Basket, USA: NBA 2020/2021 live resultat, matcher, tabellställningar

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Basket USA

NBA
2020/2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/se/basket/usa/nba/¬ZX÷04USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZXF÷04USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷zDga03nS¬AD÷1611712800¬ADE÷1611712800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611721287¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷IarSO4bh¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷108¬BA÷18¬BC÷28¬BE÷34¬BG÷28¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷djsWNODb¬WV÷new-york-knicks¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷27¬BD÷32¬BF÷22¬BH÷13¬AW÷1¬~AA÷dMfe1qXL¬AD÷1611709200¬ADE÷1611709200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611717908¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷AZvKQQTu¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷107¬BA÷26¬BC÷30¬BE÷19¬BG÷32¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷lQwOPpqn¬WV÷washington-wizards¬GRB÷0¬AH÷88¬BB÷29¬BD÷23¬BF÷18¬BH÷18¬AW÷1¬~AA÷Ec5j2PHF¬AD÷1611707400¬ADE÷1611707400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611715967¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷KAaA6NrO¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷108¬BA÷22¬BC÷21¬BE÷33¬BG÷32¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷YD3E5sbU¬WV÷los-angeles-clippers¬GRB÷0¬AH÷99¬BB÷21¬BD÷27¬BF÷22¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷Mkmq4om3¬AD÷1611630000¬ADE÷1611630000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611639040¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷EVmeA5qa¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷130¬BA÷34¬BC÷34¬BE÷25¬BG÷37¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷hMna9Pb5¬WV÷minnesota-timberwolves¬GRB÷0¬AH÷108¬BB÷23¬BD÷31¬BF÷29¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷GCnm3529¬AD÷1611630000¬ADE÷1611630000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611638928¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷nc128qEB¬WU÷portland-trail-blazers¬GRA÷0¬AG÷122¬BA÷24¬BC÷36¬BE÷31¬BG÷31¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷Qm0673TH¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷125¬BB÷34¬BD÷35¬BF÷25¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷YT6lr4Qq¬AD÷1611626400¬ADE÷1611626400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611634462¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷xW3Ne6U5¬WU÷chicago-bulls¬GRA÷0¬AG÷103¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷26¬BG÷27¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷l67RfQqC¬WV÷boston-celtics¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷119¬BB÷33¬BD÷27¬BF÷31¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷ralu5RXd¬AD÷1611624600¬ADE÷1611624600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611633646¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷65pmCREn¬WU÷dallas-mavericks¬GRA÷0¬AG÷113¬BA÷31¬BC÷27¬BE÷36¬BG÷19¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷K8liBoUh¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷117¬BB÷38¬BD÷32¬BF÷22¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷d8FMnpIS¬AD÷1611622800¬ADE÷1611622800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611632085¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷r94JdnFa¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷115¬BB÷34¬BD÷31¬BF÷22¬BH÷28¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷4I5FcSag¬WU÷cleveland-cavaliers¬GRA÷0¬AG÷108¬BA÷23¬BC÷35¬BE÷31¬BG÷19¬AW÷1¬~AA÷EqQHmQ2M¬AD÷1611621000¬ADE÷1611621000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611629371¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷dh27alVt¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷98¬BA÷15¬BC÷26¬BE÷29¬BG÷28¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷zq1Bb8pm¬WV÷miami-heat¬GRB÷0¬AH÷85¬BB÷21¬BD÷24¬BF÷26¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷SSR9knY9¬AD÷1611619200¬ADE÷1611619200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611628293¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷bamlfgg1¬WU÷detroit-pistons¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷119¬BA÷34¬BC÷30¬BE÷25¬BG÷30¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷xjnhgD87¬WV÷philadelphia-76ers¬GRB÷0¬AH÷104¬BB÷23¬BD÷27¬BF÷25¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷htjcIK0p¬AD÷1611619200¬ADE÷1611619200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611628701¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷IJvnb9y7¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷129¬BA÷33¬BC÷37¬BE÷28¬BG÷31¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷dAwjcTjD¬WV÷toronto-raptors¬GRB÷0¬AH÷114¬BB÷30¬BD÷30¬BF÷37¬BH÷17¬AW÷1¬~AA÷zgRDl6mG¬AD÷1611619200¬ADE÷1611619200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611627970¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷jgzzIdo8¬WU÷orlando-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷117¬BA÷19¬BC÷36¬BE÷32¬BG÷30¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷4dvvHG0E¬WV÷charlotte-hornets¬GRB÷0¬AH÷108¬BB÷30¬BD÷24¬BF÷22¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷lxT5jSI3¬AD÷1611543600¬ADE÷1611543600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611552673¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷jZmpeZwe¬WV÷new-york-knicks¬GRB÷0¬AH÷113¬BB÷24¬BD÷26¬BF÷27¬BH÷36¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷CrktdFOl¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷116¬BA÷37¬BC÷33¬BE÷19¬BG÷27¬AW÷1¬~AA÷hAZdhlli¬AD÷1611536400¬ADE÷1611536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611544977¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷8n023cWE¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷129¬BA÷32¬BC÷34¬BE÷28¬BG÷35¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷nwa62HoL¬WV÷atlanta-hawks¬GRB÷0¬AH÷115¬BB÷15¬BD÷32¬BF÷36¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷v7oFT4Bj¬AD÷1611536400¬ADE÷1611536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611544183¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷0Mdf5J12¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷121¬BA÷23¬BC÷25¬BE÷37¬BG÷36¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷vDeb4wH8¬WV÷washington-wizards¬GRB÷0¬AH÷101¬BB÷26¬BD÷21¬BF÷30¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷tW5vz7YM¬AD÷1611532800¬ADE÷1611532800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611541199¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷MaDy495S¬WV÷cleveland-cavaliers¬GRB÷0¬AH÷103¬BB÷21¬BD÷30¬BF÷27¬BH÷25¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷r9EX4kjM¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷141¬BA÷38¬BC÷35¬BE÷41¬BG÷27¬AW÷1¬~AA÷0GnBUpdp¬AD÷1611532800¬ADE÷1611532800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611541312¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷n53Bc7rd¬WU÷orlando-magic¬GRA÷0¬AG÷104¬BA÷29¬BC÷29¬BE÷28¬BG÷18¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷pjMEdRc2¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷107¬BB÷24¬BD÷26¬BF÷24¬BH÷33¬AW÷1¬~~
298
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/se/basket/usa/nba/¬ZX÷04USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZXF÷04USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Sj6hsOuj¬AD÷1611622800¬ADE÷1611622800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷rT6VgpaI¬WU÷memphis-grizzlies¬GRA÷0¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷MJ5Zh4EO¬WV÷sacramento-kings¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷6s5dtred¬AD÷1611626400¬ADE÷1611626400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷AZbHHmiP¬WU÷new-orleans-pelicans¬GRA÷0¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷CroqD7at¬WV÷san-antonio-spurs¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷S4oReNfq¬AD÷1611792000¬ADE÷1611792000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷jDtzNrT4¬WU÷charlotte-hornets¬GRA÷0¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷2mpvM2rB¬WV÷indiana-pacers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷6epVfsAk¬AD÷1611792000¬ADE÷1611792000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷z1rnKtDN¬WV÷detroit-pistons¬GRB÷0¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷dAqrLMcH¬WU÷cleveland-cavaliers¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷lKZZg1Pe¬AD÷1611792000¬ADE÷1611792000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷6qZHEKzo¬WV÷sacramento-kings¬GRB÷0¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷4zmjJ0ST¬WU÷orlando-magic¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷2NwvgLv2¬AD÷1611793800¬ADE÷1611793800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷YkR3xOSi¬WV÷brooklyn-nets¬GRB÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷KnNaw4Do¬WU÷atlanta-hawks¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷GQRLH4H2¬AD÷1611793800¬ADE÷1611793800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷63PBz2c4¬WV÷denver-nuggets¬GRB÷0¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷SCQ7yrrb¬WU÷miami-heat¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷fHQPGOW8¬AD÷1611793800¬ADE÷1611793800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷hKNJYuSG¬WV÷los-angeles-lakers¬GRB÷0¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷ETOFZLCA¬WU÷philadelphia-76ers¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷WWl1HvGj¬AD÷1611793800¬ADE÷1611793800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷lIuyLWrK¬WV÷milwaukee-bucks¬GRB÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷ARtXLCTD¬WU÷toronto-raptors¬GRA÷0¬AM÷Spelar hemmamatcher på en annan arena - Amalie Arena.¬AW÷1¬~AA÷zTsNFrnF¬AD÷1611795600¬ADE÷1611795600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷nsNNXasN¬WU÷memphis-grizzlies¬GRA÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷0pRRWJdT¬WV÷chicago-bulls¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷8ttVDMGR¬AD÷1611797400¬ADE÷1611797400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷OM4qk1Cc¬WV÷boston-celtics¬GRB÷0¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷pW5ujsci¬WU÷san-antonio-spurs¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷EJtRE21L¬AD÷1611799200¬ADE÷1611799200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷dGCcRcKj¬WV÷washington-wizards¬GRB÷0¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷IPDgSw5p¬WU÷new-orleans-pelicans¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷p2Xd9tPr¬AD÷1611799200¬ADE÷1611799200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷Iq4mlLR3¬WU÷phoenix-suns¬GRA÷0¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷GUMjmusA¬WV÷oklahoma-city-thunder¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷SQM180vk¬AD÷1611799200¬ADE÷1611799200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷nHqOUWQr¬WV÷dallas-mavericks¬GRB÷0¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷AiMfnadG¬WU÷utah-jazz¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷6HL57Kge¬AD÷1611802800¬ADE÷1611802800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷fsmWSAee¬WV÷minnesota-timberwolves¬GRB÷0¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷GjlSTjtk¬WU÷golden-state-warriors¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷EsPD5bO7¬AD÷1611878400¬ADE÷1611878400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷f1wQlhIE¬WV÷los-angeles-clippers¬GRB÷0¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷GAvMkY28¬WU÷miami-heat¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷ziQ96v91¬AD÷1611882000¬ADE÷1611882000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷27jvRlQ7¬WV÷los-angeles-lakers¬GRB÷0¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷l4nzSUA1¬WU÷detroit-pistons¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷SM60T1GE¬AD÷1611887400¬ADE÷1611887400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷C0S3sAAl¬WV÷portland-trail-blazers¬GRB÷0¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷bcOarjer¬WU÷houston-rockets¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷Gn3dUs18¬AD÷1611889200¬ADE÷1611889200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷tIyYnWnR¬WV÷golden-state-warriors¬GRB÷0¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷2RxUmCXK¬WU÷phoenix-suns¬GRA÷0¬AW÷1¬~
290
reklam
reklam
Notisinställningar
Notiserna har blockerats av din webbläsare
Inställningar
Språk: Svenska
Mörkt tema
NBA live på Scoreboard.com. Denna sida är om NBA 2020/2021, (Basket/USA). Om du söker resultat för andra tävlingar med namnet NBA,välj din sport i toppmenyn eller i kategorierna (land) till vänster.
Följ NBA 2020/2021 för live resultat, slutresultat, matcher och tabellställningar! Live scores på Scoreboard.com: Här hittar du livescore, quarter- och slutresultat och matchhistorik poäng för poäng i matchdetaljer. Därtill erbjuder Scoreboard.com startuppställningar, statistik (antal 2- och 3 poängförsök, frikast, skottprocent, returer, turnovers, steals, personliga fouls) och spelarstatistik från alla stora basketligor Tabellställningar: Scoreboard.com erbjuder hemma/borta/totala NBA 2020/2021 ställningar och form (senaste 5 matcherna) tabeller.
Visa fler