Bola Keranjang, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan Liga G NBA 2020/2021

Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Liga G NBA
2020/2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: Liga G NBA - PlayOff¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷MaxNJiaB¬ZD÷p¬ZE÷xC84KLy9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/liga-g-nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0050000000001000Liga G NBA -020layOff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷nVgH8DmP¬AD÷1615498200¬ADE÷1615498200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware 87ers¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615505055¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬JA÷l8zTk5rD¬WU÷delaware-blue-coats¬GRA÷0¬AG÷78¬BA÷11¬BC÷23¬BE÷20¬BG÷24¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷SbZWlPcJ¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷97¬BB÷21¬BD÷25¬BF÷31¬BH÷20¬~AA÷nX6XP8Eh¬AD÷1615342500¬ADE÷1615342500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615349911¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷ppH3owCJ¬WU÷raptors¬GRA÷0¬AG÷100¬BA÷25¬BC÷24¬BE÷28¬BG÷23¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬JB÷OzG7pcRP¬WV÷delaware-blue-coats¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷127¬BB÷27¬BD÷35¬BF÷20¬BH÷45¬~AA÷hA7TQlan¬AD÷1615334400¬ADE÷1615334400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615341952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷IwPHNZJC¬WU÷santa-cruz-warriors¬GRA÷0¬AG÷96¬BA÷30¬BC÷31¬BE÷14¬BG÷21¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷WtTLMgZI¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷108¬BB÷24¬BD÷35¬BF÷20¬BH÷29¬~AA÷YasDQqsa¬AD÷1615252500¬ADE÷1615252500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615259777¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷GQdwwlLs¬WU÷austin-toros-spurs¬GRA÷0¬AG÷103¬BA÷24¬BC÷26¬BE÷30¬BG÷23¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬JB÷p01sx8zl¬WV÷delaware-blue-coats¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷124¬BB÷34¬BD÷30¬BF÷33¬BH÷27¬~AA÷KGqPNsRH¬AD÷1615244400¬ADE÷1615244400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615251804¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷2111XqkJ¬WU÷erie-bayhawks¬GRA÷0¬AG÷110¬BA÷15¬BC÷32¬BE÷30¬BG÷33¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷jHfqdTRJ¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷139¬BB÷40¬BD÷37¬BF÷33¬BH÷29¬~AA÷tQpLONBB¬AD÷1615236300¬ADE÷1615236300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615243267¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLO¬AF÷G League Ignite¬JB÷OA2cYPZC¬WV÷g-league-ignite¬GRB÷0¬AH÷102¬BB÷26¬BD÷30¬BF÷29¬BH÷17¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷Um3gZ5K6¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷127¬BA÷34¬BC÷35¬BE÷29¬BG÷29¬~AA÷CjtHP3d5¬AD÷1615228200¬ADE÷1615228200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615235192¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷Oj0oySkf¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷110¬BA÷26¬BC÷31¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷IDakzn50¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬GRB÷0¬AH÷81¬BB÷15¬BD÷24¬BF÷21¬BH÷21¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: Liga G NBA¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷viFAKXq5¬ZD÷p¬ZE÷xC84KLy9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/liga-g-nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0050000000001000Liga G NBA 010 G NBA000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷O8QaC5oF¬AD÷1615077000¬ADE÷1615077000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615084140¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUN¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷K8rKeajc¬WU÷greensboro-swarm¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷109¬BA÷27¬BC÷34¬BE÷25¬BG÷23¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷WrnOfJ53¬WV÷agua-caliente-clippers¬GRB÷0¬AH÷105¬BB÷33¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷25¬AM÷Lokasi neutral.¬~AA÷tpyeDoW8¬AD÷1615075200¬ADE÷1615075200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷G League Ignite¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615081952¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷65fxXFDd¬WV÷austin-toros-spurs¬GRB÷0¬AH÷92¬BB÷19¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷26¬WM÷FLO¬AE÷G League Ignite¬JA÷SEeYXebj¬WU÷g-league-ignite¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷127¬BA÷29¬BC÷37¬BE÷34¬BG÷27¬AM÷Lokasi neutral.¬~AA÷2gxiERG2¬AD÷1615062600¬ADE÷1615062600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615069958¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷dW42wIzT¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷113¬AT÷103¬BI÷10¬BA÷24¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷24¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷buiUYyqp¬WV÷oklahoma-city-blue¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷103¬AU÷103¬BJ÷0¬BB÷26¬BD÷20¬BF÷30¬BH÷27¬AM÷Lokasi neutral.¬~AA÷lxZ9krv2¬AD÷1615060800¬ADE÷1615060800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615068127¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷l61fuv6G¬WU÷memphis-hustle¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷106¬BA÷28¬BC÷32¬BE÷26¬BG÷20¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬JB÷295bvbLM¬WV÷delaware-blue-coats¬GRB÷0¬AH÷95¬BB÷32¬BD÷24¬BF÷24¬BH÷15¬AM÷Lokasi neutral.¬~AA÷Aoz6jOOe¬AD÷1615048200¬ADE÷1615048200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615055495¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷Gh3ns0y4¬WU÷canton-charge¬GRA÷0¬AG÷107¬BA÷29¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷26¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷fq2jtKjA¬WV÷long-island-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷116¬BB÷27¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷39¬AM÷Lokasi neutral.¬~AA÷SMp1i49k¬AD÷1615046400¬ADE÷1615046400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615053455¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷Uy5vqM6i¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷122¬BA÷24¬BC÷34¬BE÷31¬BG÷33¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷8S3rrtMc¬WV÷lakeland-magic¬GRB÷0¬AH÷100¬BB÷22¬BD÷30¬BF÷21¬BH÷27¬AM÷Lokasi neutral.¬~AA÷EJtchpfq¬AD÷1614990600¬ADE÷1614990600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614997427¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷GYGdKxUj¬WV÷santa-cruz-warriors¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷30¬BD÷21¬BF÷24¬BH÷19¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷2VChLIEp¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷110¬BA÷26¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷34¬AM÷Lokasi neutral.¬~AA÷dvfVdQoS¬AD÷1614988800¬ADE÷1614988800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware 87ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614995699¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬JA÷WrjLwRUB¬WU÷delaware-blue-coats¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷23¬BC÷28¬BE÷19¬BG÷23¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷AZlPxopI¬WV÷salt-lake-city-stars¬GRB÷0¬AH÷83¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷18¬BH÷18¬AM÷Lokasi neutral.¬~AA÷ImeRc6WL¬AD÷1614976200¬ADE÷1614976200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614983477¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷OInDum0a¬WU÷westchester-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷130¬BA÷26¬BC÷22¬BE÷33¬BG÷49¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷29oHv7F5¬WV÷erie-bayhawks¬GRB÷0¬AH÷124¬BB÷20¬BD÷29¬BF÷35¬BH÷40¬AM÷Lokasi neutral.¬~AA÷0C0MbnHF¬AD÷1614974400¬ADE÷1614974400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614981708¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷WAU5s9Vn¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷114¬BA÷37¬BC÷21¬BE÷28¬BG÷28¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷Uem9tTpg¬WV÷iowa-wolves¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷20¬BD÷31¬BF÷24¬BH÷19¬AM÷Lokasi neutral.¬~AA÷ML1IaS19¬AD÷1614960000¬ADE÷1614960000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614967093¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷xlV1rkGt¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷111¬BB÷35¬BD÷29¬BF÷23¬BH÷24¬WM÷CUN¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷zuqzmV7P¬WU÷greensboro-swarm¬GRA÷0¬AG÷107¬BA÷29¬BC÷20¬BE÷34¬BG÷24¬AM÷Lokasi neutral.¬~
142
fixtures
0
Iklan
Iklan
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
Liga G NBA secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai Liga G NBA 2020/2021, (Bola Keranjang/Amerika Syarikat). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama Liga G NBA 2020/2021, sila pilih sukan anda di menu atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti Liga G NBA 2020/2021 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai skor secara langsung, keputusan suku dan akhir serta sejarah mata demi mata dalam maklumat perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com juga menawarkan barisan pemain, statistik (jumlah cubaan 2- dan 3-mata, lontaran percuma, peratus cubaan, lantunan semula, turnover, curian, faul perseorangan) dan statistik pemain dari liga-liga bola keranjang utama. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan Liga G NBA 2020/2021 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan dan carta prestasi (5 perlawanan terakhir).
Tunjukkan lebih banyak