Bola Sepak, Dunia: skor secara langsung, jadual, kedudukan Persahabatan Kelab 2020

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement

Bola Sepak Dunia

Persahabatan Kelab
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷DUNIA: Persahabatan Kelab¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Dunia¬ZC÷Oth22Axb¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/dunia/perlawanan-persahabatan-kelab/¬ZX÷00Dunia 005......0070000000001000Persahabatan018 Kelab000¬ZCC÷0¬ZAF÷Dunia¬~AA÷OzsIVav9¬AD÷1593702000¬ADE÷1593702000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Radnicki Sombor (Srb)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAS¬AE÷Radnicki Sombor (Srb)¬JA÷xb2Lpxk6¬WU÷radnicki-sombor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPS¬AF÷Sp. Subotica (Srb)¬JB÷lY5Pqd4C¬WV÷spartak-subotica¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KEKYx4IO¬AD÷1593698400¬ADE÷1593698400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kheybar Khorramabad (Irn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1593705220¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHE¬AE÷Kheybar Khorramabad (Irn)¬JA÷K8rjdrvT¬WU÷khorramabad¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAM¬AF÷Pas Hamedan (Irn)¬JB÷f1ZHi2np¬WV÷pas-hamedan¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷0pzb5YEH¬AD÷1593696600¬ADE÷1593696600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Omsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1593703194¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRT¬AE÷Omsk (Rus)¬JA÷tA7mumkK¬WU÷irtysh-omsk¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VLA¬AF÷Rodina Moscow (Rus)¬JB÷zX6iv74Q¬WV÷rodina-moscow¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷QFgG6fH5¬AD÷1593626400¬ADE÷1593626400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TEC (Ned)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1593633156¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEC¬AE÷TEC (Ned)¬JA÷juVj4lE0¬WU÷tec¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷2¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Nijkerk (Ned)¬JB÷UVTf38T6¬WV÷sparta-nijkerk¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷dQSmeNO5¬AD÷1593621000¬ADE÷1593621000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ner Poddebice (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NER¬AE÷Ner Poddebice (Pol)¬JA÷hKcrLvf8¬WU÷ner-poddebice¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUC¬AF÷Buczek (Pol)¬JB÷WAdnKb9E¬WV÷buczek¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷9¬BB÷6¬BD÷3¬AM÷Lokasi neutral.¬~AA÷84zybPvm¬AD÷1593621000¬ADE÷1593621000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pilica Bialobrzegi (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIL¬AE÷Pilica Bialobrzegi (Pol)¬JA÷MHGI4J9R¬WU÷pilica-bialobrzegi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BRO¬AF÷Bron Radom (Pol)¬JB÷OQ2p0wIr¬WV÷bron-radom¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷U51Tu7iA¬AD÷1593621000¬ADE÷1593621000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Pisek (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1593628241¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Prague B (Cze)¬JB÷Ojl5uqv5¬WV÷slavia-prague¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷PIS¬AE÷Pisek (Cze)¬JA÷2sm9v3gB¬WU÷pisek¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷KjroGmXd¬AD÷1593621000¬ADE÷1593621000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zeljeznicar (Bih)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1593628604¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEL¬AE÷Zeljeznicar (Bih)¬JA÷Gfj4uqzc¬WU÷zeljeznicar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷VEL¬AF÷Velez Mostar (Bih)¬JB÷fok8v3k3¬WV÷velez-mostar¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷UDyXb5Pt¬AD÷1593619200¬ADE÷1593619200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pogon Zdunska Wola (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POG¬AE÷Pogon Zdunska Wola (Pol)¬JA÷GKDA6uuF¬WU÷pogon-zdunska-wola¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LKS¬AF÷LKS Kwiatkowice (Pol)¬JB÷SfHE5afL¬WV÷lks-kwiatkowice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷xMq53oHP¬AD÷1593617400¬ADE÷1593617400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chelmianka Chelm (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1593623544¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelmianka Chelm (Pol)¬JA÷r7F281A2¬WU÷chelmianka-chelm¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AVI¬AF÷Avia Swidnik (Pol)¬JB÷McE67LP8¬WV÷avia-swidnik¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷INX7rdQn¬AD÷1593617400¬ADE÷1593617400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Czechowice (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1593623532¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CZE¬AE÷Czechowice (Pol)¬JA÷tfXHJV7Q¬WU÷mrks-czechowice-dziedzice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷SKO¬AF÷Skoczow (Pol)¬JB÷r3JqFkGs¬WV÷beskid-skoczow¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷ATIANVHe¬AD÷1593617400¬ADE÷1593617400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaszberenyi (Hun)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Jaszberenyi (Hun)¬JA÷6ePtBvM4¬WU÷jaszberenyi¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KEC¬AF÷Kecskemeti TE (Hun)¬JB÷KbTpAbyB¬WV÷kecskemeti-te¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷jc139dXn¬AD÷1593615600¬ADE÷1593615600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lok. Gorna (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1593622509¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Lok. Gorna (Bul)¬JA÷0Ss5DhiE¬WU÷gorna¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets II (Bul)¬JB÷vJt9CC6K¬WV÷ludogorets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷40578Gng¬AD÷1593615600¬ADE÷1593615600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Septemvri (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEP¬AE÷Septemvri (Bul)¬JA÷nqtDBWLQ¬WU÷septemvri¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷HEB¬AF÷Hebar (Bul)¬JB÷lhSv7jUs¬WV÷hebar¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬~AA÷tvbmtUnK¬AD÷1593612000¬ADE÷1593612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bardejov (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1593618404¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Bardejov (Svk)¬JA÷OnCoBsl8¬WU÷bardejov¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FCK¬AF÷FC Kosice (Svk)¬JB÷zNFkA13E¬WV÷fc-kosice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷6¬~AA÷nPfC7z2a¬AD÷1593612000¬ADE÷1593612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Septemvri Sofia (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1593618465¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAR¬AF÷Kariana Erden (Bul)¬JB÷dIVn5Ubf¬WV÷kariana-erden¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SEP¬AE÷Septemvri Sofia (Bul)¬JA÷rFRr6Aql¬WU÷septemvri-sofia¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷GtzEuci9¬AD÷1593532800¬ADE÷1593532800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tabor Sezana (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1593539230¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAB¬AE÷Tabor Sezana (Slo)¬JA÷hAhhiEwo¬WU÷tabor-sezana¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TRI¬AF÷Triestina (Ita)¬JB÷tQozGcGo¬WV÷triestina¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷2eRx2i95¬AD÷1593529200¬ADE÷1593529200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mas Taborsko (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1593535869¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen B (Cze)¬JB÷Q5VMZJ6j¬WV÷plzen¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷MAS¬AE÷Mas Taborsko (Cze)¬JA÷nFWIz0ip¬WU÷mas-taborsko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷420mTFYg¬AD÷1593525600¬ADE÷1593525600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷T. Moscow (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1593532149¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷T. Moscow (Rus)¬JA÷xvhVT0mG¬WU÷t-moscow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CHE¬AF÷Chertanovo M. (Rus)¬JB÷E3FbCYHr¬WV÷fc-chertanovo-moscow¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷63Ajv9vB¬AD÷1593450000¬ADE÷1593450000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Afa Olaine (Lat)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1593456339¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFA¬AE÷Afa Olaine (Lat)¬JA÷tYyeEkT9¬WU÷afa-olaine¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TEN¬AF÷Tente (Lat)¬JB÷A7taD9rG¬WV÷tente¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~
3917
fixtures
SA÷1¬~ZA÷DUNIA: Persahabatan Kelab¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Dunia¬ZC÷Oth22Axb¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/dunia/perlawanan-persahabatan-kelab/¬ZX÷00Dunia 005......0070000000001000Persahabatan018 Kelab000¬ZCC÷0¬ZAF÷Dunia¬~AA÷tlNl82Es¬AD÷1593777600¬ADE÷1593777600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Strogino M. (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VOL¬AF÷Tver (Rus)¬JB÷A7EPKW2H¬WV÷tver¬WM÷STR¬AE÷Strogino M. (Rus)¬JA÷tY9LLCmB¬WU÷strogino-moscow¬~AA÷GvurCBFF¬AD÷1593790200¬ADE÷1593790200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Krasnodar 2 (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FC¬AF÷Chaika Peschanokopskoye (Rus)¬JB÷zBm4eGZ5¬WV÷fk-chayka-peschanokopskoye¬WM÷KRA¬AE÷Krasnodar 2 (Rus)¬JA÷tll0ddKa¬WU÷krasnodar¬~AA÷jkcbBVhf¬AD÷1593790200¬ADE÷1593790200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vsetin (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAL¬AF÷Valasske Mezirici (Cze)¬JB÷hlocbeJ5¬WV÷valasske-mezirici¬WM÷VSE¬AE÷Vsetin (Cze)¬JA÷Ecngay4a¬WU÷vsetin¬~AA÷jF2Ptmx4¬AD÷1593849600¬ADE÷1593849600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Benesov (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Benesov (Cze)¬JA÷GQpcs59h¬WU÷benesov¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen B (Cze)¬JB÷fHq1tPOb¬WV÷plzen¬~AA÷dl3yL1x4¬AD÷1593849600¬ADE÷1593849600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Sofia (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Svoge (Bul)¬JB÷ERLNDiVL¬WV÷svoge¬WM÷SOF¬AE÷Lok. Sofia (Bul)¬JA÷K4MJEXFF¬WU÷lok-sofia¬~AA÷xU17fKcU¬AD÷1593849600¬ADE÷1593849600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mioveni (Rou)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FC¬AF÷FC Rapid Bucuresti (Rou)¬JB÷SGAqf8ST¬WV÷rapid-bucuresti¬WM÷MIO¬AE÷Mioveni (Rou)¬JA÷YgBuelDN¬WU÷mioveni¬~AA÷KxJTDRDN¬AD÷1593849600¬ADE÷1593849600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montana (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montana (Bul)¬JA÷trRq66k6¬WU÷montana¬WN÷HEB¬AF÷Hebar (Bul)¬JB÷KYPm5Q4C¬WV÷hebar¬~AA÷hM90WXib¬AD÷1593853200¬ADE÷1593853200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FK Blansko (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷Vyskov (Cze)¬JB÷0UGJr55A¬WV÷vyskov¬WM÷BLA¬AE÷FK Blansko (Cze)¬JA÷67HFqoj4¬WU÷fk-blansko¬~AA÷tpiDZiYD¬AD÷1593856800¬ADE÷1593856800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anderlecht (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charleroi (Bel)¬JB÷fDB5twB2¬WV÷charleroi¬WM÷AND¬AE÷Anderlecht (Bel)¬JA÷tANNHgY1¬WU÷anderlecht¬AM÷Lokasi neutral.¬~AA÷x06vxT9I¬AD÷1593856800¬ADE÷1593856800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Liege (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOR¬AF÷Kortrijk (Bel)¬JB÷jmcy8Xve¬WV÷kortrijk¬WM÷STA¬AE÷St. Liege (Bel)¬JA÷CdbX8DPl¬WU÷st-liege¬~AA÷zu2uKLiA¬AD÷1593860400¬ADE÷1593860400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou Evergrande (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F (Chn)¬JB÷pACg8Vhq¬WV÷guangzhou-r-f¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande (Chn)¬JA÷SUPRCBpS¬WU÷guangzhou-evergrande¬~AA÷rBtrEjxU¬AD÷1593864000¬ADE÷1593864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Khimki (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPA¬AF÷Spartak Moscow 2 (Rus)¬JB÷INtnU5jH¬WV÷spartak-moscow¬WM÷KHI¬AE÷Khimki (Rus)¬JA÷llxrVoyB¬WU÷khimki¬~AA÷6qfBxpbh¬AD÷1593864000¬ADE÷1593864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Etienne (Fra)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAN¬AF÷Rumilly (Fra)¬JB÷0pX6Gi35¬WV÷rumilly-vallieres¬WM÷ETI¬AE÷St Etienne (Fra)¬JA÷MgY2HXma¬WU÷st-etienne¬~AA÷UPZdhzWE¬AD÷1593867600¬ADE÷1593867600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Varsenare (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OOS¬AF÷Oostende (Bel)¬JB÷t2Nqt6p5¬WV÷oostende¬WM÷VAR¬AE÷Varsenare (Bel)¬JA÷nuOusnVb¬WU÷varsenare¬~AA÷SGcoH1nf¬AD÷1593880200¬ADE÷1593880200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lyon (Fra)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIC¬AF÷Nice (Fra)¬JB÷lbTkeYen¬WV÷nice¬WM÷LYO¬AE÷Lyon (Fra)¬JA÷A7UodEtt¬WU÷lyon¬~AA÷GrXxjPme¬AD÷1593892800¬ADE÷1593892800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYC¬AF÷New York City (Usa)¬JB÷nLk9kuli¬WV÷new-york-city¬WM÷DAL¬AE÷Dallas (Usa)¬JA÷b5dRQeBj¬WU÷dallas¬~~
49
advertisement
advertisement
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
Persahabatan Kelab secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai Persahabatan Kelab 2020, (Bola Sepak/Dunia). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama Persahabatan Kelab, sila pilih sukan anda dari menu di atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti Persahabatan Kelab 2020 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai penjaring gol, kad kuning/merah, barisan pemain dan gantian pemain dalam butiran perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com memberikan statistik (possesi bola, cubaan tepat/tidak tepat ke gol, sepakan percuma, sepakan penjuru, ofsaid dan faul), ulasan secara langsung dan sorotan video dari liga bola sepak terunggul. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan Persahabatan Kelab 2020 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan, prestasi (5 perlawanan terakhir), lebih/kurang dan carta penjaring terbanyak.
Tunjukkan lebih banyak