Fodbold, Rumænien: Romanian Cup Kvinder 2018/2019 live resultater, tabeloversigter, stillinger  

Fodbold » Rumænien » Romanian Cup Kvinder » 2018/2019

Romanian Cup Kvinder
Loading...
results
1
1539596078
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷RUMÆNIEN: Romanian Cup Kvinder¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷Rumænien¬ZC÷j9kLf8C6¬ZD÷p¬ZE÷t4PPsyuL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/fodbold/rumaenien/romanian-cup-kvinder/¬ZX÷00Rumænien 008mænien0080000000186000Romanian Cup020vinder000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumænien¬~AA÷4EGTMJUA¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carmen Bucuresti K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti K¬JA÷KvUoF6sm¬WU÷carmen-bucuresti¬WN÷DAI¬AF÷Dream Team K¬JB÷lEYkEQdg¬WV÷dream-team¬~AA÷UeOGPLph¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunarea Giurgiu K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIU¬AE÷Dunarea Giurgiu K¬JA÷2mVSboc6¬WU÷dunarea-giurgiu¬WN÷PRO¬AF÷Progresul Bucuresti K¬JB÷U91Pc5CC¬WV÷progresul-bucuresti¬~AA÷ABJyLcaN¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nicu Gane Falticeni K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSM¬AF÷CSM Pascani K¬JB÷GQP6ArdI¬WV÷csm-pascani¬WM÷CHI¬AE÷Nicu Gane Falticeni K¬JA÷M3Q2BOtC¬WU÷nicu-gane-falticeni¬~AA÷8nNKOu0b¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpia Gherla K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Gherla K¬JA÷800TdPRI¬WU÷olimpia-gherla¬WN÷HAS¬AF÷CSM Targu Mures K¬JB÷M3lBL84J¬WV÷csm-targu-mures¬~AA÷byGXLwpH¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zimbrul Tulcea K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIM¬AE÷Zimbrul Tulcea K¬JA÷S4XgDpCa¬WU÷zimbrul-tulcea¬WN÷BRU¬AF÷Activ Slobozia K¬JB÷ATMbC4R5¬WV÷activ-slobozia¬~AA÷QNHPNaF4¬AD÷1539511200¬ADE÷1539511200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Csikszereda K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ONE¬AF÷Onesti K¬JB÷tlVsGnSt¬WV÷fcm-onesti¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda K¬JA÷z7hFKSJP¬WU÷csikszereda¬~AA÷hz9tKHET¬AD÷1539513000¬ADE÷1539513000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventus Timisoara K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventus Timisoara K¬JA÷hjmzgGQp¬WU÷juventus-timisoara¬WN÷TEA¬AF÷Atletic Drobeta K¬JB÷U7WIHa3o¬WV÷atletic-drobeta¬~
1
1539596078
7

Rumænien

Nord- & Centralamerika

Sydamerika

Europa

Asien

Australien & Oceanien

Afrika

Andre turneringer