Fotball, Uruguay: Primera Division 2016/2017 liveresultater, kampoppsett, tabeller

Fotball » Uruguay » Primera Division » 2016/2017

Primera Division
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷URUGUAY: Primera Division¬ZEE÷r9s6zO6P¬ZB÷201¬ZY÷Uruguay¬ZC÷GIPeymsd¬ZD÷p¬ZE÷6c1UVtIr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷201_r9s6zO6P¬ZJ÷2¬ZL÷/no/fotball/uruguay/primera-division/¬ZX÷00Uruguay 007ruguay0010000000153000Primera Divi016vision000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷EHJ2XVUG¬AD÷1481486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Nacional¬ER÷Runde 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Nacional¬WU÷club-nacional¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOS¬AF÷Boston River¬WV÷boston-river¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷S0HjzYpb¬AD÷1481486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danubio¬ER÷Runde 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool M.¬WV÷liverpool-m¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷DAN¬AE÷Danubio¬WU÷danubio¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷0EFbYBFA¬AD÷1481486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rampla Juniors¬ER÷Runde 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAM¬AE÷Rampla Juniors¬WU÷rampla-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WAN¬AF÷Wanderers¬WV÷wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zX7BV9aT¬AD÷1481400900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penarol¬ER÷Runde 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penarol¬WU÷penarol¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensor Sp.¬WV÷defensor-sp¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6FfwRT7p¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cerro CA¬ER÷Runde 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CER¬AE÷Cerro CA¬WU÷cerro-ca¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷APMoyEVi¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plaza Colonia¬ER÷Runde 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Plaza Colonia¬WU÷plaza-colonia¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUD¬AF÷Sud America¬WV÷sud-america¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷dt97WkpN¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Montevideo¬ER÷Runde 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Montevideo¬WU÷racing-montevideo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JUV¬AF÷Juventud¬WV÷juventud¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6iGfZi04¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Espanola¬ER÷Runde 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Villa Espanola¬WU÷villa-espanola¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FEN¬AF÷Fenix¬WV÷fenix¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0d4OWbv6¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Nacional¬ER÷Runde 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Nacional¬WU÷club-nacional¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JUV¬AF÷Juventud¬WV÷juventud¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WMaKXvPa¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensor Sp.¬ER÷Runde 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensor Sp.¬WU÷defensor-sp¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷RAC¬AF÷Racing Montevideo¬WV÷racing-montevideo¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IVZaDAwo¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fenix¬ER÷Runde 14¬AX÷0¬AV÷1480909578|¬BX÷-1¬WN÷DAN¬AF÷Danubio¬WV÷danubio¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷FEN¬AE÷Fenix¬WU÷fenix¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷WYNsxfGo¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liverpool M.¬ER÷Runde 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool M.¬WU÷liverpool-m¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Plaza Colonia¬WV÷plaza-colonia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷MBhXUx9I¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanderers¬ER÷Runde 14¬AX÷0¬AV÷1480909566|¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanderers¬WU÷wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷VIL¬AF÷Villa Espanola¬WV÷villa-espanola¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷vm3SVIgC¬AD÷1480793400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston River¬ER÷Runde 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston River¬WU÷boston-river¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷RAM¬AF÷Rampla Juniors¬WV÷rampla-juniors¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hW0GYK9g¬AD÷1480793400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Runde 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PEN¬AF÷Penarol¬WV÷penarol¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷A7BBZ0fm¬AD÷1480793400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sud America¬ER÷Runde 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Sud America¬WU÷sud-america¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CER¬AF÷Cerro CA¬WV÷cerro-ca¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1484658823
120
fixtures
1
1484658823
0

Uruguay

Nord- og mellom-Amerika

Sør-Amerika

Europa

Asia

Australia & Oseania

Afrika

Andre konkurranser