Bola Sepak, Dunia: skor secara langsung, jadual, kedudukan Perlawanan Persahabatan Kelab 2018

Bola Sepak » Dunia » Perlawanan Persahabatan Kelab » 2018

Perlawanan Persahabatan Kelab
Loading…
results
SA÷1¬~ZA÷DUNIA: Perlawanan Persahabatan Kelab¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Dunia¬ZC÷8AXftYPd¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/dunia/perlawanan-persahabatan-kelab/¬ZX÷00Dunia 005......0040000000179000Perlawanan P029 Kelab000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Dunia¬~AA÷QH2iNzVp¬AD÷1537581600¬ADE÷1537581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edgeworth E. (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDG¬AE÷Edgeworth E. (Aus)¬JA÷Aqk635A5¬WU÷edgeworth-eagles-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets (Aus)¬JB÷46lA2PPB¬WV÷newcastle-jets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬~AA÷2s6va2M5¬AD÷1537372800¬ADE÷1537372800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Langreo (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Langreo (Esp)¬JA÷YoM4lMqe¬WU÷langreo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CAU¬AF÷Caudal Deportivo (Esp)¬JB÷GAB9mta1¬WV÷caudal-deportivo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Y5037QEP¬AD÷1537365600¬ADE÷1537365600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trikala FC (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Trikala FC (Gre)¬JA÷nHrOyq0k¬WU÷trikala-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷SPA¬AF÷Sparti (Gre)¬JB÷fsrSz3Fe¬WV÷sparti¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷faDdPYgC¬AD÷1536917400¬ADE÷1536917400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boavista (Por)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOA¬AE÷Boavista (Por)¬JA÷vuNWOMHQ¬WU÷boavista¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷ACA¬AF÷Academico Viseu (Por)¬JB÷G0EbKtQs¬WV÷academico-viseu¬AH÷0¬~AA÷KfYczXJk¬AD÷1536861600¬ADE÷1536861600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parla (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parla (Esp)¬JA÷pt6a8YlU¬WU÷parla¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SEB¬AF÷San Sebastian Reyes (Esp)¬JB÷dEn5THKu¬WV÷san-sebastian-reyes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷ELTb1BMR¬AD÷1536676200¬ADE÷1536676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cibalia (Cro)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIB¬AE÷Cibalia (Cro)¬JA÷EyYlVp67¬WU÷cibalia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷BJD¬AF÷Bijelo Brdo (Cro)¬JB÷SvMWgUr8¬WV÷bijelo-brdo¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷AaeGMndD¬AD÷1536656400¬ADE÷1536656400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Luch (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUC¬AE÷Luch (Rus)¬JA÷ELcmQWxS¬WU÷luch-vladivostok¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YAN¬AF÷Yanbian (Chn)¬JB÷K2zGLjoq¬WV÷yanbian¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zTTReSI7¬AD÷1536584400¬ADE÷1536584400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aktobe (Kaz)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKT¬AE÷Aktobe (Kaz)¬JA÷bgDLrptl¬WU÷aktobe¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GAZ¬AF÷Orenburg (Rus)¬JB÷dvWOs4ef¬WV÷orenburg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷niHU67TC¬AD÷1536525000¬ADE÷1536525000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talleres Cordoba (Arg)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba (Arg)¬JA÷48gNB4r5¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷RIV¬AF÷River Plate (Arg)¬JB÷rahRAOcB¬WV÷river-plate¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷d0L4Qjy5¬AD÷1536517800¬ADE÷1536517800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perugia (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perugia (Ita)¬JA÷YB5JRNCl¬WU÷perugia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GOR¬AF÷ND Gorica (Slo)¬JB÷ENMGQsSf¬WV÷nd-gorica¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ziK8PAjB¬AD÷1536517800¬ADE÷1536517800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarnese (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnese (Ita)¬JA÷hELKP1s1¬WU÷sarnese¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAL¬AF÷Salernitana (Ita)¬JB÷nyLOOLd7¬WV÷salernitana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷vPQaRWLb¬AD÷1536510600¬ADE÷1536510600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lechia Gdansk (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAR¬AF÷Karpaty (Ukr)¬JB÷fL6FS3cr¬WV÷karpaty¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷GDA¬AE÷Lechia Gdansk (Pol)¬JA÷xtKmXqkR¬WU÷lechia-gdansk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷hxrhHINA¬AD÷1536508800¬ADE÷1536508800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alanyaspor (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷Antalyaspor (Tur)¬JB÷dA0njycc¬WV÷antalyaspor¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ALA¬AE÷Alanyaspor (Tur)¬JA÷r7driHsi¬WU÷alanyaspor¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷0YReSC6h¬AD÷1536507000¬ADE÷1536507000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷OFI Crete (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷OFI Crete (Gre)¬JA÷tEQvZ5KE¬WU÷ofi-crete¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PLA¬AF÷Platanias FC (Gre)¬JB÷OxGqYPZK¬WV÷platanias-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷z1mmIb84¬AD÷1536507000¬ADE÷1536507000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rizespor (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIZ¬AE÷Rizespor (Tur)¬JA÷jD9dTDkp¬WU÷rizespor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷GIR¬AF÷Giresunspor (Tur)¬JB÷U380SX4j¬WV÷giresunspor¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷UDJCOU5H¬AD÷1536505200¬ADE÷1536505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asante Kotoko (Gha)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko (Gha)¬JA÷0vPSNuCD¬WU÷asante-kotoko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ASH¬AF÷Ashanti (Gha)¬JB÷2q3BnPlE¬WV÷ashanti¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷l87hdHoo¬AD÷1536505200¬ADE÷1536505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Catanzaro (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAT¬AE÷Catanzaro (Ita)¬JA÷8OWHgtT8¬WU÷catanzaro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷VIB¬AF÷Vibonese (Ita)¬JB÷2oWLh0rF¬WV÷vibonese¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fcp9dxe8¬AD÷1536505200¬ADE÷1536505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dukla Prague (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUK¬AE÷Dukla Prague (Cze)¬JA÷6ehsohjk¬WU÷dukla-prague¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NUR¬AF÷Nurnberg (Ger)¬JB÷IVeopC5e¬WV÷nurnberg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷GhOY6VMD¬AD÷1536505200¬ADE÷1536505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zenit Petersburg (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEN¬AE÷Zenit Petersburg (Rus)¬JA÷407aaAic¬WU÷zenit-petersburg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷K. Almaty (Kaz)¬JB÷I3B3bU63¬WV÷k-almaty¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷naLQ0cwU¬AD÷1536503400¬ADE÷1536503400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virtus Francavilla (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virtus Francavilla (Ita)¬JA÷hGlVVxy2¬WU÷virtus-francavilla¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COS¬AF÷Cosenza (Ita)¬JB÷UXXDfMD2¬WV÷cosenza¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷CKchbwJD¬AD÷1536501600¬ADE÷1536501600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Besiktas (Tur)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALT¬AF÷Altinordu (Tur)¬JB÷jcJHzREd¬WV÷altinordu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BES¬AE÷Besiktas (Tur)¬JA÷C6KDy7aj¬WU÷besiktas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷YTblaJ37¬AD÷1536499800¬ADE÷1536499800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dynamo Moscow (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamo Moscow (Rus)¬JA÷ry2ksTyT¬WU÷dynamo-moscow¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YEN¬AF÷Yenisey (Rus)¬JB÷pplHxmpp¬WV÷yenisey¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷6BSiThin¬AD÷1536498000¬ADE÷1536498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dnepr Mogilev (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DNE¬AE÷Dnepr Mogilev (Blr)¬JA÷E7YhB2S7¬WU÷dnepr-mogilev¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOR¬AF÷Gorodeja (Blr)¬JB÷2NRzzn58¬WV÷fk-gorodeja¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4ffp0al1¬AD÷1536490800¬ADE÷1536490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSKA Moscow (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moscow (Rus)¬JA÷zBbsqk7G¬WU÷cska-moscow¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Tula (Rus)¬JB÷lE2or9MM¬WV÷arsenal-tula¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷xILpvUfr¬AD÷1536431400¬ADE÷1536431400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vis Pesaro (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PES¬AE÷Vis Pesaro (Ita)¬JA÷GIRO2jh2¬WU÷vis-pesaro¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ASC¬AF÷Ascoli (Ita)¬JB÷UZU5RZU2¬WV÷ascoli¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷hppEqjXK¬AD÷1536429600¬ADE÷1536429600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rijeka (Cro)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIJ¬AE÷Rijeka (Cro)¬JA÷OKnpAYaS¬WU÷rijeka¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷MAR¬AF÷Maribor (Slo)¬JB÷t0ZB5h8q¬WV÷maribor¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Q3et1uZf¬AD÷1536426000¬ADE÷1536426000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Weinviertel (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUS¬AF÷Austria Vienna (Aut)¬JB÷hn9xpViA¬WV÷austria-vienna¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬WM÷WEI¬AE÷Weinviertel (Aut)¬JA÷EeAYpBx4¬WU÷weinviertel¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷UBbJN8A1¬AD÷1536422400¬ADE÷1536422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atromitos (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATR¬AE÷Atromitos (Gre)¬JA÷YZ9YiZwp¬WU÷atromitos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PAN¬AF÷Panathinaikos (Gre)¬JB÷29Exiggj¬WV÷panathinaikos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4rQ7lTm7¬AD÷1536422400¬ADE÷1536422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Backa (Srb)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAC¬AE÷Backa (Srb)¬JA÷rLoRDqbJ¬WU÷backa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷RAD¬AF÷Radnik Bijeljina (Bih)¬JB÷pSzX5kHu¬WV÷radnik-bijeljina¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷pKt6oC28¬AD÷1536422400¬ADE÷1536422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ponsacco (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PON¬AE÷Ponsacco (Ita)¬JA÷fueTDG03¬WU÷ponsacco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LUC¬AF÷Lucchese (Ita)¬JB÷l2fXCzG9¬WV÷lucchese¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OAuApWHE¬AD÷1536422400¬ADE÷1536422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rimini (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIM¬AE÷Rimini (Ita)¬JA÷ShgyCfVF¬WU÷rimini¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BEN¬AF÷Classe (Ita)¬JB÷pUmtBEpM¬WV÷classe¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷0lf1jYD6¬AD÷1536422400¬ADE÷1536422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spezia (Ita)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPE¬AE÷Spezia (Ita)¬JA÷U9mJ2h4n¬WU÷spezia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SAM¬AF÷Sampdoria (Ita)¬JB÷norO1CJh¬WV÷sampdoria¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
1
1537806425
5029
fixtures
1
1537806425
0

Dunia

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain