Jégkorong, Oroszország: KHL 2016/2017 élő eredmények, meccsek, tabellák

Jégkorong » Oroszország » KHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷OU7NkrPb¬ZD÷t¬ZE÷zRxBgq3O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000153000KHL 003......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷AkbpWdge¬AD÷1484757000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ak Barsz Kazany¬AX÷1¬AV÷1484758623|;1484759229|;1484760462|;1484761677|;1484761680|;1484762271|;1484762897|;1484762899|;1484763507|;1484766191|;1484767152|¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Ak Barsz Kazany¬WU÷ak-barsz-kazany¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬WV÷szalavat-ufa¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IF1hUzO7¬AD÷1484757000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Moszkva¬AX÷1¬AV÷1484762058|¬BX÷-1¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬WU÷dinamo-moszkva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CSZ¬AF÷CSZKA Moszkva¬WV÷cszka-moszkva¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vP2lVG81¬AD÷1484757000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vityaz Podolszk¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬WU÷vityaz-podolszk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷TOG¬AF÷Lada¬WV÷lada-togliatti¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WbatXxvk¬AD÷1484748000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬AX÷1¬AV÷1484750083|;1484750089|;1484752531|;1484753147|;1484755232|;1484756961|;1484757408|;1484757411|;1484766224|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬WV÷avangard-omszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dKRUcL0e¬AD÷1484740800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metallurg Novokuznyeck¬AX÷1¬AV÷1484742770|;1484746430|;1484748249|;1484748252|;1484748867|;1484749471|¬BX÷-1¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬WV÷barisz-asztana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Novokuznyeck¬WU÷metallurg-novokuznyeck¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ITSQb1ok¬AD÷1484676000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medvescak Zagreb¬AX÷1¬AV÷1484677308|;1484678750|;1484682048|;1484684605|;1484685269|¬BX÷-1¬WM÷MED¬AE÷Medvescak Zagreb¬WU÷medvescak-zagreb¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z5wMasWr¬AD÷1484670600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szpartak Moszkva¬AX÷1¬AV÷1484671743|;1484674570|;1484677692|¬BX÷-1¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬WU÷szpartak-moszkva¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬WV÷slovan-bratislava¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lzAyYIOr¬AD÷1484661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Traktor Cseljabinszk¬AX÷1¬AV÷1484670579|¬BX÷-1¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Cseljabinszk¬WU÷traktor-cseljabinszk¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y946wu1L¬AD÷1484584200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Moszkva¬AX÷1¬AV÷1484587138|;1484593822|;1484594444|;1484661976|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬WU÷dinamo-moszkva¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BAR¬AF÷Ak Barsz Kazany¬WV÷ak-barsz-kazany¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SW3AxaGR¬AD÷1484582400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬AX÷1¬AV÷1484583505|;1484583507|;1484584718|;1484584720|;1484587757|;1484590798|;1484661963|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TOG¬AF÷Lada¬WV÷lada-togliatti¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bqnf4NNR¬AD÷1484573400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Barisz Asztana¬AX÷1¬AV÷1484575578|;1484577401|;1484578022|;1484578024|;1484578620|;1484579242|;1484582889|;1484611661|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬WV÷szalavat-ufa¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷BAR¬AE÷Barisz Asztana¬WU÷barisz-asztana¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4Mnj538L¬AD÷1484566200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kunlun¬AX÷1¬AV÷1484567656|;1484568277|;1484568279|;1484573135|;1484575587|;1484575590|;1484581851|CN:d,EE:d,FI:d,LV:d,LT:d,NO:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬WU÷red-star-kunlun¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬WV÷dinamo-riga¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QVmn6qgF¬AD÷1484559000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Admiral Vlagyivosztok¬AX÷1¬AV÷1484560333|;1484560335|;1484560944|;1484561555|;1484563385|;1484564609|;1484565212|;1484567659|¬BX÷-1¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vlagyivosztok¬WU÷vlagyivosztok¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minszk¬WV÷dinamo-minszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pKWl7Pw9¬AD÷1484559000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amur Habarovszk¬AX÷1¬AV÷1484563381|;1484564605|;1484564607|;1484566432|;1484567052|;1484611636|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬WU÷amur-habarovszk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷JOK¬AF÷Jokerit Helsinki¬WV÷jokerit-helsinki¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6TXp85O2¬AD÷1484497800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slovan Bratislava¬AX÷1¬AV÷1484503405|;1484503421|;1484506440|;1484506456|;1484506477|;1484633184|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷SLO¬AE÷Slovan Bratislava¬WU÷slovan-bratislava¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷biCgtsH2¬AD÷1484488800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬AX÷1¬AV÷1484494688|;1484496146|;1484497467|;1484633233|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Novokuznyeck¬WV÷metallurg-novokuznyeck¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬WU÷severstal-cherepovets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xrBcu1W8¬AD÷1484488800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SZKA Szentpétervár¬AX÷1¬AV÷1484490176|;1484493692|;1484494453|;1484494527|;1484494505|;1484497367|;1484497384|;1484497407|;1484633164|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷SZK¬AE÷SZKA Szentpétervár¬WU÷szka-szentpetervar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬WV÷szibir-novoszibirszk¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WpK7IwPe¬AD÷1484481600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬AX÷1¬AV÷1484484394|;1484483777|;1484486965|;1484487985|;1484491658|;1484570114|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷1¬WN÷NOV¬AF÷Nyizsnyij Novgorod¬WV÷nyizsnyij-novgorod¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷plOBHcv2¬AD÷1484479800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Traktor Cseljabinszk¬AX÷1¬AV÷1484483699|;1484483723|;1484484842|;1484485878|;1484488062|;1484500294|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Cseljabinszk¬WU÷traktor-cseljabinszk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷SZP¬AF÷Szpartak Moszkva¬WV÷szpartak-moszkva¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1484785994
737
fixtures
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷OU7NkrPb¬ZD÷t¬ZE÷zRxBgq3O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000153000KHL 003......000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷KKuygK08¬AD÷1484818200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amur Habarovszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬WU÷amur-habarovszk¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vlagyivosztok¬WV÷vlagyivosztok¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷YNquhvGE¬AD÷1484834400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AVT¬AE÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WU÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷QJ78zCps¬AD÷1484834400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬WV÷avangard-omszk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷QgWYduG1¬AD÷1484834400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Cseljabinszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Cseljabinszk¬WU÷traktor-cseljabinszk¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun¬WV÷red-star-kunlun¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷4pVxdaV7¬AD÷1484841600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYE¬AE÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬WV÷slovan-bratislava¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷4A6CZVam¬AD÷1484841600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WV÷lokomotiv-jaroszlavl¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷6k9LKr88¬AD÷1484841600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬WU÷severstal-cherepovets¬WN÷MED¬AF÷Medvescak Zagreb¬WV÷medvescak-zagreb¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷IPCPJ2NE¬AD÷1484843400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Minszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minszk¬WU÷dinamo-minszk¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬WV÷dinamo-riga¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pMN9YkFg¬AD÷1484843400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬WU÷hk-szocsi¬WN÷SZP¬AF÷Szpartak Moszkva¬WV÷szpartak-moszkva¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷CnCTIMxL¬AD÷1484843400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SZKA Szentpétervár¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SZK¬AE÷SZKA Szentpétervár¬WU÷szka-szentpetervar¬WN÷JOK¬AF÷Jokerit Helsinki¬WV÷jokerit-helsinki¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷OCMDX9Ua¬AD÷1485183600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lada¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Novokuznyeck¬WV÷metallurg-novokuznyeck¬WM÷TOG¬AE÷Lada¬WU÷lada-togliatti¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hhEUTRTO¬AD÷1485187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IZLHWTq6¬AD÷1485187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYE¬AE÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬WV÷szibir-novoszibirszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rHgvlVEt¬AD÷1485187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬WV÷severstal-cherepovets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E1FQU7EI¬AD÷1485189000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Moszkva¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬WV÷traktor-cseljabinszk¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬WU÷dinamo-moszkva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QuqqmkUn¬AD÷1485189000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬WU÷hk-szocsi¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬WV÷szka-szentpetervar¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t87ChB6P¬AD÷1485189000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szpartak Moszkva¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬WU÷szpartak-moszkva¬WN÷CSZ¬AF÷CSZKA Moszkva¬WV÷cszka-moszkva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WxQLVmaC¬AD÷1485189000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬WU÷vityaz-podolszk¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬WV÷szalavat-ufa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WWh0D00r¬AD÷1485250200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Admiral Vlagyivosztok¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vlagyivosztok¬WU÷vlagyivosztok¬WN÷MED¬AF÷Medvescak Zagreb¬WV÷medvescak-zagreb¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jwBXHthR¬AD÷1485250200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amur Habarovszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬WU÷amur-habarovszk¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬WV÷slovan-bratislava¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ANi4CKFl¬AD÷1485275400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Minszk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minszk¬WU÷dinamo-minszk¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4pi8BvVf¬AD÷1485275400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit Helsinki¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬WV÷barisz-asztana¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬WU÷jokerit-helsinki¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ImeCAbp1¬AD÷1485279000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riga¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬WU÷dinamo-riga¬WN÷JUG¬AF÷Jugra Hanti-Manszijszk¬WV÷jugra-hanti-manszijszk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hu\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/hu\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1484785994
133

Oroszország

Észak- és Közép-Amerika

Európa

Ausztrália és Óceánia

Más versenysorozatok