Bola Keranjang, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan NBA 2019/2020

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement

Bola Keranjang Amerika Syarikat

NBA
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷pGMjAq0Q¬AD÷1596675600¬ADE÷1596675600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596685040¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷QyciTXSg¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷115¬BB÷25¬BD÷27¬BF÷25¬BH÷38¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷KbdeSir0¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷149¬BA÷34¬BC÷37¬BE÷35¬BG÷43¬AW÷1¬~AA÷4zxyyn4q¬AD÷1596672000¬ADE÷1596672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596681222¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷dIGEi2C4¬WU÷orlando-magic¬AG÷99¬BA÷11¬BC÷24¬BE÷33¬BG÷31¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷QiLIjMRA¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷26¬BD÷29¬BF÷23¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷r5JRr1kg¬AD÷1596666600¬ADE÷1596666600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596676795¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷ETRWO3JH¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷86¬BA÷18¬BC÷27¬BE÷21¬BG÷20¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷W4MyONYN¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷105¬BB÷26¬BD÷26¬BF÷29¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷WYyZsCoG¬AD÷1596657600¬ADE÷1596657600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596666759¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷SvCV1i7a¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷132¬BB÷32¬BD÷30¬BF÷27¬BH÷43¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷YHCR2Xig¬WU÷san-antonio-spurs¬AG÷126¬BA÷28¬BC÷37¬BE÷24¬BG÷37¬AW÷1¬~AA÷xS0RxZM2¬AD÷1596657600¬ADE÷1596657600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596666864¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷fZNiKrGc¬WU÷washington-wizards¬AG÷98¬BA÷20¬BC÷27¬BE÷27¬BG÷24¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷ldNeJ2V3¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷107¬BB÷26¬BD÷28¬BF÷23¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷4ndCeVFF¬AD÷1596652200¬ADE÷1596652200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596662152¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷08AYDIHi¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷25¬BC÷39¬BE÷25¬BG÷35¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷rXawDxXc¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷115¬BB÷31¬BD÷24¬BF÷33¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷AqaKg9pS¬AD÷1596589200¬ADE÷1596589200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596598985¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷fkClAzHG¬WU÷portland-trailblazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷29¬BC÷32¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷zmQIh8oq¬WV÷houston-rockets¬AH÷102¬BB÷24¬BD÷32¬BF÷24¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷xhM91C0d¬AD÷1596580200¬ADE÷1596580200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596590111¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷8r5We8Xu¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷112¬BA÷33¬BC÷30¬BE÷28¬BG÷21¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷rLwQzP1U¬WV÷boston-celtics¬AH÷106¬BB÷28¬BD÷23¬BF÷32¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷z3U7vhcE¬AD÷1596578400¬ADE÷1596578400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596586744¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷EBItYkNr¬WV÷orlando-magic¬AH÷109¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷26¬BH÷33¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷roNpX9xk¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷120¬BA÷43¬BC÷28¬BE÷21¬BG÷28¬AW÷1¬~AA÷ddRHTFRb¬AD÷1596571200¬ADE÷1596571200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596580135¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷QiHz0pf2¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷115¬BA÷23¬BC÷33¬BE÷35¬BG÷24¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷ve5IOTW2¬WV÷phoenix-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷27¬BD÷36¬BF÷32¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷GKMKM7EE¬AD÷1596565800¬ADE÷1596565800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596576229¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷QV1QSuTC¬WV÷dallas-mavericks¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷114¬AU÷95¬BJ÷19¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷19¬BH÷20¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷r7CLTLD6¬WU÷sacramento-kings¬AZ÷0¬AG÷110¬AT÷95¬BI÷15¬BA÷37¬BC÷23¬BE÷22¬BG÷13¬AW÷1¬~AA÷29fPuyjB¬AD÷1596562200¬ADE÷1596562200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596571736¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷GtCHpfaK¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷40¬BD÷33¬BF÷21¬BH÷25¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷b51MqEEQ¬WU÷milwaukee-bucks¬AG÷116¬BA÷34¬BC÷31¬BE÷23¬BG÷28¬AW÷1¬~AA÷KYxI2nNr¬AD÷1596502800¬ADE÷1596502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596512960¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷EDuWI4al¬WU÷utah-jazz¬AG÷108¬BA÷24¬BC÷32¬BE÷20¬BG÷32¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷dxVzIOEf¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷24¬BD÷34¬BF÷28¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷SfhOayti¬AD÷1596499200¬ADE÷1596499200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596509345¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷dtmyEt6h¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷132¬BA÷35¬BC÷29¬BE÷35¬BG÷33¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷S6rXEMjn¬WV÷san-antonio-spurs¬AH÷130¬BB÷32¬BD÷30¬BF÷25¬BH÷43¬AW÷1¬~AA÷p0nGY19e¬AD÷1596493800¬ADE÷1596493800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596503404¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷CrCkzwgT¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷26¬BC÷32¬BE÷21¬BG÷30¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷UNbHVd1p¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷99¬BB÷22¬BD÷29¬BF÷23¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷xdK5WHst¬AD÷1596484800¬ADE÷1596484800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596495410¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷bylm9lXF¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AZ÷0¬AG÷113¬AT÷109¬BI÷4¬BA÷22¬BC÷29¬BE÷30¬BG÷28¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷t0wh88nM¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷121¬AU÷109¬BJ÷12¬BB÷23¬BD÷27¬BF÷28¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷Uq4mrUbr¬AD÷1596484800¬ADE÷1596484800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596493382¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷xKp6LncJ¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷20¬BD÷36¬BF÷34¬BH÷21¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷QZwlpWZJ¬WU÷washington-wizards¬AG÷100¬BA÷21¬BC÷26¬BE÷21¬BG÷32¬AW÷1¬~AA÷bga8uSeS¬AD÷1596475800¬ADE÷1596475800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596485659¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷z3S5gOsh¬WU÷miami-heat¬AG÷103¬BA÷17¬BC÷27¬BE÷35¬BG÷24¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷IRHAhrcb¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷107¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷36¬BH÷23¬AW÷1¬~
1108
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷A58iVY1A¬AD÷1596735000¬ADE÷1596735000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷4OJ6xyvl¬WV÷new-orleans-pelicans¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷A1K2wHOs¬WU÷sacramento-kings¬AW÷1¬~AA÷j3Kg88aL¬AD÷1596744000¬ADE÷1596744000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷OSYbQn7E¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷4vjdP6MK¬WV÷miami-heat¬AW÷1¬~AA÷C898xBAT¬AD÷1596744000¬ADE÷1596744000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷lSJQAMPH¬WV÷indiana-pacers¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷rkJU9tuO¬WU÷phoenix-suns¬AW÷1¬~AA÷EexM16xk¬AD÷1596753000¬ADE÷1596753000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷42YrG2q7¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷zTTvHrU0¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬~AA÷MuA2rzBG¬AD÷1596758400¬ADE÷1596758400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷UBrXIViK¬WV÷portland-trailblazers¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷CzYyIk7Q¬WU÷denver-nuggets¬AW÷1¬~AA÷Qy1ZMA9j¬AD÷1596762000¬ADE÷1596762000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷xxvpjf8m¬WV÷los-angeles-lakers¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷fDYlkENg¬WU÷houston-rockets¬AW÷1¬~AA÷YHA4wieN¬AD÷1596819600¬ADE÷1596819600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷h0QHCre5¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷AyLMB2AB¬WV÷utah-jazz¬AW÷1¬~AA÷xUNGNma8¬AD÷1596830400¬ADE÷1596830400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷zs9DVsqf¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷U38HU1b0¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AW÷1¬~AA÷4nIsBAF2¬AD÷1596834000¬ADE÷1596834000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷Stkd6RFr¬WV÷sacramento-kings¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷dGg05oVl¬WU÷brooklyn-nets¬AW÷1¬~AA÷b1DHmjyL¬AD÷1596839400¬ADE÷1596839400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷8vgkPUcf¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷21hgOlD0¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬~AA÷OlI52hoj¬AD÷1596844800¬ADE÷1596844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷xOzIxoXH¬WV÷washington-wizards¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷WpzMy5nO¬WU÷new-orleans-pelicans¬AW÷1¬~AA÷hrPFkiIq¬AD÷1596848400¬ADE÷1596848400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷rHDUNHZG¬WU÷toronto-raptors¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷Qu3ZMykN¬WV÷boston-celtics¬AW÷1¬~AA÷CxcdrUB9¬AD÷1596906000¬ADE÷1596906000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷rBKwjky0¬WU÷portland-trailblazers¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷xYJsk9j6¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬~AA÷42d0uSr1¬AD÷1596915000¬ADE÷1596915000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷feHWy8s0¬WU÷denver-nuggets¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷CWByySd6¬WV÷utah-jazz¬AW÷1¬~AA÷rPs4LXiS¬AD÷1596924000¬ADE÷1596924000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷Y5fA75Wi¬WV÷los-angeles-lakers¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷GUqF6Pob¬WU÷indiana-pacers¬AW÷1¬~AA÷SfS7epY5¬AD÷1596929400¬ADE÷1596929400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷SEEALXvT¬WV÷phoenix-suns¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷pjP5MDPM¬WU÷miami-heat¬AW÷1¬~AA÷2DKKhrIO¬AD÷1596933000¬ADE÷1596933000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷fPYUMsy3¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷lnYYL1j9¬WV÷milwaukee-bucks¬AW÷1¬~~
51
advertisement
advertisement
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
NBA secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai NBA 2019/2020, (Bola Keranjang/Amerika Syarikat). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama NBA 2019/2020, sila pilih sukan anda di menu atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti NBA 2019/2020 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai skor secara langsung, keputusan suku dan akhir serta sejarah mata demi mata dalam maklumat perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com juga menawarkan barisan pemain, statistik (jumlah cubaan 2- dan 3-mata, lontaran percuma, peratus cubaan, lantunan semula, turnover, curian, faul perseorangan) dan statistik pemain dari liga-liga bola keranjang utama. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan NBA 2019/2020 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan dan carta prestasi (5 perlawanan terakhir).
Tunjukkan lebih banyak