Nogomet, Romunija: Romunski pokal ženske 2019/2020 rezultati v živo, razporedi, lestvice

Nogomet Romunija

Romunski pokal ženske
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ROMUNIJA: Romunski pokal ženske¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷Romunija¬ZC÷n39SWt5q¬ZD÷p¬ZE÷UJj5jpEH¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/si/nogomet/romunija/romunski-pokal-zenske/¬ZX÷00Romunija 008munija0080000000001000Romunski pok021ženske000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romunija¬~AA÷rmdLwyt1¬AD÷1574251200¬ADE÷1574251200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coltea Brasov Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Coltea Brasov Ž¬JA÷Yg76cJm3¬WU÷coltea-brasov¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei Ž¬JB÷SG6Adw39¬WV÷vasas-odorhei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷7¬BD÷3¬~AA÷tGmS07sc¬AD÷1574244000¬ADE÷1574244000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nicu Gane Falticeni Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ČIL¬AE÷Nicu Gane Falticeni Ž¬JA÷0jW9SblT¬WU÷nicu-gane-falticeni¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului Ž¬JB÷IVIyOIdp¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷xAePxee7¬AD÷1573398000¬ADE÷1573398000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carmen Bucuresti Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti Ž¬JA÷675EecIF¬WU÷carmen-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷CSS¬AF÷CSS Targoviste Ž¬JB÷zsAIfHXL¬WV÷css-targoviste¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷8U38twdr¬AD÷1573390800¬ADE÷1573390800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷CSM Targu Mures Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAN¬AF÷Alba Iulia Ž¬JB÷I9Bssb3M¬WV÷alba-iulia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷HAS¬AE÷CSM Targu Mures Ž¬JA÷CWAotIIS¬WU÷csm-targu-mures¬AG÷0¬~AA÷zJ0tw4kj¬AD÷1573380000¬ADE÷1573380000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Activ Slobozia Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Activ Slobozia Ž¬JA÷KCUgWtk4¬WU÷activ-slobozia¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bukarešta Ž¬JB÷EZTcV04A¬WV÷fairplay-bukaresta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬BB÷8¬BD÷5¬~AA÷E9apxO4d¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Pascani Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IAS¬AE÷CSM Pascani Ž¬JA÷hQS1UKJG¬WU÷csm-pascani¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CSN¬AF÷Navobi Iasi Ž¬JB÷MaX5TvZM¬WV÷cs-navobi-iasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷nL2CucBl¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Csikszereda Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda Ž¬JA÷EucDyxRq¬WU÷csikszereda¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VUL¬AF÷Vulpitele Galbene Roman Ž¬JB÷rF1Hzdtj¬WV÷vulpitele-galbene-roman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷hfByvpzp¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dream Team Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAI¬AE÷Dream Team Ž¬JA÷EFRoY2Ki¬WU÷dream-team¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷Universitatea Alexandria Ž¬JB÷8xRkXMZc¬WV÷universitatea-alexandria¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬~AA÷GYuub5RF¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Gherla Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Gherla Ž¬JA÷Aq8ZrKY9¬WU÷olimpia-gherla¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAI¬AF÷Baia Mare Ž¬JB÷467wrvlG¬WV÷independenta-baia-mare¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷15¬BB÷9¬BD÷6¬~AA÷K6nWaRd3¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpic Star Cluj Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpic Star Cluj Ž¬JA÷WYMuNxCj¬WU÷olimpic-star-cluj¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAS¬AF÷Piros Security Ž¬JB÷pxBNoMli¬WV÷piros-security¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬~AA÷jkwC0bmE¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Onix Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNG¬AF÷Universitatea Galati Ž¬JB÷vwadmZPe¬WV÷universitatea-galati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷9¬BB÷7¬BD÷2¬WM÷POL¬AE÷Onix Ž¬JA÷pGahlFAk¬WU÷atletic-onix¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷UuxGaI2K¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zimbrul Tulcea Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIM¬AE÷Zimbrul Tulcea Ž¬JA÷ITc0ngu2¬WU÷zimbrul-tulcea¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SNC¬AF÷SN Constanta Ž¬JB÷pznrBxI2¬WV÷sn-constanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷11¬BB÷4¬BD÷7¬~AA÷4dcHvHQf¬AD÷1573300800¬ADE÷1573300800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banat Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷Politehnica Timisoara Ž¬JB÷M50LZFed¬WV÷politehnica-timisoara¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BAN¬AE÷Banat Ž¬JA÷z9l3baYd¬WU÷banat¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷8¬BC÷5¬~AA÷GYJ9rQRS¬AD÷1573218000¬ADE÷1573218000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletic Drobeta Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUC¬AF÷Luceafarul Filiasi Ž¬JB÷zPSsZr5o¬WV÷luceafarul-filiasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷EKI¬AE÷Atletic Drobeta Ž¬JA÷n9ZaAaSp¬WU÷atletic-drobeta¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷2VyyaoC9¬AD÷1573214400¬ADE÷1573214400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bihor Ž¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIH¬AE÷Bihor Ž¬JA÷OS9Rpt4c¬WU÷united-bihor¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Becicherecu Mic Ž¬JB÷Wh9Vq0J3¬WV÷fortuna-becicherecu-mic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ROMUNIJA: Romunski pokal ženske¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷Romunija¬ZC÷n39SWt5q¬ZD÷p¬ZE÷UJj5jpEH¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/si/nogomet/romunija/romunski-pokal-zenske/¬ZX÷00Romunija 008munija0080000000001000Romunski pok021ženske000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romunija¬~AA÷rHRCfkTe¬AD÷1583053200¬ADE÷1583053200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alba Iulia Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Alba Iulia Ž¬JA÷IBKEc318¬WU÷alba-iulia¬WN÷HAS¬AF÷Piros Security Ž¬JB÷GdwIdNGE¬WV÷piros-security¬~AA÷806BFj5L¬AD÷1583053200¬ADE÷1583053200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baia Mare Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Cluj Ž¬JB÷6TGc900K¬WV÷olimpia-cluj¬WM÷BAI¬AE÷Baia Mare Ž¬JA÷SxIgAtoE¬WU÷independenta-baia-mare¬~AA÷SpmrAUSr¬AD÷1583053200¬ADE÷1583053200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banat Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banat Ž¬JA÷WY6X2bwl¬WU÷banat¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Becicherecu Mic Ž¬JB÷AP5y2Ihf¬WV÷fortuna-becicherecu-mic¬~AA÷U977GWkF¬AD÷1583053200¬ADE÷1583053200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carmen Bucuresti Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti Ž¬JA÷MuV7nwg7¬WU÷carmen-bucuresti¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bukarešta Ž¬JB÷0WTBoc8D¬WV÷fairplay-bukaresta¬~AA÷zm83HCz9¬AD÷1583053200¬ADE÷1583053200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luceafarul Filiasi Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUC¬AE÷Luceafarul Filiasi Ž¬JA÷EFRalaOf¬WU÷luceafarul-filiasi¬WN÷UNI¬AF÷Universitatea Alexandria Ž¬JB÷SIV3mJw1¬WV÷universitatea-alexandria¬~AA÷M7QGg9r2¬AD÷1583053200¬ADE÷1583053200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Navobi Iasi Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSN¬AE÷Navobi Iasi Ž¬JA÷AJxMesWK¬WU÷cs-navobi-iasi¬WN÷VUL¬AF÷Vulpitele Galbene Roman Ž¬JB÷lAyQf1oR¬WV÷vulpitele-galbene-roman¬~AA÷Qy1GEAKR¬AD÷1583053200¬ADE÷1583053200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SN Constanta Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SNC¬AE÷SN Constanta Ž¬JA÷0jG18KFQ¬WU÷sn-constanta¬WN÷UNG¬AF÷Universitatea Galati Ž¬JB÷xC7T3vOs¬WV÷universitatea-galati¬~AA÷OC4aIhL2¬AD÷1583053200¬ADE÷1583053200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vasas Odorhei Ž¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAS¬AE÷Vasas Odorhei Ž¬JA÷t2TijLgr¬WU÷vasas-odorhei¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului Ž¬JB÷KhSeku9l¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬~
8
Nastavitve opomnikov
Opomnike je blokiral brskalnik
Nastavitve
Jezik: Slovenščina
Romunski pokal ženske v živo na Scoreboard.com. Ta stran je o Romunski pokal ženske 2019/2020, (Nogomet/Romunija). Če iščete rezultate drugega turnirja z imenom Romunski pokal ženske, izberite šport na vrhu menija ali kategorijo (država) na levi strani.
Sledi Romunski pokal ženske 2019/2020 za rezultate v živo, končne rezultate, razporede in lestvice! Rezultati v živo na Scoreboard.com: Tukaj boste v zavihku podrobnosti tekme našli strelce golov, rumene/rdeče kartone, postave in zamenjave. Poleg tega Scoreboard.com nudi tudi druge statistike (posest žoge, strele na gol, strele v okvir gola, proste strele, udarce iz kota, prepovedane položaje in prekrške), komentarje v živo in video vrhunce iz naj nogometnih lig. Lestvice: Scoreboard.com ponuja domače/gostujoče/skupne Romunski pokal ženske 2019/2020 lestvice, formo (zadnjih 5 tekem), več/manj golov in lestvico naj strelcev.
Pokaži več