Futbolas, Bulgarija: Bulgarijos Taurė 2017/2018 rezultatai gyvai, susitikimai

Futbolas » Bulgarija » Bulgarijos Taurė » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷BULGARIJA: Bulgarijos Taurė¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgarija¬ZC÷OITit0Rh¬ZD÷p¬ZE÷GI3V9HdN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/bulgarija/bulgarijos-taure/¬ZX÷00Bulgarija 009garija0070000000169000Bulgarijos T016 Taurė000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgarija¬~AA÷jVMPFBcL¬AD÷1505836800¬ADE÷1505836800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Botev Galabovo¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Botev Galabovo¬WU÷botev-galabovo¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬WV÷levski¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xSILGirF¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Neftochimic Burgas¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAF¬AE÷Neftochimic Burgas¬WU÷neftocimikas-burgas¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TSA¬AF÷Tsarsko Selo¬WV÷tsarsko-selo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷r5JHHXS8¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nesebar¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofia¬WV÷cska-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷NES¬AE÷Nesebar¬WU÷nesebar¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷W2FFaKl7¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevlievo¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEV¬AE÷Sevlievo¬WU÷sevlievo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BER¬AF÷Beroe¬WV÷beroe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AgEJbv4D¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokol Markovo¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokol Markovo¬WU÷sokol-markovo¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬WV÷dunav-ruse¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nBc2NNtE¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vihren¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIH¬AE÷Vihren¬WU÷vihren¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEP¬AF÷Septemvri Sofia¬WV÷septemvri-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1505861285
6
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BULGARIJA: Bulgarijos Taurė¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgarija¬ZC÷OITit0Rh¬ZD÷p¬ZE÷GI3V9HdN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/bulgarija/bulgarijos-taure/¬ZX÷00Bulgarija 009garija0070000000169000Bulgarijos T016 Taurė000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgarija¬~AA÷YgCUEVCR¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botev Vratsa¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VRA¬AE÷Botev Vratsa¬WU÷botev-vratsa¬WN÷PIR¬AF÷Pirin Blagoevgrad¬WV÷pirin-blagoevgradas¬AN÷n¬~AA÷z3bdAkLr¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chernomorets Balchik¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia¬WV÷slavia-sofia¬WM÷CHE¬AE÷Chernomorets Balchik¬WU÷chernomorets-balchik¬AN÷n¬~AA÷UwDa99zk¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Sofia¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOF¬AE÷Lok. Sofia¬WU÷lok-sofija¬WN÷VER¬AF÷Vereya¬WV÷vereya¬AN÷n¬~AA÷8UB38Tke¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montana¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montana¬WU÷montana¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AN÷n¬~AA÷jg187m51¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pomorie¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ETA¬AF÷Etar¬WV÷etar-veliko-tarnovo¬WM÷POM¬AE÷Pomorie¬WU÷pomorie¬AN÷n¬~AA÷4d5C67K7¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Strumska Slava¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strumska Slava¬WU÷strumska-slava¬WN÷SOZ¬AF÷Sozopol¬WV÷sozopol¬AN÷n¬~AA÷IagfVjc8¬AD÷1505923200¬ADE÷1505923200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Litex Lovech¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬WN÷BIS¬AF÷Bistritsa¬WV÷bistritsa¬AN÷n¬~AA÷ERn3TURK¬AD÷1505998800¬ADE÷1505998800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oboriste¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBO¬AE÷Oboriste¬WU÷oboriste-panagjuriste¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬AN÷n¬~AA÷djhbUACE¬AD÷1506004200¬ADE÷1506004200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maritsa Plovdiv¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritsa Plovdiv¬WU÷maritsa-plovdivas¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬WV÷lok-plovdivas¬AN÷n¬~AA÷hIo7SlsR¬AD÷1506013200¬ADE÷1506013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Gorna¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Lok. Gorna¬WU÷gorna¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬WV÷botevas-plovdivas¬AN÷n¬~~
1
1505861285
10

Bulgarija

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Afrika

Kitos varžybos