Fodbold, Kina: Yi League 2017 live resultater, tabeloversigter, stillinger  

Fodbold » Kina » Yi League » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷KINA: Yi League - Placering Play Offs¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kina¬ZC÷dCkG0Iw0¬ZD÷s¬ZE÷fXAMCFIi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷100¬ZL÷/dk/fodbold/kina/yi-league/¬ZX÷00Kina 004......0020000000186000Yi League - 031y Offs000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Kina¬~AA÷dKBzbv80¬AD÷1508137200¬ADE÷1508137200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Boyang¬ER÷17. pladsen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyang¬JA÷2aJi2qT0¬WU÷dalian-boyang¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Sunfun¬JB÷dMIe13r7¬WV÷shanghai-sunfun¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 3-0. Samlet: 7-0. ¬AN÷n¬~AA÷4MWe5MFQ¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei Elite¬ER÷9. plads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬JA÷2ovJmpE7¬WU÷hebei-elite¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Qianbao¬JB÷GlS0CTj8¬WV÷chengdu-qianbao¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 1-1. Samlet: 4-2. ¬AN÷n¬~AA÷EeMVbKhf¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunan Billows¬ER÷15. plads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬JA÷6XPr45bl¬WU÷hunan-billows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷ldFm3PDf¬WV÷beijing-technology¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 1-4. Samlet: 3-5. ¬AN÷n¬~AA÷0hIRa0wl¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬ER÷13. plads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬JA÷zkZC9RzR¬WU÷jiangxi-liansheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷StRv5oqr¬WV÷jiangsu-yancheng¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 0-2. Samlet: 3-3. ¬AN÷n¬~AA÷zBAvcbN6¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Shanghai JuJu¬ER÷19. pladsen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai JuJu¬JA÷zDHa0NcD¬WU÷shanghai-juju¬AS÷0¬BY÷2¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIL¬AF÷Jilin Baijia¬JB÷z5NzP6zE¬WV÷jilin-baijia¬AS÷0¬AZ÷2¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 1-0. Samlet: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷6VIN0tOs¬AD÷1507876200¬ADE÷1507876200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyang Urban FC¬ER÷11. plads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬JB÷dbz9A7LK¬WV÷suzhou-dongwu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷CHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬JA÷EZp4Bm6E¬WU÷shenyang-urban-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 1-3. Samlet: 1-4. ¬AN÷n¬~AA÷fik5ra8D¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Technology¬ER÷15. plads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬JA÷EL5VdliL¬WU÷beijing-technology¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬JB÷dpezd86R¬WV÷hunan-billows¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~AA÷zirgo1Of¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Qianbao¬ER÷9. plads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Qianbao¬JA÷vqRSxTak¬WU÷chengdu-qianbao¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬JB÷Y5QWymFe¬WV÷hebei-elite¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~AA÷d6W1qug7¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷13. plads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷S47NbAM8¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬JB÷zV6RcUyF¬WV÷jiangxi-liansheng¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~AA÷8fwm7roE¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Sunfun¬ER÷17. pladsen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Boyang¬JB÷SSo6jnUl¬WV÷dalian-boyang¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬JA÷Y5n2iSEr¬WU÷shanghai-sunfun¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~AA÷EsscpLw1¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suzhou Dongwu¬ER÷11. plads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬JA÷n9Uzy7U1¬WU÷suzhou-dongwu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CHE¬AF÷Shenyang Urban FC¬JB÷lE8Jaj72¬WV÷shenyang-urban-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~AA÷noxi620K¬AD÷1507356000¬ADE÷1507356000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jilin Baijia¬ER÷19. pladsen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬JA÷6JpAk6qe¬WU÷jilin-baijia¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai JuJu¬JB÷OfuFlQb1¬WV÷shanghai-juju¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~ZA÷KINA: Yi League - Play Offs¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kina¬ZC÷E3S31bOg¬ZD÷s¬ZE÷fXAMCFIi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/dk/fodbold/kina/yi-league/¬ZX÷00Kina 004......0020000000225000Yi League - 021y Offs000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Kina¬~AA÷SQOipbu6¬AD÷1509859800¬ADE÷1509859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬JA÷Aw4iza2o¬WU÷heilongjiang-lava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Meixian Techand¬JB÷lU2eZIHi¬WV÷meizhou-meixian-techand¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6HNeqIfC¬AD÷1509782400¬ADE÷1509782400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Shenzhen Ledman¬ER÷3. plads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ledman¬JA÷65c0YxXc¬WU÷shenzhen-ledman¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan Helanshan¬JB÷pdd4Xdn4¬WV÷yinchuan-helanshan¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0YF3VOep¬AD÷1509177600¬ADE÷1509177600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Ledman¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ledman¬JA÷vyoYPrhR¬WU÷shenzhen-ledman¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Meixian Techand¬JB÷KUS0L20r¬WV÷meizhou-meixian-techand¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 1-2. Samlet: 1-3. ¬AN÷n¬~AA÷pOdZniRH¬AD÷1509174000¬ADE÷1509174000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan Helanshan¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬JA÷6NnQR4NE¬WU÷yinchuan-helanshan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬JB÷0pnUQOxL¬WV÷heilongjiang-lava¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 0-4. Samlet: 0-4. ¬AN÷n¬~AA÷CAbRlDd5¬AD÷1508569200¬ADE÷1508569200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬JA÷4b6V5N0e¬WU÷heilongjiang-lava¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan Helanshan¬JB÷CO5Z4sG1¬WV÷yinchuan-helanshan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~AA÷6XcVmXBB¬AD÷1508569200¬ADE÷1508569200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬JA÷jF4w41V7¬WU÷meizhou-meixian-techand¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ledman¬JB÷hKrMSp88¬WV÷shenzhen-ledman¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~AA÷zyfVVLO7¬AD÷1507968000¬ADE÷1507968000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Ledman¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ledman¬JA÷hEFCpK1b¬WU÷shenzhen-ledman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shaanxi Changan¬JB÷Kzn9qvH4¬WV÷shaanxi-changan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 0-0. Samlet: 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷zTa6f518¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Jonoon¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬JA÷bRpDrbWA¬WU÷qingdao-jonoon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Meixian Techand¬JB÷hlpHsIoH¬WV÷meizhou-meixian-techand¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 0-1. Samlet: 2-3. ¬AN÷n¬~AA÷dpeRW191¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷K0H4ntXo¬WU÷sichuan-longfor¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬JB÷ENG8o0nh¬WV÷heilongjiang-lava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 0-0. Samlet: 0-1. ¬AN÷n¬~AA÷2NeNXsfe¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan Helanshan¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬JA÷v7adrUKU¬WU÷yinchuan-helanshan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷NAN¬AF÷Nantong Zhiyun¬JB÷6cD0mMHu¬WV÷nantong-zhiyun¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 2-2. Samlet: 4-2. ¬AN÷n¬~AA÷4nGnvpHR¬AD÷1507363200¬ADE÷1507363200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬JA÷4U4XmYjg¬WU÷heilongjiang-lava¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Annapurna¬JB÷bi4ymh6a¬WV÷sichuan-longfor¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~AA÷lKiJYNvk¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬JB÷0G0hqA5O¬WV÷qingdao-jonoon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬JA÷WtdlpjjI¬WU÷meizhou-meixian-techand¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~AA÷zDBruQ1L¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan Helanshan¬JB÷Qw6TlEym¬WV÷yinchuan-helanshan¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬JA÷82BOkfMt¬WU÷nantong-zhiyun¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~AA÷6e2EZ3Pr¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shaanxi Changan¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬JA÷AR7unCL5¬WU÷shaanxi-changan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ledman¬JB÷hjcpoWzC¬WV÷shenzhen-ledman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~ZA÷KINA: Yi League - 21.-24. pladser¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kina¬ZC÷WQ9wwsMU¬ZD÷s¬ZE÷fXAMCFIi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷128¬ZL÷/dk/fodbold/kina/yi-league/¬ZX÷00Kina 004......0020000000293000Yi League - 027ladser000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Kina¬~AA÷6Hwkns9l¬AD÷1508050800¬ADE÷1508050800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyan Dongjin¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenyan Dongjin¬JA÷pr9feyGG¬WU÷shenyan-dongjin¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZHE¬AF÷Zhenjiang Huasa¬JB÷0hSOw9pq¬WV÷zhenjiang-huasa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 0-2. Samlet: 1-4. ¬AN÷n¬~AA÷SQvomNgr¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hainan Seamen¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Hainan Seamen¬JA÷CUAncco4¬WU÷hainan-seamen¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAO¬AF÷Baotou Nanjiao¬JB÷6iAjdH0A¬WV÷baotou-nanjiao¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 2-0. Samlet: 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷8tbEhqWK¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baotou Nanjiao¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Baotou Nanjiao¬JA÷jPPiyGOp¬WU÷baotou-nanjiao¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAI¬AF÷Hainan Seamen¬JB÷vuJZaa1o¬WV÷hainan-seamen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~AA÷Mq2Ii3oR¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhenjiang Huasa¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhenjiang Huasa¬JA÷IVHwaJGi¬WU÷zhenjiang-huasa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Shenyan Dongjin¬JB÷0f7rbwWc¬WV÷shenyan-dongjin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~
1
1510980675
294
fixtures
1
1510980675
0

Kina

Nord- & Centralamerika

Sydamerika

Europa

Asien

Australien & Oceanien

Afrika

Andre turneringer