Bola Sepak Amerika, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan NCAA 2018/2019

Bola Sepak Amerika » Amerika Syarikat » NCAA » 2018/2019

results
SA÷5¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷Stsozgbg¬ZD÷p¬ZE÷MoBgFl73¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/amerika-syarikat/ncaa/¬ZX÷09Amerika Syar016arikat0030000000186000NCAA 004......000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷U9wC3tce¬AD÷1544299200¬ADE÷1544299200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Army¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAV¬AF÷Navy¬JB÷bLgSlcsh¬WV÷navy¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷10¬WM÷ARM¬AE÷Army¬JA÷tpqXmHdb¬WU÷army¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷7¬~AA÷pp2vy1zc¬AD÷1543712400¬ADE÷1543712400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ohio State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OHI¬AE÷Ohio State¬JA÷lnCBwRUc¬WU÷ohio-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern¬JB÷SxBFxop4¬WV÷northwestern¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷14¬BH÷3¬~AA÷29lPnfFa¬AD÷1543712400¬ADE÷1543712400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷xtQsATMl¬WU÷pittsburgh¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷CLE¬AF÷Clemson¬JB÷jqUo9mxe¬WV÷clemson¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷14¬~AA÷0GIevN5A¬AD÷1543711500¬ADE÷1543711500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Boise State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOI¬AE÷Boise State¬JA÷82gGgBCQ¬WU÷boise-state¬AZ÷0¬AG÷16¬AT÷13¬BI÷3¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷FRE¬AF÷Fresno State¬JB÷pOprkVKs¬WV÷fresno-state¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷19¬AU÷13¬BJ÷6¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷0¬~AA÷CQvMH7kl¬AD÷1543698000¬ADE÷1543698000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Georgia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷Georgia¬JA÷OrRFvpze¬WU÷georgia¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷ALA¬AF÷Alabama¬JB÷2ZPJw4k1¬WV÷alabama¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷14¬~AA÷naVJx5hI¬AD÷1543697100¬ADE÷1543697100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UCF¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UCF¬AE÷UCF¬JA÷d6ULKTtg¬WU÷ucf¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷21¬WN÷MEM¬AF÷Memphis¬JB÷EsPQJmda¬WV÷memphis¬AH÷41¬BB÷24¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷0¬~AA÷hUmZjlea¬AD÷1543694400¬ADE÷1543694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷California¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷California¬JA÷pn5CK3cf¬WU÷california¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷STA¬AF÷Stanford¬JB÷v94GJNC0¬WV÷stanford¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷10¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷10¬~AA÷AsjeOHhP¬AD÷1543690800¬ADE÷1543690800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Liberty Flames¬JA÷M5V28tIM¬WU÷liberty-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷10¬BC÷28¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk State¬JB÷4UK770XS¬WV÷norfolk-state¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷IiTju3j4¬AD÷1543689000¬ADE÷1543689000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Middle Tennessee St¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UAB¬AF÷UAB¬JB÷EufCficK¬WV÷uab¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷3¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷3¬WM÷MID¬AE÷Middle Tennessee St¬JA÷zke8eXsE¬WU÷middle-tennessee-st¬AG÷25¬BA÷13¬BC÷3¬BE÷6¬BG÷3¬~AA÷v1Untqyb¬AD÷1543683600¬ADE÷1543683600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Appalachian State Mountaineers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APP¬AE÷Appalachian State Mountaineers¬JA÷AeyUXTk7¬WU÷appalachian-state-mountaineers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷6¬BG÷10¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Lafayette¬JB÷lnzYWm5D¬WV÷louisiana-lafayette¬AH÷19¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷10¬BH÷3¬~AA÷zqYVGbph¬AD÷1543683600¬ADE÷1543683600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa State¬JA÷b171LxdU¬WU÷iowa-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷13¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷DRA¬AF÷Drake¬JB÷AZm7tMRu¬WV÷drake-bulldogs¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷10¬BH÷0¬~AA÷dv2DaYFO¬AD÷1543683600¬ADE÷1543683600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EAS¬AF÷East Carolina¬JB÷AVRb9M2G¬WV÷east-carolina¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷3¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina State¬JA÷G8SfA2mA¬WU÷north-carolina-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷58¬BA÷17¬BC÷10¬BE÷14¬BG÷17¬~AA÷ARPrsPLi¬AD÷1543683600¬ADE÷1543683600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma¬JA÷2VXLZkLf¬WU÷oklahoma¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷39¬BA÷3¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷12¬WN÷TEX¬AF÷Texas¬JB÷GYyQY9z1¬WV÷texas¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷13¬BH÷0¬~AA÷bNzIImzr¬AD÷1543683600¬ADE÷1543683600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Carolina¬JA÷SGX6t65r¬WU÷south-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷AKR¬AF÷Akron¬JB÷tKyBuQKl¬WV÷akron¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷jXyBvRN5¬AD÷1543683600¬ADE÷1543683600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virginia Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬JA÷ABP1FY4D¬WU÷virginia-tech¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷41¬BA÷10¬BC÷21¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷MAR¬AF÷Marshall¬JB÷CG3pvIsE¬WV÷marshall¬AH÷20¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷14¬~AA÷IwAhDcrj¬AD÷1543626000¬ADE÷1543626000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington¬JA÷Sv2iYVhI¬WU÷washington¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷UTA¬AF÷Utah¬JB÷vHUKG3Np¬WV÷utah¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬~AA÷WzRvr56o¬AD÷1543622400¬ADE÷1543622400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo¬JA÷tGqDyCjr¬WU÷buffalo¬AG÷29¬BA÷7¬BC÷15¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷NOR¬AF÷Northern Illinois¬JB÷K6rHzW5l¬WV÷northern-illinois¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷13¬~
5
1544731095
845
fixtures
SA÷5¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NCAA - Bowl¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷p29cZCDa¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷148¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/amerika-syarikat/ncaa/¬ZX÷09Amerika Syar016arikat0030000000145000NCAA - Bowl 011- Bowl000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷OYLrSLb3¬AD÷1544898600¬ADE÷1544898600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisiana-Lafayette¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana-Lafayette¬JA÷2iaL9Lga¬WU÷louisiana-lafayette¬WN÷TUL¬AF÷Tulane¬JB÷Gf3P8u95¬WV÷tulane¬~AA÷6cBmRuE9¬AD÷1544900400¬ADE÷1544900400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah State¬JA÷bJhU7aOB¬WU÷utah-state¬WN÷NOR¬AF÷North Texas¬JB÷xAiY6JwI¬WV÷north-texas¬~AA÷plAiQaTF¬AD÷1544905800¬ADE÷1544905800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona State¬JA÷6qdx6wgO¬WU÷arizona-state¬WN÷FRE¬AF÷Fresno State¬JB÷pzet5c8U¬WV÷fresno-state¬~AA÷CdwL8Xcr¬AD÷1544913000¬ADE÷1544913000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Michigan¬JA÷AcMnQtvt¬WU÷eastern-michigan¬WN÷GES¬AF÷Georgia Southern¬JB÷8rujP0gn¬WV÷georgia-southern¬~AA÷jmxP7iDl¬AD÷1544925600¬ADE÷1544925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Appalachian State Mountaineers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MID¬AF÷Middle Tennessee St¬JB÷tdwbNvOb¬WV÷middle-tennessee-st¬WM÷APP¬AE÷Appalachian State Mountaineers¬JA÷25vfOK8h¬WU÷appalachian-state-mountaineers¬~AA÷YBRT6BSf¬AD÷1545177600¬ADE÷1545177600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Illinois¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Illinois¬JA÷bXX2Mbw5¬WU÷northern-illinois¬WN÷UAB¬AF÷UAB¬JB÷xOW6LIhB¬WV÷uab¬~AA÷nFVX5Vs1¬AD÷1545267600¬ADE÷1545267600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ohio¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OHI¬AE÷Ohio¬JA÷WpWAKx8H¬WU÷ohio¬WN÷DIE¬AF÷San Diego State¬JB÷plzFJdNN¬WV÷san-diego-state¬~AA÷txVy5kc7¬AD÷1545354000¬ADE÷1545354000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Florida¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Marshall¬JB÷ULBoEzoo¬WV÷marshall¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷SCPJIGxU¬WU÷south-florida¬~AA÷KrI3JlC0¬AD÷1545413400¬ADE÷1545413400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo¬JA÷zssUYSSR¬WU÷toledo¬WN÷FIU¬AF÷FIU¬JB÷C2YeUnyq¬WV÷fiu¬~AA÷bZG7I8R6¬AD÷1545426000¬ADE÷1545426000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brigham Young¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYU¬AE÷Brigham Young¬JA÷6PXaT6jk¬WU÷brigham-young¬WN÷WES¬AF÷Western Michigan¬JB÷pGW3SQ5e¬WV÷western-michigan¬~AA÷tb6CHStD¬AD÷1545498000¬ADE÷1545498000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wake Forest¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wake Forest¬JA÷Cx30RpL1¬WU÷wake-forest¬WN÷MEM¬AF÷Memphis¬JB÷jT14Q4z8¬WV÷memphis¬~AA÷vqPFGndJ¬AD÷1545510600¬ADE÷1545510600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Army¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Army¬JA÷4WknklD8¬WU÷army¬WN÷HOU¬AF÷Houston¬JB÷IZgjl8SE¬WV÷houston¬~AA÷hnDcuWYJ¬AD÷1545523200¬ADE÷1545523200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Troy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Troy¬JA÷0bqemSsL¬WU÷troy¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo¬JB÷vkranncR¬WV÷buffalo¬~AA÷WxC1vjlQ¬AD÷1545535800¬ADE÷1545535800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisiana Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana Tech¬JA÷WtzRs65r¬WU÷louisiana-tech¬WN÷HAW¬AF÷Hawaii¬JB÷AXYUtQKl¬WV÷hawaii¬~AA÷CWgUZ9ds¬AD÷1545849000¬ADE÷1545849000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boise State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOI¬AE÷Boise State¬JA÷hdOZupze¬WU÷boise-state¬WN÷BOS¬AF÷Boston College¬JB÷4WRwu4k1¬WV÷boston-college¬~AA÷jNhYYTBm¬AD÷1545862500¬ADE÷1545862500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷Georgia Tech¬JA÷bgRsvO47¬WU÷georgia-tech¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷xpQowrKD¬WV÷minnesota¬~AA÷pphxYmRg¬AD÷1545876000¬ADE÷1545876000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TCU¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TCU¬AE÷TCU¬JA÷GUeSozOD¬WU÷tcu¬WN÷CAL¬AF÷California¬JB÷fLfWpfwK¬WV÷california¬~
5
1544731095
39

Amerika Syarikat

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Pertandingan Lain-lain