Futbolas, Lenkija: III Lyga - Grupė II 2016/2017 rezultatai gyvai, susitikimai

Futbolas » Lenkija » III Lyga - Grupė II » 2016/2017

III Lyga - Grupė II 2016/2017
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷LENKIJA: III Lyga - Grupė II¬ZEE÷rs0FWPDe¬ZB÷154¬ZY÷Lenkija¬ZC÷EL5sUWLM¬ZD÷s¬ZE÷pKGvAFqS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_rs0FWPDe¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/lenkija/iii-lyga-grupe-ii/¬ZX÷00Lenkija 007enkija0060000000169000III Lyga - G019upė II000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Lenkija¬~AA÷QBVPhmnC¬AD÷1497790800¬ADE÷1497790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷B. Gdynia¬ER÷34 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDY¬AE÷B. Gdynia¬WU÷b-gdynia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Koszalin¬WV÷gwardia-koszalin¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6NnNi71I¬AD÷1497790800¬ADE÷1497790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chemik Bydgoszcz¬ER÷34 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYD¬AE÷Chemik Bydgoszcz¬WU÷chemik-bydgoszcz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷WDA¬AF÷Wda Swiecie¬WV÷wda-swiecie¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nLWLgTW5¬AD÷1497790800¬ADE÷1497790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elana Torun¬ER÷34 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Elana Torun¬WU÷elana-torun¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷JAR¬AF÷Jarocin¬WV÷jarocin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷bHZ8FAgP¬AD÷1497790800¬ADE÷1497790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gornik Konin¬ER÷34 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gornik Konin¬WU÷gornik-konin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KKS¬AF÷KKS Kalisz¬WV÷kks-kalisz¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zwRzBU1t¬AD÷1497790800¬ADE÷1497790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lesnik Rossa Manowo¬ER÷34 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LES¬AE÷Lesnik Rossa Manowo¬WU÷lesnik-rossa-manowo¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KLE¬AF÷Klekzev¬WV÷kleczew¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷pEoRjRGO¬AD÷1497790800¬ADE÷1497790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pogon Lebork¬ER÷34 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POG¬AE÷Pogon Lebork¬WU÷pogon-lebork¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PRZ¬AF÷Przodkowo¬WV÷przodkowo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷hbXHf9Ha¬AD÷1497790800¬ADE÷1497790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sroda¬ER÷34 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SRO¬AE÷Sroda¬WU÷polonia-sroda-wielkopol¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHW¬AF÷Chwaszczyno¬WV÷chwaszczyno¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷dWw9dVnm¬AD÷1497790800¬ADE÷1497790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swit Skolwin¬ER÷34 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swit Skolwin¬WU÷swit-skolwin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin II¬WV÷pogon-szczecin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷veTDek2g¬AD÷1497790800¬ADE÷1497790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vineta W.¬ER÷34 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznan 2¬WV÷lech¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷VIN¬AE÷Vineta W.¬WU÷vineta-wolin¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷nclZ2X9J¬AD÷1497531600¬ADE÷1497531600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chwaszczyno¬ER÷33 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHW¬AE÷Chwaszczyno¬WU÷chwaszczyno¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TOR¬AF÷Elana Torun¬WV÷elana-torun¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷YH6nuUHC¬AD÷1497531600¬ADE÷1497531600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwardia Koszalin¬ER÷33 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWA¬AE÷Gwardia Koszalin¬WU÷gwardia-koszalin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BYD¬AF÷Chemik Bydgoszcz¬WV÷chemik-bydgoszcz¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷phAjvlXI¬AD÷1497531600¬ADE÷1497531600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jarocin¬ER÷33 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAR¬AE÷Jarocin¬WU÷jarocin¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GDY¬AF÷B. Gdynia¬WV÷b-gdynia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷rTDZsWXg¬AD÷1497531600¬ADE÷1497531600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KKS Kalisz¬ER÷33 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KKS¬AE÷KKS Kalisz¬WU÷kks-kalisz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷LES¬AF÷Lesnik Rossa Manowo¬WV÷lesnik-rossa-manowo¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4xFVrCIm¬AD÷1497531600¬ADE÷1497531600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Klekzev¬ER÷33 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLE¬AE÷Klekzev¬WU÷kleczew¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SWI¬AF÷Swit Skolwin¬WV÷swit-skolwin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Qmmw2iPP¬AD÷1497531600¬ADE÷1497531600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lech Poznan 2¬ER÷33 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SRO¬AF÷Sroda¬WV÷polonia-sroda-wielkopol¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷LEC¬AE÷Lech Poznan 2¬WU÷lech¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷Iuu5cBXt¬AD÷1497531600¬ADE÷1497531600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pogon Szczecin II¬ER÷33 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POG¬AE÷Pogon Szczecin II¬WU÷pogon-szczecin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷VIN¬AF÷Vineta W.¬WV÷vineta-wolin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷048vsjm0¬AD÷1497531600¬ADE÷1497531600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Przodkowo¬ER÷33 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRZ¬AE÷Przodkowo¬WU÷przodkowo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Konin¬WV÷gornik-konin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ve7rtA26¬AD÷1497531600¬ADE÷1497531600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wda Swiecie¬ER÷33 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WDA¬AE÷Wda Swiecie¬WU÷wda-swiecie¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷POG¬AF÷Pogon Lebork¬WV÷pogon-lebork¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷CvzijfQD¬AD÷1497193200¬ADE÷1497193200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pogon Lebork¬ER÷32 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POG¬AE÷Pogon Lebork¬WU÷pogon-lebork¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Koszalin¬WV÷gwardia-koszalin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷YgOalYfQ¬AD÷1497178800¬ADE÷1497178800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lesnik Rossa Manowo¬ER÷32 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LES¬AE÷Lesnik Rossa Manowo¬WU÷lesnik-rossa-manowo¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PRZ¬AF÷Przodkowo¬WV÷przodkowo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1498183312
306
fixtures
1
1498183312
0

Lenkija

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Afrika

Kitos varžybos