Bola Sepak, Afrika Selatan: skor secara langsung, jadual, kedudukan Liga Premier 2020/2021

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement

Bola Sepak Afrika Selatan

Liga Premier
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRIKA SELATAN: Liga Premier¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Afrika Selatan¬ZC÷dbYil77J¬ZD÷p¬ZE÷MwLOtbD6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/afrika-selatan/liga-perdana/¬ZX÷00Afrika Selat014elatan0000000000001000Liga Premier012remier000¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika Selatan¬~AA÷0Ctw7lJl¬AD÷1603546200¬ADE÷1603546200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baroka¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷W2rtu4Pu¬WU÷baroka¬GRA÷0¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷AgspvOvn¬WV÷maritzburg-utd¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷Imyr68Yf¬AD÷1603546200¬ADE÷1603546200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷4Gtlwrfh¬WU÷bloem-celtic¬GRA÷0¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬JB÷IJphx29b¬WV÷golden-arrows¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷MLsZ7U3r¬AD÷1603546200¬ADE÷1603546200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kaizer Chiefs¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬JB÷pEQYW6XI¬WV÷mamelodi-sundowns¬GRB÷0¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs¬JA÷6NRUXnIC¬WU÷kaizer-chiefs¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷dvzn5Sm1¬AD÷1603555200¬ADE÷1603555200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Town City¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAS¬AE÷Cape Town City¬JA÷CtpdyMO4¬WU÷cape-town-city¬GRA÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chippa Utd.¬JB÷jXr0ztvB¬WV÷chippa-utd¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷j1Zk4n37¬AD÷1603563300¬ADE÷1603563300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amazulu¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷Obd7YJ8N¬WV÷orlando-pirates¬GRB÷0¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu¬JA÷p8c3ZagH¬WU÷amazulu¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷2ywf36ID¬AD÷1603563300¬ADE÷1603563300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Supersport Utd¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd¬JA÷ILeBXwOT¬WU÷supersport-utd¬GRA÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷fsmwTcWp¬WV÷black-leopards¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷693zCbMD¬AD÷1603632600¬ADE÷1603632600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stellenbosch¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬JA÷8pyLis9o¬WU÷stellenbosch-fc¬GRA÷0¬WN÷SWA¬AF÷Swallows¬JB÷nyzPj1Oi¬WV÷swallows-fc¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷p02vBIyK¬AD÷1603632600¬ADE÷1603632600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tshakhuma¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Tshakhuma¬JA÷GAvTkLwb¬WU÷tshakhuma¬GRA÷0¬WN÷TSG¬AF÷TS Galaxy¬JB÷f1wXlug4¬WV÷ts-galaxy¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷h4xcFXS5¬AD÷1603819800¬ADE÷1603819800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Leopards¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬JA÷EJBst5BP¬WU÷black-leopards¬GRA÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬JB÷GSc9yPJt¬WV÷baroka¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷4vt1EirC¬AD÷1603819800¬ADE÷1603819800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chippa Utd.¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs¬JB÷Oh1HZ2lg¬WV÷kaizer-chiefs¬GRB÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chippa Utd.¬JA÷AkcDzqZn¬WU÷chippa-utd¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷b1u5DBcI¬AD÷1603906200¬ADE÷1603906200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden Arrows¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬JA÷IF0LYM3a¬WU÷golden-arrows¬GRA÷0¬WN÷SUP¬AF÷Supersport Utd¬JB÷d6aPXtJ5¬WV÷supersport-utd¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷E9NiyFkP¬AD÷1603906200¬ADE÷1603906200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬JA÷bg2yVv3O¬WU÷mamelodi-sundowns¬GRA÷0¬WN÷MIL¬AF÷Tshakhuma¬JB÷AT5uUbIU¬WV÷tshakhuma¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷GI9JWYct¬AD÷1603906200¬ADE÷1603906200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAS¬AF÷Cape Town City¬JB÷Qutkl23n¬WV÷cape-town-city¬GRB÷0¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷nksokrlt¬WU÷maritzburg-utd¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷Au9NVhDn¬AD÷1603906200¬ADE÷1603906200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Pirates¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷fFpgmMIh¬WU÷orlando-pirates¬GRA÷0¬WN÷STE¬AF÷Stellenbosch¬JB÷Y5qcntYb¬WV÷stellenbosch-fc¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷OrDRUCSh¬AD÷1603906200¬ADE÷1603906200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swallows¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWA¬AE÷Swallows¬JA÷SSr1o0m5¬WU÷swallows-fc¬GRA÷0¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷tWn5pK2B¬WV÷bloem-celtic¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷xhv9CVCO¬AD÷1603906200¬ADE÷1603906200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TS Galaxy¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TSG¬AE÷TS Galaxy¬JA÷Qu4TW0YB¬WU÷ts-galaxy¬GRA÷0¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬JB÷4W2XVKmI¬WV÷amazulu¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷0Sx28JGE¬AD÷1604424600¬ADE÷1604424600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷44nVrMqc¬WU÷bloem-celtic¬GRA÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷reoZsta3¬WV÷orlando-pirates¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷672WTWsa¬AD÷1604424600¬ADE÷1604424600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chippa Utd.¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chippa Utd.¬JA÷zgn9qvIH¬WU÷chippa-utd¬GRA÷0¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷EqoDrbXN¬WV÷maritzburg-utd¬GRB÷0¬AW÷1¬~
240
advertisement
advertisement
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
Liga Premier secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai Liga Premier 2020/2021, (Bola Sepak/Afrika Selatan). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama Liga Premier, sila pilih sukan anda dari menu di atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti Liga Premier 2020/2021 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai penjaring gol, kad kuning/merah, barisan pemain dan gantian pemain dalam butiran perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com memberikan statistik (possesi bola, cubaan tepat/tidak tepat ke gol, sepakan percuma, sepakan penjuru, ofsaid dan faul), ulasan secara langsung dan sorotan video dari liga bola sepak terunggul. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan Liga Premier 2020/2021 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan, prestasi (5 perlawanan terakhir), lebih/kurang dan carta penjaring terbanyak.
Tunjukkan lebih banyak