷1586116800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Outlaws¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586122587¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Paris Eternal¬JB÷67Hg0Vde¬WV÷paris-eternal-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷HOU¬AE÷Houston Outlaws¬JA÷h4Dk1Bsk¬WU÷houston-outlaws-overwatch¬AG÷1¬~AA÷vqmK2ggR¬AD÷1586078100¬ADE÷1586078100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Hunters¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586084222¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Charge¬JB÷xnjz0M2C¬WV÷guangzhou-charge-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Hunters¬JA÷beiW02m6¬WU÷chengdu-hunters-overwatch¬AG÷2¬~AA÷0hlG3ZwL¬AD÷1586073900¬ADE÷1586073900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586077816¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Dragons¬JA÷jVmO2OIg¬WU÷shanghai-dragons-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷HAN¬AF÷Hangzhou Spark¬JB÷ULnS1rYa¬WV÷hangzhou-spark-overwatch¬AH÷0¬~AA÷6VlC4FOE¬AD÷1586043000¬ADE÷1586043000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Valiant¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586047409¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Valiant¬JA÷bNVG4pls¬WU÷los-angeles-valiant-overwatch¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Francisco Shock¬JB÷d8lK343m¬WV÷san-francisco-shock-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷SGZ9032k¬AD÷1586037600¬ADE÷1586037600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586041178¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Gladiators¬JA÷M969S9y2¬WU÷los-angeles-gladiators-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Fuel¬JB÷APaiigE2¬WV÷dallas-fuel-overwatch¬AH÷0¬~AA÷bRl0fSuG¬AD÷1586030700¬ADE÷1586030700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Defiant¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586035871¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Defiant¬JA÷p2r3Cco4¬WU÷toronto-defiant-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷WAS¬AF÷Washington Justice¬JB÷vPs7BH0A¬WV÷washington-justice-overwatch¬AH÷1¬~AA÷AuPEaNHe¬AD÷1585526400¬ADE÷1585526400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Valiant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Valiant¬JA÷lGbejDT8¬WU÷los-angeles-valiant-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SAN¬AF÷San Francisco Shock¬JB÷rwbakXrF¬WV÷san-francisco-shock-overwatch¬AH÷1¬~AA÷t2x6piCi¬AD÷1585519200¬ADE÷1585519200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seoul Dynasty¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Gladiators¬JB÷IybJaap1¬WV÷los-angeles-gladiators-overwatch¬AH÷0¬WM÷SEO¬AE÷Seoul Dynasty¬JA÷CbcNbJa7¬WU÷seoul-dynasty-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷AJmvmpYk¬AD÷1585512000¬ADE÷1585512000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Mayhem¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Mayhem¬JA÷S8IzRd0c¬WU÷florida-mayhem-overwatch¬AG÷0¬WN÷EKI¬AF÷Atlanta Reign¬JB÷drNvQGF3¬WV÷atlanta-reign-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷YXILIyRk¬AD÷1585476000¬ADE÷1585476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hangzhou Spark¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Spark¬JA÷0Qv9rHID¬WU÷hangzhou-spark-overwatch¬AG÷2¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Charge¬JB÷GdFli9MD¬WV÷guangzhou-charge-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷CKisrbg8¬AD÷1585468800¬ADE÷1585468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Hunters¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Hunters¬JA÷z7oqXDef¬WU÷chengdu-hunters-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Dragons¬JB÷UTpmWXA0¬WV÷shanghai-dragons-overwatch¬AH÷0¬~AA÷EDV51qmq¬AD÷1585440000¬ADE÷1585440000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco Shock¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Gladiators¬JB÷ld81UV6k¬WV÷los-angeles-gladiators-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷SAN¬AE÷San Francisco Shock¬JA÷rJ75TkMe¬WU÷san-francisco-shock-overwatch¬AG÷1¬~AA÷6DwZzUu6¬AD÷1585432800¬ADE÷1585432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seoul Dynasty¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Valiant¬JB÷8bYV78NF¬WV÷los-angeles-valiant-overwatch¬AH÷0¬WM÷SEO¬AE÷Seoul Dynasty¬JA÷dOUR8l89¬WU÷seoul-dynasty-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~
51
fixtures
SA÷36¬~ZA÷OVERWATCH: Overwatch League (SAD)¬ZEE÷IyzlS2u4¬ZB÷7613334¬ZC÷SdT01Q4B¬ZD÷p¬ZE÷KdRgNWdd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷90280_IyzlS2u4¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/esportovi/overwatch/overwatch-league/¬ZX÷3399028.000Overwatch Le016League10100000Overwatch Le022 (SAD)¬ZHS÷9028¬ZCC÷0¬ZAF÷OverWatch¬~AA÷rDiubD1r¬AD÷1586109600¬ADE÷1586109600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Houston Outlaws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Outlaws¬JA÷W8kvatII¬WU÷houston-outlaws-overwatch¬WN÷NEW¬AF÷New York Excelsior¬JB÷pCgrb0XO¬WV÷new-york-excelsior-overwatch¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷M3jqcXGl¬AD÷1586116800¬ADE÷1586116800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Philadelphia Fusion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Fusion¬JA÷bFsQMqAP¬WU÷philadelphia-fusion-overwatch¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Defiant¬JB÷0OTiI3It¬WV÷toronto-defiant-overwatch¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷WjVIskdA¬AD÷1586124000¬ADE÷1586124000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Francisco Shock¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Francisco Shock¬JA÷nBvqGKUs¬WU÷san-francisco-shock-overwatch¬WN÷SEO¬AF÷Seoul Dynasty¬JB÷tYwmFvpl¬WV÷seoul-dynasty-overwatch¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷GQkmdiWf¬AD÷1586131200¬ADE÷1586131200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Gladiators¬JA÷8lTeHNXn¬WU÷los-angeles-gladiators-overwatch¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Fuel¬JB÷nuSaGsmg¬WV÷dallas-fuel-overwatch¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷UTgieBo1¬AD÷1586138400¬ADE÷1586138400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Valiant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Valiant¬JA÷t2R3F12a¬WU÷los-angeles-valiant-overwatch¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Titans¬JB÷f5V7ELH5¬WV÷vancouver-titans-overwatch¬AM÷Odloženo iz bezbednosnih razloga.¬~AA÷EH5r7MjB¬AD÷1586592000¬ADE÷1586592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hangzhou Spark¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Spark¬JA÷v3Y21Aqq¬WU÷hangzhou-spark-overwatch¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Hunters¬JB÷h6x70Ubk¬WV÷chengdu-hunters-overwatch¬~AA÷zPyAqBRc¬AD÷1586599200¬ADE÷1586599200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Titans¬JA÷OY0RcwFD¬WU÷vancouver-titans-overwatch¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Charge¬JB÷xxk9MMiE¬WV÷guangzhou-charge-overwatch¬~AA÷8v5n6t6H¬AD÷1586635200¬ADE÷1586635200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Fusion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Fusion¬JA÷nTyBalEe¬WU÷philadelphia-fusion-overwatch¬WN÷PAR¬AF÷Paris Eternal¬JB÷QJzFb8T1¬WV÷paris-eternal-overwatch¬~AA÷Ms9j50LN¬AD÷1586642400¬ADE÷1586642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Outlaws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Outlaws¬JA÷EZTdNi62¬WU÷houston-outlaws-overwatch¬WN÷BOS¬AF÷Boston Uprising¬JB÷hQS0MBL8¬WV÷boston-uprising-overwatch¬~AA÷46be4KzU¬AD÷1586649600¬ADE÷1586649600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Justice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Justice¬JA÷nmS4LVzF¬WU÷washington-justice-overwatch¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Fuel¬JB÷bNV8KkjL¬WV÷dallas-fuel-overwatch¬~AA÷6FpNavqo¬AD÷1586678400¬ADE÷1586678400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chengdu Hunters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Hunters¬JA÷hpVCJ95R¬WU÷chengdu-hunters-overwatch¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Titans¬JB÷fgHvFTDr¬WV÷vancouver-titans-overwatch¬~AA÷fVw5ONLo¬AD÷1586685600¬ADE÷1586685600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Dragons¬JA÷OSLrEmTl¬WU÷shanghai-dragons-overwatch¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Charge¬JB÷2JKnD7re¬WV÷guangzhou-charge-overwatch¬~AA÷YLx9Nsyh¬AD÷1586721600¬ADE÷1586721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Outlaws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Defiant¬JB÷AqOfBoD7¬WV÷toronto-defiant-overwatch¬WM÷HOU¬AE÷Houston Outlaws¬JA÷dtKjCRc1¬WU÷houston-outlaws-overwatch¬~AA÷jFQQAmQd¬AD÷1586728800¬ADE÷1586728800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Fusion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Fusion¬JA÷tWOjNEaM¬WU÷philadelphia-fusion-overwatch¬WN÷EKI¬AF÷Atlanta Reign¬JB÷zgOfMYES¬WV÷atlanta-reign-overwatch¬~AA÷GpSDM1jb¬AD÷1586736000¬ADE÷1586736000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco Shock¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Francisco Shock¬JA÷OnCxzVk8¬WU÷san-francisco-shock-overwatch¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Gladiators¬JB÷2wBtZl5E¬WV÷los-angeles-gladiators-overwatch¬~
15
Podešavanje obaveštenja
Obaveštenja su blokirana u pretraživaču
Podešavanja
Jezik: Srpski
Tamni režim