Bola Sepak Amerika, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan NFL 2018/2019

Bola Sepak Amerika » Amerika Syarikat » NFL » 2018/2019

results
SA÷5¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷SMCD3QQt¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/amerika-syarikat/nfl/¬ZX÷09Amerika Syar016arikat0000000000186000NFL 003......000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷t64s3Hhk¬AD÷1546219200¬ADE÷1546219200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷AyLRSUSi¬WU÷tennessee-titans¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷4CZURlrb¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷67xz97t8¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷pWf4tlci¬WV÷cleveland-browns¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷10¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷WS6MH4Kj¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷10¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷3¬AW÷1¬~AA÷QVRYd1mD¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷W6gXVfu1¬WU÷denver-broncos¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷EVrxVEf7¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷x6go65QQ¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷6q4gKctk¬WV÷oakland-raiders¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷OKElLwRr¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷IPEKK4uK¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷4AlRix2K¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬BA÷14¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷3¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷MoqWjdHQ¬WV÷san-francisco-49ers¬AH÷32¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷15¬AW÷1¬~AA÷CSNUcsY6¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷OtjPXGAl¬WU÷minnesota-vikings¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷hGfTWzQf¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷11¬AW÷1¬~AA÷rmWD1PYs¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷Kn8cJHee¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷E971IyB1¬WV÷cincinnati-bengals¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷vZFGLpQD¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷CG1uUY9D¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷QJkNhInE¬WV÷arizona-cardinals¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷8¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷lW7k1eN1¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷vVRsPnSG¬WU÷washington-redskins¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷YiRoO6sN¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷SM6g0Fx8¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷CrQkNQdT¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷14¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷hx8IIp5p¬WV÷miami-dolphins¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷f98o2y8e¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷r3YYQ8c4¬WU÷green-bay-packers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷QRNwQSCA¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷vLzr7oBK¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷ILnHwnsA¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷3¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷neiLx6dG¬WV÷jacksonville-jaguars¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷U3YPbNI0¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷v9EhwwmR¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷pjiLYder¬WV÷new-york-jets¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷MwVH0qll¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷h065HeQ7¬WU÷new-orleans-saints¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷hhCttu38¬WV÷carolina-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷13¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷jDZLa33f¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷WrBpuaIE¬WU÷new-york-giants¬AG÷35¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷11¬BG÷17¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷Q5AlvJXK¬WV÷dallas-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷15¬AW÷1¬~AA÷pbyv8ReE¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷d6b8u8Cc¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AG÷32¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷12¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷vVmDvSR3¬WV÷atlanta-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷17¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷MHi9LP8G¬AD÷1545700500¬ADE÷1545700500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷bci9AmDN¬WU÷oakland-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷hKjD97ST¬WV÷denver-broncos¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷Eih5M5gA¬AD÷1545614400¬ADE÷1545614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷2Vc0C9rB¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷14¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷K6h5BTcH¬WV÷kansas-city-chiefs¬AH÷31¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷z1g1Nov4¬AD÷1545600300¬ADE÷1545600300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷UHahEVDb¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷OvadDkT4¬WV÷pittsburgh-steelers¬AH÷28¬BB÷3¬BD÷11¬BF÷14¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷vZahP79i¬AD÷1545599100¬ADE÷1545599100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷pfRZelbU¬WU÷arizona-cardinals¬AG÷9¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷dS7uHXTu¬WV÷los-angeles-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷hx4dOROc¬AD÷1545599100¬ADE÷1545599100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷zJ6qGiqn¬WU÷san-francisco-49ers¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷9¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷IsdlFBbh¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷hIyBCUPo¬AD÷1545588000¬ADE÷1545588000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷xjyHqK87¬WU÷carolina-panthers¬AG÷10¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷jgPb83o8¬WV÷atlanta-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷14¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷YXWV76vH¬AD÷1545588000¬ADE÷1545588000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷nwUs8fiP¬WV÷cincinnati-bengals¬AH÷18¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷18¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷pYkaqBEO¬WU÷cleveland-browns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷0¬BC÷16¬BE÷7¬BG÷3¬AW÷1¬~AA÷nuD614Hp¬AD÷1545588000¬ADE÷1545588000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷GEZIaWb5¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷AyZMbjEB¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AH÷20¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷6oVw6p9T¬AD÷1545588000¬ADE÷1545588000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷dCJH1hUh¬WU÷detroit-lions¬AG÷9¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷xOzF0Cqa¬WV÷minnesota-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷0ruJA8fb¬AD÷1545588000¬ADE÷1545588000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷I7uulZag¬WV÷new-york-giants¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷3¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷OptykFpm¬WU÷indianapolis-colts¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷McTR8nPA¬AD÷1545588000¬ADE÷1545588000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷x8nioXqC¬WU÷miami-dolphins¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷6siepiaI¬WV÷jacksonville-jaguars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷SfWZ6QgN¬AD÷1545588000¬ADE÷1545588000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷ObL93Eat¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷ILKD2YEn¬WV÷buffalo-bills¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷vZwN9S94¬AD÷1545588000¬ADE÷1545588000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Jets¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷GhbrmgFa¬WU÷new-york-jets¬AZ÷0¬AG÷38¬AT÷38¬BI÷0¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷3¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷bHmmnDU5¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷44¬AU÷38¬BJ÷6¬BB÷0¬BD÷17¬BF÷3¬BH÷18¬AW÷1¬~AA÷W8zFBluh¬AD÷1545588000¬ADE÷1545588000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷UqO27N0E¬WU÷philadelphia-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷10¬BG÷9¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷pfsXkeVt¬WV÷houston-texans¬AH÷30¬BB÷0¬BD÷16¬BF÷0¬BH÷14¬AW÷1¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NFL - PlayOff¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷6DBH2ptm¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/amerika-syarikat/nfl/¬ZX÷09Amerika Syar016arikat0000000000243000NFL - PlayOf013layOff000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷MXRGBFUn¬AD÷1547415600¬ADE÷1547415600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷2aDSAtmq¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷G2HW902k¬WV÷philadelphia-eagles¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷foQO9gaa¬AD÷1547402700¬ADE÷1547402700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷4OcRVsP8¬WV÷los-angeles-chargers¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷14¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷QXbNWN92¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷41¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷3¬BG÷3¬AW÷1¬~AA÷0OQKAZqg¬AD÷1547342100¬ADE÷1547342100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷bR6y9KHe¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷3¬BC÷17¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷xI5u8vX1¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷22¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷8¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷l8Bkqpcl¬AD÷1547328900¬ADE÷1547328900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷zFhMUAUP¬WV÷indianapolis-colts¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷6¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷MBlIVjFJ¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷EseQVQDl¬AD÷1546810800¬ADE÷1546810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷G6LcOCyk¬WU÷chicago-bears¬AG÷15¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷9¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷U9P1NWje¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷zidMW6br¬AD÷1546797900¬ADE÷1546797900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷pKbQtLiG¬WU÷baltimore-ravens¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷MqMgPhMr¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷23¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷11¬AW÷1¬~AA÷WIkVUpTf¬AD÷1546737300¬ADE÷1546737300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷CYE6Mj61¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷jPDALAL7¬WV÷seattle-seahawks¬AH÷22¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷8¬BH÷8¬AW÷1¬~AA÷EHBZd3Cm¬AD÷1546724100¬ADE÷1546724100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷dKLNGRYn¬WU÷houston-texans¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷ANPRFolg¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~
5
1547858938
329
fixtures
SA÷5¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NFL - PlayOff¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷6DBH2ptm¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/amerika-syarikat/nfl/¬ZX÷09Amerika Syar016arikat0000000000243000NFL - PlayOf013layOff000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷xbJPfwCI¬AD÷1548014700¬ADE÷1548014700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷EFOR2C1O¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷h6NV1WGU¬WV÷los-angeles-rams¬AW÷1¬~AA÷n9QCcuSa¬AD÷1548027600¬ADE÷1548027600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷QXG98GXn¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷4OFD7zmg¬WV÷new-england-patriots¬AW÷1¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NFL - All Stars¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷phOf2OAa¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷17¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/amerika-syarikat/nfl/¬ZX÷09Amerika Syar016arikat0000000000326000NFL - All St015 Stars000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷S22PG9w2¬AD÷1548619200¬ADE÷1548619200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NFC¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NFC¬AE÷NFC¬JA÷8Qu9jUsH¬WU÷nfc¬WN÷AFC¬AF÷AFC¬JB÷lxc6klcN¬WV÷afc¬AW÷1¬~
5
1547858938
3

Amerika Syarikat

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Pertandingan Lain-lain