Besbol, Dunia: skor secara langsung, jadual, kedudukan Persahabatan Kelab 2020

Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Persahabatan Kelab
2020
Loading...
results
SA÷6¬~ZA÷DUNIA: Persahabatan Kelab¬ZEE÷Ei1I2Y0q¬ZB÷8¬ZY÷Dunia¬ZC÷S0y9zV5O¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ei1I2Y0q¬ZJ÷2¬ZL÷/my/besbol/dunia/perlawanan-persahabatan-antara-kelab/¬ZX÷03Dunia 005......0080000000001000Persahabatan018 Kelab000¬ZCC÷0¬ZAF÷Dunia¬~AA÷rRphA4WN¬AD÷1608289200¬ADE÷1608289200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608300981¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Perth (Aus)¬JB÷25uEWPnf¬WV÷perth¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷12¬WI÷1¬AH÷11¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷4¬BR÷0¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane (Aus)¬JA÷OEtAX5Xm¬WU÷brisbane¬GRA÷0¬WF÷3¬WH÷3¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷3¬BQ÷0¬~AA÷zV6Tvtlr¬AD÷1597645200¬ADE÷1597645200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shirakaba Gakuen (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597654698¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOT¬AF÷Yamanashi Gakuin (Jpn)¬JB÷C0CDzZKU¬WV÷yamanashi-gakuin¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷11¬WI÷0¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷3¬BN÷1¬BP÷2¬BR÷0¬WM÷SHI¬AE÷Shirakaba Gakuen (Jpn)¬JA÷Y9D9yF5O¬WU÷shirakaba-gakuen¬GRA÷0¬WF÷10¬WH÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬~AA÷UmU0qMuR¬AD÷1597635600¬ADE÷1597635600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Wakayama (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597643144¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIN¬AF÷Jinsei Gakuen (Jpn)¬JB÷4z95xejI¬WV÷jinsei-gakuen¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷8¬WI÷1¬AH÷8¬BB÷1¬BD÷5¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷X¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Wakayama (Jpn)¬JA÷QqA1wyyC¬WU÷chiben-wakayama¬GRA÷0¬WF÷13¬WH÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷jcVdp2QK¬AD÷1597626000¬ADE÷1597626000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osaka Toin (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597633243¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOK¬AF÷Tokai Sagami (Jpn)¬JB÷WMAcvHL5¬WV÷tokai-sagami¬GRB÷0¬WG÷3¬WI÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷OSA¬AE÷Osaka Toin (Jpn)¬JA÷IJ6guc6a¬WU÷osaka-toin¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬WF÷9¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷2¬BQ÷X¬~AA÷rXVhorBE¬AD÷1597558800¬ADE÷1597558800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tsuruoka Higashi (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597567884¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIH¬AF÷Nihon Koku Ishikawa (Jpn)¬JB÷Od7ktwig¬WV÷nihon-koku-ishikawa¬GRB÷0¬WG÷6¬WI÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷TSU¬AE÷Tsuruoka Higashi (Jpn)¬JA÷p68osJym¬WU÷tsuruoka-higashi¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬WF÷8¬WH÷3¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷0¬~AA÷4tXlnOe8¬AD÷1597549200¬ADE÷1597549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Obihiro Nogyo (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597556544¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAV¬AF÷Takasaki (Jpn)¬JB÷xt9sraMt¬WV÷takasaki¬GRB÷0¬WG÷8¬WI÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷OBI¬AE÷Obihiro Nogyo (Jpn)¬JA÷zXMFnuEP¬WU÷obihiro-nogyo¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬WF÷9¬WH÷4¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷2yg6NvJ7¬AD÷1597539600¬ADE÷1597539600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Akashi Shogyo (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597547698¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIR¬AF÷Kiryu Daiichi (Jpn)¬JB÷MTYXNeyP¬WV÷kiryu-daiichi¬GRB÷0¬WG÷5¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷1¬WM÷AKA¬AE÷Akashi Shogyo (Jpn)¬JA÷8QUTOyMI¬WU÷akashi-shogyo¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬WF÷7¬WH÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬~AA÷lYl2OK31¬AD÷1597472400¬ADE÷1597472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sendai Ikuei (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597483534¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KUR¬AF÷Kurashiki Shogyo (Jpn)¬JB÷E3VPPH6C¬WV÷kurashiki-shogyo¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷12¬WI÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷1¬BL÷1¬BN÷3¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷SEN¬AE÷Sendai Ikuei (Jpn)¬JA÷zDWLQci6¬WU÷sendai-ikuei¬GRA÷0¬WF÷9¬WH÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬~AA÷fBkbP0le¬AD÷1597462800¬ADE÷1597462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iwaki (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597470925¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOH¬AF÷Kokushikan (Jpn)¬JB÷6wSHRwx0¬WV÷kokushikan¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷9¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷X¬WM÷IWA¬AE÷Iwaki (Jpn)¬JA÷SnTDSJMg¬WU÷iwaki¬GRA÷0¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷GKjfQtZl¬AD÷1597453500¬ADE÷1597453500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Riseisha (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597461258¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEI¬AF÷Seiryo (Jpn)¬JB÷YPT9Ta7m¬WV÷seiryo¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷11¬WI÷1¬AH÷10¬BB÷2¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷1¬WM÷RIS¬AE÷Riseisha (Jpn)¬JA÷zuB6Uuhs¬WU÷riseisha¬GRA÷0¬WF÷6¬WH÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷bqdkRMJr¬AD÷1597203600¬ADE÷1597203600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kagoshima Josei (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597213084¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAT¬AF÷Kato Gakuen (Jpn)¬JB÷IaOvZLqQ¬WV÷kato-gakuen¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷7¬WI÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷X¬WM÷KAG¬AE÷Kagoshima Josei (Jpn)¬JA÷v9Pzz2UJ¬WU÷kagoshima-josei¬GRA÷0¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬~AA÷MJYLrkkG¬AD÷1597194000¬ADE÷1597194000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Gakuen (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597203061¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCH¬AF÷SuchukyoDai Chukyo (Jpn)¬JB÷jgWhBIiJ¬WV÷suchukyodai-chukyo¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷7¬WI÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷1¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Gakuen (Jpn)¬JA÷C2XlCbxD¬WU÷chiben-gakuen¬GRA÷0¬WF÷5¬WH÷3¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬AM÷1 ining tambahan dimainkan.¬~AA÷SdZHqVZ9¬AD÷1597126800¬ADE÷1597126800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meiho (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597135826¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIF¬AF÷Gifu Shogyo (Jpn)¬JB÷IuYpDvN6¬WV÷gifu-shogyo¬GRB÷0¬WG÷7¬WI÷5¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷1¬WM÷MEI¬AE÷Meiho (Jpn)¬JA÷4xUtEK70¬WU÷meiho¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷UBGEpBK3¬AD÷1597117800¬ADE÷1597117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soseikan (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597125602¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIR¬AF÷Hirata (Jpn)¬JB÷AFUxF0hf¬WV÷hirata¬GRB÷0¬WG÷3¬WI÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷SOS¬AE÷Soseikan (Jpn)¬JA÷WOVYFtwl¬WU÷soseikan¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬WF÷10¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷2¬BQ÷X¬~AA÷nmR9oi5c¬AD÷1597107600¬ADE÷1597107600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tenri (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597115153¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tenri (Jpn)¬JA÷Mkp3L2FQ¬WU÷tenri¬GRA÷0¬WF÷6¬WH÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷HIR¬AF÷Hiroshima Shinjo (Jpn)¬JB÷ObWUGMNs¬WV÷hiroshima-shinjo¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷11¬WI÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬~
32
fixtures
0
Iklan
Iklan
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
Persahabatan Kelab secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai Persahabatan Kelab 2020, (Besbol/Dunia). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama Persahabatan Kelab 2020, sila pilih sukan anda di menu atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti Persahabatan Kelab 2020 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai skor secara langsung, ining- dan keputusan akhir, perbandingan kemungkinan dan statistik H2H dalam maklumat perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com turut menawarkan statistik (pukulan, kesalahan, home run, runs batted in, strikeout, stolen base dan purata pukulan) dan barisan pemain dari liga-liga besbol terunggul. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan Persahabatan Kelab 2020 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan dan carta prestasi (5 perlawanan terakhir).
Tunjukkan lebih banyak