Basketball, Israel: League Cup 2020 live resultater, stillinger, resultater

Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
League Cup
2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: League Cup¬ZEE÷nJKiW3gc¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷pjihPRsh¬ZD÷p¬ZE÷v9vUxqcP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_nJKiW3gc¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/basketball/israel/league-cup/¬ZX÷04Israel 006Israel0030000000001000League Cup 010ue Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷2oMuNZBq¬AD÷1609009200¬ADE÷1609009200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609016073¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷xCof6Za8¬WV÷hapoel-holon¬GRB÷0¬AH÷84¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷15¬BH÷21¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷O8cCsjN7¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷86¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷27¬BG÷19¬~AA÷0fHmCjCr¬AD÷1604257200¬ADE÷1604257200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604263945¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷r7a4LiiE¬WV÷maccabi-rishon¬GRB÷0¬AH÷72¬BB÷18¬BD÷15¬BF÷26¬BH÷13¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷U3BMd8ED¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷92¬BA÷32¬BC÷26¬BE÷15¬BG÷19¬~AA÷IVBhBARl¬AD÷1604167200¬ADE÷1604167200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604174656¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷jX2CJVLQ¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷89¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷14¬BH÷31¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷Mcb8KB6K¬WU÷hapoel-jerusalem¬GRA÷0¬AG÷85¬BA÷12¬BC÷25¬BE÷26¬BG÷22¬~AA÷KSF0Kh4p¬AD÷1603739700¬ADE÷1603739700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603746699¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬JB÷nBKxCdes¬WV÷hapoel-haifa¬GRB÷0¬AH÷74¬BB÷17¬BD÷22¬BF÷16¬BH÷19¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷fJSAGxmQ¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷83¬BA÷23¬BC÷24¬BE÷21¬BG÷15¬~AA÷vZXXOYeT¬AD÷1603731000¬ADE÷1603731000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603738286¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷GST6HIXJ¬WV÷gilboa-galil¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷30¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷13¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷2PuPhZfJ¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷88¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷23¬BG÷18¬~AA÷MoiGFabl¬AD÷1600971300¬ADE÷1600971300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600978091¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷dGQwPu47¬WV÷hapoel-eilat¬GRB÷0¬AH÷80¬BB÷22¬BD÷14¬BF÷16¬BH÷28¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷2gRZPLl1¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷21¬~AA÷vNoLEJDf¬AD÷1600963200¬ADE÷1600963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600969187¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷Qk5NWiND¬WV÷maccabi-haifa¬GRB÷0¬AH÷73¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷21¬BH÷12¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷z7PsOaJD¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷19¬BC÷26¬BE÷20¬BG÷26¬~AA÷OjJ7UuJs¬AD÷1600879200¬ADE÷1600879200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600886387¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷phVMUJ7q¬WV÷bnei-herzliya¬GRB÷0¬AH÷72¬BB÷15¬BD÷22¬BF÷22¬BH÷13¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷E9reZaaS¬WU÷gilboa-galil¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷78¬BA÷26¬BC÷17¬BE÷18¬BG÷17¬~AA÷KICGSJmf¬AD÷1600878900¬ADE÷1600878900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600885766¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬JB÷pCLGj1U2¬WV÷hapoel-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷20¬BD÷17¬BF÷17¬BH÷24¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷W8XYRHi2¬WU÷hapoel-beer-sheva¬GRA÷0¬AG÷76¬BA÷23¬BC÷14¬BE÷20¬BG÷19¬~AA÷6F8CTaYm¬AD÷1600792200¬ADE÷1600792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600798423¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷I5TUScxd¬WV÷ironi-nahariya¬GRB÷0¬AH÷81¬BB÷22¬BD÷13¬BF÷28¬BH÷18¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷OrUQTwNk¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷17¬BG÷27¬~AA÷MsXuZLAQ¬AD÷1600792200¬ADE÷1600792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600798951¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷tdpmyMUF¬WU÷ironi-nes-ziona¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷25¬BC÷18¬BE÷28¬BG÷19¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷zJqiztpM¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷29¬~
11
fixtures
0
Annonce
Annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Sprog: Dansk
Mørk visning
League Cup live på Scoreboard.com. Denne side handler om League Cup 2020 (Basketball/Israel). Hvis du søger efter resultater fra en anden turnering med navnet League Cup, skal du vælge din sport i topmenuen eller en kategori (land) til venstre.
Følg League Cup 2020 for live resultater, slutresultater, stillinger og tabeloversigter! Live Resultater på Scoreboard.com: Her finder du live resultater, kvartal- og slutresultater samt kamphistorik, punkt for punkt indenfor kampdetaljer. Desuden giver Scoreboard.com lineups, statistikker (antallet af 2 - og 3-punkts forsøg, frikast, skudprocent, rebounds, turnoversl, personlige fejl), og spillerstatistik fra de øverste basketbal ligaer. Stilling: Scoreboard.com tilbyder hjemme/ude/samlede League Cup 2020 stillinger og form (sidste 5 kampe) indenfor tabeller.
Vis mere