Fudbal, Južna Amerika: Copa Sudamericana 2020 rezultati uživo, rasporedi, tabele

Fudbal Južna Amerika

Copa Sudamericana
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana¬ZEE÷EwJVdqzn¬ZB÷3¬ZY÷Južna Amerika¬ZC÷zPsHmhLI¬ZD÷p¬ZE÷nsWjRalo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷3_EwJVdqzn¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/fudbal/juzna-amerika/copa-sudamericana/¬ZX÷00Južna Amerik013merika0020000000001000Copa Sudamer017ricana000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južna Amerika¬~AA÷8p8qHVgA¬AD÷1580854500¬ADE÷1580854500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coquimbo (Chi)¬ER÷1/32 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COQ¬AE÷Coquimbo (Chi)¬JA÷IL1or2y6¬WU÷coquimbo¬WN÷ARA¬AF÷Aragua (Ven)¬JB÷dC0ksMjC¬WV÷aragua¬~AA÷8bq8HhZ4¬AD÷1580854500¬ADE÷1580854500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nacional Potosi (Bol)¬ER÷1/32 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAC¬AE÷Nacional Potosi (Bol)¬JA÷EZVDiFyU¬WU÷nacional-potosi¬WN÷MEL¬AF÷Melgar (Per)¬JB÷jeNumZqo¬WV÷melgar¬~AA÷Ue45iRmD¬AD÷1580862600¬ADE÷1580862600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fluminense (Bra)¬ER÷1/32 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLU¬AE÷Fluminense (Bra)¬JA÷0rCHEZBp¬WU÷fluminense¬WN÷CAL¬AF÷U. Calera (Chi)¬JB÷vZALDgRj¬WV÷u-calera¬~AA÷OGKGFwz3¬AD÷1580862600¬ADE÷1580862600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield (Arg)¬ER÷1/32 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield (Arg)¬JA÷veMjB05h¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷AUC¬AF÷Aucas (Ecu)¬JB÷xtufAKKb¬WV÷aucas¬~AA÷CIEzJiPc¬AD÷1580940900¬ADE÷1580940900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fenix (Uru)¬ER÷1/32 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEN¬AE÷Fenix (Uru)¬JA÷vB0Vopxs¬WU÷fenix¬WN÷NAC¬AF÷El Nacional (Ecu)¬JB÷I1aZp4im¬WV÷el-nacional¬~AA÷Y3RzlXPN¬AD÷1580940900¬ADE÷1580940900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mineros (Ven)¬ER÷1/32 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Mineros (Ven)¬JA÷2BGDOGvG¬WU÷mineros¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Luqueno (Par)¬JB÷GEKHNzfM¬WV÷sportivo-luqueno¬~AA÷EsBiF9OM¬AD÷1580949000¬ADE÷1580949000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Nacional (Col)¬ER÷1/32 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUR¬AF÷Huracan (Arg)¬JB÷f1q7a36t¬WV÷huracan¬WM÷NAC¬AE÷Atl. Nacional (Col)¬JA÷Iuhu4qbP¬WU÷atl-nacional¬~AA÷UDXGFW3H¬AD÷1580949000¬ADE÷1580949000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vasco (Bra)¬ER÷1/32 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAS¬AE÷Vasco (Bra)¬JA÷COEV9dib¬WU÷vasco¬WN÷ORI¬AF÷Orien.Petrolero(Bol) (Bol)¬JB÷jFDZ8G64¬WV÷orien-petrolero-bol¬~AA÷46niLzzt¬AD÷1581027300¬ADE÷1581027300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blooming (Bol)¬ER÷1/32 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Blooming (Bol)¬JA÷ERXsauwt¬WU÷blooming¬WN÷EME¬AF÷Emelec (Ecu)¬JB÷hIWobahn¬WV÷emelec¬~AA÷0Yu0JE4h¬AD÷1581035400¬ADE÷1581035400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millonarios (Col)¬ER÷1/32 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millonarios (Col)¬JA÷f5Zcecx5¬WU÷millonarios¬WN÷WAH¬AF÷Always Ready (Bol)¬JB÷YeY1fHiB¬WV÷always-ready¬~AA÷h8b14hA4¬AD÷1581035400¬ADE÷1581035400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe (Arg)¬ER÷1/32 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe (Arg)¬JA÷OQpPVXoq¬WU÷union-santa-fe¬WN÷ATL¬AF÷Atletico-MG (Bra)¬JB÷z1lTUi1k¬WV÷atletico-mg¬~AA÷hfJSkgeB¬AD÷1581459300¬ADE÷1581459300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs (Arg)¬ER÷1/32 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs (Arg)¬JA÷MXEcSbui¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷SPO¬AF÷Sport Huancayo (Per)¬JB÷0OD1RIfc¬WV÷sport-huancayo¬~AA÷KORlelXj¬AD÷1581459300¬ADE÷1581459300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grau (Per)¬ER÷1/32 finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIV¬AF÷River Plate (Uru)¬JB÷K8pGu9F7¬WV÷river-plate¬WM÷SIM¬AE÷Grau (Per)¬JA÷65tCtk01¬WU÷atletico-grau¬~
44
Podešavanje obaveštenja
Obaveštenja su blokirana u pretraživaču
Podešavanja
Jezik: Srpski
Copa Sudamericana uživo na Scoreboard.com. Ova stranica je o Copa Sudamericana 2020, (Fudbal/Južna Amerika). Ukoliko tražite rezultate nekog drugog tamičenja sa imenom Copa Sudamericana, molimo odaberite sport iz glavnog menija ili kategoriju (country) na levoj strani.
Pratite Copa Sudamericana 2020 za rezultate uživo, krajnji rezultate, rasporede i tabele! Rezultati uživo na Scoreboard.com: Ovde ćete pronaći strelce, žute/crvene kartone, startne postave i zameneu detaljima mečas. U dodatku, Scoreboard.com omogućava statistiku (posed lopte, šutevi u/van okvira gola, slobodne udarce, kornere, ofsajde i faulove), komentare uživo i video snimke najzanimljivijih trenutaka iz najjačih fudbalskih liga. Tabele: Scoreboard.com nudi kući/u gostima/sveukupne Copa Sudamericana 2020 tabele, formu (poslednjih 5 mečeva), preko/ispod i tabele najboljih strelaca.
Prikaži još