Futbolas, Izraelis: Stato Taurė 2016/2017 rezultatai gyvai, susitikimai

Futbolas » Izraelis » Stato Taurė » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷IZRAELIS: Stato Taurė¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Izraelis¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/izraelis/stato-taure/¬ZX÷00Izraelis 008raelis0030000000153000Stato Taurė 011 Taurė000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷QoSWJ839¬AD÷1483899300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IRO¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷i-ramat-hasharon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬WU÷h-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷WOSSKll3¬AD÷1483813800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Jerusalem¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jerusalem¬WU÷jeruzales-beitaras¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hYTOLUYd¬AD÷1483806600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Bnei Lod¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷m-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GGptcodd¬AD÷1483799400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Haifa¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa¬WU÷m-haifa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petač Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6se63mJS¬AD÷1483704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitaras Šimšonas T.A.¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beitaras Šimšonas T.A.¬WU÷beitar-shimshon-t-a¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷H. Nazareth¬WV÷hapoel-natzrat-illit¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷r3nYb7Rq¬AD÷1483704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Afula¬WV÷hapoel-afula¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xQoxbRtj¬AD÷1483704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷M. Netanija¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NET¬AE÷M. Netanija¬WU÷m-netanya¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel I. R. Lezion¬WV÷hapoel-i-r-lezion¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷x27g6kZ9¬AD÷1483700400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷H. Hod Hasharon¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Hod Hasharon¬WU÷hapoel-hod-hasharon¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬WV÷smona¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OI514T3M¬AD÷1483700400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hapoel Iksal Imad¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Iksal Imad¬WU÷hapoel-iksal-imad¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ASH¬AF÷Ašdodas¬WV÷ashdod¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pS6c59lG¬AD÷1483700400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Ironi Kiryat¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷M. Ironi Kiryat¬WU÷m-ironi-kirijatas¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷h-ramat-gan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷GnJp8B4c¬AD÷1483638000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Byr Ševa¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEE¬AE÷H. Byr Ševa¬WU÷h-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MAC¬AF÷M. Tzur Shalom¬WV÷maccabi-tzur-shalom¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bB8k7VJ3¬AD÷1483638000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Raanana¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Raanana¬WU÷hapoel-raanana¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷AKE¬AF÷Akei Nazaretas¬WV÷akei-nazareth¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ltRbp8Cj¬AD÷1483637700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷H. Akko¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Jehuda¬WV÷bnei-yehuda¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷HAP¬AE÷H. Akko¬WU÷h-akko¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷2qFt9iki¬AD÷1483637700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Shaarayim¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Shaarayim¬WU÷maccabi-shaarayim¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BNE¬AF÷Sakhnin¬WV÷sakhninas¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷AkSfolcp¬AD÷1483637400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashkelon¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Ashkelon¬WU÷h-ashkelon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Jaffa¬WV÷maccabi-jaffa¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷fu9Q2GSH¬AD÷1483637400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Haifa¬ER÷1/16-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Haifa¬WU÷h-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷Kfar Kasem¬WV÷kfar-kasem¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷IJZGrCF1¬AD÷1482346800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Herzlija¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HER¬AE÷M. Herzlija¬WU÷m-herzliya¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Afula¬WV÷hapoel-afula¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷UgwLsWU7¬AD÷1482339600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Katamon¬WV÷hapoel-katamon¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷IRO¬AE÷Ramat Hasharon¬WU÷i-ramat-hasharon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AN÷n¬~
1
1484943967
30
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAELIS: Stato Taurė¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Izraelis¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/izraelis/stato-taure/¬ZX÷00Izraelis 008raelis0030000000153000Stato Taurė 011 Taurė000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷UZvUnf73¬AD÷1485277200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Haifa¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Haifa¬WU÷h-haifa¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel I. R. Lezion¬WV÷hapoel-i-r-lezion¬AN÷n¬~AA÷Q1YxoYyG¬AD÷1485277200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷h-ramat-gan¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷4hXtphiM¬AD÷1485277200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬WU÷h-tel-aviv¬WN÷PET¬AF÷M. Petač Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷8QwYoEM9¬AD÷1485284100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Byr Ševa¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEE¬AE÷H. Byr Ševa¬WU÷h-beer-sheva¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬WV÷smona¬AN÷n¬~AA÷bFWpqC6S¬AD÷1485363600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashkelon¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Ashkelon¬WU÷h-ashkelon¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Jehuda¬WV÷bnei-yehuda¬AN÷n¬~AA÷OxxMlGxi¬AD÷1485363600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Raanana¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Raanana¬WU÷hapoel-raanana¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷m-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷zDuQmzhc¬AD÷1485370500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ašdodas¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ašdodas¬WU÷ashdod¬WN÷BEI¬AF÷Beitaras Šimšonas T.A.¬WV÷beitar-shimshon-t-a¬AN÷n¬~AA÷zyOCvWEq¬AD÷1485370500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Jerusalem¬ER÷1/8-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BNE¬AF÷Sakhnin¬WV÷sakhninas¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jerusalem¬WU÷jeruzales-beitaras¬AN÷n¬~
1
1484943967
8

Izraelis

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Afrika

Kitos varžybos