Bola Keranjang, Israel: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala Israel 2017/2018

Bola Keranjang » Israel » Piala Israel » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Piala Israel¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷hEml0Ts8¬ZD÷p¬ZE÷KSTp0qTp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/israel/piala-israel/¬ZX÷02Israel 006Israel0010000000169000Piala Israel012Israel000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷8ddXhCOd¬AD÷1514747100¬ADE÷1514747100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷QkQKEYYO¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷96¬BA÷22¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷24¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷2793wIBP¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AH÷85¬BB÷20¬BD÷18¬BF÷22¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷G29oV8Wk¬AD÷1514741400¬ADE÷1514741400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel M. Jerusalem¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel M. Jerusalem¬JA÷CSJ4IGZa¬WU÷hapoel-m-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷23¬BC÷17¬BE÷23¬BG÷16¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷fi99Hzk6¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AH÷62¬BB÷19¬BD÷15¬BF÷17¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷zihlWlHq¬AD÷1514658600¬ADE÷1514658600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷42GdKx5m¬WU÷maccabi-rishon¬AG÷98¬BA÷27¬BC÷24¬BE÷23¬BG÷24¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷YyL0JdKg¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷100¬BB÷32¬BD÷11¬BF÷32¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷fg8kUSod¬AD÷1514651400¬ADE÷1514651400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷hxSCGf4C¬WU÷hapoel-eilat¬AG÷56¬BA÷19¬BC÷13¬BE÷6¬BG÷18¬WN÷ASH¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷naRGFEJI¬WV÷maccabi-ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷89¬BB÷16¬BD÷29¬BF÷22¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷jZYljxyC¬AD÷1514142000¬ADE÷1514142000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷bwT6IwOg¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷97¬BA÷21¬BC÷29¬BE÷21¬BG÷26¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Raanana¬JB÷xURAHcw0¬WV÷maccabi-raanana¬AH÷73¬BB÷15¬BD÷22¬BF÷16¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷YcvpiIL5¬AD÷1514135400¬ADE÷1514135400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nes Ziona¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nes Ziona¬JA÷4vzbKags¬WU÷ironi-nes-ziona¬AG÷87¬BA÷17¬BC÷28¬BE÷26¬BG÷16¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷GEw2JJ8m¬WV÷maccabi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷24¬BD÷23¬BF÷17¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷f7uthb6a¬AD÷1514135100¬ADE÷1514135100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷YiDQx898¬WU÷maccabi-ashdod¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷77¬BA÷17¬BC÷14¬BE÷19¬BG÷27¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷CrCUySOE¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷70¬BB÷8¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷0ptxgvig¬AD÷1514134800¬ADE÷1514134800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Ramat Gan¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Ramat Gan¬JA÷IqVwF4H1¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AG÷69¬BA÷21¬BC÷16¬BE÷19¬BG÷13¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷dzUsEOW7¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷28¬BD÷10¬BF÷24¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷nsxYgKym¬AD÷1514134500¬ADE÷1514134500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Hod Hasharon¬JB÷OMVZFp2e¬WV÷maccabi-hod-hasharon¬AH÷77¬BB÷17¬BD÷17¬BF÷26¬BH÷17¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷AJRVGQnk¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷91¬BA÷23¬BC÷26¬BE÷23¬BG÷19¬AN÷n¬~AA÷4InTf0Mt¬AD÷1514053800¬ADE÷1514053800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel M. Jerusalem¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel M. Jerusalem¬JA÷QojaMnPR¬WU÷hapoel-m-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷17¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷SfxRH6Xr¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷74¬BB÷22¬BD÷14¬BF÷22¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷ShPaCSiE¬AD÷1514049000¬ADE÷1514049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷hKxhO8fF¬WU÷hapoel-eilat¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷95¬BA÷24¬BC÷30¬BE÷22¬BG÷19¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rehovot¬JB÷WAydNS9L¬WV÷maccabi-rehovot¬AH÷67¬BB÷24¬BD÷12¬BF÷9¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷r3tvBmia¬AD÷1514046600¬ADE÷1514046600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷0tMeBxy9¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷74¬BA÷16¬BC÷18¬BE÷22¬BG÷18¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷UFQaAdjF¬WV÷bnei-herzliya¬AH÷60¬BB÷19¬BD÷16¬BF÷15¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷td144mSj¬AD÷1512063000¬ADE÷1512063000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Gat¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷6HmYI3EG¬WV÷bnei-herzliya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷95¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷23¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat¬JA÷SQlUJqaA¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬AG÷72¬BA÷31¬BC÷17¬BE÷6¬BG÷18¬AN÷n¬~AA÷nVg7SaEt¬AD÷1508949000¬ADE÷1508949000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Raanana¬ER÷1/16 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Raanana¬JA÷CWeCE67O¬WU÷maccabi-raanana¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷21¬BC÷18¬BE÷30¬BG÷12¬WN÷GIL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷jNfGDQMU¬WV÷gilboa-galil¬AH÷80¬BB÷25¬BD÷18¬BF÷14¬BH÷23¬AN÷n¬~
3
1516716213
22
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Piala Israel¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷hEml0Ts8¬ZD÷p¬ZE÷KSTp0qTp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-keranjang/israel/piala-israel/¬ZX÷02Israel 006Israel0010000000169000Piala Israel012Israel000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷2ymjlZNd¬AD÷1518453900¬ADE÷1518453900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷bgsz0wCR¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷ASH¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷02T1ecKr¬WV÷maccabi-ashdod¬AN÷n¬~AA÷tSofmgw3¬AD÷1518462900¬ADE÷1518462900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷UyY5fHZl¬WU÷hapoel-holon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel M. Jerusalem¬JB÷8SW9gyke¬WV÷hapoel-m-jerusalem¬AN÷n¬~
3
1516716213
2

Israel

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Pertandingan Lain-lain