Furth (Nogomet, Nemčija). Furth rezultati v živo, končni rezultati, razporedi
Oglas
Oglas
Oglas
Priljubljene
Naj rezultati
Nogomet
Tenis
Košarka
Hokej
Kolesarstvo
Am. nogomet
Avs. nogomet
Badminton
Bandy
Baseball
Boks
E-športi
Floorball
Futsal
Golf
Hokej
Hokej na travi
Kabaddi
Kolesarstvo
Konjske dirke
Košarka
Kriket
MMA
Moto šport
Namizni tenis
Netball
Nogom. na mivki
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Pesäpallo
Pikado
Rokomet
Rugby
Rugby League
Snooker
Tenis
Vaterpolo
Zimski športi
Oglas
Oglas
Oglas
Nogomet
Nemčija
Furth
Stadion:
Sportpark Ronhof Thomas Sommer
(Fürth)
Kapaciteta:
16 626
Povzetek
Novice
Rezultati
Razpored
Lestvica
Prestopi
Postava
Loading...
Zadnji rezultati
Pokaži več tekem
Spored
Pokaži več tekem
2. Bundesliga
Pokal DFB
Skupno
Vratarji
#
Ime
Leta
MIN
40
Urbig Jonas
20
30
2700
0
0
3
0
Branilci
#
Ime
Leta
MIN
2
Asta Simon
23
30
2492
2
4
5
0
17
Giesselmann Niko
32
8
506
0
0
1
0
5
Haddadi Oussama
32
25
1431
0
1
2
0
27
Itter Gian-Luca
25
15
1243
0
0
1
0
18
Meyerhofer Marco
28
18
875
0
0
2
0
3
Mhamdi Oualid
20
8
190
0
0
1
0
4
Michalski Damian
25
28
1975
3
0
4
0
Vezisti
#
Ime
Leta
MIN
21
Calhanoglu Kerim
21
11
326
0
1
0
0
14
Consbruch Jomaine
22
20
708
1
0
1
0
33
Dietz Maximilian
22
29
2303
0
0
7
0
23
Jung Gideon
29
25
2059
1
1
8
0
13
Kiomourtzoglou Orestis
25
7
288
0
0
2
0
36
Muller Philipp
20
4
146
0
0
1
0
7
Srbeny Dennis
30
29
759
1
3
2
0
22
Wagner Robert
20
28
2285
3
4
5
1
Napadalci
#
Ime
Leta
MIN
37
Green Julian
28
24
2088
4
4
5
1
10
Hrgota Branimir
31
30
2647
10
5
5
0
19
Lemperle Tim
22
29
2113
4
5
2
0
16
Petkov Lukas
23
26
938
1
0
2
0
34
Pfaffenrot Denis
19
4
40
0
0
0
0
20
Popp Leander
18
6
37
0
0
0
0
30
Sieb Armindo
21
30
1972
11
1
3
0
Trener
#
Ime
Leta
Zorniger Alexander
56
Vratarji
#
Ime
Leta
MIN
40
Urbig Jonas
20
1
90
0
0
0
0
Branilci
#
Ime
Leta
MIN
2
Asta Simon
23
2
174
0
0
0
0
5
Haddadi Oussama
32
1
90
0
0
0
0
27
Itter Gian-Luca
25
1
90
0
0
1
0
18
Meyerhofer Marco
28
1
90
0
0
0
0
4
Michalski Damian
25
2
159
0
0
1
0
15
Schlicke Ben
18
1
46
0
0
0
0
Vezisti
#
Ime
Leta
MIN
14
Consbruch Jomaine
22
2
23
0
0
0
0
33
Dietz Maximilian
22
2
135
0
0
1
0
23
Jung Gideon
29
2
68
0
0
1
0
13
Kiomourtzoglou Orestis
25
1
69
0
0
0
0
7
Srbeny Dennis
30
2
101
0
0
0
0
22
Wagner Robert
20
1
90
0
0
0
0
Napadalci
#
Ime
Leta
MIN
37
Green Julian
28
2
180
0
0
0
0
10
Hrgota Branimir
31
2
180
1
0
0
0
19
Lemperle Tim
22
2
87
0
1
1
0
16
Petkov Lukas
23
2
31
0
0
0
0
30
Sieb Armindo
21
2
109
1
0
0
0
Trener
#
Ime
Leta
Zorniger Alexander
56
Vratarji
#
Ime
Leta
MIN
1
Korber Nils
27
0
0
0
0
0
0
25
Schaffran Leon
25
0
0
0
0
0
0
40
Urbig Jonas
20
31
2790
0
0
3
0
Branilci
#
Ime
Leta
MIN
2
Asta Simon
23
32
2666
2
4
5
0
17
Giesselmann Niko
32
8
506
0
0
1
0
5
Haddadi Oussama
32
26
1521
0
1
2
0
27
Itter Gian-Luca
25
16
1333
0
0
2
0
18
Meyerhofer Marco
28
19
965
0
0
2
0
3
Mhamdi Oualid
20
8
190
0
0
1
0
4
Michalski Damian
25
30
2134
3
0
5
0
15
Schlicke Ben
18
1
46
0
0
0
0
Vezisti
#
Ime
Leta
MIN
31
Angleberger Devin
21
0
0
0
0
0
0
21
Calhanoglu Kerim
21
11
326
0
1
0
0
14
Consbruch Jomaine
22
22
731
1
0
1
0
33
Dietz Maximilian
22
31
2438
0
0
8
0
23
Jung Gideon
29
27
2127
1
1
9
0
13
Kiomourtzoglou Orestis
25
8
357
0
0
2
0
Littig Robin
21
0
0
0
0
0
0
36
Muller Philipp
20
4
146
0
0
1
0
Napflein Lukas
18
0
0
0
0
0
0
29
Prib Edgar
34
0
0
0
0
0
0
7
Srbeny Dennis
30
31
860
1
3
2
0
22
Wagner Robert
20
29
2375
3
4
5
1
Napadalci
#
Ime
Leta
MIN
Bornschein Ricky
24
0
0
0
0
0
0
37
Green Julian
28
26
2268
4
4
5
1
10
Hrgota Branimir
31
32
2827
11
5
5
0
19
Lemperle Tim
22
31
2200
4
6
3
0
16
Petkov Lukas
23
28
969
1
0
2
0
34
Pfaffenrot Denis
19
4
40
0
0
0
0
20
Popp Leander
18
6
37
0
0
0
0
30
Sieb Armindo
21
32
2081
12
1
3
0
Trener
#
Ime
Leta
Zorniger Alexander
56
Oglas
Oglas