Futbolas, Lenkija: III Lyga - Grupė II 2017/2018 rezultatai gyvai, susitikimai

Futbolas » Lenkija » III Lyga - Grupė II » 2017/2018

III Lyga - Grupė II 2017/2018
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷LENKIJA: III Lyga - Grupė II¬ZEE÷rs0FWPDe¬ZB÷154¬ZY÷Lenkija¬ZC÷KSuw1xHq¬ZD÷s¬ZE÷lt1bbH4D¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_rs0FWPDe¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/lenkija/iii-lyga-grupe-ii/¬ZX÷00Lenkija 007enkija0040000000169000III Lyga - G019upė II000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Lenkija¬~AA÷4I2e0GMe¬AD÷1502560800¬ADE÷1502560800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kotwica Kolobrzeg¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOT¬AE÷Kotwica Kolobrzeg¬WU÷kotwica-kolobrzeg¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TOR¬AF÷Elana Torun¬WV÷elana-torun¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷bHqnNwU8¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷B. Gdynia¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDY¬AE÷B. Gdynia¬WU÷b-gdynia¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KKS¬AF÷KKS Kalisz¬WV÷kks-kalisz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷CKNG7bUL¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Centra Ostrow Wielkopolski¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Centra Ostrow Wielkopolski¬WU÷centra-ostrow-wielkopolski¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin II¬WV÷pogon-szczecin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pCYvMACe¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KP Starogard Gdanski¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Konin¬WV÷gornik-konin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷STA¬AE÷KP Starogard Gdanski¬WU÷kp-starogard-gdanski¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷KQprOJE2¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Klekzev¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLE¬AE÷Klekzev¬WU÷kleczew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznan 2¬WV÷lech¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jBMK6IqS¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wierzyca¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wierzyca¬WU÷ks-wierzyca-pelplin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WDA¬AF÷Wda Swiecie¬WV÷wda-swiecie¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6sqjMcqF¬AD÷1502546400¬ADE÷1502546400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sroda¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SRO¬AE÷Sroda¬WU÷polonia-sroda-wielkopol¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JAR¬AF÷Jarocin¬WV÷jarocin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Ae3i1d7k¬AD÷1502528400¬ADE÷1502528400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Solec K.¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Solec K.¬WU÷unia-solec-kujawski¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GRY¬AF÷Gryfino¬WV÷gryfino¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IL6aazx2¬AD÷1502528400¬ADE÷1502528400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swit Skolwin¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swit Skolwin¬WU÷swit-skolwin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷PRZ¬AF÷Przodkowo¬WV÷przodkowo¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Sr6iFbkE¬AD÷1501945200¬ADE÷1501945200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Klekzev¬ER÷17 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KKS¬AF÷KKS Kalisz¬WV÷kks-kalisz¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KLE¬AE÷Klekzev¬WU÷kleczew¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~
1
1502957699
10
fixtures
SA÷1¬~ZA÷LENKIJA: III Lyga - Grupė II¬ZEE÷rs0FWPDe¬ZB÷154¬ZY÷Lenkija¬ZC÷KSuw1xHq¬ZD÷s¬ZE÷lt1bbH4D¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_rs0FWPDe¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/lenkija/iii-lyga-grupe-ii/¬ZX÷00Lenkija 007enkija0040000000169000III Lyga - G019upė II000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Lenkija¬~AA÷f7HwDg61¬AD÷1503136800¬ADE÷1503136800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gryfino¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRY¬AE÷Gryfino¬WU÷gryfino¬WN÷KOT¬AF÷Kotwica Kolobrzeg¬WV÷kotwica-kolobrzeg¬AN÷n¬~AA÷4IOQFeMr¬AD÷1503136800¬ADE÷1503136800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lech Poznan 2¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEC¬AE÷Lech Poznan 2¬WU÷lech¬WN÷GDY¬AF÷B. Gdynia¬WV÷b-gdynia¬AN÷n¬~AA÷xWMYDZje¬AD÷1503151200¬ADE÷1503151200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elana Torun¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Elana Torun¬WU÷elana-torun¬WN÷SWI¬AF÷Swit Skolwin¬WV÷swit-skolwin¬AN÷n¬~AA÷pnNSZGDE¬AD÷1503154800¬ADE÷1503154800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Centra Ostrow Wielkopolski¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Centra Ostrow Wielkopolski¬WU÷centra-ostrow-wielkopolski¬WN÷WIE¬AF÷Wierzyca¬WV÷ks-wierzyca-pelplin¬AN÷n¬~AA÷YcGsCDL7¬AD÷1503154800¬ADE÷1503154800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gornik Konin¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gornik Konin¬WU÷gornik-konin¬WN÷SOL¬AF÷Solec K.¬WV÷unia-solec-kujawski¬AN÷n¬~AA÷SdXbKyER¬AD÷1503154800¬ADE÷1503154800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KKS Kalisz¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KKS¬AE÷KKS Kalisz¬WU÷kks-kalisz¬WN÷SRO¬AF÷Sroda¬WV÷polonia-sroda-wielkopol¬AN÷n¬~AA÷O2XrLUR1¬AD÷1503154800¬ADE÷1503154800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wda Swiecie¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WDA¬AE÷Wda Swiecie¬WU÷wda-swiecie¬WN÷STA¬AF÷KP Starogard Gdanski¬WV÷kp-starogard-gdanski¬AN÷n¬~AA÷buOUEFyk¬AD÷1503158400¬ADE÷1503158400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Przodkowo¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRZ¬AE÷Przodkowo¬WU÷przodkowo¬WN÷KLE¬AF÷Klekzev¬WV÷kleczew¬AN÷n¬~AA÷pYsfLHbL¬AD÷1503219600¬ADE÷1503219600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Szczecin II¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POG¬AE÷Pogon Szczecin II¬WU÷pogon-szczecin¬WN÷JAR¬AF÷Jarocin¬WV÷jarocin¬AN÷n¬~AA÷6HaamzrE¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KKS Kalisz¬ER÷3 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAR¬AF÷Jarocin¬WV÷jarocin¬WM÷KKS¬AE÷KKS Kalisz¬WU÷kks-kalisz¬AN÷n¬~AA÷bg33TEjr¬AD÷1503500400¬ADE÷1503500400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Solec K.¬ER÷3 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Solec K.¬WU÷unia-solec-kujawski¬WN÷WDA¬AF÷Wda Swiecie¬WV÷wda-swiecie¬AN÷n¬~AA÷YBeGQCz1¬AD÷1503502200¬ADE÷1503502200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Klekzev¬ER÷3 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLE¬AE÷Klekzev¬WU÷kleczew¬WN÷TOR¬AF÷Elana Torun¬WV÷elana-torun¬AN÷n¬~AA÷SACXYzTK¬AD÷1503502200¬ADE÷1503502200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wierzyca¬ER÷3 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wierzyca¬WU÷ks-wierzyca-pelplin¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin II¬WV÷pogon-szczecin¬AN÷n¬~AA÷x6LQqE42¬AD÷1503504000¬ADE÷1503504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KP Starogard Gdanski¬ER÷3 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷KP Starogard Gdanski¬WU÷kp-starogard-gdanski¬WN÷CEN¬AF÷Centra Ostrow Wielkopolski¬WV÷centra-ostrow-wielkopolski¬AN÷n¬~AA÷6PgOOj5D¬AD÷1503504000¬ADE÷1503504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sroda¬ER÷3 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznan 2¬WV÷lech¬WM÷SRO¬AE÷Sroda¬WU÷polonia-sroda-wielkopol¬AN÷n¬~AA÷K8iCRhLf¬AD÷1503504000¬ADE÷1503504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swit Skolwin¬ER÷3 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swit Skolwin¬WU÷swit-skolwin¬WN÷GRY¬AF÷Gryfino¬WV÷gryfino¬AN÷n¬~AA÷SYfKPWk7¬AD÷1503507600¬ADE÷1503507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷B. Gdynia¬ER÷3 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRZ¬AF÷Przodkowo¬WV÷przodkowo¬WM÷GDY¬AE÷B. Gdynia¬WU÷b-gdynia¬AN÷n¬~AA÷xp27SY5l¬AD÷1503507600¬ADE÷1503507600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kotwica Kolobrzeg¬ER÷3 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOT¬AE÷Kotwica Kolobrzeg¬WU÷kotwica-kolobrzeg¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Konin¬WV÷gornik-konin¬AN÷n¬~AA÷x4MWURRn¬AD÷1503741600¬ADE÷1503741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lech Poznan 2¬ER÷4 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEC¬AE÷Lech Poznan 2¬WU÷lech¬WN÷JAR¬AF÷Jarocin¬WV÷jarocin¬AN÷n¬~AA÷CMEqSPB5¬AD÷1503756000¬ADE÷1503756000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gryfino¬ER÷4 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KLE¬AF÷Klekzev¬WV÷kleczew¬WM÷GRY¬AE÷Gryfino¬WU÷gryfino¬AN÷n¬~AA÷2B7dPNeO¬AD÷1503759600¬ADE÷1503759600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Centra Ostrow Wielkopolski¬ER÷4 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Centra Ostrow Wielkopolski¬WU÷centra-ostrow-wielkopolski¬WN÷SOL¬AF÷Solec K.¬WV÷unia-solec-kujawski¬AN÷n¬~AA÷tdJmRqRB¬AD÷1503759600¬ADE÷1503759600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gornik Konin¬ER÷4 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gornik Konin¬WU÷gornik-konin¬WN÷SWI¬AF÷Swit Skolwin¬WV÷swit-skolwin¬AN÷n¬~AA÷j7QzUosg¬AD÷1503759600¬ADE÷1503759600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Przodkowo¬ER÷4 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRZ¬AE÷Przodkowo¬WU÷przodkowo¬WN÷SRO¬AF÷Sroda¬WV÷polonia-sroda-wielkopol¬AN÷n¬~AA÷KnIiQ3tI¬AD÷1503759600¬ADE÷1503759600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wda Swiecie¬ER÷4 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WDA¬AE÷Wda Swiecie¬WU÷wda-swiecie¬WN÷KOT¬AF÷Kotwica Kolobrzeg¬WV÷kotwica-kolobrzeg¬AN÷n¬~AA÷j9PUrYJ8¬AD÷1503759600¬ADE÷1503759600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wierzyca¬ER÷4 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wierzyca¬WU÷ks-wierzyca-pelplin¬WN÷STA¬AF÷KP Starogard Gdanski¬WV÷kp-starogard-gdanski¬AN÷n¬~
1
1502957699
143

Lenkija

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Afrika

Kitos varžybos