Bola Keranjang, Dunia: skor secara langsung, jadual, kedudukan Perlawanan Persahabatan Kelab Wanita 2018

Bola Keranjang » Dunia » Perlawanan Persahabatan Kelab Wanita » 2018

Perlawanan Persahabatan Kelab Wanita
Loading…
results
SA÷3¬~ZA÷DUNIA: Perlawanan Persahabatan Kelab Wanita¬ZEE÷zaqm7bC4¬ZB÷8¬ZY÷Dunia¬ZC÷2cGbQlDU¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_zaqm7bC4¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/dunia/perlawanan-persahabatan-kelab-wanita/¬ZX÷02Dunia 005......0310000000179000Perlawanan P036Wanita000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Dunia¬~AA÷84StvEPD¬AD÷1537623000¬ADE÷1537623000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MBA Moscow W (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷MBA Moscow W (Rus)¬JA÷AJVy3vyT¬WU÷mba-moscow¬AG÷44¬BA÷15¬BC÷11¬BE÷12¬BG÷6¬WN÷DYN¬AF÷Dynamo Kursk W (Rus)¬JB÷CSH3bbqp¬WV÷dynamo-kursk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷66¬BB÷16¬BD÷17¬BF÷22¬BH÷11¬~AA÷UebDWA0j¬AD÷1537614000¬ADE÷1537614000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nymburk W (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYM¬AE÷Nymburk W (Cze)¬JA÷tnGuwiH6¬WU÷nymburk¬AG÷74¬BA÷7¬BC÷27¬BE÷14¬BG÷26¬WN÷HRA¬AF÷Hradec Kralove W (Cze)¬JB÷z9FqxBWC¬WV÷hradec-kralove¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷15¬BD÷26¬BF÷13¬BH÷23¬~AA÷v7TvbYlQ¬AD÷1537551000¬ADE÷1537551000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gorzow W (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorzow W (Pol)¬JA÷vPhL7VED¬WU÷gorzow¬AG÷64¬BA÷14¬BC÷18¬BE÷15¬BG÷17¬WN÷NYM¬AF÷Nymburk W (Cze)¬JB÷hSt3WEiE¬WV÷nymburk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷80¬BB÷13¬BD÷17¬BF÷32¬BH÷18¬~AA÷0GUzaEZJ¬AD÷1537547400¬ADE÷1537547400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Torun W (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Torun W (Pol)¬JA÷rcaC9ip1¬WU÷torun¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷69¬BA÷19¬BC÷9¬BE÷22¬BG÷19¬WN÷LUB¬AF÷Lublin W (Pol)¬JB÷0YgH8Ba7¬WV÷lublin¬AH÷60¬BB÷15¬BD÷15¬BF÷16¬BH÷14¬~AA÷C0ygzVdJ¬AD÷1537545600¬ADE÷1537545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷USK Prague W (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KP¬AF÷KP Brno W (Cze)¬JB÷4608AXUf¬WV÷kp-brno¬AH÷63¬BB÷20¬BD÷8¬BF÷21¬BH÷14¬WM÷PRA¬AE÷USK Prague W (Cze)¬JA÷Aq14BDFl¬WU÷usk-prague¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷22¬BC÷24¬BE÷18¬BG÷15¬~AA÷Y9xkyBsD¬AD÷1537542000¬ADE÷1537542000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dynamo Kursk W (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamo Kursk W (Rus)¬JA÷GrqWTLVF¬WU÷dynamo-kursk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷32¬BC÷25¬BE÷27¬BG÷24¬WN÷TRE¬AF÷Tresnjevka 2009 W (Cro)¬JB÷dtc0Cg0r¬WV÷tresnjevka-2009¬AH÷36¬BB÷10¬BD÷11¬BF÷11¬BH÷4¬~AA÷jompxiS6¬AD÷1537536600¬ADE÷1537536600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Piestanske Cajky W (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIE¬AE÷Piestanske Cajky W (Svk)¬JA÷URpOVs13¬WU÷piestanske-cajky¬AZ÷0¬AG÷80¬AT÷71¬BI÷9¬BA÷11¬BC÷21¬BE÷23¬BG÷16¬WN÷GYO¬AF÷UNI Gyor W (Hun)¬JB÷xhpSU1G9¬WV÷uni-gyor¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷84¬AU÷71¬BJ÷13¬BB÷17¬BD÷17¬BF÷19¬BH÷18¬~AA÷xrqtwXC0¬AD÷1537533000¬ADE÷1537533000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inventa Kursk W (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MBA¬AF÷MBA Moscow W (Rus)¬JB÷jynKWNoc¬WV÷mba-moscow¬AH÷60¬BB÷24¬BD÷9¬BF÷20¬BH÷7¬WM÷INV¬AE÷Inventa Kursk W (Rus)¬JA÷lW7y8v9d¬WU÷inventa-kursk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷67¬BA÷19¬BC÷17¬BE÷11¬BG÷20¬~AA÷WbcPoftS¬AD÷1537286400¬ADE÷1537286400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PEAC-Pecs W (Hun)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEA¬AE÷PEAC-Pecs W (Hun)¬JA÷M97xc07O¬WU÷peac-pecs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷25¬BG÷26¬WN÷UNI¬AF÷Univ Arad W (Rou)¬JB÷006tdKMU¬WV÷univ-glodis-icim-arad¬AH÷54¬BB÷12¬BD÷14¬BF÷16¬BH÷12¬~AA÷GdhUXOem¬AD÷1537095600¬ADE÷1537095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Basket Gdynia W (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Basket Gdynia W (Pol)¬JA÷M1XqMb6m¬WU÷basket-gdynia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷27¬BC÷31¬BE÷24¬BG÷22¬WN÷CEG¬AF÷Cegledi W (Hun)¬JB÷4QMlLILg¬WV÷cegledi¬AH÷52¬BB÷6¬BD÷16¬BF÷18¬BH÷12¬~AA÷buCcwoYP¬AD÷1537088400¬ADE÷1537088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ruzomberok W (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUZ¬AE÷Ruzomberok W (Svk)¬JA÷QPMZ3HjJ¬WU÷ruzomberok¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷22¬BC÷16¬BE÷26¬BG÷17¬WN÷TOR¬AF÷Torun W (Pol)¬JB÷CSsAS0TJ¬WV÷torun¬AH÷72¬BB÷22¬BD÷25¬BF÷11¬BH÷14¬~AA÷4MlQY4ts¬AD÷1537088400¬ADE÷1537088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisla Can-Pack W (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Can-Pack W (Pol)¬JA÷jJtERKrQ¬WU÷wisla-can-pack¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷18¬BC÷30¬BE÷22¬BG÷21¬WN÷BYD¬AF÷Artego Bydgoszcz W (Pol)¬JB÷8bTuNvis¬WV÷artego-bydgoszcz¬AH÷58¬BB÷16¬BD÷14¬BF÷13¬BH÷15¬~AA÷rVQJ9gnb¬AD÷1537083000¬ADE÷1537083000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sleza Wroclaw W (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLE¬AE÷Sleza Wroclaw W (Pol)¬JA÷vVTbO6lj¬WU÷sleza-wroclaw¬AG÷60¬BA÷17¬BC÷11¬BE÷18¬BG÷14¬WN÷HER¬AF÷Herner W (Ger)¬JB÷ILS2NQ3d¬WV÷tc-herner¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷63¬BB÷19¬BD÷14¬BF÷11¬BH÷19¬~AA÷p29m0lJh¬AD÷1537029000¬ADE÷1537029000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bembibre W (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEM¬AE÷Bembibre W (Esp)¬JA÷MFhx0otj¬WU÷bembibre¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷26¬BC÷14¬BE÷12¬BG÷22¬WN÷FER¬AF÷Ferrol W (Esp)¬JB÷06ita5ed¬WV÷universidad-ferrol¬AH÷73¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷19¬BH÷9¬~AA÷t8yQJuFk¬AD÷1537023600¬ADE÷1537023600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ZTE NKK W (Hun)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZTE¬AE÷ZTE NKK W (Hun)¬JA÷h2cz6bjj¬WU÷zte-nkk¬AG÷54¬WN÷GYO¬AF÷UNI Gyor W (Hun)¬JB÷Whdv5I5d¬WV÷uni-gyor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷60¬~AA÷OjegP1iS¬AD÷1537009200¬ADE÷1537009200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Artego Bydgoszcz W (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYD¬AE÷Artego Bydgoszcz W (Pol)¬JA÷QiDeDtbG¬WU÷artego-bydgoszcz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷62¬BA÷16¬BC÷22¬BE÷14¬BG÷10¬WN÷CEG¬AF÷Cegledi W (Hun)¬JB÷veHaC0DM¬WV÷cegledi¬AH÷43¬BB÷11¬BD÷7¬BF÷12¬BH÷13¬~AA÷UXXLKLaq¬AD÷1537009200¬ADE÷1537009200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enisey Krasnoyarsk W (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENI¬AE÷Enisey Krasnoyarsk W (Rus)¬JA÷YHG3BKSS¬WU÷enisey-krasnoyarsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷20¬BC÷20¬BE÷17¬BG÷25¬WN÷ATO¬AF÷Atomeromu Szekszard W (Hun)¬JB÷zR2V6vyp¬WV÷atomeromu-szekszard¬AH÷69¬BB÷23¬BD÷19¬BF÷14¬BH÷13¬~
3
1537634856
38
fixtures
SA÷3¬~ZA÷DUNIA: Perlawanan Persahabatan Kelab Wanita¬ZEE÷zaqm7bC4¬ZB÷8¬ZY÷Dunia¬ZC÷2cGbQlDU¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_zaqm7bC4¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/dunia/perlawanan-persahabatan-kelab-wanita/¬ZX÷02Dunia 005......0310000000179000Perlawanan P036Wanita000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Dunia¬~AA÷MRE5BaFk¬AD÷1537628400¬ADE÷1537628400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cukurova Universitesi W (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUK¬AE÷Cukurova Universitesi W (Tur)¬JA÷zos27489¬WU÷cukurova-universitesi¬WN÷ORM¬AF÷Ormanspor W (Tur)¬JB÷nLp66ONF¬WV÷ormanspor¬~AA÷neRpwYvK¬AD÷1537628400¬ADE÷1537628400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Zabiny Brno W (Cze)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1537634318¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAB¬AE÷Zabiny Brno W (Cze)¬JA÷fi78cIbj¬WU÷zabiny-brno¬AG÷33¬BI÷0¬BA÷9¬BC÷24¬WN÷MTK¬AF÷MTK Budapest W (Hun)¬JB÷8fBCdxEd¬WV÷mtk-budapest¬AH÷24¬BJ÷0¬BB÷10¬BD÷14¬~AA÷027LWVHm¬AD÷1537632000¬ADE÷1537632000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Dike Napoli W (Ita)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1537634235¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAM¬AF÷Campobasso W (Ita)¬JB÷2DfFGc5S¬WV÷campobasso¬AH÷35¬BB÷12¬BD÷23¬WM÷DIK¬AE÷Dike Napoli W (Ita)¬JA÷jwiBHwjM¬WU÷dike-napoli¬AG÷38¬BA÷20¬BC÷18¬~AA÷UJGkxhfQ¬AD÷1537632000¬ADE÷1537632000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷IDK Gipuzkoa W (Esp)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1537634724¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAS¬AE÷IDK Gipuzkoa W (Esp)¬JA÷McafLLjc¬WU÷idk-gipuzkoa¬AG÷28¬BA÷12¬BC÷16¬WN÷GER¬AF÷Gernika Bizkaia W (Esp)¬JB÷0lbbKu63¬WV÷gernika-bizkaia¬AH÷28¬BB÷12¬BD÷16¬~AA÷ryG1Cu0q¬AD÷1537632000¬ADE÷1537632000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Wisla Krakow W (Pol)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1537634482¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷APO¬AF÷AZS Poznan W (Pol)¬JB÷tOsb8pg3¬WV÷azs-poznan¬AH÷35¬BB÷19¬BD÷16¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Krakow W (Pol)¬JA÷2Xrf9Qwc¬WU÷wisla-krakow¬AG÷34¬BA÷18¬BC÷16¬~AA÷v7BtHLiS¬AD÷1537633800¬ADE÷1537633800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Broni W (Ita)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1537634478¬BW÷0¬BX÷7¬WQ÷¬WM÷PAL¬AE÷Broni W (Ita)¬JA÷nP07oNoj¬WU÷broni¬AG÷7¬BA÷7¬WN÷PAS¬AF÷Costa Masnaga W (Ita)¬JB÷QFaBps1d¬WV÷costa-masnaga¬AH÷10¬BB÷10¬~AA÷6gDYIsNF¬AD÷1537641000¬ADE÷1537641000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Basket Crema W (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Basket Crema W (Ita)¬JA÷fRLSh5gG¬WU÷basket-crema¬WN÷GIO¬AF÷San Giovanni W (Ita)¬JB÷YHKWiP8M¬WV÷san-giovanni¬~~
3
1537634856
7

Dunia

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Pertandingan Lain-lain