Fotbal, Anglie: FA Trophy 2018/2019 live výsledky, tabulka, rozlosování

Fotbal » Anglie » FA Trophy » 2018/2019

results
1
1534560160
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLIE: FA Trophy - Kvalifikace¬ZEE÷QyiV55Xs¬ZB÷198¬ZY÷Anglie¬ZC÷lxs1KSyU¬ZD÷p¬ZE÷QsdHIPbF¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QyiV55Xs¬ZJ÷1¬ZL÷/cz/fotbal/anglie/fa-trophy/¬ZX÷00Anglie 006Anglie0190000000156000FA Trophy - 023fikace000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglie¬~AA÷f7H1DKQO¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashford Town¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEY¬AF÷Heybridge¬JB÷4tmSG6fs¬WV÷heybridge¬WM÷ASH¬AE÷Ashford Town¬JA÷baAaLnnQ¬WU÷ashford-town¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷6RIYJ4ss¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashford U.¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashford U.¬JA÷lj2TaEJk¬WU÷ashford-united¬WN÷HAY¬AF÷Haywards¬JB÷IP6XbYYe¬WV÷haywards-heath¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷b3ly1jy2¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atherton¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATH¬AE÷Atherton¬JA÷EksHq2Ti¬WU÷atherton-collieries¬WN÷RUN¬AF÷Runcorn Linnets¬JB÷dEWLrMrb¬WV÷runcorn-linnets¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷bLsCXNBt¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aveley¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVE¬AE÷Aveley¬JA÷lUlvE4v0¬WU÷aveley¬WN÷TOO¬AF÷Tooting & Mitcham¬JB÷65qqDOg6¬WV÷tooting-mitcham¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷AJFkGMt6¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barton¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KEM¬AF÷Kempston¬JB÷dzQ00oA0¬WV÷kempston¬WM÷BAR¬AE÷Barton¬JA÷2DQd1Rff¬WU÷barton¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷KUMxJOdm¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bedford¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BED¬AE÷Bedford¬JA÷dG5ybhl2¬WU÷bedford¬WN÷CHE¬AF÷Cheshunt¬JB÷bLqKMyR2¬WV÷cheshunt¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷6ooKV1tg¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackfield¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackfield¬JA÷hMoeAMwP¬WU÷blackfield¬WN÷HIG¬AF÷Highworth¬JB÷dfCyJEsP¬WV÷highworth¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷YX4B23C6¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bromsgrove¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Bromsgrove¬JA÷SMYomyzp¬WU÷bromsgrove¬WN÷COR¬AF÷Corby¬JB÷AoOjnekj¬WV÷corby¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷EiMtIrCg¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bury Town¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Bury Town¬JA÷COmOLet9¬WU÷bury-town¬WN÷HOR¬AF÷Horsham FC¬JB÷6omSKFeF¬WV÷horsham¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷08SJPZD2¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleethorpes¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Mossley¬JB÷4vzUt0DA¬WV÷mossley¬WM÷CLE¬AE÷Cleethorpes¬JA÷z5VPstb4¬WU÷cleethorpes¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷nH2a55Sm¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coleshill¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLS¬AE÷Coleshill¬JA÷l8eaduDc¬WU÷coleshill-town¬WN÷KID¬AF÷Kidsgrove Athletic¬JB÷rVf3eaS3¬WV÷kidsgrove-athletic¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷Mgs2PQJJ¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Didcot¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DID¬AE÷Didcot¬JA÷CA8k7dRF¬WU÷didcot¬WN÷THA¬AF÷Thamesmead¬JB÷6X7g6GtM¬WV÷thamesmead¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷bgoNOgT8¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Droylsden¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRO¬AE÷Droylsden¬JA÷rVYXuKSG¬WU÷droylsden¬WN÷WID¬AF÷Widnes¬JB÷QgOxuvrN¬WV÷widnes-fc¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷lAzPULea¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Evesham¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Evesham¬JA÷b3b3EYkt¬WU÷evesham¬WN÷MON¬AF÷Moneyfields¬JB÷hvD6Dh5n¬WV÷moneyfields¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷fmgK0ssJ¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Felixstowe & Walton¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEL¬AE÷Felixstowe & Walton¬JA÷GrFt9Id3¬WU÷felixstowe-walton¬WN÷GRA¬AF÷Grays¬JB÷YJ9o8xC9¬WV÷grays¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷Uu8f6oDs¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Glossop¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brighouse Town¬JB÷AHdecLci¬WV÷brighouse-town¬WM÷GLO¬AE÷Glossop¬JA÷YaDCYyLj¬WU÷glossop-north-end¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷KU073qc0¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loughborough Dyn.¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LGH¬AE÷Loughborough Dyn.¬JA÷ImmGhcCM¬WU÷loughborough-dynamo¬WN÷MAR¬AF÷Market Drayton¬JB÷QDnKiHRS¬WV÷market-drayton¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷Q7134Psf¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough Sports¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Sports¬JA÷dYb7fJsA¬WU÷peterborough-sports¬WN÷SUT¬AF÷Sutton Coldfield¬JB÷vclCgwcG¬WV÷sutton-coldfield-town¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷hrLpH2Ra¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Romford¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASR¬AE÷Romford¬JA÷rBAe3mQs¬WU÷romford¬WN÷GRE¬AF÷Great Wakering¬JB÷OMRh27ul¬WV÷great-wakering¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷KCkX1WLe¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield¬JA÷nqkVLbyo¬WU÷sheffield¬WN÷PRE¬AF÷Prescot¬JB÷0nwDprEo¬WV÷prescot-cables¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷SfnGWsRn¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slimbridge¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLI¬AE÷Slimbridge¬JA÷pdrmCr9C¬WU÷slimbridge¬WN÷WIN¬AF÷Winchester¬JB÷vJsiB2OI¬WV÷winchester-city¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷0pt6OpZP¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudbury¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury¬JA÷4IQd5zdS¬WU÷sudbury¬WN÷EGH¬AF÷Egham¬JB÷Aa3P0f4q¬WV÷egham-town¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷hGpRNDrF¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trafford¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Trafford¬JA÷xURtvbcT¬WU÷trafford¬WN÷COL¬AF÷Colne¬JB÷f9E8ZH5p¬WV÷colne¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷dCepx43P¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Uxbridge¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UXB¬AE÷Uxbridge¬JA÷GGjWFQ9m¬WU÷uxbridge¬WN÷CHA¬AF÷Chalfont St Peter¬JB÷AwjzFpPg¬WV÷chalfont-st-peter¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷lAEgFtdC¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Waltham Abbey¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAL¬AE÷Waltham Abbey¬JA÷AwU4a5P6¬WU÷waltham-abbey¬WN÷HAS¬AF÷Hastings¬JB÷h2J9bPvD¬WV÷hastings¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷rXDcE0BI¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whyteleafe¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHY¬AE÷Whyteleafe¬JA÷WhIDcqfJ¬WU÷whyteleafe¬WN÷BOW¬AF÷Bowers & Pitsea¬JB÷K8BeMSWJ¬WV÷bowers-pitsea¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷GdfG1NRC¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Witham¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIT¬AE÷Witham¬JA÷OlSfoF4d¬WU÷fc-witham-town¬WN÷COG¬AF÷Coggeshall Town¬JB÷xhGxAbsc¬WV÷coggeshall-town¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷vwjmCGq3¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AFC Totton¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFC¬AE÷AFC Totton¬JA÷0EwFTkwf¬WU÷afc-totton¬WN÷NOR¬AF÷North Leigh¬JB÷IkYJS9h0¬WV÷north-leigh¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷Yuackgxj¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aylesbury FC¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYL¬AE÷Aylesbury FC¬JA÷2JBlDUhD¬WU÷aylesbury-fc¬WN÷HER¬AF÷Herne Bay¬JB÷UPaWyEVD¬WV÷herne-bay¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷hMR5aw0c¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aylesbury Utd¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYL¬AE÷Aylesbury Utd¬JA÷CAjj4Z9r¬WU÷aylesbury-united¬WN÷MIL¬AF÷Mildenhall¬JB÷fZue3gPl¬WV÷mildenhall¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷xEqJyz8j¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barking¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barking¬JA÷MPqJBHH8¬WU÷barking¬WN÷HAY¬AF÷Hayes & Yeading¬JB÷2y1GAyXE¬WV÷hayes-yeading¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷KYIMeeaM¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bedfont Sports¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BED¬AE÷Bedfont Sports¬JA÷Egw1MYVQ¬WU÷bedfont-sports¬WN÷WHI¬AF÷Whitstable Town¬JB÷fmLTHhvr¬WV÷whitstable-town¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷6P5zpb0A¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belper Town¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belper Town¬JA÷z9LyavY2¬WU÷belper-town¬WN÷STA¬AF÷Stamford¬JB÷UVKubbm9¬WV÷stamford¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷bNpFxGhp¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berkhamsted¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berkhamsted¬JA÷UVdXmEP1¬WU÷berkhamsted-town¬WN÷SOU¬AF÷South Park¬JB÷rZpFCc22¬WV÷south-park¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷Kl7pBza9¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bideford¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bideford¬JA÷dtXNRT76¬WU÷bideford¬WN÷STR¬AF÷Street¬JB÷j3WRQmNC¬WV÷street¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷0niqDdUd¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brentwood¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷Brentwood¬JA÷S0u7VB8s¬WU÷brentwood¬WN÷MAR¬AF÷Marlow¬JB÷MNvBUVNm¬WV÷marlow¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷jwoT2C6k¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol MF¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol MF¬JA÷IDW6RKDN¬WU÷bristol-manor-farm¬WN÷PAU¬AF÷Paulton Rovers¬JB÷pz33QvTT¬WV÷paulton-rovers¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷l8NQfFES¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canvey Island¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canvey Island¬JA÷YwKXGCgl¬WU÷canvey-island¬WN÷CRA¬AF÷Cray¬JB÷S0JyGW8f¬WV÷cray¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷jZ2On0Gi¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clitheroe¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PON¬AF÷Pontefract¬JB÷vuF3IpJH¬WV÷pontefract-collieries¬WM÷CLI¬AE÷Clitheroe¬JA÷dGPbJQ3B¬WU÷clitheroe¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷nqR9bcF3¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunstable Town¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunstable Town¬JA÷YPva2Dve¬WU÷dunstable-town¬WN÷NOR¬AF÷Northwood¬JB÷2aq31Xg1¬WV÷northwood¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷bJUDcHU9¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Faversham¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAV¬AE÷Faversham¬JA÷tjr70i97¬WU÷faversham¬WN÷SIT¬AF÷Sittingbourne¬JB÷reMkPzn8¬WV÷sittingbourne¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷CnnP3hiq¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fleet Town¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLE¬AE÷Fleet Town¬JA÷p0YbTtqB¬WU÷fleet-town¬WN÷BAR¬AF÷Barnstaple¬JB÷vNX2S0bH¬WV÷barnstaple-town¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷CliXpvo4¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gresley¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Gresley¬JA÷OUuuadId¬WU÷gresley¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Town¬JB÷dIMXaKId¬WV÷newcastle-town¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷EVS10Jpi¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hythe Town¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HYT¬AE÷Hythe Town¬JA÷tSaK9enL¬WU÷hythe-town¬WN÷RUM¬AF÷Romania¬JB÷zkaO8F1R¬WV÷romania¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷pG4vqIFG¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chasetown¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chasetown¬JA÷t6OqcI2F¬WU÷chasetown¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Utd.¬JB÷OUDldxIL¬WV÷lincoln-utd¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷trbmsdpT¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chipstead¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chipstead¬JA÷Y33Okzek¬WU÷chipstead¬WN÷WEL¬AF÷Welwyn Garden¬JB÷GShTlfAe¬WV÷welwyn-garden¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷659d8YrS¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Larkhall¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAR¬AE÷Larkhall¬JA÷lYvjV2Eb¬WU÷larkhall¬WN÷THM¬AF÷Thame¬JB÷WdUfUMT4¬WV÷thame-united¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷h25h9ETL¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mangotsfield¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mangotsfield¬JA÷t8yrXOqn¬WU÷mangotsfield¬WN÷KID¬AF÷Kidlington¬JB÷AstnWrah¬WV÷kidlington¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷xWbKmt1o¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ossett¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSS¬AE÷Ossett¬JA÷OlCiLnZb¬WU÷ossett¬WN÷COL¬AF÷Colwyn Bay¬JB÷IPQfK6l5¬WV÷colwyn-bay¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷trKIdypG¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAM¬AF÷Ramsgate¬JB÷z3vcNEGK¬WV÷ramsgate¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix¬JA÷ttugOf1E¬WU÷phoenix-sports¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷MJOATxGT¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pickering Town¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STO¬AF÷Stocksbridge¬JB÷lWJvOlkt¬WV÷stocksbridge¬WM÷PIC¬AE÷Pickering Town¬JA÷CArZ25JU¬WU÷pickering-town¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷OSAxPdOp¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Skelmersdale¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKE¬AE÷Skelmersdale¬JA÷2ZNrN84n¬WU÷skelmersdale¬WN÷FRI¬AF÷Frickley¬JB÷pbDmMSJh¬WV÷frickley¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷SvfqrxVM¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soham¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHU¬AE÷Soham¬JA÷2LChedXR¬WU÷soham¬WN÷POH¬AF÷AFC Mansfield¬JB÷fD4KjGuq¬WV÷afc-mansfield¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷YchToKVc¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spalding United¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spalding United¬JA÷jHsX0Imp¬WU÷spalding-united¬WN÷CRT¬AF÷Carlton Town¬JB÷pvsy0x3j¬WV÷carlton-town¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷bu6lAfEF¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thatcham¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thatcham¬JA÷2wzWP7xJ¬WU÷thatcham¬WN÷CIR¬AF÷Cirencester¬JB÷2HxvY4Uu¬WV÷cirencester¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷nq31lDid¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Three Bridges¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THR¬AE÷Three Bridges¬JA÷8GbzyYpK¬WU÷three-bridges¬WN÷MOL¬AF÷Molesey¬JB÷juluzh0Q¬WV÷molesey¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷jH9hjZMq¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VCD Athletic¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAN¬AF÷Hanwell Town¬JB÷OSCpEAw7¬WV÷hanwell-town¬WM÷VCD¬AE÷VCD Athletic¬JA÷t4NuFjO0¬WU÷vcd-athletic¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~
1
1534560160
57

Anglie

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Austrálie a Oceánie

Afrika

Ostatní soutěže