Basketbal, Izrael: Pohár 2020/2021 live výsledky, tabulka, rozlosování

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal Izrael

Pohár
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Pohár¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷Gfyb1Oko¬ZD÷p¬ZE÷KrYYEu5I¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/basketbal/izrael/pohar/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷Wdrmug7J¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elitzur Ashkelon¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷dIyCbmvm¬WV÷hapoel-eilat¬GRB÷0¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Ashkelon¬JA÷rFX7aTOt¬WU÷elitzur-ashkelon¬GRA÷0¬~AA÷8OdhJBp0¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Afula¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFU¬AE÷H. Afula¬JA÷pMS9ImEL¬WU÷h-afula¬GRA÷0¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷G4JuDRyq¬WV÷maccabi-haifa¬GRB÷0¬~AA÷E1clKiVg¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Kiryat Ata¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷EeXDH7TR¬WV÷hapoel-beer-sheva¬GRB÷0¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Kiryat Ata¬JA÷6VT5JTbF¬WU÷ironi-kiryat-ata¬GRA÷0¬~AA÷hjeLQghQ¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Ramat-Gan¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Acre¬JB÷0Ez4a87q¬WV÷hapoel-acre¬GRB÷0¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Ramat-Gan¬JA÷UVqY4UqM¬WU÷ironi-ramat-gan¬GRA÷0¬~AA÷pQiDSFND¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Kiryat Motzkin¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Motzkin¬JA÷dIoQ6jF9¬WU÷maccabi-kiryat-motzkin¬GRA÷0¬WN÷ELI¬AF÷Elitzor Netania¬JB÷z9pU5AUF¬WV÷elitzor-netania¬GRB÷0¬~AA÷zBbpLXFm¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HHM¬AF÷H. Hevel Modiin¬JB÷C8U1K9q9¬WV÷hapoel-hevel-modiin¬GRB÷0¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷0YQcLkU2¬WU÷ramat-hasharon¬GRA÷0¬~AA÷AmsivDMP¬AD÷1604595600¬ADE÷1604595600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elitzur Yavne¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷UVZJdR8a¬WV÷gilboa-galil¬GRB÷0¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Yavne¬JA÷juyGc7gg¬WU÷elitzur-yavne¬GRA÷0¬~AA÷bTeHRZxK¬AD÷1604595600¬ADE÷1604595600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Ramat Gan¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷v5Z7bSMk¬WV÷hapoel-tel-aviv¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Ramat Gan¬JA÷rZmx4laS¬WU÷hapoel-ramat-gan¬GRA÷0¬~AA÷rsk5G9UI¬AD÷1604597400¬ADE÷1604597400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Galil Elyon¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬JB÷jJ9vHefE¬WV÷hapoel-haifa¬GRB÷0¬WM÷GAL¬AE÷Galil Elyon¬JA÷CSAzIyu8¬WU÷galil-elyon¬GRA÷0¬~AA÷MR0dIVa6¬AD÷1604597400¬ADE÷1604597400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Raanana¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷OUMmB56e¬WV÷bnei-herzliya¬GRB÷0¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Raanana¬JA÷ARIqCoik¬WU÷maccabi-raanana¬GRA÷0¬~AA÷fasmMD0s¬AD÷1604943000¬ADE÷1604943000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷nVxGd6i2¬WV÷maccabi-tel-aviv¬GRB÷0¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷8vvCcnxd¬WU÷maccabi-ashdod¬GRA÷0¬~AA÷4jj1HkFC¬AD÷1605807000¬ADE÷1605807000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Hod Hasharon¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷drLe9qy8¬WV÷hapoel-holon¬GRB÷0¬WM÷MAN¬AE÷M. Hod Hasharon¬JA÷IiMiAPL1¬WU÷maccabi-hod-hasharon¬GRA÷0¬~
12
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Jazyk: Čeština
Tmavý režim
Pohár live na Scoreboard.com. Tato stránka je o soutěži Pohár 2020/2021, kategorie Basketbal/Izrael. Pokud hledáte live výsledky jiné soutěže s názvem Pohár, vyberte si prosím jiný sport v horním menu nebo kategorii v levém menu. Sledujte Pohár 2020/2021 livescore, live výsledky, konečné výsledky, rozlosování a tabulky.
Live výsledky na Scoreboard.com: můžete sledovat průběžné výsledky, výsledky čtvrtin i konečné výsledky. U vybraných soutěží i podrobné statistiky - počet 2- a 3-bodových pokusů, úspěšnost střelby, trestné hody, doskoky, ztráty/zisky míče, osobní chyby, průběh zápasu a hráčské statistiky.
Tabulky: Scoreboard.com poskytuje detailní tabulky soutěže Pohár 2020/2021: tabulky doma/venku/celkově a tabulku formy - posledních 5 zápasů.
Zobraz více