Jégkorong, Oroszország: KHL 2016/2017 élő eredmények, meccsek, tabellák

Jégkorong » Oroszország » KHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷OU7NkrPb¬ZD÷t¬ZE÷zRxBgq3O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000153000KHL 003......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷hGMsyF0B¬AD÷1480701600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Slovan Bratislava¬AX÷1¬AV÷1480704059|;1480704095|;1480704115|;1480707831|;1480707853|;1480709209|;1480710223|;1480710240|¬BX÷-1¬WM÷SLO¬AE÷Slovan Bratislava¬WU÷slovan-bratislava¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Novokuznyeck¬WV÷metallurg-novokuznyeck¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AiHnzZFH¬AD÷1480699800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Dinamo Riga¬AX÷1¬AV÷1480701022|;1480704776|;1480704841|;1480705141|;1480707753|;1480708908|;1480713755|CN:d,EE:d,FI:d,LV:d,LT:d,NO:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬WU÷dinamo-riga¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MH5WwHGh¬AD÷1480696200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Dinamo Minszk¬AX÷1¬AV÷1480697930|;1480703742|;1480703764|;1480705774|;1480732958|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minszk¬WU÷dinamo-minszk¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬WV÷szalavat-ufa¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y1UjkB71¬AD÷1480696200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Moszkva¬AX÷1¬AV÷1480698415|;1480701561|;1480701889|;1480703827|;1480703847|;1480704866|;1480713624|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬WU÷dinamo-moszkva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vgGRvc1n¬AD÷1480696200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vityaz Podolszk¬AX÷1¬AV÷1480698146|;1480702121|;1480704195|;1480704213|;1480705795|;1480705815|¬BX÷-1¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬WU÷vityaz-podolszk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬WV÷barisz-asztana¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pxYflVM7¬AD÷1480694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬AX÷1¬AV÷1480695550|;1480695800|;1480698563|;1480698582|;1480701367|;1480701771|;1480703566|;1480703581|;1480713602|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷02HNuwnt¬AD÷1480615200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medvescak Zagreb¬AX÷1¬AV÷1480616040|;1480616337|;1480617115|;1480621263|;1480623793|;1480692537|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷MED¬AE÷Medvescak Zagreb¬WU÷medvescak-zagreb¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬WV÷avangard-omszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EDaGXufJ¬AD÷1480609800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Jokerit Helsinki¬AX÷1¬AV÷1480611459|;1480617070|;1480618242|;1480692527|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬WU÷jokerit-helsinki¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬WV÷traktor-cseljabinszk¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jwunjihe¬AD÷1480608000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ak Barsz Kazany¬AX÷1¬AV÷1480610119|;1480610370|;1480613284|;1480617985|;1480620426|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Ak Barsz Kazany¬WU÷ak-barsz-kazany¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SOC¬AF÷HK Szocsi¬WV÷hk-szocsi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CntriXxk¬AD÷1480608000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬AX÷1¬AV÷1480608906|;1480609254|;1480610623|;1480610641|;1480610812|;1480611559|;1480613107|;1480613639|;1480616620|;1480617620|;1480617939|;1480713720|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WN÷NOV¬AF÷Nyizsnyij Novgorod¬WV÷nyizsnyij-novgorod¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷NYE¬AE÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷1¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rDyvhDNr¬AD÷1480604400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lada¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷TOG¬AE÷Lada¬WU÷lada-togliatti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷SZP¬AF÷Szpartak Moszkva¬WV÷szpartak-moszkva¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pY7ayOff¬AD÷1480591800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunlun¬AX÷1¬AV÷1480594271|;1480594287|;1480595533|;1480596024|;1480597658|;1480598637|;1480599963|;1480600628|;1480614823|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬WU÷red-star-kunlun¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬WV÷szka-szentpetervar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t4kCdgFR¬AD÷1480584600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Admiral Vlagyivosztok¬AX÷1¬AV÷1480588703|;1480588723|;1480589735|;1480614871|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vlagyivosztok¬WU÷vlagyivosztok¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬WV÷severstal-cherepovets¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bu07cZaL¬AD÷1480584600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amur Habarovszk¬AX÷1¬AV÷1480586653|;1480588872|;1480591845|;1480614840|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬WU÷amur-habarovszk¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CSZ¬AF÷CSZKA Moszkva¬WV÷cszka-moszkva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Gd2OqnmE¬AD÷1480530600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slovan Bratislava¬AX÷1¬AV÷1480532070|;1480532655|;1480534960|;1480537475|;1480537510|;1480539074|;1480539896|¬BX÷-1¬WM÷SLO¬AE÷Slovan Bratislava¬WU÷slovan-bratislava¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬WV÷szibir-novoszibirszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OM5WsQHQ¬AD÷1480528800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medvescak Zagreb¬AX÷1¬AV÷1480529500|;1480538023|;1480538071|;1480538210|;1480539086|¬BX÷-1¬WM÷MED¬AE÷Medvescak Zagreb¬WU÷medvescak-zagreb¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Novokuznyeck¬WV÷metallurg-novokuznyeck¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z1PyMre7¬AD÷1480523400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Moszkva¬AX÷1¬AV÷1480531389|;1480531414|;1480531613|;1480554913|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬WU÷dinamo-moszkva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬WV÷barisz-asztana¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jFdaaeV8¬AD÷1480523400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vityaz Podolszk¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬WU÷vityaz-podolszk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ua6Sr62K¬AD÷1480521600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Riga¬AX÷1¬AV÷1480522140|;1480525743|;1480529358|¬BX÷-1¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬WU÷dinamo-riga¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬WV÷szalavat-ufa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pxd3bFpF¬AD÷1480521600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬AX÷1¬AV÷1480529904|;1480554924|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1480740368
533
fixtures
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷OU7NkrPb¬ZD÷t¬ZE÷zRxBgq3O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000153000KHL 003......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷xWKtCYEE¬AD÷1480748400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Admiral Vlagyivosztok¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vlagyivosztok¬WU÷vlagyivosztok¬WN÷CSZ¬AF÷CSZKA Moszkva¬WV÷cszka-moszkva¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷buMxDEa8¬AD÷1480748400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amur Habarovszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬WU÷amur-habarovszk¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬WV÷szka-szentpetervar¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷KQ6MTWho¬AD÷1480757400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunlun¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬WU÷red-star-kunlun¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬WV÷severstal-cherepovets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/hu\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷f7FoBhUK¬AD÷1480770000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lada¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOG¬AE÷Lada¬WU÷lada-togliatti¬WN÷NOV¬AF÷Nyizsnyij Novgorod¬WV÷nyizsnyij-novgorod¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷jw1H5Wir¬AD÷1480773600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ak Barsz Kazany¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SZP¬AF÷Szpartak Moszkva¬WV÷szpartak-moszkva¬WM÷BAR¬AE÷Ak Barsz Kazany¬WU÷ak-barsz-kazany¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷YcEkACqR¬AD÷1480773600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYE¬AE÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬WN÷SOC¬AF÷HK Szocsi¬WV÷hk-szocsi¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷l6UEZMt4¬AD÷1480780800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slovan Bratislava¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLO¬AE÷Slovan Bratislava¬WU÷slovan-bratislava¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬WV÷avangard-omszk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pYNNX0BG¬AD÷1480860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Minszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minszk¬WU÷dinamo-minszk¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷n5fQ3AMf¬AD÷1480860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Moszkva¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬WU÷dinamo-moszkva¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷IoMVVvtT¬AD÷1480860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit Helsinki¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬WU÷jokerit-helsinki¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬WV÷szalavat-ufa¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷bu4bRblp¬AD÷1480860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬WV÷barisz-asztana¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷4t5L4j7l¬AD÷1480860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬WU÷vityaz-podolszk¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷xW22QI3j¬AD÷1480863600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riga¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬WU÷dinamo-riga¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬WV÷traktor-cseljabinszk¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷KW7X1li7¬AD÷1480930200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Admiral Vlagyivosztok¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vlagyivosztok¬WU÷vlagyivosztok¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬WV÷szka-szentpetervar¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QegU2Uy1¬AD÷1480930200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amur Habarovszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬WV÷severstal-cherepovets¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬WU÷amur-habarovszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pYqgmtB3¬AD÷1480937400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunlun¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬WU÷red-star-kunlun¬WN÷CSZ¬AF÷CSZKA Moszkva¬WV÷cszka-moszkva¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bN6y186D¬AD÷1480941000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szibir Novoszibirszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SZI¬AE÷Szibir Novoszibirszk¬WU÷szibir-novoszibirszk¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Novokuznyeck¬WV÷metallurg-novokuznyeck¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1480740368
337

Oroszország

Észak- és Közép-Amerika

Európa

Ausztrália és Óceánia

Más versenysorozatok