Fodbold, Kina: FA Cup 2020 live resultater, tabeloversigter, stillinger  

annonce
annonce
annonce
annonce
annonce

Fodbold Kina

FA Cup
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷KINA: FA Cup¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Kina¬ZC÷rwTSM1tB¬ZD÷p¬ZE÷8S6a4T6O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/fodbold/kina/fa-cup/¬ZX÷00Kina 004......0070000000001000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kina¬~AA÷2sjeJWhQ¬AD÷1608361200¬ADE÷1608361200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1608368039¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷jJqYaaXT¬WV÷shandong-luneng¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷ddpU0uIN¬WU÷jiangsu-suning¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Neutral beliggenhed - Suzhou Olympic Sports Centre.¬AW÷1¬~AA÷ETqzUh63¬AD÷1607842800¬ADE÷1607842800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1607849367¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷vPXGsDUi¬WU÷shandong-luneng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷0YYCrgFo¬WV÷wuhan-zall¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Resultat af første kamp: 5-0. Neutral beliggenhed. Samlet: 6-0.¬AW÷1¬~AA÷MLsk6kEd¬AD÷1607756400¬ADE÷1607756400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1607763781¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷IFfaPVEN¬WU÷tianjin-teda¬AZ÷0¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷vPeeQBaH¬WV÷jiangsu-suning¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Resultat af første kamp: 1-1. Neutral beliggenhed. Samlet: 1-2.¬AW÷1¬~AA÷zwoWUYjc¬AD÷1607256000¬ADE÷1607256000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1607262442¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷nVpVJ9xo¬WV÷shandong-luneng¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷Cxf3OkUT¬WU÷wuhan-zall¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Neutral beliggenhed.¬AW÷1¬~AA÷rVro7Vbj¬AD÷1607168100¬ADE÷1607168100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1607174649¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷AkiiRipB¬WV÷tianjin-teda¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷WbhmSXU4¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Neutral beliggenhed.¬AW÷1¬~AA÷xKCIIt5E¬AD÷1606910400¬ADE÷1606910400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606917713¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷xGyCWBH9¬WV÷shandong-luneng¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷rgx8Xi23¬WU÷guangzhou-r-f¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~AA÷jRhgCvrr¬AD÷1606892400¬ADE÷1606892400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606898925¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷Oh5aAL07¬WV÷wuhan-zall¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷UV5eB1o1¬WU÷beijing-guoan¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~AA÷Kr2NH0KK¬AD÷1606824000¬ADE÷1606824000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunshan¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606830706¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷rF3qE31r¬WV÷jiangsu-suning¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷KUN¬AE÷Kunshan¬JA÷G6zGVVWF¬WU÷kunshan¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~AA÷Yo6RGKZQ¬AD÷1606806000¬ADE÷1606806000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606812536¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬JB÷GS1iCsWf¬WV÷changchun-yatai¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷M52mDNGl¬WU÷tianjin-teda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~AA÷6BtLGG1j¬AD÷1606649700¬ADE÷1606649700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606656351¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Greentown¬JB÷YarfYApm¬WV÷zhejiang-greentown¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷KdvjZjVt¬WU÷shandong-luneng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~AA÷nP8svyOQ¬AD÷1606635300¬ADE÷1606635300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606641831¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬JB÷tWYPzCw4¬WV÷suzhou-dongwu¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷CdULyhOc¬WU÷guangzhou-r-f¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~AA÷AuekMxvT¬AD÷1606563300¬ADE÷1606563300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606570035¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷dK0YG9FC¬WU÷beijing-guoan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Better City¬JB÷zBaxGTUI¬WV÷chengdu-better-city¬AK÷2¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~AA÷ClsHHdnp¬AD÷1606545000¬ADE÷1606545000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606551819¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Taizhou Yuanda¬JB÷2HiOwXMP¬WV÷taizhou-yuanda¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷OQhKvD7J¬WU÷wuhan-zall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~
25
fixtures
0
annonce
annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Sprog: Dansk
Mørk visning
FA Cup live på Scoreboard.com. Denne side handler om FA Cup 2020 (Fodbold/Kina). Hvis du søger efter resultater fra en anden turnering med navnet FA Cup, skal du vælge din sport i topmenuen eller en kategori (land) til venstre.
Følg FA Cup 2020 for live resultater, slutresultater, stillinger og tabeloversigter! Live resultater på Scoreboard.com: Her finder du målscorere, gule/røde kort, lineups og udskiftninger i kampdetaljerne. Desuden giver Scoreboard.com statistikker (boldbesiddelse, skud på/fra mål, frispark, hjørnespark, offsides og frispark), live kommentarer og videohøjdepunkter fra de største fodboldligaer. Stilling: Scoreboard.com tilbyder hjemme/ude/samlede FA Cup 2020 stillinger, form (sidste 5 kampe), over/under og tabeller for topscorere.
Vis mere