Hoki, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan AHL 2018/2019

Hoki » Amerika Syarikat » AHL » 2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/my/hoki/amerika-syarikat/ahl/¬ZX÷04Amerika Syar016arikat0010000000186000AHL 003......000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷M5REoa4E¬AD÷1542855600¬ADE÷1542855600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷O8YzxMyK¬WU÷san-diego-gulls¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷IVXvytiQ¬WV÷ontario-reign¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷rFSAnuk8¬AD÷1542852300¬ADE÷1542852300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUC¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷rcsbU9ID¬WU÷tucson-roadrunners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷pIZWx2MD¬WV÷stockton-heat¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷6cqSNeC7¬AD÷1542848400¬ADE÷1542848400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷46rfVk37¬WV÷iowa-wild¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷AqqjWVm1¬WU÷milwaukee-admirals¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷S6pOOyc1¬AD÷1542845100¬ADE÷1542845100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷EHksYiJl¬WU÷binghamton-devils¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷dtunXBYf¬WV÷syracuse-crunch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷M9sGQcSl¬AD÷1542844800¬ADE÷1542844800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷URO5itK9¬WV÷belleville-senators¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷n3Z0hM43¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷YqoKPHse¬AD÷1542844800¬ADE÷1542844800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷8IN9j0ZF¬WU÷connecticut-whale¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷zRjwZX3r¬WV÷providence-bruins¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷vohBRwDr¬AD÷1542844800¬ADE÷1542844800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷zFSFUICd¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷lIGcg2kc¬WV÷laval-rocket¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷xx6qWJ4R¬AD÷1542767400¬ADE÷1542767400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷vmZ6Wvrp¬WU÷bakersfield-condors¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬JB÷dOTBVbcj¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷821uXakL¬AD÷1542765900¬ADE÷1542765900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUC¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷rHmyx1KM¬WU÷tucson-roadrunners¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷xvmuyLZS¬WV÷stockton-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷3¬BD÷4¬BF÷1¬~AA÷UB2yYuzF¬AD÷1542762000¬ADE÷1542762000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷nkfSwNkA¬WU÷san-antonio-rampage¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷UDqXxs5G¬WV÷rockford-icehogs¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷nmDWYLK8¬AD÷1542758400¬ADE÷1542758400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷0YeKuqLc¬WU÷charlotte-checkers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷8beOv3z4¬WV÷belleville-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷Yq9SZ152¬AD÷1542589200¬ADE÷1542589200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷KxJXHuTj¬WU÷san-jose-barracuda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬JB÷MscGtP5i¬WV÷colorado-eagles¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷KtLpBIS1¬AD÷1542574800¬ADE÷1542574800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷lfS1N15T¬WU÷chicago-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷6ZETILDp¬WV÷manitoba-moose¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷zwitEKrq¬AD÷1542574800¬ADE÷1542574800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷QFsxT5yh¬WU÷toronto-marlies¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷8vXtSPjb¬WV÷binghamton-devils¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷rsTCVnEG¬AD÷1542571200¬ADE÷1542571200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷b9kj52qo¬WU÷connecticut-whale¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷nPrYToMo¬WV÷rochester-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬~~
4
1542885393
263
fixtures
SA÷4¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/my/hoki/amerika-syarikat/ahl/¬ZX÷04Amerika Syar016arikat0010000000186000AHL 003......000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷E36gvHdl¬AD÷1543017600¬ADE÷1543017600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷IV9WQeTI¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷CON¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷WYcEku6J¬WV÷connecticut-whale¬~AA÷GSQIpJJK¬AD÷1543017600¬ADE÷1543017600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷fiP6Waas¬WU÷cleveland-monsters¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷xGEBVJEm¬WV÷toronto-marlies¬~AA÷UVUMqwZQ¬AD÷1543017600¬ADE÷1543017600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷G6DFUwUg¬WU÷grand-rapids-griffins¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷ptIJTcq0¬WV÷milwaukee-admirals¬~AA÷zD7kucsr¬AD÷1543017600¬ADE÷1543017600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷OWGNSHb6¬WU÷syracuse-crunch¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷6e6SRyEC¬WV÷binghamton-devils¬~AA÷rqf6yFt7¬AD÷1543017900¬ADE÷1543017900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷xzscsHDa¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷KbW1tyT5¬WV÷hershey-bears¬~AA÷0K41xeR0¬AD÷1543017900¬ADE÷1543017900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷U9wkqwqm¬WU÷rochester-americans¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷OWxgrcbg¬WV÷utica-comets¬~AA÷MT5cwyCf¬AD÷1543017900¬ADE÷1543017900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷APdIlaLP¬WU÷springfield-thunderbirds¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷jJvopJTt¬WV÷wilkes-barre-scranton¬~AA÷AknhaIYD¬AD÷1543021200¬ADE÷1543021200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷WGrDwZCO¬WU÷manitoba-moose¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷YLMe2IkP¬WV÷iowa-wild¬~AA÷dnbAzZeD¬AD÷1543021200¬ADE÷1543021200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷bkV5uerC¬WU÷rockford-icehogs¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷hQq9vFcI¬WV÷chicago-wolves¬~AA÷ltodbxlK¬AD÷1543023000¬ADE÷1543023000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷44DRddDn¬WV÷texas-stars¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷AsENcxbt¬WU÷san-antonio-rampage¬~AA÷6Hu1cd3Q¬AD÷1543025100¬ADE÷1543025100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷reCVeGSh¬WU÷colorado-eagles¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷0W6zezra¬WV÷san-jose-barracuda¬~AA÷2mRWizRm¬AD÷1543028400¬ADE÷1543028400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷SrbiihsO¬WV÷bakersfield-condors¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷pK8nhYRH¬WU÷ontario-reign¬~AA÷8QRShGBs¬AD÷1543028400¬ADE÷1543028400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷vN5vffc5¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷Yq5rgECB¬WV÷stockton-heat¬~AA÷0Yqziftf¬AD÷1543089600¬ADE÷1543089600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷6ZdejCdU¬WU÷manitoba-moose¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷I7w1BeSu¬WV÷iowa-wild¬~AA÷rcZvjEe0¬AD÷1543100400¬ADE÷1543100400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷dbx5AFsn¬WU÷charlotte-checkers¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷vNR99Zdh¬WV÷laval-rocket¬~AA÷jNxmlhQC¬AD÷1543104000¬ADE÷1543104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷QwUL6XtB¬WU÷milwaukee-admirals¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷6koJ5idH¬WV÷rockford-icehogs¬~AA÷MmYrkYA6¬AD÷1543104000¬ADE÷1543104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷hQVD8gCb¬WU÷utica-comets¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷nmVH7DR4¬WV÷belleville-senators¬~AA÷UDyimCuJ¬AD÷1543104300¬ADE÷1543104300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷rF8nlPQq¬WU÷binghamton-devils¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷xx8jmqtj¬WV÷rochester-americans¬~AA÷21656Zus¬AD÷1543104300¬ADE÷1543104300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷v1hk8pIF¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷MPsf74XL¬WV÷providence-bruins¬~AA÷WIFZBeIJ¬AD÷1543104300¬ADE÷1543104300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷juCfn3ed¬WU÷springfield-thunderbirds¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷hpjwBnYd¬WV÷syracuse-crunch¬~AA÷pMJwBFXP¬AD÷1543104300¬ADE÷1543104300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷WzksA6m3¬WU÷wilkes-barre-scranton¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷0Ago9Q29¬WV÷hershey-bears¬~AA÷th595gem¬AD÷1543105800¬ADE÷1543105800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷KA0c6OnS¬WU÷connecticut-whale¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷xjmP1req¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬~AA÷0fLA3XPa¬AD÷1543107600¬ADE÷1543107600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷C8uxatu2¬WU÷chicago-wolves¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷QBTJNPH2¬WV÷grand-rapids-griffins¬~AA÷M3M64DAg¬AD÷1543107600¬ADE÷1543107600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷GtnT02Ak¬WU÷texas-stars¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷YHtYaMPe¬WV÷san-antonio-rampage¬~AA÷fHKE2iu6¬AD÷1543111500¬ADE÷1543111500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷vFXNMqX8¬WU÷colorado-eagles¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷MwNSL3nF¬WV÷san-jose-barracuda¬~AA÷8KOI1BfC¬AD÷1543114800¬ADE÷1543114800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUC¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷8fLzKsHR¬WV÷tucson-roadrunners¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷0ULWKN1L¬WU÷bakersfield-condors¬~
4
1542885393
887

Amerika Syarikat

Amerika Utara dan Tengah

Eropah

Australia dan Oceania

Pertandingan Lain-lain