Bola Keranjang, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan NBA 2018/2019

Bola Keranjang » Amerika Syarikat » NBA » 2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0000000000186000NBA 003......000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷h690FL5m¬AD÷1544585400¬ADE÷1544585400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷lMUtj8B7¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷99¬BA÷23¬BC÷34¬BE÷17¬BG÷25¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷QwEPEil8¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷123¬BB÷36¬BD÷34¬BF÷33¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷SQbTrZCI¬AD÷1544578200¬ADE÷1544578200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷nFsPmZiE¬WV÷phoenix-suns¬AH÷86¬BB÷20¬BD÷26¬BF÷18¬BH÷22¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷YBgsPkFD¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷29¬BC÷30¬BE÷29¬BG÷23¬AW÷1¬~AA÷K0aPqFcC¬AD÷1544576400¬ADE÷1544576400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷h2oZQBp1¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷27¬BC÷24¬BE÷30¬BG÷30¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷zRzvQVa7¬WV÷portland-trailblazers¬AH÷104¬BB÷29¬BD÷25¬BF÷24¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷tA0Lper6¬AD÷1544499000¬ADE÷1544499000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷pxrRSXFl¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷30¬BC÷33¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷EBnVRiVf¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷108¬BB÷24¬BD÷33¬BF÷20¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷boBGoyTa¬AD÷1544499000¬ADE÷1544499000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷046fYghR¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷27¬BC÷28¬BE÷29¬BG÷24¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷6oqNTD0r¬WV÷miami-heat¬AH÷105¬BB÷23¬BD÷35¬BF÷25¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷pr7CnHDg¬AD÷1544493600¬ADE÷1544493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷hv3nzGNE¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷26¬BC÷29¬BE÷29¬BG÷21¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷n12jZZxL¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷99¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷33¬BH÷16¬AW÷1¬~AA÷jL78mcbm¬AD÷1544493600¬ADE÷1544493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷Eeb7CCV7¬WU÷phoenix-suns¬AZ÷0¬AG÷119¬AT÷111¬BI÷8¬BA÷29¬BC÷27¬BE÷30¬BG÷25¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷Em4ryd88¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷123¬AU÷111¬BJ÷12¬BB÷21¬BD÷37¬BF÷30¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷CU84lwqs¬AD÷1544491800¬ADE÷1544491800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷tr0aEY0e¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷24¬BC÷28¬BE÷23¬BG÷26¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷z5a3DhG1¬WV÷orlando-magic¬AH÷76¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷13¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷WzRygJzQ¬AD÷1544490000¬ADE÷1544490000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷pG6jGfWr¬WU÷chicago-bulls¬AG÷89¬BA÷33¬BC÷23¬BE÷18¬BG÷15¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷SvdeFEok¬WV÷sacramento-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷108¬BB÷26¬BD÷19¬BF÷36¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷hpSXgaLJ¬AD÷1544490000¬ADE÷1544490000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷EXFKLG8L¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷31¬BC÷28¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷r7KOKzOR¬WV÷cleveland-cavaliers¬AH÷92¬BB÷18¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷vsvjVFrJ¬AD÷1544490000¬ADE÷1544490000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷hIRBNxv9¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷30¬BC÷27¬BE÷42¬BG÷23¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷zsHGMdgF¬WV÷utah-jazz¬AH÷113¬BB÷22¬BD÷24¬BF÷29¬BH÷38¬AW÷1¬~AA÷S6znWeTC¬AD÷1544488200¬ADE÷1544488200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷SvzQaZo2¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷28¬BC÷31¬BE÷24¬BG÷30¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷trO7OIO2¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷100¬BB÷21¬BD÷32¬BF÷19¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷prosXyE6¬AD÷1544486400¬ADE÷1544486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷WCtH1eHk¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷29¬BC÷30¬BE÷28¬BG÷22¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷llyM0FWe¬WV÷washington-wizards¬AH÷101¬BB÷33¬BD÷17¬BF÷25¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷6inwYHb0¬AD÷1544486400¬ADE÷1544486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷zseo7HgS¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷38¬BC÷18¬BE÷31¬BG÷29¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷hMsD2y2q¬WV÷detroit-pistons¬AH÷102¬BB÷29¬BD÷18¬BF÷29¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷xIsZYcqf¬AD÷1544401800¬ADE÷1544401800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷Mwis8cvM¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷27¬BD÷34¬BF÷38¬BH÷20¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷vF1x9wPF¬WU÷new-york-knicks¬AG÷107¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷31¬BG÷29¬AW÷1¬~AA÷bRrVZwUm¬AD÷1544400000¬ADE÷1544400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷6mlVAaf3¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷23¬BC÷31¬BE÷28¬BG÷28¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷0O2Y9J99¬WV÷utah-jazz¬AH÷97¬BB÷18¬BD÷18¬BF÷36¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷EFAdG1js¬AD÷1544396400¬ADE÷1544396400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷G8WYiUte¬WU÷toronto-raptors¬AG÷99¬BA÷30¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷AVVxild1¬WV÷milwaukee-bucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷25¬BD÷26¬BF÷28¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷G2gQzKEs¬AD÷1544387400¬ADE÷1544387400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷QiBrmd2d¬WU÷detroit-pistons¬AG÷108¬BA÷20¬BC÷30¬BE÷34¬BG÷24¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷SdkRBuuc¬WV÷new-orleans-pelicans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷28¬BD÷28¬BF÷35¬BH÷25¬AW÷1¬~
3
1544644700
470
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0000000000186000NBA 003......000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷IeRk0zrg¬AD÷1544659200¬ADE÷1544659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷z3lQOtLU¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷2g2UTYHu¬WV÷detroit-pistons¬AW÷1¬~AA÷v5So1GSn¬AD÷1544659200¬ADE÷1544659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷lnjIQ2jI¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷dCkMPM5O¬WV÷new-york-knicks¬AW÷1¬~AA÷prTs2dDt¬AD÷1544659200¬ADE÷1544659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷AeiERryC¬WV÷milwaukee-bucks¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷SW19SOL5¬WU÷indiana-pacers¬AW÷1¬~AA÷8MyG6x5P¬AD÷1544659200¬ADE÷1544659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷K6b1Upig¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷ETc5T46a¬WV÷brooklyn-nets¬AW÷1¬~AA÷6HcXsgSO¬AD÷1544659200¬ADE÷1544659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷Ov5hW6Mt¬WU÷washington-wizards¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷tGacVQym¬WV÷boston-celtics¬AW÷1¬~AA÷ENKbbEC5¬AD÷1544662800¬ADE÷1544662800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷lA4tRW1b¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷6oaoQjH4¬WV÷portland-trailblazers¬AW÷1¬~AA÷zXLfafca¬AD÷1544662800¬ADE÷1544662800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷Gd6YShXo¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷AJ5xSCnh¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AW÷1¬~AA÷8pK2cYRB¬AD÷1544664600¬ADE÷1544664600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷pxbkPAWA¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷vacgOUoH¬WV÷atlanta-hawks¬AW÷1¬~AA÷6Vx6dhsI¬AD÷1544666400¬ADE÷1544666400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷jZ0cNl1N¬WU÷utah-jazz¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷Ycj2M8GT¬WV÷miami-heat¬AW÷1¬~AA÷lfSAeCdO¬AD÷1544670000¬ADE÷1544670000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷z7xUHSOp¬WU÷sacramento-kings¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷OMVBtC1o¬WV÷minnesota-timberwolves¬AW÷1¬~AA÷nT84EuLg¬AD÷1544671800¬ADE÷1544671800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷4UCTDB3E¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷biCXCVIK¬WV÷toronto-raptors¬AW÷1¬~AA÷SpREfWBU¬AD÷1544749200¬ADE÷1544749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷2DUFuWGi¬WU÷houston-rockets¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷pxKKvjWc¬WV÷los-angeles-lakers¬AW÷1¬~AA÷vJ7KFFst¬AD÷1544751000¬ADE÷1544751000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷buOOwAo4¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷h2NSxU0A¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬~AA÷I96OEZdn¬AD÷1544754600¬ADE÷1544754600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷WhMWylGG¬WU÷orlando-magic¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷bFhTz8VM¬WV÷chicago-bulls¬AM÷NBA Global Games. Bermain di Mexico City Arena.¬AW÷1¬~AA÷0YeTDgCh¬AD÷1544758200¬ADE÷1544758200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷x6iXZRpT¬WU÷phoenix-suns¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷fovaVogp¬WV÷dallas-mavericks¬AW÷1¬~~
3
1544644700
826

Amerika Syarikat

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Pertandingan Lain-lain