Fudbal, Južna Afrika: Telkom Knockout 2019 rezultati uživo, rasporedi, tabele

Fudbal Južna Afrika

Telkom Knockout
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷JUŽNA AFRIKA: Telkom Knockout¬ZEE÷t6G9wMZN¬ZB÷175¬ZY÷Južna Afrika¬ZC÷KISOF6ut¬ZD÷p¬ZE÷l0iuHPBQ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_t6G9wMZN¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/fudbal/juzna-afrika/telkom-knockout/¬ZX÷00Južna Afrika012Afrika0040000000001000Telkom Knock015ockout000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južna Afrika¬~AA÷4I2Oivaj¬AD÷1576339200¬ADE÷1576339200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1576345840¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬JB÷0pZqIFP1¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷l0SRta22¬WU÷maritzburg-utd¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Neutralni teren.¬~AA÷n5EF7Uva¬AD÷1574600400¬ADE÷1574600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer Chiefs¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574607326¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷vXidhGBI¬WV÷maritzburg-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs¬JA÷AcmhgddC¬WU÷kaizer-chiefs¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷vuFB8APh¬AD÷1574514000¬ADE÷1574514000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574521000¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬JA÷xpkpeIRa¬WU÷golden-arrows¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬JB÷W6llfxs6¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷KxNVy6iU¬AD÷1572786000¬ADE÷1572786000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Chippa United¬ER÷Četvrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572796097¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬JA÷0AheCNnB¬WU÷chippa-united¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬JB÷fXiaBs2H¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷tnORxnxO¬AD÷1572718500¬ADE÷1572718500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd¬ER÷Četvrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572725424¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd¬JA÷EgfmEqIb¬WU÷supersport-utd¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬JB÷MJgiD3X4¬WV÷golden-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷nPONwSMH¬AD÷1572699600¬ADE÷1572699600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kaizer Chiefs¬ER÷Četvrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572710587¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs¬JA÷ttduG5mn¬WU÷kaizer-chiefs¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷z3eqFP2h¬WV÷orlando-pirates¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷KCgxckNu¬AD÷1572631200¬ADE÷1572631200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Četvrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572637980¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷8zd3A1HN¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬JB÷2ce79LWT¬WV÷highlands¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ETDtwRNC¬AD÷1571765400¬ADE÷1571765400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷Osmina finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571772318¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬JA÷ENa41g70¬WU÷chippa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷hEb80DM6¬WV÷bloem-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tGFYvmg0¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Highlands¬ER÷Osmina finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571586679¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬JA÷zF5Q8yFQ¬WU÷highlands¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷Czch4eNs¬WV÷black-leopards¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jRMLsk9s¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷Osmina finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571583096¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬JB÷GW5Tmzw1¬WV÷amazulu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬JA÷2T1PlGNf¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬~AA÷QsKhprVu¬AD÷1571508900¬ADE÷1571508900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Supersport Utd¬ER÷Osmina finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571519384¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd¬JA÷AmEN6lqt¬WU÷supersport-utd¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬JB÷lvDR58bn¬WV÷baroka¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷OvLTuTwf¬AD÷1571500800¬ADE÷1571500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬ER÷Osmina finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571507572¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷217IAcpE¬WU÷orlando-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷STE¬AF÷Stellenbosch¬JB÷th6M9HaK¬WV÷stellenbosch-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷plMPt9Om¬AD÷1571490000¬ADE÷1571490000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cape Town City¬ER÷Osmina finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571501016¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKI¬AE÷Cape Town City¬JA÷Ag5Xnfh7¬WU÷cape-town-city¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs¬JB÷lp4ynE7D¬WV÷kaizer-chiefs¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷K6Exv786¬AD÷1571490000¬ADE÷1571490000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Golden Arrows¬ER÷Osmina finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571499064¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬JA÷6cdd3Fxl¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬JB÷ple02Zif¬WV÷polokwane-city¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Q3HpxowJ¬AD÷1571421600¬ADE÷1571421600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Osmina finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571431313¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷nybCaXyD¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷bB1GbiiJ¬WV÷bidvest-wits¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
15
fixtures
0
Podešavanje obaveštenja
Obaveštenja su blokirana u pretraživaču
Podešavanja
Jezik: Srpski
Telkom Knockout uživo na Scoreboard.com. Ova stranica je o Telkom Knockout 2019, (Fudbal/Južna Afrika). Ukoliko tražite rezultate nekog drugog tamičenja sa imenom Telkom Knockout, molimo odaberite sport iz glavnog menija ili kategoriju (country) na levoj strani.
Pratite Telkom Knockout 2019 za rezultate uživo, krajnji rezultate, rasporede i tabele! Rezultati uživo na Scoreboard.com: Ovde ćete pronaći strelce, žute/crvene kartone, startne postave i zameneu detaljima mečas. U dodatku, Scoreboard.com omogućava statistiku (posed lopte, šutevi u/van okvira gola, slobodne udarce, kornere, ofsajde i faulove), komentare uživo i video snimke najzanimljivijih trenutaka iz najjačih fudbalskih liga. Tabele: Scoreboard.com nudi kući/u gostima/sveukupne Telkom Knockout 2019 tabele, formu (poslednjih 5 mečeva), preko/ispod i tabele najboljih strelaca.
Prikaži još