Hoki, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan AHL 2020/2021

Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
AHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷dKlFbcJE¬ZD÷p¬ZE÷2o8J16se¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/my/hoki/amerika-syarikat/ahl/¬ZX÷04Amerika Syar016arikat0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷KlsiRKp4¬AD÷1620687600¬ADE÷1620687600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620696282¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷Aa2Zk53M¬WV÷syracuse-crunch¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷W83VjolG¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬~AA÷0Cj9W04g¬AD÷1620673200¬ADE÷1620673200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620681395¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷OEn917Rf¬WU÷chicago-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷xIjD0Rt1¬WV÷rockford-icehogs¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷6owmS0Vc¬AD÷1620597600¬ADE÷1620597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620606579¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷Or0Nh7J3¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷TUC¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷xn4RiRY9¬WV÷tucson-roadrunners¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷OMmrTtGi¬AD÷1620594000¬ADE÷1620594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620602788¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷jV1FfTli¬WU÷rockford-icehogs¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷UL0Jgm4c¬WV÷iowa-wild¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷0EoA4NkI¬AD÷1620590400¬ADE÷1620590400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620599948¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷j7X6gFiO¬WU÷ontario-reign¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬JB÷UcWAhZ6U¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷4¬~AA÷dGed5wOp¬AD÷1620587100¬ADE÷1620587100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620596412¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷KhrdkYCB¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷WSo0lhSH¬WV÷wilkes-barre-scranton¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷lCFmliSG¬AD÷1620586800¬ADE÷1620586800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620595769¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷nVS5VZbe¬WU÷toronto-marlies¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷thS9UgE1¬WV÷manitoba-moose¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷YJyhQPsK¬AD÷1620518400¬ADE÷1620518400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620527312¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SDG¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷jsn5c1Ui¬WV÷san-diego-gulls¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷Cjm1bsFo¬WU÷bakersfield-condors¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷pWlvUM0o¬AD÷1620518400¬ADE÷1620518400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620526345¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷OO9TWPdp¬WU÷chicago-wolves¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷2F8XVqCj¬WV÷grand-rapids-griffins¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷Ec1MBuoH¬AD÷1620518400¬ADE÷1620518400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620527267¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUC¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷phsxfdbt¬WV÷tucson-roadrunners¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷8WkAbxjP¬WU÷texas-stars¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷tp3ED1G4¬AD÷1620514800¬ADE÷1620514800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620523892¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷rBkHxeT5¬WU÷cleveland-monsters¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷M1lLyFrC¬WV÷rochester-americans¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷Kz2ICLVA¬AD÷1620514800¬ADE÷1620514800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620524055¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷Gx3OzZcI¬WU÷syracuse-crunch¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷fT1SZhDO¬WV÷utica-comets¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷xCWuMZmG¬AD÷1620507600¬ADE÷1620507600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620516596¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷CbHCoasD¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Devils¬JB÷jkGGpJdJ¬WV÷binghamton-devils¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷jeA1G3Wo¬AD÷1620504000¬ADE÷1620504000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Henderson Silver Knights¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620513506¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Henderson Silver Knights¬JA÷WlcVoa6J¬WU÷henderson-silver-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SJB¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷AudZpJLP¬WV÷san-jose-barracuda¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷pI95FNoh¬AD÷1620504000¬ADE÷1620504000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620512618¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷2Xm1twUt¬WU÷hershey-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷tOn5ucqm¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷KYfm9YTt¬AD÷1620501300¬ADE÷1620501300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620509772¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷McjXbeg1¬WU÷toronto-marlies¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷0lkybF87¬WV÷manitoba-moose¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷CnfDVKJa¬AD÷1620439200¬ADE÷1620439200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620448507¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SDG¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷WvjHaod7¬WU÷san-diego-gulls¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷AVlLb5BD¬WV÷ontario-reign¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷2¬~AA÷OpfoEDkI¬AD÷1620432000¬ADE÷1620432000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620441132¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷fkDcXaiQ¬WU÷iowa-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷WA4PSJas¬WV÷rockford-icehogs¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷2V5xGZK5¬AD÷1620428400¬ADE÷1620428400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binghamton Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620436515¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Devils¬JA÷EBu6R937¬WU÷binghamton-devils¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷h2vAQTID¬WV÷hershey-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷pfesFgzC¬AD÷1620428400¬ADE÷1620428400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620437854¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷0SDgYuxK¬WV÷chicago-wolves¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷MyFkZLMD¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬~AA÷rkXyNFY9¬AD÷1620428400¬ADE÷1620428400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620437827¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷4YD4mLC0¬WU÷laval-rocket¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷rPC8nuS6¬WV÷belleville-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷l68gajvc¬AD÷1620428400¬ADE÷1620428400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620437597¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷2a0aUHIe¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷tja3TyY1¬WV÷syracuse-crunch¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~~
428
fixtures
SA÷4¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷dKlFbcJE¬ZD÷p¬ZE÷2o8J16se¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/my/hoki/amerika-syarikat/ahl/¬ZX÷04Amerika Syar016arikat0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷IoKimBsN¬AD÷1620774000¬ADE÷1620774000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷KrRDTDT7¬WU÷belleville-senators¬GRA÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷nkFehc68¬WV÷manitoba-moose¬GRB÷0¬~AA÷ETq3vXAh¬AD÷1620774000¬ADE÷1620774000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷E5zrIDMj¬WV÷grand-rapids-griffins¬GRB÷0¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷zFyvJg7p¬WU÷cleveland-monsters¬GRA÷0¬~AA÷SvY8gn4d¬AD÷1620774000¬ADE÷1620774000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷QaKad33B¬WU÷toronto-marlies¬GRA÷0¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷KMJ3eNIH¬WV÷laval-rocket¬GRB÷0¬~AA÷h2uaPbFG¬AD÷1620784800¬ADE÷1620784800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henderson Silver Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Henderson Silver Knights¬JA÷Eem9q3tj¬WU÷henderson-silver-knights¬GRA÷0¬WN÷SJB¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷SbiDrNed¬WV÷san-jose-barracuda¬GRB÷0¬~AA÷GQ536MoC¬AD÷1620846000¬ADE÷1620846000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷2alOD2rl¬WU÷toronto-marlies¬GRA÷0¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷tjmSCMcf¬WV÷laval-rocket¬GRB÷0¬~AA÷YDddOIUM¬AD÷1620860400¬ADE÷1620860400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Devils¬JA÷t2ue76Yd¬WU÷binghamton-devils¬GRA÷0¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷Khva6Qm3¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬GRB÷0¬~AA÷C4e0NxpT¬AD÷1620860400¬ADE÷1620860400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷lSr35p39¬WU÷grand-rapids-griffins¬GRA÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷SIs744IF¬WV÷chicago-wolves¬GRB÷0¬~AA÷UqrSIdhp¬AD÷1620860400¬ADE÷1620860400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷MusB3OXL¬WU÷utica-comets¬GRA÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷KQaE2rmS¬WV÷rochester-americans¬GRB÷0¬~AA÷rmnWHG7j¬AD÷1620860400¬ADE÷1620860400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷x6ntb2eq¬WU÷wilkes-barre-scranton¬GRA÷0¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷GdopcMAk¬WV÷syracuse-crunch¬GRB÷0¬~AA÷phQEt0pi¬AD÷1620864000¬ADE÷1620864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷pWkldtQe¬WU÷iowa-wild¬GRA÷0¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷OMlhe0u2¬WV÷texas-stars¬GRB÷0¬~AA÷OrPIuKac¬AD÷1620867900¬ADE÷1620867900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷xQxzKqI2¬WU÷colorado-eagles¬GRA÷0¬WN÷SDG¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷jTtvJ3X8¬WV÷san-diego-gulls¬GRB÷0¬~AA÷I50EUgid¬AD÷1620957600¬ADE÷1620957600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henderson Silver Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Henderson Silver Knights¬JA÷C2D1NIOf¬WU÷henderson-silver-knights¬GRA÷0¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷jgC5Mxv1¬WV÷bakersfield-condors¬GRB÷0¬~AA÷S4o84ArC¬AD÷1621033200¬ADE÷1621033200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷ILmCBYx7¬WU÷belleville-senators¬GRA÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷dCnGAhhD¬WV÷manitoba-moose¬GRB÷0¬~AA÷W8SQwbU9¬AD÷1621033200¬ADE÷1621033200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷W6vjG1HR¬WU÷cleveland-monsters¬GRA÷0¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷YFQHBLPr¬WV÷grand-rapids-griffins¬GRB÷0¬~AA÷tQ8cKb09¬AD÷1621033200¬ADE÷1621033200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷M1nzpIka¬WU÷laval-rocket¬GRA÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷z5jvqx55¬WV÷toronto-marlies¬GRB÷0¬~AA÷EXHVxIqG¬AD÷1621033200¬ADE÷1621033200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷SxQLAuuk¬WU÷rockford-icehogs¬GRA÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷ttUP9afe¬WV÷chicago-wolves¬GRB÷0¬~AA÷KKo6Won3¬AD÷1621033500¬ADE÷1621033500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷rsQE0c6K¬WV÷utica-comets¬GRB÷0¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷UwMA1wiE¬WU÷rochester-americans¬GRA÷0¬~AA÷KUKwydES¬AD÷1621036800¬ADE÷1621036800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷t0KJVtHE¬WV÷texas-stars¬GRB÷0¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷29LFWM18¬WU÷iowa-wild¬GRA÷0¬~AA÷vF1AVZyj¬AD÷1621040700¬ADE÷1621040700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷4xAgPvfr¬WU÷colorado-eagles¬GRA÷0¬WN÷SDG¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷rT8cOb9l¬WV÷san-diego-gulls¬GRB÷0¬~AA÷OQuetg67¬AD÷1621044000¬ADE÷1621044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUC¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷xrOeudZc¬WU÷tucson-roadrunners¬GRA÷0¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷GYMavGl4¬WV÷ontario-reign¬GRB÷0¬~
39
Iklan
Iklan
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
AHL secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai AHL 2020/2021, (Hoki/Amerika Syarikat). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama AHL 2020/2021, sila pilih sukan anda di menu atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti AHL 2020/2021 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai skor secara langsung, keputusan akhir, penjaring gol dan barisan pemain dalam maklumat perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com turut menawarkan statistik pasukan secara langsung (jumlah cubaan gol, peratus cubaan, jumlah yang diselamatkan penjaga gol, penalti, power play/gol ketika kekurangan pemain, faceoff yang dimenangi) dan statistik pemain dari liga-liga hoki terunggul. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan AHL 2020/2021 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan, prestasi (5 perlawanan terakhir), lebih/kurang dan carta penjaring terbanyak.
Tunjukkan lebih banyak