Basketbal, Izrael: Super League 2017/2018 live výsledky, tabulka, rozlosování

Basketbal » Izrael » Super League » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Super League¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷n7kFZb6O¬ZD÷p¬ZE÷vqDe6VST¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/basketbal/izrael/super-league/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0000000000179000Super League012League000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷fNXA1THI¬AD÷1526648400¬ADE÷1526648400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷32. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷IsCE688N¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷21¬BC÷23¬BE÷18¬BG÷19¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷zJ6J5SNT¬WV÷bnei-herzliya¬AH÷70¬BB÷15¬BD÷17¬BF÷23¬BH÷15¬~AA÷zFOHKjIt¬AD÷1526580300¬ADE÷1526580300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷32. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷QmZuNTh4¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷98¬BA÷19¬BC÷29¬BE÷13¬BG÷37¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷KOmqMm8A¬WV÷ironi-nes-ziona¬AH÷95¬BB÷30¬BD÷16¬BF÷24¬BH÷25¬~AA÷Y5xjPW9P¬AD÷1526579700¬ADE÷1526579700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷32. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷4YpXOkOi¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷26¬BC÷22¬BE÷12¬BG÷21¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷nczxO9wb¬WV÷hapoel-eilat¬AH÷76¬BB÷20¬BD÷20¬BF÷14¬BH÷22¬~AA÷UyOLJAXn¬AD÷1526573700¬ADE÷1526573700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jeruzalém¬ER÷32. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jeruzalém¬JA÷bFnmL7NG¬WU÷hapoel-jeruzalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷18¬BC÷27¬BE÷18¬BG÷18¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷tvxhKRxN¬WV÷maccabi-rishon¬AH÷75¬BB÷19¬BD÷26¬BF÷14¬BH÷16¬~AA÷YDWE0mXO¬AD÷1526573400¬ADE÷1526573400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷32. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷xSho1nWp¬WU÷maccabi-ashdod¬AG÷76¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷22¬BG÷21¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷jVtTPV8o¬WV÷ironi-nahariya¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷21¬BH÷21¬~AA÷00Y6292C¬AD÷1526573100¬ADE÷1526573100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷32. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷pUD68UwB¬WU÷gilboa-galil¬AG÷84¬BA÷20¬BC÷29¬BE÷20¬BG÷15¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷viDA7lgH¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷105¬BB÷20¬BD÷28¬BF÷27¬BH÷30¬~AA÷ncU23km6¬AD÷1526321100¬ADE÷1526321100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷31. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷jVKcAj9b¬WU÷maccabi-rishon¬AG÷73¬BA÷21¬BC÷19¬BE÷16¬BG÷17¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷YgA29AO4¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷11¬BD÷24¬BF÷29¬BH÷20¬~AA÷xKOHOaJE¬AD÷1526314500¬ADE÷1526314500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷31. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷vBZNcDPh¬WU÷ironi-nes-ziona¬AG÷92¬BA÷14¬BC÷19¬BE÷32¬BG÷27¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷YXYRdXva¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷98¬BB÷33¬BD÷24¬BF÷24¬BH÷17¬~AA÷d8yj6i3m¬AD÷1526314200¬ADE÷1526314200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷31. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷WQmXgVOH¬WU÷bnei-herzliya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬BA÷20¬BC÷19¬BE÷19¬BG÷20¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷QmmygkvO¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷64¬BB÷13¬BD÷17¬BF÷24¬BH÷10¬~AA÷4Yvb4VXa¬AD÷1526313900¬ADE÷1526313900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷31. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷CvMgBWgh¬WV÷maccabi-ashdod¬AH÷76¬BB÷15¬BD÷27¬BF÷16¬BH÷18¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷r5HkCCvn¬WU÷hapoel-eilat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷23¬BC÷18¬BE÷20¬BG÷21¬~AA÷Qstf5BIg¬AD÷1526232900¬ADE÷1526232900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷31. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬JA÷viiuh9gU¬WU÷ironi-nahariya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷97¬BA÷27¬BC÷26¬BE÷15¬BG÷29¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷4EIoDhPu¬WV÷hapoel-jeruzalem¬AH÷90¬BB÷34¬BD÷10¬BF÷21¬BH÷25¬~AA÷IHxn7Xms¬AD÷1526232600¬ADE÷1526232600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷31. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷hzkTfB9B¬WV÷gilboa-galil¬AH÷78¬BB÷17¬BD÷20¬BF÷17¬BH÷24¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷COXVeif5¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷20¬BC÷20¬BE÷22¬BG÷24¬~AA÷jDPJ3bsk¬AD÷1526044500¬ADE÷1526044500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷pdxH1MQQ¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷16¬BC÷21¬BE÷23¬BG÷22¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷QkKqctZs¬WV÷maccabi-rishon¬AH÷80¬BB÷27¬BD÷18¬BF÷10¬BH÷25¬~AA÷nuJS1xC1¬AD÷1526043600¬ADE÷1526043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷dlyefvJ0¬WU÷maccabi-haifa¬AG÷76¬BA÷9¬BC÷25¬BE÷24¬BG÷18¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷vDQagbY6¬WV÷ironi-nes-ziona¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷89¬BB÷20¬BD÷13¬BF÷27¬BH÷29¬~
3
1527239000
192
fixtures
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Super League¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷n7kFZb6O¬ZD÷p¬ZE÷vqDe6VST¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/basketbal/izrael/super-league/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0000000000179000Super League012League000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷Q3HUHl2a¬AD÷1527183600¬ADE÷1527183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷33. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷jDRRDPFj¬WU÷bnei-herzliya¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷SUAAx9hi¬WV÷maccabi-tel-aviv¬~AA÷CKJtFnnI¬AD÷1527183600¬ADE÷1527183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷33. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷YX0VXp7M¬WU÷hapoel-eilat¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷275ZW4MS¬WV÷gilboa-galil¬~AA÷4fGYG8H5¬AD÷1527183600¬ADE÷1527183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷33. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬JA÷6L9EyT7c¬WU÷ironi-nahariya¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷0r9IzmN3¬WV÷hapoel-tel-aviv¬~AA÷YTKxGSWB¬AD÷1527183600¬ADE÷1527183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷33. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷CICMZ6xA¬WU÷maccabi-haifa¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷fs2RYQiG¬WV÷hapoel-holon¬~AA÷fq9oE61O¬AD÷1527183600¬ADE÷1527183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷33. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷4Gi1SOUq¬WU÷maccabi-rishon¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷nus6Rrpj¬WV÷maccabi-ashdod¬~AA÷ruSPIUng¬AD÷1527183600¬ADE÷1527183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nes Ziona¬ER÷33. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷fstdJohT¬WU÷ironi-nes-ziona¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷CMSNE50p¬WV÷hapoel-jeruzalem¬~
3
1527239000
6

Izrael

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Austrálie a Oceánie

Ostatní soutěže