Futbolas, Izraelis: Stato Taurė 2016/2017 rezultatai gyvai, susitikimai

Futbolas » Izraelis » Stato Taurė » 2016/2017

results
1
1480964559
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAELIS: Stato Taurė¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Izraelis¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/izraelis/stato-taure/¬ZX÷00Izraelis 008raelis0030000000153000Stato Taurė 011 Taurė000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷WbeYjz8L¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷A.S. Holon¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOL¬AE÷A.S. Holon¬WU÷a-s-holon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷jqGZVYVe¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Haifa¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Haifa¬WU÷beitar-haifa¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Shaaraim¬WV÷maccabi-shaarayim¬AN÷n¬~AA÷zX1Phdw9¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Asi Gilboa¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Iksal Imad¬WV÷hapoel-iksal-imad¬WM÷HAP¬AE÷H. Asi Gilboa¬WU÷hapoel-asi-gilboa¬AN÷n¬~AA÷dt3LgxO2¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bikat Hayarden¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Bikat Hayarden¬WU÷hapoel-bikat-hayarden¬WN÷MAC¬AF÷M. Ironi Kiryat¬WV÷m-ironi-kirijatas¬AN÷n¬~AA÷QLfxjfNR¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ihud Bnei Kfar Kara¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷H. Hod Hasharon¬WV÷hapoel-hod-hasharon¬WM÷IHU¬AE÷Ihud Bnei Kfar Kara¬WU÷ihud-bnei-kfar-kara¬AN÷n¬~AA÷IeiUiGhF¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Tzur Shalom¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷M. Tzur Shalom¬WU÷maccabi-tzur-shalom¬WN÷PET¬AF÷H. Petah Tikva¬WV÷h-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷p6y9pYpk¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MT Rahat¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MTR¬AE÷MT Rahat¬WU÷mt-rahat¬WN÷KFA¬AF÷Kfar Kasem¬WV÷kfar-kasem¬AN÷n¬~AA÷AkG75ZME¬AD÷1482255000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Bnei Lod¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬WN÷HKS¬AF÷Hapoel Kfar Shalem¬WV÷hapoel-kfar-shalem¬AN÷n¬~AA÷SUt4oEVr¬AD÷1482255300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel I. R. Lezion¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel I. R. Lezion¬WU÷hapoel-i-r-lezion¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Hadera¬WV÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷OdzDqh0e¬AD÷1482255600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷h-ramat-gan¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Kfar-Saba¬WV÷beitar-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷WbH36F78¬AD÷1482255900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Nazareth Illit¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Nazareth Illit¬WU÷hapoel-nazareth-illit¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬WV÷ironi-nesher¬AN÷n¬~AA÷UZEwVho2¬AD÷1482256200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Umm al-Fahm¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Umm al-Fahm¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Jaffa¬WV÷maccabi-jaffa¬AN÷n¬~AA÷UgwLsWU7¬AD÷1482339600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ramat Hasharon¬WU÷i-ramat-hasharon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Katamon¬WV÷hapoel-katamon¬AN÷n¬~AA÷IJZGrCF1¬AD÷1482346800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Herzlija¬ER÷1/32-finalis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HER¬AE÷M. Herzlija¬WU÷m-herzliya¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Afula¬WV÷hapoel-afula¬AN÷n¬~
1
1480964559
14

Izraelis

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Afrika

Kitos varžybos