Bola Keranjang, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan Liga Musim Panas Las Vegas NBA 2019

Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Liga Musim Panas Las Vegas NBA
2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: Liga Musim Panas Las Vegas NBA - PlayOff¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/liga-musim-panas-las-vegas-nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0020000000001000Liga Musim P040layOff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷SGk9Pydh¬AD÷1563238800¬ADE÷1563238800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563245405¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷nRczmQxt¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷95¬BA÷31¬BC÷25¬BE÷16¬BG÷23¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷QHdvnphn¬WV÷minnesota-timberwolves¬GRB÷0¬AH÷92¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷30¬BH÷22¬~AA÷dGFcXp0s¬AD÷1563148800¬ADE÷1563148800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563155641¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷ML7lTJeK¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷85¬BA÷29¬BC÷26¬BE÷24¬BG÷6¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷Gr7hSwBQ¬WV÷brooklyn-nets¬GRB÷0¬AH÷77¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷11¬BH÷18¬~AA÷f7TVyRiQ¬AD÷1563141600¬ADE÷1563141600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563148022¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷6DP15G3D¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷88¬AT÷81¬BI÷7¬BA÷16¬BC÷21¬BE÷29¬BG÷15¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷rV8pUatE¬WV÷new-orleans-pelicans¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷86¬AU÷81¬BJ÷5¬BB÷18¬BD÷15¬BF÷23¬BH÷25¬~AA÷GY73r7ym¬AD÷1563071400¬ADE÷1563071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563077534¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷pKYcgyb9¬WV÷dallas-mavericks¬GRB÷0¬AH÷82¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷22¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷OAX1heDF¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷108¬BA÷29¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷27¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: Liga Musim Panas Las Vegas NBA - PlayOff Pengalah¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/liga-musim-panas-las-vegas-nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0020000000001000Liga Musim P049ngalah000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷Y9IbqmMt¬AD÷1563069600¬ADE÷1563069600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563075413¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷SrvgfHr3¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷105¬BA÷19¬BC÷32¬BE÷28¬BG÷26¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷lhukecTd¬WV÷denver-nuggets¬GRB÷0¬AH÷96¬BB÷22¬BD÷25¬BF÷19¬BH÷30¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: Liga Musim Panas Las Vegas NBA - PlayOff¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/liga-musim-panas-las-vegas-nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0020000000001000Liga Musim P040layOff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷bHRWmTDP¬AD÷1563064200¬ADE÷1563064200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563070747¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷Mom3Xgyj¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷105¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷32¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷zki7WDjd¬WU÷detroit-pistons¬GRA÷0¬AG÷85¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷21¬BG÷25¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: Liga Musim Panas Las Vegas NBA - PlayOff Pengalah¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/liga-musim-panas-las-vegas-nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0020000000001000Liga Musim P049ngalah000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷6NvoQPLI¬AD÷1563062400¬ADE÷1563062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563068559¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷4nbPvxqG¬WV÷orlando-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷85¬BB÷25¬BD÷16¬BF÷27¬BH÷17¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷rwcTwdbM¬WU÷chicago-bulls¬GRA÷0¬AG÷73¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷13¬BG÷16¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: Liga Musim Panas Las Vegas NBA - PlayOff¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/liga-musim-panas-las-vegas-nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0020000000001000Liga Musim P040layOff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷lnptR56C¬AD÷1563057000¬ADE÷1563057000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Pelicans¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563064326¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷8K4GtbE3¬WV÷miami-heat¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷100¬AU÷98¬BJ÷2¬BB÷15¬BD÷24¬BF÷31¬BH÷28¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷MN8KuIT9¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷101¬AT÷98¬BI÷3¬BA÷27¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷31¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: Liga Musim Panas Las Vegas NBA - PlayOff Pengalah¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/liga-musim-panas-las-vegas-nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0020000000001000Liga Musim P049ngalah000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷AeoxSoi6¬AD÷1563055200¬ADE÷1563055200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563061859¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷z768rKqi¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷103¬BB÷27¬BD÷24¬BF÷19¬BH÷33¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷Ec5Csvac¬WU÷washington-wizards¬GRA÷0¬AG÷87¬BA÷23¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷15¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: Liga Musim Panas Las Vegas NBA - PlayOff¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/liga-musim-panas-las-vegas-nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0020000000001000Liga Musim P040layOff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷GYoYSRy0¬AD÷1563049800¬ADE÷1563049800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563056575¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷bkNPJz7j¬WU÷boston-celtics¬GRA÷0¬AG÷88¬BA÷22¬BC÷15¬BE÷26¬BG÷25¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷KbOLKGip¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷19¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷23¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: Liga Musim Panas Las Vegas NBA - PlayOff Pengalah¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/my/bola-keranjang/amerika-syarikat/liga-musim-panas-las-vegas-nba/¬ZX÷02Amerika Syar016arikat0020000000001000Liga Musim P049ngalah000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷2VsUT7Mg¬AD÷1563048000¬ADE÷1563048000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563053933¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷jqYkQxUM¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷84¬BB÷31¬BD÷23¬BF÷13¬BH÷17¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷2JyfPdqT¬WU÷utah-jazz¬GRA÷0¬AG÷74¬BA÷15¬BC÷15¬BE÷22¬BG÷22¬~AA÷K6hPUm7m¬AD÷1562985000¬ADE÷1562985000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562991423¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷UTqsSbaA¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷80¬BB÷24¬BD÷26¬BF÷10¬BH÷20¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷8KroRIEG¬WU÷san-antonio-spurs¬GRA÷0¬AG÷72¬BA÷18¬BC÷10¬BE÷24¬BG÷20¬~AA÷tGgLVTis¬AD÷1562983200¬ADE÷1562983200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562989536¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷M3tZTKUc¬WV÷portland-trailblazers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷99¬BB÷27¬BD÷16¬BF÷33¬BH÷23¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷0fuwTvp4¬WU÷milwaukee-bucks¬GRA÷0¬AG÷84¬BA÷24¬BC÷26¬BE÷17¬BG÷17¬~AA÷AX6gzAqQ¬AD÷1562977800¬ADE÷1562977800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562983639¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷QymQVt0o¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷86¬BB÷21¬BD÷16¬BF÷22¬BH÷27¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷vuiUU0Fi¬WU÷los-angeles-clippers¬GRA÷0¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷11¬BE÷28¬BG÷19¬~AA÷Wt8kyjUJ¬AD÷1562976000¬ADE÷1562976000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sacramento Kings¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562982773¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷z9yFOPhI¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷98¬AU÷93¬BJ÷5¬BB÷19¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷22¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷CYbr7cNp¬WU÷sacramento-kings¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷96¬AT÷93¬BI÷3¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷16¬~AA÷UyU6C6iJ¬AD÷1562970600¬ADE÷1562970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562977069¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHN¬AF÷China¬JB÷G6LDQoO5¬WV÷republik-rakyat-china¬GRB÷0¬AH÷64¬BB÷13¬BD÷9¬BF÷20¬BH÷22¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷fcKHP5wC¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷94¬BA÷22¬BC÷21¬BE÷32¬BG÷19¬~AA÷GYP2DnxD¬AD÷1562968800¬ADE÷1562968800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562975091¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRO¬AF÷Croatia¬JB÷8tI5S7gg¬WV÷croatia¬GRB÷0¬AH÷68¬BB÷13¬BD÷22¬BF÷16¬BH÷17¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷MqM9RR8a¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷69¬BA÷18¬BC÷15¬BE÷17¬BG÷19¬~AA÷MBQbESM6¬AD÷1562963400¬ADE÷1562963400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562970084¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷nRTdUTOt¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷88¬BB÷19¬BD÷14¬BF÷31¬BH÷24¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷QHS0Tmvm¬WU÷golden-state-warriors¬GRA÷0¬AG÷87¬BA÷24¬BC÷33¬BE÷12¬BG÷18¬~AA÷rLRfF870¬AD÷1562961600¬ADE÷1562961600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562968591¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷fZyVY9GP¬WU÷toronto-raptors¬GRA÷0¬AG÷102¬BA÷22¬BC÷24¬BE÷28¬BG÷28¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷GrwRZk1J¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷108¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷31¬BH÷21¬~
82
fixtures
0
Iklan
Iklan
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
Liga Musim Panas Las Vegas NBA secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai Liga Musim Panas Las Vegas NBA 2019, (Bola Keranjang/Amerika Syarikat). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama Liga Musim Panas Las Vegas NBA 2019, sila pilih sukan anda di menu atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti Liga Musim Panas Las Vegas NBA 2019 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai skor secara langsung, keputusan suku dan akhir serta sejarah mata demi mata dalam maklumat perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com juga menawarkan barisan pemain, statistik (jumlah cubaan 2- dan 3-mata, lontaran percuma, peratus cubaan, lantunan semula, turnover, curian, faul perseorangan) dan statistik pemain dari liga-liga bola keranjang utama. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan Liga Musim Panas Las Vegas NBA 2019 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan dan carta prestasi (5 perlawanan terakhir).
Tunjukkan lebih banyak