Bola Keranjang, Afrika: skor secara langsung, jadual, kedudukan Kejohanan Juara-juara Afrika 2017

Bola Keranjang » Afrika » Kejohanan Juara-juara Afrika » 2017

Kejohanan Juara-juara Afrika
Loading…
results
3
1512985203
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AFRIKA: Kejohanan Juara-juara Afrika¬ZEE÷rR9v7m07¬ZB÷1¬ZY÷Afrika¬ZC÷zcFyhHX9¬ZD÷p¬ZE÷UZ0MEdda¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷1_rR9v7m07¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/afrika/kejohanan-juara-juara-afrika/¬ZX÷02Afrika 006Afrika0030000000169000Kejohanan Ju028Afrika000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika¬~AA÷ILEZ1gpl¬AD÷1512979200¬ADE÷1512979200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kano Pillars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASS¬AF÷AS Sale¬JB÷YaH8agie¬WV÷as-sale¬WM÷KAN¬AE÷Kano Pillars¬JA÷KdD40Zyk¬WU÷kano-pillars¬AN÷n¬~AA÷dCDw1Daf¬AD÷1512987300¬ADE÷1512987300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferroviario Beira¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Ferroviario Beira¬JA÷GO6DbD61¬WU÷ferroviario-beira¬WN÷PET¬AF÷Petroliers¬JB÷fF5HcXL7¬WV÷petroliers¬AN÷n¬~AA÷vy3r0XE0¬AD÷1512995400¬ADE÷1512995400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inter Clube¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIA¬AE÷Inter Clube¬JA÷MLgaMGb8¬WU÷inter-clube¬WN÷ASB¬AF÷ASB New Generation¬JB÷0Ch3LzEE¬WV÷asb-new-generation¬AN÷n¬~AA÷hv7naiU6¬AD÷1513003500¬ADE÷1513003500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ASB Mazembe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAZ¬AE÷ASB Mazembe¬JA÷ryr8KfTK¬WU÷asb-mazembe¬WN÷LIB¬AF÷Libolo¬JB÷dvnCJErR¬WV÷libolo¬AN÷n¬~AA÷n16jbBqD¬AD÷1513011600¬ADE÷1513011600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷City Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷City Oilers¬JA÷EJYwFYjr¬WU÷city-oilers¬WN÷RAD¬AF÷ES Rades¬JB÷hAXsEh6l¬WV÷es-rades¬AN÷n¬~AA÷Qi5fcVbJ¬AD÷1513019700¬ADE÷1513019700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gombe Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Gombe Bulls¬JA÷AoSnDCLf¬WU÷gombe-bulls¬WN÷U.S¬AF÷Monastir¬JB÷lxRjCWz1¬WV÷u-s-monastir¬AN÷n¬~~
3
1512985203
6

Afrika

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Pertandingan Lain-lain