Bola Keranjang, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan NBA 2018/2019

Bola Keranjang » Amerika Syarikat » NBA » 2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0010000000186000NBA 003......000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷t0FTZ2Xt¬AD÷1553049000¬ADE÷1553049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553057662¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷6o5L5vLq¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷25¬BC÷30¬BE÷34¬BG÷26¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷zL9P4bzj¬WV÷indiana-pacers¬AH÷109¬BB÷16¬BD÷33¬BF÷26¬BH÷34¬AW÷1¬~AA÷l4i0iV2E¬AD÷1553047200¬ADE÷1553047200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553055920¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷MDTlB0cM¬WU÷sacramento-kings¬AG÷121¬BA÷38¬BC÷28¬BE÷37¬BG÷18¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷4xJgAKCS¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷123¬BB÷25¬BD÷33¬BF÷20¬BH÷45¬AW÷1¬~AA÷z1mdhBm8¬AD÷1553040000¬ADE÷1553040000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553048900¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷EmQtDMS9¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷35¬BC÷26¬BE÷38¬BG÷16¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷8APpCtrG¬WV÷los-angeles-lakers¬AH÷101¬BB÷24¬BD÷34¬BF÷26¬BH÷17¬AW÷1¬~AA÷Ye9DTRA7¬AD÷1553040000¬ADE÷1553040000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553048447¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷8zetFrbc¬WU÷minnesota-timberwolves¬AG÷107¬BA÷27¬BC÷20¬BE÷28¬BG÷32¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷zcRxE2D3¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷30¬BD÷29¬BF÷32¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷f5A9U7e1¬AD÷1553038200¬ADE÷1553038200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553046432¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷UqdxGOri¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷121¬BB÷25¬BD÷28¬BF÷31¬BH÷37¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷Gt8fiu6j¬WU÷atlanta-hawks¬AG÷105¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷33¬AW÷1¬~AA÷QV55Vmte¬AD÷1553036400¬ADE÷1553036400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553045730¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷ddRNd1rT¬WU÷charlotte-hornets¬AG÷114¬BA÷30¬BC÷29¬BE÷30¬BG÷25¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷2w4jhLjp¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷118¬BB÷31¬BD÷31¬BF÷23¬BH÷33¬AW÷1¬~AA÷nu71WTQl¬AD÷1552962600¬ADE÷1552962600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552971518¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷lWNFbNDG¬WU÷portland-trailblazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷28¬BC÷27¬BE÷33¬BG÷18¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷I5SJcsTM¬WV÷indiana-pacers¬AH÷98¬BB÷31¬BD÷17¬BF÷24¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷4GHdX9Br¬AD÷1552960800¬ADE÷1552960800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552969161¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷AuPBa3bA¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷34¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷30¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷SGZ60qq4¬WU÷phoenix-suns¬AG÷101¬BA÷20¬BC÷23¬BE÷30¬BG÷28¬AW÷1¬~AA÷rDBVyj3R¬AD÷1552955400¬ADE÷1552955400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552964883¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷MJWb25Ei¬WU÷dallas-mavericks¬AZ÷0¬AG÷125¬AT÷110¬BI÷15¬BA÷34¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷31¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷GtW21PTc¬WV÷new-orleans-pelicans¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷129¬AU÷110¬BJ÷19¬BB÷28¬BD÷21¬BF÷35¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷ljCRxWmL¬AD÷1552953600¬ADE÷1552953600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552962024¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷4r2Efgeo¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AG÷107¬BA÷25¬BC÷30¬BE÷20¬BG÷32¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷rTXf3oao¬WV÷miami-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷27¬BD÷31¬BF÷28¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷AaDNwCYE¬AD÷1552953600¬ADE÷1552953600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552962361¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷8CGr0FXN¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷25¬BC÷33¬BE÷24¬BG÷29¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷2ZFnaZnU¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷105¬BB÷25¬BD÷22¬BF÷31¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷hOIIvhJ8¬AD÷1552951800¬ADE÷1552951800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552959993¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷CpNZ1y3B¬WU÷boston-celtics¬AG÷105¬BA÷22¬BC÷30¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷f9Cv1eIH¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷114¬BB÷24¬BD÷31¬BF÷25¬BH÷34¬AW÷1¬~AA÷M5kfjby4¬AD÷1552951800¬ADE÷1552951800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552960320¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷nojeoyS0¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷38¬BC÷35¬BE÷28¬BG÷27¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷t8kapes7¬WV÷new-york-knicks¬AH÷92¬BB÷29¬BD÷25¬BF÷15¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷EXJEuY32¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552958303¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷QTOR3cYb¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷126¬BA÷25¬BC÷35¬BE÷27¬BG÷39¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷YgOV2Hm5¬WV÷detroit-pistons¬AH÷119¬BB÷32¬BD÷29¬BF÷27¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷0UVWGlR1¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552958028¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷4EzJ5J3n¬WU÷washington-wizards¬AG÷95¬BA÷24¬BC÷21¬BE÷26¬BG÷24¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷nwQN4wJh¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷31¬BD÷26¬BF÷34¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷nRRSHUBe¬AD÷1552870800¬ADE÷1552870800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552879145¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷Eke9oGIU¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷117¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷43¬BG÷24¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷jBWE6alt¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷102¬BB÷30¬BD÷19¬BF÷29¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷42xOIAdk¬AD÷1552870800¬ADE÷1552870800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552879868¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷IN10mxlI¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷119¬BA÷23¬BC÷37¬BE÷27¬BG÷32¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷zad5nd3O¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷116¬BB÷30¬BD÷25¬BF÷32¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷QBwKJjsq¬AD÷1552860000¬ADE÷1552860000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552868042¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷pA3hkbJ5¬WU÷orlando-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷28¬BC÷28¬BE÷19¬BG÷26¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷vX2dlIYB¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷91¬BB÷25¬BD÷21¬BF÷22¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷fTjhOWYR¬AD÷1552860000¬ADE÷1552860000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552868180¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷40epiKlg¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷24¬BC÷32¬BE÷43¬BG÷30¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷nPpkjv4a¬WV÷chicago-bulls¬AH÷102¬BB÷23¬BD÷17¬BF÷31¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷SrjjivMc¬AD÷1552852800¬ADE÷1552852800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552861566¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷tYKfmccl¬WU÷detroit-pistons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷32¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷8fiinHCf¬WV÷toronto-raptors¬AH÷107¬BB÷21¬BD÷26¬BF÷37¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷GxhlPCJL¬AD÷1552851000¬ADE÷1552851000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552860443¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷dzhxgtKt¬WU÷milwaukee-bucks¬AG÷125¬BA÷28¬BC÷25¬BE÷29¬BG÷43¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷Q9dth0Zn¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷130¬BB÷31¬BD÷31¬BF÷27¬BH÷41¬AW÷1¬~AA÷YD2qQh4F¬AD÷1552842000¬ADE÷1552842000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552850703¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷I5jQoPCD¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷93¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷22¬BG÷32¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷KAU8A8kE¬WV÷charlotte-hornets¬AH÷75¬BB÷20¬BD÷19¬BF÷21¬BH÷15¬AW÷1¬~AA÷KAbuRYl9¬AD÷1552838400¬ADE÷1552838400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552848000¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷42nMn5c7¬WV÷los-angeles-lakers¬AH÷123¬BB÷30¬BD÷36¬BF÷30¬BH÷27¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷AumImor1¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷41¬BC÷22¬BE÷31¬BG÷30¬AW÷1¬~~
3
1553068711
1132
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0010000000186000NBA 003......000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷vgUYW0Ha¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷04lOPaCF¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷GE7h8Xtr¬WV÷milwaukee-bucks¬AW÷1¬~AA÷02VUXt2g¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷SjjGRLs3¬WU÷orlando-magic¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷MDkKQuc9¬WV÷new-orleans-pelicans¬AW÷1¬~AA÷KjEXYMnm¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷EB8T3Ikd¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷GGnCS1Sd¬WV÷boston-celtics¬AW÷1¬~AA÷YFTxWKW5¬AD÷1553124600¬ADE÷1553124600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷f56d7idl¬WU÷new-york-knicks¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷lS506BBf¬WV÷utah-jazz¬AW÷1¬~AA÷UsNoUb1I¬AD÷1553126400¬ADE÷1553126400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷OpbD39eD¬WU÷chicago-bulls¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷jineShYD¬WV÷washington-wizards¬AW÷1¬~AA÷nJXtVvnC¬AD÷1553126400¬ADE÷1553126400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷2V945VQ0¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷pfa94kt7¬WV÷houston-rockets¬AW÷1¬~AA÷8YLkTIGO¬AD÷1553128200¬ADE÷1553128200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷UsoaRCmK¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷C6z4QW2Q¬WV÷miami-heat¬AW÷1¬~AA÷z9gbkIjA¬AD÷1553131800¬ADE÷1553131800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷fBg3qFdD¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷dGXo8bZD¬WV÷toronto-raptors¬AW÷1¬~AA÷dlFXi2gP¬AD÷1553133600¬ADE÷1553133600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷rkRZKAQm¬WV÷dallas-mavericks¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷lSRVLjBs¬WU÷portland-trailblazers¬AW÷1¬~AA÷tMj4ntHn¬AD÷1553209200¬ADE÷1553209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷I7JnI8A6¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷CUIjHSPC¬WV÷minnesota-timberwolves¬AW÷1¬~AA÷bc1amM1t¬AD÷1553209200¬ADE÷1553209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷MuQwKUuf¬WU÷washington-wizards¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷vHKrJle0¬WV÷denver-nuggets¬AW÷1¬~AA÷hdf8o0Wh¬AD÷1553211000¬ADE÷1553211000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷CKFxuWHJ¬WV÷utah-jazz¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷AFyfGnuJ¬WU÷atlanta-hawks¬AW÷1¬~AA÷Q9hGqv15¬AD÷1553220000¬ADE÷1553220000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷Mg5CYTfm¬WU÷phoenix-suns¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷4IfHXmAg¬WV÷detroit-pistons¬AW÷1¬~AA÷nJgCpKoa¬AD÷1553220000¬ADE÷1553220000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷jBEtvjXP¬WU÷sacramento-kings¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷r368Z9us¬WV÷dallas-mavericks¬AW÷1¬~AA÷romLrbGB¬AD÷1553221800¬ADE÷1553221800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷ILbLW7Pa¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷CrbPVRv6¬WV÷indiana-pacers¬AW÷1¬~AA÷MynPsIVH¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷jZdTUofC¬WU÷orlando-magic¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷WpEQT59I¬WV÷memphis-grizzlies¬AW÷1¬~AA÷U1kXud0U¬AD÷1553297400¬ADE÷1553297400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷00hvmT9t¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷rPsqnmPn¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬~AA÷GboTtxoO¬AD÷1553297400¬ADE÷1553297400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷AyDUSPOO¬WU÷new-york-knicks¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷Ov1Ci91P¬WV÷denver-nuggets¬AW÷1¬~AA÷IXr3lx6G¬AD÷1553297400¬ADE÷1553297400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷z7Wk7IlK¬WU÷toronto-raptors¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷4tyf6x4Q¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AW÷1¬~AA÷fPGw1uWu¬AD÷1553299200¬ADE÷1553299200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷MFtmo7vg¬WU÷houston-rockets¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷jkoipRga¬WV÷san-antonio-spurs¬AW÷1¬~AA÷YFFs0aon¬AD÷1553301000¬ADE÷1553301000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷Uupeqo95¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷C4Zar5OB¬WV÷miami-heat¬AW÷1¬~AA÷SjUpaJ0h¬AD÷1553308200¬ADE÷1553308200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷Ovw4sPwI¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷I1x8tqgO¬WV÷brooklyn-nets¬AW÷1¬~
3
1553068711
166

Amerika Syarikat

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Pertandingan Lain-lain