Hoki, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan NHL 2020/2021

Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
NHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/my/hoki/amerika-syarikat/nhl/¬ZX÷04Amerika Syar016arikat0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷jH1dYY3s¬AD÷1620527400¬ADE÷1620527400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620536945¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷EXI0hgnI¬WU÷san-jose-sharks¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷r7N4iD1O¬WV÷phoenix-coyotes¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷WpOCshao¬AD÷1620525600¬ADE÷1620525600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620534677¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷Sr9RAVxQ¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷bReg6kos¬WV÷vancouver-canucks¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷l8FUxFeQ¬AD÷1620525600¬ADE÷1620525600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620534419¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷tKKhfFH5¬WU÷los-angeles-kings¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷zsKdgZWB¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷WWKPwetK¬AD÷1620525600¬ADE÷1620525600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620535337¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷YgHpdymg¬WU÷vegas-golden-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷SGGlee2a¬WV÷st-louis-blues¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷bNxJKFZs¬AD÷1620518400¬ADE÷1620518400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620527865¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷n1emRGmJ¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷zHlVk0QJ¬WV÷anaheim-ducks¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷ht0jPeRQ¬AD÷1620518400¬ADE÷1620518400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620527422¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷EmcuTxJ6¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷8AdqSdYC¬WV÷carolina-hurricanes¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷htMLvyRD¬AD÷1620514800¬ADE÷1620514800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620524504¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷nwJxbcIt¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷f3ItcHXn¬WV÷detroit-red-wings¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷S2UZGXY6¬AD÷1620514800¬ADE÷1620514800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620524668¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷O0uLuG2C¬WU÷florida-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷INvPvzII¬WV÷tampa-bay-lightning¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷6mtRIg4f¬AD÷1620514800¬ADE÷1620514800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620523724¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷xpw9rIIg¬WV÷new-jersey-devils¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷rNw5qb3m¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬AW÷1¬~AA÷tr8eUs9N¬AD÷1620514800¬ADE÷1620514800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620524532¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷CtfGaVAr¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷63gKbkQl¬WV÷montreal-canadiens¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷pvuVHDJ0¬AD÷1620514800¬ADE÷1620514800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620524371¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷GzxDsxYa¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷pAtHtdm6¬WV÷philadelphia-flyers¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷U74iVNgH¬AD÷1620514800¬ADE÷1620514800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620523886¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷tb3p5imL¬WU÷winnipeg-jets¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷zL2l4B2R¬WV÷ottawa-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷xEyNJZll¬AD÷1620500400¬ADE÷1620500400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620510203¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷E7mZlKuQ¬WU÷boston-bruins¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷Wnz1pvls¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷4¬AW÷1¬~AA÷vwYwGilD¬AD÷1620500400¬ADE÷1620500400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620510093¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷WQrTwfXO¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷pUWA2wAP¬WV÷buffalo-sabres¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷pGdrRHdE¬AD÷1620441000¬ADE÷1620441000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620450651¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷YetQWKJs¬WU÷san-jose-sharks¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷SWfTVvZm¬WV÷phoenix-coyotes¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷6PcvScs8¬AD÷1620439200¬ADE÷1620439200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620448483¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷Wnfby1BQ¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷xQffxsdK¬WU÷los-angeles-kings¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷4455J5w8¬AD÷1620439200¬ADE÷1620439200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620448432¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷AJ28Ew4D¬WU÷vegas-golden-knights¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷OMjjwNtE¬WV÷st-louis-blues¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷Im3gM7gk¬AD÷1620432000¬ADE÷1620432000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620441380¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷Q9ZKzUKF¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷I5clJ1kr¬WV÷anaheim-ducks¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷QD61KoO1¬AD÷1620428400¬ADE÷1620428400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620436973¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷2ga0GaZ0¬WU÷columbus-blue-jackets¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷WS34FJl7¬WV÷detroit-red-wings¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷h2onDB4L¬AD÷1620428400¬ADE÷1620428400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620437870¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷hbU98icj¬WU÷tampa-bay-lightning¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷OOP59Xsp¬WV÷dallas-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷Wj7cLR8e¬AD÷1620428400¬ADE÷1620428400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1620437487¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷Uu1hIL4l¬WU÷washington-capitals¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷O20dHuKf¬WV÷philadelphia-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~~
842
fixtures
SA÷4¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/my/hoki/amerika-syarikat/nhl/¬ZX÷04Amerika Syar016arikat0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷vwdnQyCK¬AD÷1620601200¬ADE÷1620601200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷0pgyUI30¬WV÷dallas-stars¬GRB÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷6NgXUblf¬WU÷chicago-blackhawks¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷nBmcjsq9¬AD÷1620604800¬ADE÷1620604800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷Qk9Vio7R¬WV÷ottawa-senators¬GRB÷0¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷IP9RhRiL¬WU÷calgary-flames¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷SUj5T0Pr¬AD÷1620687600¬ADE÷1620687600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1616175625¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷8lwja9zL¬WV÷new-york-islanders¬GRB÷0¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷vFYo0kLE¬WU÷boston-bruins¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷4tNIS9GL¬AD÷1620687600¬ADE÷1620687600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷CnuNFSrj¬WV÷tampa-bay-lightning¬GRB÷0¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷IPuJG8Tq¬WU÷florida-panthers¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷lhJ5ypb0¬AD÷1620687600¬ADE÷1620687600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷GMhKGgBg¬WV÷edmonton-oilers¬GRB÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷MagGHZem¬WU÷montreal-canadiens¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷21OwjQ0t¬AD÷1620687600¬ADE÷1620687600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷04Z1JEAF¬WU÷philadelphia-flyers¬GRA÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷fRY5IYPL¬WV÷new-jersey-devils¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷ptG6VBW2¬AD÷1620691200¬ADE÷1620691200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷MZiyPWL3¬WV÷dallas-stars¬GRB÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷SChXPC6c¬WU÷chicago-blackhawks¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷zPDlNmvq¬AD÷1620691200¬ADE÷1620691200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷nJzHyA59¬WV÷carolina-hurricanes¬GRB÷0¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷IqWCxjj3¬WU÷nashville-predators¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷MmbMxKKn¬AD÷1620691200¬ADE÷1620691200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷6eN0lMdq¬WV÷vancouver-canucks¬GRB÷0¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷E3VYh2lS¬WU÷winnipeg-jets¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷Qw6Va5OR¬AD÷1620698400¬ADE÷1620698400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷G6hWWdr8¬WV÷st-louis-blues¬GRB÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷234l8D57¬WU÷los-angeles-kings¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷hEBEA5VG¬AD÷1620698400¬ADE÷1620698400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷n5euPzGQ¬WV÷colorado-avalanche¬GRB÷0¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷hrdyQG0K¬WU÷vegas-golden-knights¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷jZKmVxC7¬AD÷1620774000¬ADE÷1620774000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷lxIQT402¬WU÷washington-capitals¬GRA÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷Y5soLCd2¬WV÷boston-bruins¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷jTkwZyKB¬AD÷1620777600¬ADE÷1620777600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷rawzjZXm¬WV÷vancouver-canucks¬GRB÷0¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷lxvWjFIs¬WU÷winnipeg-jets¬GRA÷0¬AW÷1¬~
26
Iklan
Iklan
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
NHL secara langsung di Scoreboard.com. Laman ini adalah mengenai NHL 2020/2021, (Hoki/Amerika Syarikat). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama NHL 2020/2021, sila pilih sukan anda di menu atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti NHL 2020/2021 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Scoreboard.com: Di sini, anda akan menjumpai skor secara langsung, keputusan akhir, penjaring gol dan barisan pemain dalam maklumat perlawanan. Dalam pada itu, Scoreboard.com turut menawarkan statistik pasukan secara langsung (jumlah cubaan gol, peratus cubaan, jumlah yang diselamatkan penjaga gol, penalti, power play/gol ketika kekurangan pemain, faceoff yang dimenangi) dan statistik pemain dari liga-liga hoki terunggul. Kedudukan: Scoreboard.com menawarkan kedudukan NHL 2020/2021 sebagai tuan rumah/pelawat/keseluruhan, prestasi (5 perlawanan terakhir), lebih/kurang dan carta penjaring terbanyak.
Tunjukkan lebih banyak