Fodbold, Rumænien: Romanian Cup Kvinder 2020/2021 live resultater, tabeloversigter, stillinger  

Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Romanian Cup Kvinder
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷RUMÆNIEN: Romanian Cup Kvinder¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷Rumænien¬ZC÷dfEGsvRo¬ZD÷p¬ZE÷vNXIAw1A¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/fodbold/rumaenien/romanian-cup-kvinder/¬ZX÷00Rumænien 008mænien0190000000001000Romanian Cup020vinder000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumænien¬~AA÷SUE9tdPA¬AD÷1616592600¬ADE÷1616592600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpic Star Cluj K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpic Star Cluj K¬JA÷xGkU2jcN¬WU÷olimpic-star-cluj¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OLC¬AF÷Ol. Cluj K¬JB÷z18X1ACT¬WV÷olimpia-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷9¬BD÷5¬~AA÷tYIDuGvH¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Activ Slobozia K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Activ Slobozia K¬JA÷hteacUKp¬WU÷activ-slobozia¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SNC¬AF÷SN Constanta K¬JB÷WWg3dlzi¬WV÷sn-constanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷6FQ0rIfb¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletic Drobeta K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEA¬AE÷Atletic Drobeta K¬JA÷dxlE6Ycb¬WU÷atletic-drobeta¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BAN¬AF÷Banat K¬JB÷zTnI5hD4¬WV÷banat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷W2aVSxeB¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bihor K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIH¬AE÷Bihor K¬JA÷AqSGyEbO¬WU÷united-bihor¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAI¬AF÷Baia Mare K¬JB÷MJVKzYDU¬WV÷ff-baia-mare¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷12¬BB÷7¬BD÷5¬~AA÷xtMdqbuh¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Coltea Brasov K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Coltea Brasov K¬JA÷lCp68fTo¬WU÷coltea-brasov¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬WN÷CSS¬AF÷CSS Targoviste K¬JB÷2FlA7Erh¬WV÷css-targoviste¬GRB÷0¬~AA÷bk1NUbQb¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Csikszereda K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda K¬JA÷U5Q0udaa¬WU÷csikszereda¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei K¬JB÷8dP4vGE5¬WV÷vasas-odorhei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬~AA÷dpqALfmo¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dream Team K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAI¬AE÷Dream Team K¬JA÷nqCljDDH¬WU÷dream-team¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CAR¬AF÷Carmen Bucuresti K¬JB÷QZAhkXSN¬WV÷carmen-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬~AA÷lvfzSdAH¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Giurgiu K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bucuresti K¬JB÷xW5Ufyan¬WV÷fairplay-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷10¬WM÷GIU¬AE÷Dunarea Giurgiu K¬JA÷bu7QeHqt¬WU÷dunarea-giurgiu¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷2N7EWKen¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Luceafarul Filiasi K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Universitatea Alexandria K¬JB÷SINlrbFt¬WV÷universitatea-alexandria¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬WM÷LUC¬AE÷Luceafarul Filiasi K¬JA÷Q9yNnv7P¬WU÷luceafarul-filiasi¬GRA÷0¬~AA÷pncJVvBh¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Bacau K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Bacau K¬JA÷MuNhsIUn¬WU÷magura-bacau¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VUL¬AF÷Vulpitele Galbene Roman K¬JB÷zqRdtxpg¬WV÷vulpitele-galbene-roman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬~AA÷lS7VgCJK¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Cisnadie K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadie K¬JA÷Cl8guF3Q¬WU÷magura-cisnadie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷5¬WN÷HAS¬AF÷CSM Targu Mures K¬JB÷EcfLzZBs¬WV÷csm-targu-mures¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷bkNhpvQo¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Navobi Iasi K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSN¬AE÷Navobi Iasi K¬JA÷YaAdlirU¬WU÷cs-navobi-iasi¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Nicu Gane Falticeni K¬JB÷z9dOqBjo¬WV÷nicu-gane-falticeni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷hC0RTIu5¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Politehnica Timisoara K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Politehnica Timisoara K¬JA÷xWT8wzUB¬WU÷politehnica-timisoara¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Becicherecu Mic K¬JB÷GMSCxfqI¬WV÷fortuna-becicherecu-mic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷5¬BD÷4¬~AA÷SUhvRGPN¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramnicu S. K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramnicu S. K¬JA÷65AYgeEh¬WU÷ramnicu-sarat¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷UNG¬AF÷Universitatea Galati K¬JB÷pd9xgFTb¬WV÷universitatea-galati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷3¬BD÷5¬~AA÷MihrQzuU¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Targu Mures K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Targu Mures K¬JA÷vJ8thZr5¬WU÷targu-mures¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului K¬JB÷hMCpigbB¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬~AA÷p6P4sxA4¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viitorul Arad K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VII¬AE÷Viitorul Arad K¬JA÷42iM4CSA¬WU÷viitorul-arad¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAS¬AF÷Piros Security K¬JB÷rgjQ3WsH¬WV÷piros-security¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷4¬~AA÷GnPxB54j¬AD÷1615986000¬ADE÷1615986000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Cisnadie K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadie K¬JA÷noRnMtzn¬WU÷magura-cisnadie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Gherla K¬JB÷tMujL0kh¬WV÷olimpia-gherla¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷boaQyyOj¬AD÷1615122000¬ADE÷1615122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coltea Brasov K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Coltea Brasov K¬JA÷xtiWrO54¬WU÷coltea-brasov¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷8¬BA÷5¬BC÷3¬WN÷CSM¬AF÷CSM Pascani K¬JB÷W2jzrrLA¬WV÷csm-pascani¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷S28fsc0T¬AD÷1615122000¬ADE÷1615122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FCM Targoviste K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷FCM Targoviste K¬JA÷IRtwNtqo¬WU÷fcm-targoviste¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIU¬AF÷Dunarea Giurgiu K¬JB÷6szLoQLo¬WV÷dunarea-giurgiu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷19¬BB÷15¬BD÷4¬~AA÷preMxH8p¬AD÷1615122000¬ADE÷1615122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viitorul Arad K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VII¬AE÷Viitorul Arad K¬JA÷pYYOppyh¬WU÷viitorul-arad¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷26¬BA÷13¬BC÷13¬WN÷JUV¬AF÷Juventus Timisoara K¬JB÷veYSq4jb¬WV÷juventus-timisoara¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lC9jrwoN¬AD÷1615122000¬ADE÷1615122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zimbrul Tulcea K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRU¬AF÷Activ Slobozia K¬JB÷GIfBRMzU¬WV÷activ-slobozia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷5¬BD÷2¬WM÷ZIM¬AE÷Zimbrul Tulcea K¬JA÷Mee7S2LN¬WU÷zimbrul-tulcea¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~
22
fixtures
SA÷1¬~ZA÷RUMÆNIEN: Romanian Cup Kvinder¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷Rumænien¬ZC÷dfEGsvRo¬ZD÷p¬ZE÷vNXIAw1A¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/fodbold/rumaenien/romanian-cup-kvinder/¬ZX÷00Rumænien 008mænien0190000000001000Romanian Cup020vinder000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumænien¬~AA÷GfP2adg5¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baia Mare K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAI¬AE÷Baia Mare K¬JA÷ja9S5Lx8¬WU÷ff-baia-mare¬GRA÷0¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului K¬JB÷vccFCiBK¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬GRB÷0¬~AA÷4GHFdfwO¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banat K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banat K¬JA÷U9l527mD¬WU÷banat¬GRA÷0¬WN÷UNI¬AF÷Universitatea Alexandria K¬JB÷rDxmRjQD¬WV÷universitatea-alexandria¬GRB÷0¬~AA÷UwNj2b9n¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carmen Bucuresti K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti K¬JA÷rZ5K7s8e¬WU÷carmen-bucuresti¬GRA÷0¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bucuresti K¬JB÷xd5O61N1¬WV÷fairplay-bucuresti¬GRB÷0¬~AA÷x4Qb0xva¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coltea Brasov K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Coltea Brasov K¬JA÷6Vq8EDt8¬WU÷coltea-brasov¬GRA÷0¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei K¬JB÷pMrCDXeE¬WV÷vasas-odorhei¬GRB÷0¬~AA÷bJE7bG8B¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magura Cisnadie K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadie K¬JA÷lWnk6kll¬WU÷magura-cisnadie¬GRA÷0¬WN÷OLC¬AF÷Ol. Cluj K¬JB÷rgng593f¬WV÷olimpia-cluj¬GRB÷0¬~AA÷8ULf1IOh¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nicu Gane Falticeni K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Nicu Gane Falticeni K¬JA÷ImdJBBQQ¬WU÷nicu-gane-falticeni¬GRA÷0¬WN÷VUL¬AF÷Vulpitele Galbene Roman K¬JB÷zTro7VYs¬WV÷vulpitele-galbene-roman¬GRB÷0¬~AA÷r7GJeEhU¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piros Security K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Piros Security K¬JA÷fmtiQAuK¬WU÷piros-security¬GRA÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Becicherecu Mic K¬JB÷lAuePUfQ¬WV÷fortuna-becicherecu-mic¬GRB÷0¬~AA÷AgIBczOH¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SN Constanta K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SNC¬AE÷SN Constanta K¬JA÷Mqoc4TI0¬WU÷sn-constanta¬GRA÷0¬WN÷UNG¬AF÷Universitatea Galati K¬JB÷jJk13mY6¬WV÷universitatea-galati¬GRB÷0¬~
8
Annonce
Annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Sprog: Dansk
Mørk visning
Albanien Algeriet Andorra Angola Argentina Armenien Aruba Aserbajdsjan Australien Bahrain Bangladesh Belgien Jupiler League Benin Bermuda Bolivia Bosnien & Herzegovina Botswana Brasilien Serie A Bulgarien Burkina Faso Burundi Cambodja Cameroun Canada Chile Colombia Congo Congo DR Costa Rica Curaçao Cypern Danmark Superliga 1. Division Sydbank Pokalen Djibouti Dominikanske Republik Ecuador Egypten Elfenbenskysten El Salvador England Premier League Championship League One League Two EFL Cup FA Cup Estland Eswatini Etiopien Fiji Filippinerne Finland Forenede Emirater Frankrig Ligue 1 Færøerne Gabon Gambia Georgien Ghana Gibraltar Grækenland Guatemala Guinea Haiti Holland Æresdivisionen Honduras Hong Kong Hviderusland Indien Indonesien Irak Iran Irland Island Israel Italien Serie A Serie B Coppa Italia Jamaica Japan Jordan Kap Verde Kazakhstan Kenya Kina Kirgisistan Kosovo Kroatien Kuwait Laos Lesotho Letland Libanon Liberia Libyen Liechtenstein Litauen Luxembourg Macao Malawi Malaysia Maldiverne Mali Malta Marokko Mauretanien Mauritius Mexico Moldova Mongoliet Montenegro Mozambique Myanmar Namibia New Zealand Nicaragua Niger Nigeria Nordirland Nordmakedonien Norge Oman Pakistan Palæstina Panama Paraguay Peru Polen Portugal Primeira Liga Qatar Réunion Rumænien Rusland Rwanda San Marino Saudi Arabien Schweiz Senegal Serbien Seychellerne Sierra Leone Singapore Skotland Slovakiet Slovenien Somalia Spanien LaLiga Copa del Rey Sri Lanka Sudan Sverige Sydafrika Premier League Sydkorea Syrien Tadsjikistan Taiwan Tanzania Thailand Tjekkiet Togo Trinidad & Tobago Tunesien Turkmenistan Tyrkiet Tyskland Bundesliga 2. Bundesliga Uganda Ukraine Ungarn Uruguay USA MLS Uzbekistan Venezuela Vietnam Wales Yemen Zambia Zimbabwe Østrig Tipico Bundesliga Afrika Africa Cup of Nations VM Asien Asian Cup VM Australien & Oceanien VM Europa EM Champions League Europa League UEFA Nations League U21 EM U19 EM VM U17 EM Nord- & Centralamerika Gold Cup VM Sydamerika Copa America Copa Libertadores VM Verden VM Olympiske lege VM U20 VM U17 Internationale Venskabskampe Venskabskampe Klubber
Romanian Cup Kvinder live på Scoreboard.com. Denne side handler om Romanian Cup Kvinder 2020/2021 (Fodbold/Rumænien). Hvis du søger efter resultater fra en anden turnering med navnet Romanian Cup Kvinder, skal du vælge din sport i topmenuen eller en kategori (land) til venstre.
Følg Romanian Cup Kvinder 2020/2021 for live resultater, slutresultater, stillinger og tabeloversigter! Live resultater på Scoreboard.com: Her finder du målscorere, gule/røde kort, lineups og udskiftninger i kampdetaljerne. Desuden giver Scoreboard.com statistikker (boldbesiddelse, skud på/fra mål, frispark, hjørnespark, offsides og frispark), live kommentarer og videohøjdepunkter fra de største fodboldligaer. Stilling: Scoreboard.com tilbyder hjemme/ude/samlede Romanian Cup Kvinder 2020/2021 stillinger, form (sidste 5 kampe), over/under og tabeller for topscorere.
Vis mere