Basketbal, Izrael: Super League 2020/2021 live výsledky, tabulka, rozlosování

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal Izrael

Super League
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Super League¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷fXYE4Fif¬ZD÷p¬ZE÷nJ17TN5g¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/basketbal/izrael/super-league/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0000000000001000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷xOA2KNQB¬AD÷1604246400¬ADE÷1604246400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷I9aKLWpo¬WU÷hapoel-beer-sheva¬GRA÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷WCm2pGNo¬WV÷hapoel-jerusalem¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷Ct3FHLAU¬AD÷1604250000¬ADE÷1604250000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷b7mQvCiN¬WV÷ironi-nes-ziona¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷4plMuhxH¬WU÷hapoel-eilat¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷bwaBI1eO¬AD÷1604340300¬ADE÷1604340300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷jspItYMA¬WV÷gilboa-galil¬GRB÷0¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬JA÷dKpEsE74¬WU÷ironi-nahariya¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷8l6bL3B5¬AD÷1604340600¬ADE÷1604340600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Haifa¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷tl8hQCxU¬WV÷bnei-herzliya¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷H. Haifa¬JA÷nR8lRhNN¬WU÷hapoel-haifa¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷xKIp1Fbo¬AD÷1604764800¬ADE÷1604764800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷nVp6hCKe¬WV÷hapoel-holon¬GRB÷0¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷h8o2gh5k¬WU÷maccabi-rishon¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷negQZ2Qb¬AD÷1604772000¬ADE÷1604772000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷z7XcgB6G¬WV÷hapoel-eilat¬GRB÷0¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷6XSgfiiA¬WU÷maccabi-tel-aviv¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷l2vLx5tt¬AD÷1604854200¬ADE÷1604854200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷xbnUwW6T¬WU÷maccabi-haifa¬GRA÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷UkvdZkFp¬WV÷hapoel-beer-sheva¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷84fMzqBh¬AD÷1604854500¬ADE÷1604854500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷StUkeXy4¬WV÷hapoel-tel-aviv¬GRB÷0¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷YJUodDMc¬WU÷gilboa-galil¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷tIhUYMu5¬AD÷1604862000¬ADE÷1604862000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Jeruzalém¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷8KV5ikyT¬WV÷ironi-nahariya¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jeruzalém¬JA÷EcW1hVLM¬WU÷hapoel-jerusalem¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷ShwPyPen¬AD÷1604941500¬ADE÷1604941500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nes Ziona¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷MqRscg7i¬WV÷bnei-herzliya¬GRB÷0¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷8tw0Y9Uj¬WU÷ironi-nes-ziona¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷2cIPa52B¬AD÷1605115500¬ADE÷1605115500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷j7mRuZzj¬WV÷maccabi-rishon¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷dplNtFLq¬WU÷hapoel-beer-sheva¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷l49RIAk7¬AD÷1605115500¬ADE÷1605115500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷4n9cHHga¬WV÷gilboa-galil¬GRB÷0¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷dM9gIcvg¬WU÷maccabi-haifa¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷Sf8VHU4D¬AD÷1605115800¬ADE÷1605115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬JB÷x075FeOB¬WV÷hapoel-haifa¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷rw81Gy95¬WU÷hapoel-holon¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷fsANJjz1¬AD÷1605200400¬ADE÷1605200400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷O8BoKJ9t¬WU÷bnei-herzliya¬GRA÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷IVAkJwPn¬WV÷hapoel-eilat¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷4CiEtEsE¬AD÷1605200700¬ADE÷1605200700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷pQADDZhO¬WV÷ironi-nes-ziona¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷j3B9EFwI¬WU÷hapoel-tel-aviv¬GRA÷0¬AW÷1¬~
156
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Jazyk: Čeština
Tmavý režim
Super League live na Scoreboard.com. Tato stránka je o soutěži Super League 2020/2021, kategorie Basketbal/Izrael. Pokud hledáte live výsledky jiné soutěže s názvem Super League, vyberte si prosím jiný sport v horním menu nebo kategorii v levém menu. Sledujte Super League 2020/2021 livescore, live výsledky, konečné výsledky, rozlosování a tabulky.
Live výsledky na Scoreboard.com: můžete sledovat průběžné výsledky, výsledky čtvrtin i konečné výsledky. U vybraných soutěží i podrobné statistiky - počet 2- a 3-bodových pokusů, úspěšnost střelby, trestné hody, doskoky, ztráty/zisky míče, osobní chyby, průběh zápasu a hráčské statistiky.
Tabulky: Scoreboard.com poskytuje detailní tabulky soutěže Super League 2020/2021: tabulky doma/venku/celkově a tabulku formy - posledních 5 zápasů.
Zobraz více